♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
24. apr 2010

Zuzi a pri malom is mala aky porod?

lucy1990
24. apr 2010

Baby, ja budem aspon tie jednotky velkost davat...to je do 3 mesiacov, ale urcite nie nastalo, nech si vie aj pokopkat a nech nema koliky kvoli tomu....mojej svagriny doktorka odporucila davat tie ortopedicke, a vraj este ked je dievca tak duplom...ja to radsej dam, nech si potom hlavu nebucham...idem si odfotit brusko 🙂

marija
24. apr 2010

Ja budem davat tiez, nemala som pocit, ze by to bolo nejake obmedzenie ci uz pre mna alebo pre malu a ona mala ten jeden klbik jak keby vyklbeny take zle hodnoty. To mame asi v rodine dedicne.

abbey1
24. apr 2010

Ahojte.Tak ja som syna balila poctivo,ale Sabi už vôbec.V niektorých krajinách to nie je zvykom vôbec a mne sa to zdalo pohodlnšie i pre bábo.Ak jasne že nemá žiadne problémy s klbikmi.Inak práve mi odišli poslední hostia z oslavy a dom je ako po výbuchu.tak som prišla k vám na chvíľu zrelaxovať.A mám určite minimálne +2kg od doslovného prežierania-prepáčte ten výraz.Aj som dnes asi hodinku varovala 1ročnú slečinku,tak sme si to krásne užívali-maličké,maznavé.

lucy1990
24. apr 2010

Tak zajtra zacinam 25 tt 😀

abbey1
24. apr 2010

Pekné bruško,také zlaté tehotenské.Ja mám také pekné ráno,ale akonáhle niečo cez deň popapám,zle mi troví a všetko mám vytlačené v žalúdku až nad pupíkom.My v pondelok začíname 7.mesiac.hurá!!!Malá dnes začala robiť už také klasické pohyby posledných mesiacov tehu.Normálne je vidieť kde tlači pätou alebo úplne zatlačí prštekmi ručičky,až sa dajú spočítať.Manžel dnes ráno v posteli nechápal.Je to super.Pamätám si to ešte od Sabi,len sa mi to zdá dosť skoro.Tak som zvedavá na to sono v 30tt,aby mi zas neprehodili termín späť.

marija
24. apr 2010

Lucy krasne brusko 😉

Ja sa odfotik zajtra ak na to nezabudnem, ale ked ho mam hole, vobec ho nemam take pekne 🙄

lucy1990
24. apr 2010

Dakujem baby 🙂 a marija, urcite ho mas krasne a urcite sa v nom Stella dobre citi 😉

marija
24. apr 2010

Lucy no citi sa v nom asi dobre 😀 ale pekne nieje, este nieje take oble a pekne tvarovane. No ved zajtra odfotim 😉

abbey1
24. apr 2010

Marija,nefoť,ty ho máš strašne maličké a my chytíme depresie z tých naších.Ja ho mám tuším zo dňa na deň väčšie.To bol žart.Radi uvidíme tvoje bruško.Ja som mala včera hrozne zaťažkávajúci deň a potom večer strašné bolesti krížov-až také pôrodné.Normálne som sa bála,a od bolesti aj plakala.Manžel ma ešte o 00.30 masíroval-zlatý.Tak uvidím,čo dnes večer.Asi už musím ozaj spomaliť.Ale ja hlúpa som zasa včera behala na bicykli.

marija
24. apr 2010

Abbey az take malicke ho zas nemam, uz aj mne narastlo 😉 😀 ved uvidis zajtra. Inak mne bolo vcera tak desne. Bola som rano na tych odberoch, na teste na cukrovku a este aj v poradni tak som sa k jedlu dostala az o nejakej 10 a to som si dala rohlik cestou domov. Potom som si isla s malou lahnut lebo som bola KO a spali sme 2 hodiny. Potom som ucila a ked som sa o pol 6 najedla, dala som si ryzu a pecene kuriatko mi bolo tak zle, ze som do 11 vecer nevedela co so sebou a myslela som, ze skoncim na WC.... uff.... dnes som dietkovala cely den a teraz si dam na veceru krupicnu kasu, dufam, ze to prezijem 😀

abbey1
24. apr 2010

Ak ste boli niekto na výstave v Nitre,prosím hodte info,či sa oplatí ísť.Ďakujem

abbey1
24. apr 2010

Marija,teším sa na foto.Inak aj ja som včera učila až do 20.00,ale dnes len 2hodinky,som sa normálne potešila,že mi ochoreli študenti a nemohli prísť

marija
24. apr 2010

Abbey 😀 to sa mi tiez parkrat stalo a vzdy to prislo nejako tak vhod, ze aj mne to potesilo. Teraz vsak uz ucim malo, len 5krat do tyzdna, takze uz to nieje naval a nevadi mi to.

Abbey a ty mas kde nejaku fotku bruska? Hm?

lucy1990
24. apr 2010

Baby, a co ucite? 🙂

abbey1
24. apr 2010

Ja som nemožná v práci s počítačom,tak ak aj niečo odfotím neviem to zmenšiť do počítača.Aj tie fotky tam mám len vďaka synovcovi.Ale už sa strááášne dlho chystám hodiť bruško.Odfotené už je Snáď sa polepším

abbey1
24. apr 2010

Ja len angličtinu.Ale stačí,niekedy mám pocit,že už ani neviem slovensky.Ale angličtinu milujem a dúfam,že sa jedného dňa vrátim aj k milovanej francúzštine.

marija
24. apr 2010

Lucy ja tiez anglinu ale aj rustinu ak treba 😀

Abbey ved tu uz nemusis nic zmensovat 😉 proste vloz fotku vo velkosti ako mas a ona sa nacita len to bude trvat trosku dlhsie 😉

abbey1
24. apr 2010

Mne to blbne,aj tie predtým sme museli zmenšovať.Neviem,čo máme za fotoaparát.Ale zajtra sa s tým pohrám.Sľubujem!

marija
24. apr 2010

Abbey tak sa tesim 😉 viem, ze predchadzajuca verzia konika si vyzadovala zmensovanie, ale tereaz uz netreba 😉

abbey1
24. apr 2010

Vďaka za info.Ale veľmi sa neteš,iba ak by si bola škodoradostná.dlho som nemala žiadne bruško,ale posledné 2tt,to sú mi divy...

groka
24. apr 2010

zuzanas nesuhlasim,pre dobro svojho dietat,pre jeho spravny vyvoj prve tyzdne treba ortopedicke,ved tie klby su neni dovyvynute,ono nedavat ortopedicke je moj nazor fajnovost zeny,ulahcenie niecoho,nepochopim zenu ktora neda svojmu dietatu ortopky aspon prvy mesiac a aj to kratko velmi

marija ja som mala skoro 11 hodin porod z toho bolesti som nemala 10 minut co som tlacila inak len bolesti

zica1
24. apr 2010

Ahojte kocky :o)
Viete mi poradit, ak ste niektora uz kupila deku pre mimi na leto, tak na akej stranke najdem dobru?Dakujem 😉

michaela80
24. apr 2010

groka ale tie ortopedicke sa davaju iba na Slovensku a mozno este v Cechach....cize keby to bolo fakt tak nevyhnutne tak cely svet okolo nas ma zle vyvinute klby...

groka
24. apr 2010

nechapem to s tymi ortopkami,ked to nie je potrebne to akoze v dnesnej dobe sa rodia deti uz s uplne vyvynutymi klbykmi?a pred par rokmi este nie?????????????????????? 😅

michaela80
24. apr 2010

groka ja som robila operku v anglicku pred 10 rokmi a v rodinach som mala mimca...ani jedno nemalo ortopedicke, taktiez ziadna perinka...

ikulka
24. apr 2010

ahojky divčatá jooooj dnes bolo krááááásne sme boli u našich tak sme celý den presedeli na záhrade a ja som si konečne kvietky posadila do črepníkov....a dnes som konečne oddychovala tak ma ani bruško neboli a zajtra ideme k nim zas tak si zas oddýchnem.....
no ja neviem ja som malej ortopedické nohavičky dávala a budem dávať aj teraz ved to nieje tolko....

michaela80
24. apr 2010

je pravda ze maleho sme balili na siroko prve tri mesiace ale bol nedonoseny...v podstate v case ked sa mal narodit uz sme s balenim koncili a klby ma upne v poriadku...a taktiez v inkubatore prvych 6 tyzdnov mal iba pampersu...

groka
24. apr 2010

miska podla mna kazda spravna matka dava ortopky,treba spevnit klby a u dievcat duplom ako tu niekto napisal,potom su problemy a teda nech mi napise nejaka mamicka zo zahranicia ktora nedavala vobec ortopedicke a nech mi napise,kedy sa jej postavila na nohy,kedy zacala chodit

ale to nepisem nic zle baby,len diskutujem o tom,to je ked dnes nie je potrebne kojit,pretoze nutrilon je skoro take iste kao materske alebo ako sa dnes hovori,ze materske mlieko je rovnake ako francuzke,tiez kravina nie?

michaela80
24. apr 2010

no ti poviemCharlie mal 10 mesiacov v Anglicku ked zacal sam chodit a bol tiez 7 tyzdnov predcasne narodeny.. cize si myslim ze az taku rolu tie nohavicky nehraju...
ja nehovorim ze ich vobec nebudem davat...moja krstna je detska lekarka a jej muz ortoped....necham si poradit...ale podla mna sa uz od toho upusta...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre