♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

halintoa
6. jan 2010

My máme z predvčera kapustnicu (na ktorú sa mi teraz aj pomyslenie protiví) a kura zapečené so zemiačikmi, šampiňónmi a syrom 😝 . Teraz sa ešte oblizujem po tých zemiačkoch, kuraťu som dala košom 😎 .

groka
6. jan 2010

aha no mne sa tiez paci zlta s tym spiacom babom je to tusim a tera ja sa chystam do Ruzinova tak neviem BA?

halintoa
6. jan 2010

tiriel: ďakujem, upokojila si ma, že nie som sama 🙂 . Po tom prvom potrate sa veľmi bojím, hoci ten mi spustila prasknutá cysta 😔 .

lucy1990
6. jan 2010

To pichanie vo vajecnikoch: mna picha, ked si kychnem, silno zakaslem, alebo potlacim 😅 niekedy ked mam zlu polohu...pytala som sa dokiho, pozrel mi ich sonom a povedal ze su ok 🙂

halintoa
6. jan 2010

groka: to sme mali hlásiť nemocku a nie bydlisko? 😕

evitkamalicka
6. jan 2010

podla mna bydlisko, ja napr. este neviem kde budem rodit

halintoa
6. jan 2010

Ja by som chcela na Kramároch, ale uvidím, ešte si o tom poprečitujem 🙂 .

groka
6. jan 2010

tak v tabulke je bydlisko ja nove mesto nad vahom ale je tam aj porodnica a logicky porodnica je asi miesto kde budeme rodit,nie?
hali aj mna picha vsetko co sa da

evitkamalicka
6. jan 2010

groka v tych poslednych dvoch co sa nam pacia, lebo su viditelne nie je porodnica len bydlisko

tea333
6. jan 2010

lucy ja ako kolibofil jednoznacne radim tebe aj ostatnym babam Krajinku, pri Ruzomberku, z Ba pred mestom, z LM za mestom,je to pri ceste na kopceku a je tam aj tabula,super varia, je to tam nove, celorocny predaj syrov, masla, bryndze v drevenickach, ovecky na zhliadnutie, v lete ich mozes chytit vonku, v zime je z restauracie vidno cez sklo do stodoly 😵 😵
a maju aj psikov, somarika a husi, v lete je tam dost chaos 🙂

tea333
6. jan 2010

a groka ja neviem neviem kde budem rodit este ☹ ci to bude BA

miciatko
6. jan 2010

groka mňam taka polievočka , mňam, mňam, inak aj ta kačka neznie zle, len by som sa bala ju zjesť aby mi nebolo potom zle, inak kuracie mäso vôbec nemôžem cítiť a to pred tehu som jedla iba to, dnes mam vajičkove kolienka a uhorku no uvidim čo na to moje bruško . Inak v čera som bola s detmi na nákupoch a fakt mi nedalo obisť tie maličke dupačky, čiapočky a ....... , ukazovala som to detom a oni na to: ,, mami a nemohli by sme mu kupiť už neake väčšie, veď mu nebudeme chodiť stale kupovať 😀, tak som sa nasmiala

halintoa
6. jan 2010

kolibofil: sa budem kosiť ešte vééľmi dlho 😀 😀 😀 😀
groka: pôrodnicu som si nevšila 😕 , prepáč. A asom rada, že aj Teba pichá, tak je to zrejme normálne, už som rozmýšľala, či ísť na pohotovosť, keď má dokyna voľno. Ale dajako dočkám do budúceho týždňa. 🙂

groka
6. jan 2010

evit to som si zas ja nevsimla 😀

evitkamalicka
6. jan 2010

groka nevadi 😀

tiriel
6. jan 2010

myslím že je zbytočne písať do tabulky kde budeme rodiť,je to aj nepodstatne aj premenlive, možte aj niekde na dovolenke nečakane aj v poslednu chvílku zmeniť smer jazdy do porodnice

evitkamalicka
6. jan 2010

aj podla mna je porodnica uplne zbytocna, ja si totiz zazmluvnovat lekara nebudem, u nas je porodnica zrusena uz skoro 2 roky, takze ked ma to chyti pojdem tam kde to bude blizsie

tiriel
6. jan 2010

😀 tak

tea333
6. jan 2010

groka neodolala som, proste som navarila zeleninovu polievocku s krupicovymi haluskami,,,...
😀 😀 😀

groka
6. jan 2010

baby mne je jedno co bude v tabulke 😀
tea a ja som si spravila cokoladovy puding s borskynami a pojdem sa vyvalit a skladat saty,papa

evitkamalicka
6. jan 2010

ja som este doobedu urobila smotanovo-piskotovu tortu s bananmi tak cakam kym este odstoji a pojdem si dat

halintoa
6. jan 2010

Ježííš, no ja idem radšej so psom do lesa, lebo sa utopím vo vlastných slinách 😝 . Zatiaľ pa 🙂 .

lucy1990
6. jan 2010

No pekne 😀 vy si tu pekne pisete ako maskrtite, a ja som bola za kamoskou wc misou 😠

groka
6. jan 2010

eviiiiiiit ty robis chute,na tu sa chystam uz poriadne dlho,ale vzdy som to odkladala ze ved drzim dietu,no teraz to uz nebudem odkladat

miciatko
6. jan 2010

Baby o akej tabulke to tu pisete a kde je ??

lucy1990
6. jan 2010

Miciatko, ma ich leteku v albume 😉

janusa127
6. jan 2010

ahojte 🙂

leteku šikula, krásne tabuľky, naj sú tie dve posledné, sú také priehladné 🙂

janusa127
6. jan 2010

juuu a ja kolibu môžem odporučiť na Zuberci na orave, už tam rastú ako huby po daždi 😀 😵

simuska153
6. jan 2010

Ahojte,

leteku, super tabulky - si sikulka..... pripajam este svoje udaje (prip. Ti ich mozem poslat IP)
simuska153, PD, TP 8/8/2010 (presny dodam az buduci tyzden), 1 dieta

simuska153
6. jan 2010

Este raz, kedze som zabudla vek - "vykojeny mozog"

simuska153, PD, TP 8/8/2010 (presny dodam az buduci tyzden), 1 dieta

Ozaj, ak mozem navrhnut, v januarovkach 2008 sme si zriadili jedno spolocne konto, tam sme dali tabulky a neskor aj fotky nasich detureniec pri porode, v roku atd... mozno by bolo dobre spravit to aj teraz, nech nezaberame leteku miesto v albume 😉

Ja som dnes varila cesnakovu polievku s vajickom a sampinonove rizoto a pre maleho (a samozrejme aj pre nas) mame tiez palacinky 🙂. Inak tie chute su fakt hrozne, predvcerom som mala strasnu chut na kysnuty kolac, tak som ho hned aj spravila, zjedla som 4 kusky (teda skor zozrala 😀 ) a taaaaak mi bolo zle ☹ , nikdy viac 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre