♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
10. mar 2010

Ježiš baby som myslela, že infarkt dostanem, som sa zobudila na telefon a vidím že mi volajú s ambulancie tak ja reku že asi zlé výsledky z tých testov a oni že tu krv stratili či sa im vylialala no fasa, tak v piatok musím znova naklusať. Ale tak som sa zľakla, že dačo nedobre, že až 😒

Carculca - Tie tri bodynka stáli spolu 8 EUR takže v pohode cena 🙂

Zuzi - Gratulujem k dobrým výsledkom 🙂

evitkamalicka
10. mar 2010

rubi no parada

denisocka
10. mar 2010

rubi,tomu se říká šťestí

biba12
10. mar 2010

Vidis Zemanka na Kramare som zabudla. Tam som bola tiez prvykrat s malym. Ale nedali mi ziadne Cd,a iba lekarke napislai nejaky papier a ja chcem dokumentaciu , aby som si to mohla kukat, ked sa mi bude vecer chciet🙂))

rubinka
10. mar 2010

Tak chvalabohu že volali kvôli tomu a nie pre zlé výsledky. Som bola hotová ked som zbadala, že kto mi volá.

groka
10. mar 2010

Ahojte 🙂
papam ranajky,trosku neskore,ale aj do skolky sme isli neskor a pripravovala som si ranajky,oblezene a zapekane kaizerky,mnam,zjedla som 2 ale vazne uvazujem,ze si pojdem este spravit 😕
my sme boli vcera v tescu na nakupoch,som si dala jedno kolecko okolo detskych veciciek,no parada,potom sme zalomili k mc donaldovi,po pol roku sme asi boli,taka nezdrava vecera,ale dobre padlo,vecer pri ordinacii som chrumala este hrozno,ale poviem vam,u mekaca som dostala taku ostru bolest do podbruska,ze teda vcera to vyzeralo vselijako,asi 2 kra sa to zopakovalo potom nic,tak som ani nic nesledovala,asi to bolo z toho ze som bola velmi stiahnuta v rifliach 🙄

dala som si varit zemiaky,mala som rozkazane francuzke,tak sa do toho pojdem pustit ked sa uvaria,no a trosku to tu zkulturnit musim,lebo maly vcera taky bordel spravil

inak v takom velkom obchode som bola posledny krat pocas tohoto tehu,to radsej napisem mm tahak co ma kupit,mne tam bolo tak spatne,mala som vraj vsetky farby nas tvari,sadala som si na kartony malinoviek,co som myslela ze uz uz padne niekde

no tu co nove?

denisocka
10. mar 2010

mne tak zavolala včera rano na mobil moja gyndoška,z jej mobilu - tak mi tiež tak zriedlo,že amen. viem že tam maju aj inu Leškovu tehotnu,tak ma hhed napadlo,že mi povedali jej výsledok a teraz nato prišli

evitkamalicka
10. mar 2010

groka ja robim francuzske uz len zo surovych zemiakov, su po upeceni omnoho stavnatejsie a lepsie

zuzannas
10. mar 2010

Dobre ranko dievcata,

ja so takaa dojataa.. 😵 totiz drahy pred par dnami vysvetloval malemu (niekedy ma nechtiac kopol do bruska), ze maminka ma babetko v brusku, ze musi davat pozor a drahy mi dal potom pred malym pusu na brusko a pohladkal ho..no a odvety to robi Adamko sam..ked lezim na posteli, odokryje mi tricko pohladka brusko, povie, ze tam spinka babetko a da mi nan pusu..no naaadhera!!! 😵 😵 😵 asi este krajsie ako ked mi povedal prvy krat, ze Ado lubi maminku 🙂

Biba: silno budem drzat palceky!!! nech je vsetko okej..a to som nevedela, ze amnio boli 😖 ☹

denisocka
10. mar 2010

granadir

evitkamalicka
10. mar 2010

ja mam kapustnicu zo vcera, dnes bude este lepsia

zuzannas
10. mar 2010

my budeme mat dneska pizzu 😉

denisocka
10. mar 2010

zuzi,krasa hej. aj moj už chodí a že - moj Tobi ..... dava mu plienku, cumlik pod tričko,ukazuje jak ho bude hajat .... dokonca v noci aj zo sna kričí že de je Tobi

evitkamalicka
10. mar 2010

my sme mali pizzu na veceru na MDZ

groka
10. mar 2010

evitka ja robievam tiez zo surovych ale mm si nakazal ze ich mam pretlacit ze nechce kolieska,tak je to chutnejsi enie je to take velike

evitkamalicka
10. mar 2010

ja neviem, ale mne by to pretlacene nechutilo, mne prave ide o tie kolieska a este ked je ten vrch tak dobre chrumkavo upeceny, s domacou klobaskou a k tomu kysla smotana alebo cvikla, mnam

groka
10. mar 2010

evitka tak tak,smotanka,klobaska,mame domacu nasu,ja som to s pretlacanymi jedla u svagrinej,dalo sa a mm si to zamyloval,mne jedno,ako sa to bude jest,ale striedam to 😵

marija
10. mar 2010

Ahojte kocky, som chora... ide ma porazit. Hrdlo ma boli, vyplachujem slanou vodou o dusu spasenu, ale zatial to velmi nepomaha ☹

Idem vas docitat...

rubinka
10. mar 2010

Evi to musí byť fakt zlaté, ked ti tak pusinkuje bruško 😵

evitkamalicka
10. mar 2010

rubi asi si sa pomylila, to pisala zuzka 😅

marija skore uzdravenie prajeme

marija
10. mar 2010

evitka dakujem...

rubinka
10. mar 2010

Aha fakt, už ani čítať neviem 😀

nikitka231
10. mar 2010

zuzi tak nas maly zase chodi stale hladka a dava ucho na brusko a smeje sa 😀
nebodaj ze mam kratsie tricko,tak stahuje az po zadok aby mimi nebolo zima 😀 😵

evitkamalicka
10. mar 2010

nas maly este tomu moc nerozumie, ale vcera mu tiez tatinko ukazoval, ze ma v brusku sestricku alebo braceka tak raz pohladkal a usmieval sa

lulusha
10. mar 2010

zuzi, taketo mi nerob, ja som sa normalne rozrevala 😀 krasne to je, ako ti lubi brusko 🙂 my mame v rodine jedneho malinkeho dvojrocneho Oliverka - sesternicin syncek, ale je ako moj synovcek - a jeho sesterka tiez uz naucila, ze mam v brusku "majého Jaciho"- maleho Laciho 😀 ale povedal, ze kamaratit sa s nim nebude 😀 😀 ale vraj hracky mu pozicia, takze aspon tak... 😎

maculienka123
10. mar 2010

evit,zavidim ze mozes kapustnicu 🙂

ja varim masko na stave s ryzou,klasika.dlho sme nemali.

evitkamalicka
10. mar 2010

maculi a ty nemozes?

denisocka
10. mar 2010

ja som teraz dokončila hadam najlepší granadir aky som kedy uvarila,aj sme ho s bratrancom zjedli,nechali sme malinky kusok pre muža,on to aj tak nema rad 😝 . a to som robila z 500g kolienok a asi 8 zemiakoch 😝 . Maly mi to neje,to je jedina vec čo by som mu okrem spravania mohla vytknuť 😀 . Miluje prívarky,huste polievky-ale take ako granadir a rizoto a spol. neni šance,to do toho dlubne a nenaje sa

lulusha
10. mar 2010

baby, pocujte...teraz som videla u nas na dome oznam, ze pridu postrekovat proti svabom a plosticiam - to robia kazdy rok... podla vas to moze ublizit babatku v brusku? na googli mi to nic nenaslo...

denisocka
10. mar 2010

tak prave mi volala dokyna / zas mi až zriedlo / že ten morfo mám v piatok a nie zajtra, že sa sekla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre