♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
9. máj 2010

No toto ju uplne uzasné 😵

tretulka
9. máj 2010

mne sa paci viac, ani vybrat si neviem

mywiel
9. máj 2010

Mne tiez dava postovné do Svajciarska 10 libier no co uz nie sme v EU 😅

mywiel
9. máj 2010

Bihan objednané diky urobila si mi radost 😵 🙂

bihan
9. máj 2010

Ja som im práve napísala, že či bude nová kolekcia toto leto a ak nebude, tak kúpim čo najskôr, nech ma to už nepokúša, lebo zase do pôrodu vymyslím niečo iné 😅 MM tiež odsúhlasil a s radosťou, tak bude Beco 🙂

tretulka
9. máj 2010

myw, Ty si ale rychla 🙂

michaela80
9. máj 2010

bihan daj vediet ci bude nova kolekcia, ci mam este cakat...

mywiel
9. máj 2010

Ta CR a SR stranka tam ma to vychadza este drahsie ako ta z UK 😅

bihan
9. máj 2010

Tretulka, v cz ich má viac predajcov, aj napr. www.branakdetem.cz ale vyjde cca 131 bez pošty, kým z UK je to do 120 s poštou 🙂 aj keď na Bráne (a nosítku) už novú kolekciu majú 😀

mywiel
9. máj 2010

Rychla lebo viem, ze do tochto sa oplati investovat, mala mala tri mesiace koliky a nosila som ju doma cely den ak kenguria mama 🙂 ked bude babo plakat aspon doma nieco urobim 😉

nikitka231
9. máj 2010

kocky pozrite co mm kupil v Nemecku🙂) v americkom shope 😉
stolicka od Fisher Price za 90 dolacov a vanicku za 20 dol. aj so sietkou ked je z porodnice mimi malickeee 😉 😅

nikitka231
9. máj 2010

kocky a lenadka je uz aj v nemocke??mam strach ze aj mna zavruuu nabudu stredu hend z poradne ☹ ked uz aj lenadku ??neviete ako je otvorena??

tretulka
9. máj 2010

ja viem 😉 , len ja ako anglicky menej jazykovo zdatnej sa lepsie cita v cestine 😀 , objednavat si ho tam urcite nebudem

bihan
9. máj 2010

Myw, nie je za čo 🙂

Treťulka, ja som naposledy robila veľkú objednávku na nem. stránke a po nemecky neviem skoro ani zaťať, ale Chrome má automatický prekladač 😀

marija
9. máj 2010

Kocky idem vas docitat ale medzi tym kedze ma nestiha fotit manzel pridam dve fotky z predvcera 😉 sestra oslavovala narodky tak mi cvakli aj brusko 😝

marija
9. máj 2010

ja sm ta prva 😀 😝

denisocka
9. máj 2010

ježiš,ja kukam od rana kedy napíšeš a nikto nič a pozriem poriadne a tema mi zmyzla z oblubených

denisocka
9. máj 2010

😕 baby, neviete čo to je? neviem či je maly nejak otočeny,alebo čo,ale ked sedím tak sa nejak tak dole vytočí,že mám pocit akoby ma rezal nožom do močoveho mecchura,uplne brutal bolest, sa musim postaviť,prejst,zmeniť polohu. neviem čo to je,nezda sa mi žeby som mala nejaky zapal mechura,lebo to citim len ako ked sa tam nejak natisne dole. boli to ukrutne. dufam že už nevychádza vonku

nikitka231
9. máj 2010

deni mala by si si vylozit nohy a skor polezat a sa prechadzat..a podloz si zadok vankusom nech ti trosku odlahci ten mechur...mna maly pravidelne kope do mechura a mam pocit ze mi spodok vypadne 😀

nikitka231
9. máj 2010

neviete mi niekto povedat ako je na tom lenadka??ona lezi v nemocke?? 😨

denisocka
9. máj 2010

ale može to tak rezat občas pri nejakej polohe?laebo sa otvaram?bože,,,, ale brucho mi netvrdne,nato čo som prebdela par dni v tureckom sede pri malom

groka
9. máj 2010

deniska moze ti kopat silno do mechura ale tak ked ta to boli...behni k dokimu ved ty si sa otvarala

denisocka
9. máj 2010

čo?

denisocka
9. máj 2010

ma to akoby reže ,ked sa tam napcha dole

nikitka231
9. máj 2010

deni mozes sa otvarat nemusis...ja som mala teraz take bolesti ako pri menzese...a boleli aj ma krize...mozno ze je len zel ulozeny...ved kedy si bola naposledy na poradni??kedy ta pozerali ??

denisocka
9. máj 2010

pred týždnom som bola. ja nemam bolesti žiadne,ani križe ani netvrdne bvrucho,len viem že on mu tam nejak šmatra rukami alebo čím,že to proste občas akoby reže ,akoby ma tam nožom dobal. tak neviem .nieje to dole v krčku,ale skor pod tou lonovou kostou ako je pipina,močovy mechur

nikitka231
9. máj 2010

deni tak to sa zrejme pravdepodobne neotvaras..to by si mala asi ine priznaky... 😉 tak mozes byt v klude...alebo sa spytatj este dr.

denisocka
9. máj 2010

ja mam poradne v piatok, a najbližšie až o 2týž. v piatok,nechcem teraz lietať po pohotovosti,neni to nič hrozne,praveže sa citim super,až na to občasne rezanie ked sedim

zuzana76
9. máj 2010

ahojte

je mi luto, ze lenadka je v nemocnici, ale zase aspon podchytia co treba, len viem,ze tam je otupno, tak aspon ze si na izbe este s druhou augustovkou 🙂

denis, aj mna pri prvom tehu stale nieco pichalo, bolelo, palilo, rezalo, a neotvarala som sa, porodila som az v 39 tt, podla mna je to ok, ale ak sa ti nieco nezda, tak behni Dr. Ale fakt ja som bola pocas prveho tehu uplna kalika.

Beco je nadherne a ja mam tiez podobny nazor ako Bihan, ze radsej menej a kvalitnejsie a tiez tehotenstvo zatial mozem opisat ako ovela lepsie, ako pri prvom, to mi bolo stale zle, stale nieco bolelo, nevladala som chodit, nic, tak teraz si to uzivam, dufam, ze este dlho budem az do porodu a vsetko bude ok.

Inak ak budem mat ten planovany cisarak 10 dni pred terminom, tak mi to vychadza,ze moje babo s anarodi uz 23.7. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre