♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
9. jan 2010

Mne doktor hovoril, ze kupat sa mozem, ale nikdy nemoze mat kupel vyssiu teplotu ako je telesna teplota 🙂

evitkamalicka
9. jan 2010

ja si davam aj teplejsiu ako telesna teplota, ale zas nie velmi horucu

lucy1990
9. jan 2010

Tak si davaj pozor, mna na to upozornil..je o tom dost aj popisane, tusim aj tu na koniku je o tom tema..v stredoveku tak robili potraty - horuci kupel a cervene vino 😒

mib
9. jan 2010

elinka, ja som zacala v 6tt spinit. na uzv bol tiez iba plodovy vacok. zobrali mi krv na zistenie hcg. na druhy den mi volala sestricka, ze je to v poriadku, pretoze hcg pekne vystupalo a mam len odpocivat. vtedy som netusila co za tym vsetko moze byt, ale ked mi to povedali takto, tak vysoke hcg je urcite pozitivny signal. drz sa a skus byt do stredy pokojna.

neviem aku ma horuca voda spojitost s tehotenstvom, ale kamoska mi vravela, ze na vyvolanie porodu jej lekarka kazala horucu sprchu na krize.

leteku
9. jan 2010

Ahojky, ja sa počas tehu len sprchujem, tiež som počula, že to nie je vhodné sa kúpať a ja tak ľúbim horúci kúpeľ.
Elinka - držím palce nech sa fazuľka ukáže.

mib
9. jan 2010

a neviete, ci rovnako posobi aj horuca sprcha? milujem totiz horucu sprchu, hlavne ked som taka uzimena. pomoze mi to zvysit telesnu teplotu. snazim sa nenechat si tiect vodu na brusko a na krize, ale vobec netusim ako to funguje.

bihan
9. jan 2010

Horúci kúpeľ by som určite v tehu neriskovala. Mám veľmi rada poriadne teplú vodu a preto radšej žiadnu ako "studenú" 😝
Horúcu sprchu tiež nie, ale teplá je v pohode 🙂

jankaat.
9. jan 2010

ahojte.. ja som akurat dorobila veterniky a tak som sa tesila ze si na nich pochutnam..ale mam dost len ich vidim 😅

jankaat.
9. jan 2010

a horuci kupel sa nesmie?? 😕 ja som si pred dvoma dnami napustila plnu vanu horucej vody..

tiriel
9. jan 2010

elinka, mrzí ma ta diagnoza a verím,že sa lekári sekli. žial pri anembryomole sa HCG v krvi normálne zvyšuje,kedže hcg vytvára telo ženy zvhladom k dlžke tehotenstva a v plodovom vačku proste nieje nič. je tu určite aj takato tema,alebo som na to pozerala aj ja ked som bola v 6tt . ale predsa treba vydržať a veriť , aj ked to bude ťažké a streda je ešte daleko.

tiriel
9. jan 2010

ja som si davala vriace kupele začiatkom decembra,ked som už bola min. 2tt a bola mi hrozna kosa . som prekvapena že som nepotratila,kedže prvy potrat sa spustil po horucom kupeli,aj ked je pravda - že na usg bol tiež prazdny vačok,a menší ako by mal - v 6tt len 4mm a HCG som mala 12 000

groka
9. jan 2010

ahojte
pred chvilou som zacala spinit je to do ruzova sem tam do hneda,teda aj ,aj
hned som volala sestricke a ze mam si nasadit ascorutin a nic nerobit kym sa to neupokoji,ked sa zhorsi mam ist na pohotovost,co myslite nemala by som ist uz teraz?

a este robim si vyplachy rosalginom a uz sa mi chladi voda,mam si to urobit aj teraz?ci nie?ale uz to mam zarobene

tiriel
9. jan 2010

ja neviem,ja by som si nerobila vyplach, neviem. polež a uvidíš, ked sa zhorší tak bež na pohotovosť.aj ked ako poznám seba,ja by už bežala.

joj baby,čo sa deje? počasie na figu, same choroby a ešte toto?

mib
9. jan 2010

groka, mas aj nejake lieky na udrzanie tehu? myslim duphaston alebo utrogestan.

jankaat.
9. jan 2010

groka ja by som na tvojom meiste asi isla hned preistotu necakala 😔

lenadka
9. jan 2010

v prvom rade napisem elinke - musis sa citit strasne-ta neistota ☹ drz s toho co vravia lekari, ze hcg je tak vysoke ze to bude ok, budeme drzat palce a vsetko co sa da! 😉

mib, term,. kupele preto nie lebo v tehotenstve sme nachylnejsie na mykozu a ta v tej vyhriatej vode ak ju niekto ma sa ma ako prase v zite...overene na vlastnej kozi, ja term. kupele nemozem ani normalne 😝 a teraz som bola sibnuta v jakuzi - virivke v teplej vodicke 37° a potvora mykora na seba nenechala dlho cakat, brala som clotrimazolum tablety pred 2 tyzdnami 😝
preto ako gabus ani sa nekupem len sprchujem ale horucu vodu mam rada, to si neodpustim na 5 min. v sprche 😅 len tak sa oriat dobre v tom si lebedim

groka
9. jan 2010

mam duphaston a za chvilu doma acsorutin,takze vlastne urobim maximum vsetko preto aby to bolo v poriadku,ja len nechem ostat v nemocnici

lenadka
9. jan 2010

eli mne tiez pri prvom utz bolo vidno len vacok, povedali ze je to ok, ze v tom stadiu je to normalne..

groka...no ak by sa to zhorsilo idem ak nie nejdem....ak mam manzela doma a je kde nechat maluu mozno by bolo lepsie ist, supnu ti aspon injekciu a lieky

mib
9. jan 2010

groka, to som ti presne chcela povedat. ak sa to spinenie nezhorsi, tak by som zostala doma. klud je pre teba lepsi ako natriasanie v aute a pobehovanie po nemocnici. .. tam aj tak nic viac nespravia. pocula som to dva krat, raz ked som krvacala a raz ked mi zacalo spinenie silniet. ak by si ale nemala pohodu, tak pre klud duse tam zbehni, nech vies ze je vsetko v poriadku.

groka
9. jan 2010

a inak dnes som pocitovala dost bolestive pichaniev lavom vajecniku

lenadka
9. jan 2010

tiriel aspon ten olynth zabral? mne pomaha jedine on 😝

mib
9. jan 2010

lenadka, tak to sme na tom rovnako. ja termalne kupele tiez nemusim. dokonca ani vanu si doma nerobim. mame ju iba kvoli psovi a drobcovi na ceste. 😀 ale v sprche viem byt aj 10 minut ... len nech je voda prijemne teplucka. 🙂

groka
9. jan 2010

lendak nechaju si ma tam a to ja neznesiem,k malemu nemam kohozavolat ale dalo by sa neico vymlysliet keby bolo treba

takze vyplach si nemam robit a mozem si to nehat zarobene v pohari a zajtra vecer len prihriat?alebo to uz mam vyliat?neviem ci uskodim tym vyplachnutim viac

bihan
9. jan 2010

Groka, ja by som ešte nešla.. špiním od 8tt takmer vkuse.. slabúčko, ale takmer stále.. ak si sa viac namáhala, tak to zrejme bude dôsledok.

groka
9. jan 2010

bihan s malym som sa natahovala ked som ho kupala

tiriel
9. jan 2010

jj,olynth zabral hned. aspon tak,by som zahynula ako som mala suche hrdlo a nos upchaty

groka
9. jan 2010

babule ide si teda ja lahnut,uz sa mi nesie acsorutin pa

lenadka
9. jan 2010

groka dobru noc...vyplach by som nerobila, nemas aj magnezko?

lenadka
9. jan 2010

idem aj ja mala ide spat a pocitac ma v izbe, inokedy je zapnuty a pisem este ked zaspi, ale v poslednom case vrana jedna o to mvie a caka v posteli ze kedy pridem, vcera bola hore do 21.30, pritom som to vypla 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre