♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

didulka85
11. máj 2010

Dobre ranko!
Uz som po ranajkach, asi trosku zhresim a urobim si kavovinovy napoj. Mam na to chut.
Marija je mi luto tvojej malej... Antibiotika nie su bohvieco.
Denis ja periem tak ako ty...

evitkamalicka
11. máj 2010

ja tiez nedavam prasok do nadobky, ale rovno do bubna ci uz tekuty alebo klasicky

denisocka
11. máj 2010

marija neviem,ale čítala som kdesi študiu,že je zbytočne davať probiotika počas liečby ATB,lebo črva su beztak zničene ATB,doležite je začať ich brat hned po ATB . takže asi tak -mne to logiky tiež vyjde,že je to počas toho zbytočne,ale tak -je mi to jedno,mam 6 tabliet nutrolinB takže toto toberie teraz a potom kupim niečo lepšie -čo mate vy?
Biogaia vydrží asi 21dni tušim ? a ešte sme zvykli kupovať Infand dophilus prašok

denisocka
11. máj 2010

tak ešte že sme ta s tým praškom podržali 😀

ináč,ja som si vždy myslela,že ked nalejem prašok do nadobky kým je vysunuta von,tak to vytečie mimo pračku 😀 a včera mi to teda nedalo a kazala som muťžovi nadobky vybrat aby som sa kukla kam to tešie 😀 takže furt dnu do bubna 😵

denisocka
11. máj 2010

marija,skušala si písať o svojom prbleme Damianovi z www.badatel.sk ? na mail? on by ti poradil,ale ako viem tak okrem Cvit aj Koloidne striebro,vysadť mliečne veci ..... ale stoji to za vyskušanie

pipi1211
11. máj 2010

dobre ranko baby ako sa mate? v piatok som bola na glukoze tak si idem dnes zavolat ci je vsetko ok ale tak snad hej ked mi ai oni este nevolali 🙂

vo stvrtok a v piatok som bola uplne smutna z toho ze maly vobec nekope, len tak sem tam sa akoze pohol no normalne som sa bala a hovorim si pockam co bude cez vikend a inak idek k dr ze co sa deje. no a v sobotu to zacalo naberat uplne ine obratky 😀 😀 ten krpec sa tak rozkopal zenormalne nechapem 😀 😀 😀 aj vcera vecer tak kopal zema to normalne az bolelo aj mm bol uplne v soku z toho 😀 a dnes rano som dalamalej rucicku na brusko a krpec ju akurat riadne kopol tak sa uuuuplne smiala 😀 😀 😀 😀 😀

mari to mi je luto 😒 mate to pekne blbe teda ☹

michaela drz sa.... este ze nemas maleho krpca doma, ja by som si to nevedela predstavit byt tak dlho bez malej 😒 hlavne nech je babo v poriadku a drzi salebo ako kukam aj maly sa ti narodil v 30tt

a este vam pridam aj svoju najnovsiu foto-konecne uz taku jemne gulatu 😵

marija
11. máj 2010

Deni my mame ten Dophilus, ten rozhodne vydrzi dlhsie a aj koncentracia tych dobrych bakterii je tam vacsia. BioGaia je dobra pre male deticky, lebo nakvapkas na lyzicku, supnes do pusinky a je to 😀 ako tie probiotika sa maju uzivat 3 hodiny po ATB a 3 hodiny pred podanim ATB, nie zaroven s tym lebo inak by to asi nemalo ziaden zmysel to je fakt.

Nie nepisala som mu, to je kto zac?

Dakujem kocky....

didulka85
11. máj 2010

Pipi mne tiez nevolali vysledky a to som ich mala zle... Takze na to by som sa nespoliehala.

michaela80
11. máj 2010

pipi ale vidno na malom ze mu nie je jedno ze tu som...taky bez nalady je...a smutny....no co uz musia vydrzat tak ako ja...je mozne ze ma pustia na priepustku 5.6 a 6.6 lebo maly bude mat prve svate prijmanie....tak sa aspon na to tesim...

marija
11. máj 2010

Jeeej Pipi ste narastli! Krasne brusenko 😵

marija
11. máj 2010

Miska ty sa tiez drz... si povedz, ze radsej tam budete v tej nemocnici takto 2v1, ako by si mala porodit skor a byt doma a dochadzat za malou do nemocnice... cas sa vlecie ked to clovek najmenej chce, ale ubehne to tak ci tak, hlavne nech ste v poriadku.

pipi1211
11. máj 2010

to verim 😒

rubinka
11. máj 2010

Pipi pekne vykuklo 😉

pipi1211
11. máj 2010

no mari uz som skoro +8kg 😒 pri momo som pribrala 12 tak som zvedava co bude teraz.... aj vcera som sa stretla so spoluziackou co ma za dva dni rodit no a nemala o moc vacsie brucho ako ja 😅 😅 😅 ale tak snad to ona mala to mensie a ja primerane 😀

evitkamalicka
11. máj 2010

mne sa teraz vaha zastavila, stale mam +3,5kg

rubinka
11. máj 2010

Ja som mala +4kg ale pri tej blbej diéte som schudla pol kila takže som tiež len +3,5kg 😒

pipi1211
11. máj 2010

cooo? to ja som tak vela nabrala? 😅 😅 😕 😕 😒

denisocka
11. máj 2010

pipi,tak riadne vybehlo ... teraz sa už v školke neukazuj 😀

denisocka
11. máj 2010

pipi,aj ja mam +7 ...ked nie viac

evitkamalicka
11. máj 2010

pipi neboj, ja som pri malom priberala viac, ale teraz to tak nejde

pipi1211
11. máj 2010

no uz ked mam paier v ruke ze je prijata tak uz to neriesm 🙂 aj tak 2.juna ideme na den otvorenych dveri na zoznamovaciu akciu 😀 a som zistila ze viacere mamicky co su tehotne dokonca uz aj na materskej s druhym drobcom a uplne v poho im deti prijali 😵 asi to tento rok nie je az take blbe 🙂

no dufam, ze s tou vahou som sa aspon na daky cas zastavila nech nie som ako daka velryba 😀 😀 😀

groka
11. máj 2010

caute

co je nove baby\ule?idem cosi porecitat,ja som dnes bolana odber krvy na stitku som zvewdava ake budu vysledky
v obchode som dnes dostala poriadne krce,a potom sa to este par krat zopakovalo,uf,uf,nebolo mi vsetko jedno

kuk brusko

groka
11. máj 2010

a nas prebalovak

pipi1211
11. máj 2010

juchuuuu volala som dr a bolo mi povedane ze mozem papat sladkeho kolko len chcem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
11. máj 2010

ježiš jaky super prebalovak,odkial ? čo ťa vyšiel

mywiel
11. máj 2010

To je z Ikei ja som taky predala 😅 http://www.anibis.ch/n/3591609

mywiel
11. máj 2010

Ale tento model uz nevyrabaju uz ho zmenili uz sa neda tak zatvarat.

groka
11. máj 2010

miska tak ti dal dole 2tt to aj to nieco,zvladnes to

denis ja davam tekuty tiez do bubna,ale nie s odmerkou,ale vylejem na pradlo

mywiel
11. máj 2010

Ja som ho kupovala pred dvomi rokmi uz maju len taky co sa nezatvara. 😅

marija
11. máj 2010

Pipi my mame rovnaky prebalovak 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre