♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mandylion
12. máj 2010

lubina, tak ty mozes, lebo mas teraz tolko kolko som mala ked som ja otehotnela :D

lubina82
12. máj 2010

neboj mandylion...po pôrode to pôjde dolu, tiež si však myslím že som len naliata vodou, ale cítim sa ako hrošík 🙂 čo to už pokúpené mám, ale ani zďaleka toho nie je toľko ako niektoré kočky, budem sa musieť rozhýbať 🙂

groka
12. máj 2010

ako mozete vidiet stale len z boku bol ,aj zozadu sa nam ukazal,tak sme aj krk videli,chrbticu,no a stale sa zakrival
na 4 fotke je chlapcek potvrdeny,na 5 je lytko na 8 fotke noha steho,chodilo a na poslednej je pohodak akoze opretu ruku o koleno

denisocka
12. máj 2010

ty koky groka,ta to tam ma ešte dost miesta,nohy ma zohnute v klenách,ale nema ich pri hlave že?

zuzana76
12. máj 2010

groka no super, moj neukazal ani tolko co tvoj

mandylion
12. máj 2010

No ja mam fakt asi len 3 body s kratkym rukavom, 2 nohavice na traky , jedny maskacove menzestraky 😎 a jedno tricko....a to je vsetkooo...ani deka, ani zavinovacka
no a kocik este ;)
a priatel mi slubil, ze po skuskach pojdeme nakupovat :D

tocikova
12. máj 2010

My ideme na 3D az v piatok , tak dufam , te sa ukaze , lebo zatial neviem co cakame , vdaka za rady Mandy , nevedela som , ze Lucka je taka priazniva v tehu, aj chodite niekto cvicit ? Lebo ja cvicim len doma , chcela by som chodit do Ruzinova do nemocnice , vraj su tam tehotenske cvicenia , chodite tam niektora ?

lubina82
12. máj 2010

ani ja ešte nemám poriešený kočík, postieľku a ostatné veci...tiež mám len zopár vecičiek a to je všetko.....Ty niekde pracuješ? Ja ked sa vrátim takto poobede domov, tak som rada, že si vyložím nohy a vegetím.....

groka
12. máj 2010

deniska no kopal si nohami aj do cela sme videli,on ich ozaj tak daval ze akrobat
zuzka robila mi to inak sestricka ta sa s malym tak rozpravala stale

zuzana76
12. máj 2010

groka aj mne, tiez sa mu prihovarala a on nic

mandylion
12. máj 2010

groka, parada 🙂 neviem ci nemam lutovat, ze som nebola na 3D....chceme sa nechat prekvapit, ako bude vyzerat 🙂

mandylion
12. máj 2010

som to blbo napisala 🙂 kocik uz mame 🙂

mandylion
12. máj 2010

lubina, no robim a skolu si robim este...som len prvacka, som si to odlozila s tou vyskou...tiez sa mi nechce teraz uz velmi, ze pridem o siestej domov a potom ucit, to je horor ☹

lubina82
12. máj 2010

no super tak ty si potom lepšia ako ja 🙂 ja mám len vo výhľade kočík, ešte sa nevieme rozhodnúť....

groka
12. máj 2010

mandy ale tak ja si ho neviem predstavit stale ako bude vyzerat,ved ono nevyzera tak ako ked sa narodi,to je 3D je to take zvraskavene,takze ono vyzera uplne inak
je to zazitok krasny,este mas stale moznost ist,pohlavie si nemusis dat zistit,ked povies dorpedu ze necches veidet

mandylion
12. máj 2010

a medzi akym a akym ? 🙂

lubina82
12. máj 2010

tak to viem čo je, aj ja som študovala popri robote.....uf...tak máš toho teda dosť...

mandylion
12. máj 2010

groka, my uz vieme...hehe budeme mat tiez chlapceka 🙂 aj na normalnom sone to bolo tak vidiet, az sa doktorka zacala smiat, ze to este nevidela :D

mandylion
12. máj 2010

lubina, ti poviem :( v sobotu skusku a neviem sa dokopat ucit ...

lubina82
12. máj 2010

no veru ani mne by sa nechcelo a zvlášť takto keď sme tehuľkové.....a kde študuješ??

mandylion
12. máj 2010

externe ...v nitre na politologii..no ved aj ja by som uz mala najradsej po skuskach nech sa mozem 100 percentne sustredit na tehulkovanie

lubina82
12. máj 2010

a ešte ťa čaká koľko skúšok? ale je fajn že ti tehuľkovanie dovoľuje študovať a zvládaš to

mandylion
12. máj 2010

nastastie, keby nemam 10 kilov navyse ani neviem ze som tehotna, zle mi vobec nebyva ani nebyvalo 🙂 akurat, ze ucenie mi ide strasne tazko :( nic si neviem zapamatat
este ma cakaju 3 skusky

marija
12. máj 2010

Jejda baby chvilku som prec a uz vas nestiham docitat...

Groka super foto 😉 chvilku mi trvalo kym som pochopila kde je pipik na tej 4 fotke ale uz to vidiiiiiiiiiiim 😀

Matka hystericka sa vratila prave od lekarky, mala mala CRP uz 138, biele povlaky na mandliach, opat angina... od aprila 2009 desiata... uz som si opat porevala, ale to asi nikomu nepomoze a malej tiez nie, ale mne asi ano, aspon na chvilku. Ideme opat na krcne, zvazuje sa vyber mandli. Vobec netusim co nas caka... som uz na prasky z toho vsetkeho.

marija
12. máj 2010

mandylom ja som minuly tyzden bola plus 3,5kg, zajtra sa odvazim. Startovacia vaha bola 60,6kg 😀

marija
12. máj 2010

mandy ja som bola tehu ked som cakala malu 😀 a ked mala 3 tyzdne mala som prve statnice, tiez v NR ale na filozofickej.

mandylion
12. máj 2010

marija, nebud smutna a neplac, lebo male to citi a dcerka ta tiez nechce vidiet smutnu...asi ma hnisavu anginu co? neboj sa - je to nieco co sa da vyliecit a nie je to take vazne 🙂

lubina82
12. máj 2010

našťastie aj ja to dobre znášam..tiež som nemala problémy s nevoľnosťou a kebyže tiež nepriberiem, tak ani neviem 🙂 ja bývam len viac unavená a večer idem spať so sliepkami 🙂 Ta ti držím palce nech už tie tri skúšky nejak dokopeš a potom sa budeš venovať maličkému

mandylion
12. máj 2010

marija, aj ja som na filozofickej ved 🙂 hehehe
3,5? to je SUPER!!no vidis, ja som mala startovaciu 59 a drc....70 :D

marija
12. máj 2010

mandy hej, keby ju nemala uz 10krat za posledny rok a pred 4 tyzdnami sme mali anginu a skoncila na Kramaroch hospitalizovana... sa to nabaluje a to asi nieje lahke pre ziadnu maminu... placem tak aby ma nevidela 😀 inak sa neviem vyfiltrovat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre