♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirkapal
9. júl 2010

Ahojte, vsetkym prajem krasny den! Dlhsie som nenakukla, ale teraz si idem vsetko docitat (ak sa to da 😀 )

kila
9. júl 2010

@tiffanka, my máme doma nejakú tú hudbu, ale s malou to nič nerobilo 😅 a aj tak spala v tichúčku... 😅

tiffanka
9. júl 2010

@kila tak to máte v pohodičke, uvidíme ako na tom budeme mať my... 😅 Pri predošlých deťoch sa o takomto niečom ani nerozprávalo, a boli dobré 😀 Ale čo, aspoň vyskúšame 😀

barinkova
9. júl 2010

@kacena4 jj ved jasne

memory97
9. júl 2010

@21 tie vanicky sa po dlzke zabezpecia pasmi, aby sa vanicka neposuvala a vo vnutri vanicky su pasy ako vo vajicku a tam sa priputa babo. Neskusali sme to, len som citala v navode k nasmu kociku 😀

@kila ja som len pisala, co nam na tej prednaske hovorili u zubara, ale to urcite nebude vas pripad 😉 to bude dedicne.

@groka nie som na to odbornik, ale co som precitala v clankoch, zodpovedalo to asi kontrakciam....

@kacena4 to si nasla skvelu restiku a za skvelu cenu, dufam, ze potom napises ako ste sa mali 😉

@evitkamalicka to musela byt teeeda poradna, ked sa takto citis 😉 😀 😀

@lucia20 to budu mat skvele prekvapko, si sikulka 😉 pacilo sa im 😉

memory97
9. júl 2010

a zabudla som sa vam pochvalit 1. den materskej je skoro za mnou 😀 😀 😀

kvietok121
9. júl 2010

@kila bodaj by to tak bolo ze sila myslienok ...

kvietok121
9. júl 2010

@21 ale predsa len mas skusenosti, no verim tomu ze sa zaciatok porodu neda nevsimnut 😀

kvietok121
9. júl 2010

@tiffanka aj mne vyslo 4,35

@memory97 je to skvele ze? ja mam tyzden MD za sebou 😀

groka
9. júl 2010

caute hlasim sa 2 v 1 😀 ale ja neviem dokedy,uz mam akoze dost 😝 ked prisiel muzik domov,sme nasadli do auta a hor sa do lekarne a 101 drogerie a teda kupili sme nivea sensitive chcem pouzivat kozmetiku s tou pumpickou mydlo na vlasky co je aj na tvar a ruky k tomu nivea sensitive mliecko,tycinky do usiek,kefku na vlasky,imazol krem+rybacia mast,vatu na lieh a uz ma nenapada,potom sme sa vybrali do obchodu ze si dokupim body a dupacky,lenze nic pekne nemali,takze len jedny body som kupila s delfinikmi s kratkym rukavom,no a pre sebe,som si dokupila nocne hovadske vlozky,a kozmetiku,takze my sme nachystaní

no a co poviete na 80ks papmers velkost 2 za 12,99?

kvietok121
9. júl 2010

@groka ja vobec nepoznam ceny groka, ach jo ako vam v dobrom zavidim ze sa viete orientovat

kila
9. júl 2010

@groka dobre sa držíš, som zvedavá dokedy... 😀

groka
9. júl 2010

@kila vraj do 24 hodin to moze prist som niekde citala takze do pol noci zhruba mam cas 😀
zas som mala cosi,ale to nebolo v intervaloch len strasna bolest na mrchu,aj som si myslela ze som zacala krvacat z tolkej bolesti,ale nie

groka
9. júl 2010

aj tampony som kupila do podprdy

jankasramka
9. júl 2010

@kacena4 tak tomu never, tu na soferovanie vobecnepotrebujes vodicak, hlavne tu maju vela aut s automatickou prevodovkou (ako ja) takze uz som nie raz videla soferovat 12-13 rocnych chalanov.....
ani jazdne pruhy tu takmer nie su, poviem ti ked tu bol moj ocino a videl to, oci zatvaral pri jazde. a ani nehovorim aky bol zdeseny pri petprhovych kruhovych objazdoch...skoro zinfarktoval. inak rychlost tu reguluju spomalovacimi pasmi, su na kazdych 500m. mi to liezlo na nervy hrozne ale vidim ze je to jedina dobra prevencia....

@kila ja mam na zuboch-stolickach take male skvrnky-svetlohnede-a tiez som myslela ze je to kaz ale mi povedali ze su to pigmentove skvrny 😖

jankasramka
9. júl 2010

MEXICKA PIKOSKA NA POBAVENIE:

vcera mi jedna pani rozpravala ze ked sa im narodila dcera tak jej vybrala mena (tu sa davaju obycajne dve mena) ale jej muzovi sa nepacili ze on chce obe mena po svojej matke.tak sa hadali a hadali a ked siel muz do roboty ta pani vzala dcerku a sla ju zaregistrovat na urad.
a muz sa vrati a ona ze uz ma rodny list s menami ktore vybral on. tak ho chcel vidiet. a naozaj. dala jej AJ mena ktore chcel on. ZAREGISTROVALA VSETKY 4 MENA!

tak si to zoberte ze ma 4 mena a dve priezviska 😀 😀 😀
(to len na margo tej debaty o menach co sme mali prednedavnom 🙂 )

memory97
9. júl 2010

@tiffanka my vieme co to bude, ale netusime, co bude druhe dietatko 😀 😀 😀 preto zelena 😀

kila
9. júl 2010

@jankasramka, môj manžel aj malá má niečo na zúbkoch ako povlak či čo, manžel ide ešte na čistenie zubov, tým sa to odstráni, ale malej sa to na mliečnych zúbkoch robiť nebude... 😖 Dúfam, že nebude mať malá o rok všetky zuby čierne... 😖
@groka ešte stihneš dovtedy pár vecí dorobiť... 😀

memory97
9. júl 2010

@kvietok121 jaj ako dobre, ja som sa uz tesila len na tie prechadzky, ze mozem ist vonku 😀 😀 😀 a k tym myslienkam ako pisala kila, fakt to funguje, plne s nou suhlasim 😉

@groka sa mi to zda drahe, ja som kupovala za polovicu 70ks🙂 ale v tejto chvili to nie je podstatne, hlavne davaj pozor na seba a babulko🙂

groka
9. júl 2010

@memory97 no ved este sme ani nekupili,viem ze by mali byt aj lacnejsie,u nas bola nejaka akcia 150 ks tak nejako za 23 eur priblizne,alebo 108 ks mam na ruke za 15 asi

memory97
9. júl 2010

@groka myslim, ze si hovorila o DM-ku, v 101 drogerii su lacnejsie 😉

jankasramka
9. júl 2010

este taka otazocka pre tie co uz su maminy....ako je to s dojcenskou podprsenkou?
tu ste kupovali pred alebo po porode? tiez nejaky typ pre nas- neskusene...aky styl pripadne ako kupit spravnu velkost...?

mirkapal
9. júl 2010

Uf, tak som precitala tych 15 stran, co ste vyprodukovali. 😅 Usilovne ste boli 😀

Chcela by som pridat jednu poznamku k debate o odbere pupocnikovej krvi, ktora tu bola. Viacere ste spominali, ze to ma vyznam v rodinach, v ktorych je rakovina, leukemia, atd. Ja mam praveze informaciu, ze choroby, ktore su vrodene, zdedene, su uz geneticky obsiahnute aj v tej pupocnikovej krvi, takze nou sa liecit nedaju. Je vsak vela chorob, ktore moze clovek ziskat pocas zivota a su vazne a ktore sa daju uz dnes liecit pupocnikovou krvou. My sme sa tiez rozhodli pre odber, je to drahe, to je jednoducho fakt, a osobne budem radsej, ked tie peniaze zaplatime a nikdy pupocnikovu krv pre nase dietatko nebudeme potrebovat, ale pre istotu to urobime.

Babenky, vsetkym, ktorych v blizkej dobe cakaju cisarske rezy, drzim palce. Ja este ziadnych poslickov nemam, citim sa dobre, jediny problem je pre mna toto hrozne teplo.

A pridavam sa ku skupine so zelenymi kocikmi 😀

mirkapal
9. júl 2010

Viete mi povedat, co presne znamena hodnota CS (cervikalne skore) 1? Doteraz som mala vzdy 0, dnes na poradni 1. A konecne mam potvrdene, ze nasa slecna je uz tiez dole hlavickou (v 30. tt este nebola).

groka
9. júl 2010

@memory97 nie v 101 som bola a ze akcia

memory97
9. júl 2010

@groka akcia asi platila iba do konca juna... lebo mali zlavy na sleep and play

groka
9. júl 2010

@memory97 toto bola akcia vlastne dnes este je,na normalne pampersky,sleep...su tiez od tej znacky pampers,ale pri malom som nebola velmi spokojna,mne to maly prestal hned,take tenke su

21
9. júl 2010

Dievcata, zelam dobru nocku, aby ste si nasli polohy, aby babatka spinkali a aby ste nemali poslickov...

memory97
9. júl 2010

@21 dobru🙂 aj tebe dobru nocku bez poslickov🙂

@groka ja som brala prve v akcii🙂 potom budem riesit, ci su dobre alebo nie. Uvidim ako budu vyhovovat mimcu🙂

kila
9. júl 2010

@jankasramka, ja som podprsenku už kúpila, veď ju budem potrebovať už aj v pôrodnici a kúpila som si také číslo ktoré je dobré už teraz, tie podprsenky sú dosť elastické, prsia mám už väčšie aj teraz a aj keď sa nalejú, o číslo sa už nezväčšia... 😉
@groka ešte si celá? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre