♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
17. máj 2010

miši ,ale aky typ kupiš?ja som na to natrafila teraz -myslím na ten bzkontaktny,aj ked by mi stačil aj ten topcpm 5v1 za 30€

michaela80
17. máj 2010

deni doma mam na neho zalozku...stoji okolo 80 e

denisocka
17. máj 2010

miši,teraz neviem o čom hovoriš

michaela80
17. máj 2010

link na ten bezdotykovy teplomer mam doma v pocitaci, ale myslim ze som ho nasla cez modrykonik...bola na boku raklama na neho..

halintoa
17. máj 2010

lucy: ďakujem 😵 , nevedela som to nájsť v histórii a prezerať x stránok, to by ma kleplo 😀

groka
17. máj 2010

bayb uz som doma,nebudem rozpisovat co bolo na pohotovosti,musim to stravit najskor,ale zas nedobry pocit z nich,no a doki ma vysetroval vnutornym sonom co som kukala ako puk ze skontroluje krcok aj tak aj prstom vysetroval,potom aj normalne sono robilmaly je ok,videla som srdiecko,som kludnejsia,no mne povedal ze krcok nieco 5 cm co je vraj velmi dobre,neotvaram sa a nehrozi mi predcasny porod a v papieroch mam nieco ze 2,5 cm a to neni nahodou skrateny krcok?ved ja vzdy mavam 3 cm je tu nieco ze UZ cervikometria T/52mm a potom mam nieco ze palpacne uterus relaxovany,cervix sekralne,tuhy,uzavrety,2,5cm
tak potom co je co?

lucy1990
17. máj 2010

Hali, nie je za co, hadam som to nepoplietla, ved ked bihan pride z dovce, tak sa jej spytaj 😉

zuzannas
17. máj 2010

no presne ako pisala Zuzka...nam na novorodeneckom oddeleni ako sestricky, tak aj lekarky radili nepouzivat skoro ziadnu kozmetiku, max. Johnson baby na okupkanie, aj to iba trosilinku a potom olejicek z lekarne olivovy al.slnecnicovy..nic viac + na ritku rybaciu mast alebo sudocream...tot vsjo, nic viac..tak som aj prve 3-4mesiace robila a maly ma bezchybnu pokozku...dokonca si pametam, ze som asi po pol roku pouzila Johnson baby bedtime lotion (aby lespie spinkal 😅 a maly sa mi po nej vyhadzal vtedy...teraz uz samozrejme v poho

lucy1990
17. máj 2010

Ja som si tiez povedala, ze zainvestujem do kvalitneho cisteho mandloveho oleja, prirodneho mydielka a sudocremu a to uplne staci....

mywiel
17. máj 2010

Deni ked pises o tej kozmetike ja som tiez podostavala a je mi to nanic tiez mi vacsina este lezi v kupelni uz pomaly dva roky... 😅

peta131
17. máj 2010

ja som kupila na kupkanie nejaky specialny olejcek do vodicky je to cisto pre novorodienatka ktore maju nabeh na alergiu ale neviem teraz nazov lebo to mam u mamy...potom na neskor som kupila uz na kupkanie olejcek od Alverde tiez na citlivu a alergicku pokozku a nakoniec este telove mliecko z Weledy taktiez je urceny pre citlivu pokozku z nabehom na alergiu...to je cela moja kozmetika pre maleho...sudocrem som ani nekupovala lebo zevraj ten dostaneme u nas v porodnici ako darcek...

denisocka
17. máj 2010

no groka viber si , aky dlhy maš cervix 😀 ale neviem či až 5cm može byť . skor to 2,5 cm... neviem fakt,ale hlavne že ste OK a doma . a čo to vlastne maš za bolesti

zeytin
17. máj 2010

Pridavam fotky svojho bruska.... konecne si moj mm povedal, ze musi aj mne urobit nejake fotky... 😉

denisocka
17. máj 2010

parada ,aj ja chcem muža fotografa,alebo aspon dobry foťak ,muža si nechajte

groka
17. máj 2010

deniska tak neviem len ty si reagovala na ten moj cervix 😀 ale 2,5cm nie je 3cm
bolesti v krizoch,v podbrusku zaroven,taku obruc okolo celej panvy citim,vystreluje mi to do stehien,asi teda t oje z krizov,ale dala som konecne horucu vanu,bala som sa,ale pomohla mi a nebolia ma tak krize,idem lezat,ze kludovy rezim

groka
17. máj 2010

zeytin ake krasne brusenko mas

zeytin
17. máj 2010

Dakujem 🙂 ... kazdy hovori, ze ho mam nizko, ale myslim si, ze to je velmi individualne... vraj baby su dole a chalani vyssie - tak hovori moja babka... 😀 V mojom pripade to je pravda... 😉

lucy1990
17. máj 2010

Aj u mna je to teda pravda 😀 ja mam tiez dole brusko, mimochodom zeytin krasne 😵

ikulka
17. máj 2010

ahojky jeeej zeytin pekné brušino no inaktovja babi má asi pravdu ja som malu mala cele tehu nizko a tento drobec tiež nei je vyššie ako pupok....
a som sa inak zasmiala na vašich kozmetikách ja som tiež fanatik na kozmetiku a nakupila by som všetko a viete čo u nás v porodnici preferuju? modru indulonu, ž 😀 e tá je najlepšia aj pediatrička nám vždy vravela natierať indulonou ale ja som to nerobila.....

michaela80
17. máj 2010

zeitin krasne brusko...na mna to nesedi ja mam take iste ako pri malom som mala....

tea333
17. máj 2010

Ukazujem sa 🙂 🙂 baby nestiham prispievat, iba chodim smirovat 🙂
co sa mna tyka, boli sme na 3d minuly tyzden v stredu,maly sa nie a nie ukazat, museli sme ho tam prevracat a vselijako do neho stuchat aby dal prec ruky z tvare, stale si daval tvaricku do placenty, alebo krizil ruky pred tvarou, pripadne bol otoceny dozadu..ach jaj..
no nakoniec sa nam podarilo zopar zaberov z profilu, nastastie 🙂
na tej druhej fotke sa maly smeje, dr sa rozhorcovala ze si z nas maly robi srandu 🙂

inak maly je presne o tyzden starsi a vacsi ako sme si mysleli, podla vsetkych merani,cize som tak sama usudila ze budem mat termin cca o tyzden skor, cize 23.augusta, inak sme mali cez 750g 🙂 takze dnes zacinam 27tt

zeytin super foto 🙂

tea333
17. máj 2010

zabudla som si vyzmizikovat meno,ale aj tak je tam neaktualne meno 😀
u mna to teda s tym bruchom sedi, ja ho mam vysoko, urcite nikam nepada, ale ani velke ho nemam tak este neviem 😝

lucy1990
17. máj 2010

Ahooj Tea, malicky je krasnucky, nasa si z nas tiez takto robila srandu 🙂

tea333
17. máj 2010

Jaaaj, a este som si medzicasom rozmyslela meno, takze Kai u nas definitivne pada, nepaci sa mi Kajo, takze nechcela by som aby ho tak volali..
momentalne chcem Darena, uvidime ci to bude schvalene 🙂

tea333
17. máj 2010

ahoj Lucy, dakujeme 😵 mna uz Dr chcela preobjednat, mala svatu trpezlivost ze si ma tam pretacala a stuchala 😀

carmenn323
17. máj 2010

tak uz som dopiekla zemiakove placky hodinu som piekla este ze mm pomohol struhat 😉 deni no vobec som o takej na vysavac nepocula 😅 tak dakujem chapes neskusena prvy krat tehotna 😀 zeytin super fotky pekne brusko

lucy1990
17. máj 2010

No tak nas aj musela preobjednat, mna aj pretacala aj stuchala, a nepomahalo 😀

denisocka
17. máj 2010

no vidiš tea,ked ťa človek vizve pred celým fb tak aj prídeš 😀 maly je zlaty 🙂

denisocka
17. máj 2010

groka,teba som nepochopila,že 2,5 nieje 3cm - šak to viem že nieje,odkial maš 3cm?

denisocka
17. máj 2010

jaj groka a CS ti napísal nejake?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre