♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ladena
20. júl 2010

@akika722 tak tak...... 😀 😀

ladena
20. júl 2010

no ja idem nieco tak trosku porobit a ked príde drahy z prace moze zavarat oharky ,ja vyložím napuchle nohy a budem mu radit.
zatial si uzívajte a majte sa krásne a dufam ze nebude strašnéééééé horko 😨

kvietok121
20. júl 2010

@carmenn323 mne netreba ja uz ich mam v brusku daj akike

kvietok121
20. júl 2010

@kacena4 @akika722 to je hrozne, to by som bola napalena, to je ochota

akika722
20. júl 2010

@kvietok121 a to si stihla urobiť?šikulka...
aj ty raz možno niečo také zažiješ-ochotu inych...
ideš s kočikom cez cestu,každy ma na haku...prideš do obchodu/menšieho/,pozeraju po tebe kde trepeš kočik...a čo sa tíka nemocníc...hrôza...hlavne s babom ked čakáš pol dňa a nemáš kde ani nakojiť...
no...radšej dufam že nezažiješ...neprajem

elina313
20. júl 2010

@kvietok121 nie nie neberiem od nedele, kedy som prešla do 36 tt. Lekár mi to predtým tak povedal, že od 36 vysadíme. Včera som bola v poradni a pýtal sa či cítim zmenu - ale žiadna sa nekonala 🙂 takže bol spokojný a ja tiež, budem rada, ak dokončíme tehu bez prídavných látok 😉 aj keď železo asi ťažko odbúram 😀

carmenn323
20. júl 2010

@akika722 mm neni doma ale ked bolo tak horuco aj mi povysaval lebo som vazne nemohla nohy totalne opuchle tak sa zlutoval 😀 inak mm nez sme sa zobrali tak bol zienka domaca pral,zehlil,upratoval lebo mu zomrela mamina a zostal sam s otcom tak,ze on vie vsetko co sa tyka domacnosti len teraz spohodlnel ked sa ozenil.Ale aspon viem,ze ked sa vratim s porodnice necaka ma doma pohroma lebo vie,ze neznasam neporiadok tak to by mu strach nedovolil 😀

akika722
20. júl 2010

@carmenn323 tak aspoň že tak,chválim ho že to nenechal na teba 🙂

vladka84
20. júl 2010

ja mam tiez doma sikovneho pomocnika... pred niekolkymi rokmi mal volnejsiu pracovnu dobu a veru, kym som ja bola v praci, on bol s malou doma, navaril, popratal, zehlil, umyval dlazky, vysaval, proste vsetko... teraz je viac v praci, takze uz toho tolko neurobi, ale myslim, ze to mame pekne rozdelene a ked treba tak vie urobit vsetko... cize mylsim, ze ked pridem z porodnice, nedostanem infarkt 😀
ja idem do poradne v piatok, tak som zvedava ako som na tom... inak doki ma od zaciatku tehotenstva nepozeral (odspodu), ostatne vysetrenia robi, aj ultrazvuk pri kazdej poradni, tak neviem, ci to nie je dolezite, alebo ako potom bude vediet, ci uz sa otvaram? 😨

elina313
20. júl 2010

😉 to či sa otváraš už zrejme zistíš ty 🙂 To je skvelé mať doma šikovného pomocníka. Aj môj manžel je strašne zlatý, tiež tieto práce nerobí automaticky, ale keď som zostala v nemocnici a potom čo som prišla a mohla len ležať ,som zistila aké mám v živote šťastie. Je úplne sebestačný, dokázal sa postarať bez problémov o mňa, malú aj seba. Nehovorím, že som nad poriadkom neprivrela očko, ale to by bol už fakt dokonalý a to už by nebolo ono 😀 to by ho každá chcela 😅

groka
20. júl 2010

@mata1001 do bruska je ako?

denisocka
20. júl 2010

@groka no čo nerodíš ???? my už mame aj Lucy v nemocnici 😀 .. kurnik,všetky ťa predbehneme 😀

groka
20. júl 2010

@denisocka vy ste dlhsie tehotne ako ja,nejde o predbiehanie

vladka84
20. júl 2010

@elina313 asi ano, myslim, ze to neprehliadnem 😀

carmenn323
20. júl 2010

@denisocka a od kedy je lucy v nemocnici?mala bolesti?

denisocka
20. júl 2010

@carmenn323 rano išla do poradne a že je na 3cm otvorena,tak ju nechali,že porodne cesty zrele

mata1001
20. júl 2010

@groka neviem ako ti to mam vysvetlit ...daj si ruky na brusko a nadychni sa tak aby sa ti ruky dvihali...vtedy sa ti zevraj maternica uvolnuje a prekrvuju sa aj organy

carmenn323
20. júl 2010

@denisocka tak ju pozdravuj ak bude pisat a daj vediet ked porodi malicku 😉

denisocka
20. júl 2010

jasne, dame vedieť určite 😵

groka
20. júl 2010

@mata1001 akoze zo zaatvorenymi ustami sa mi nadvihuje brusko 😀 a co ja viem,na mna ked to pride,tak dycham zhlboka a nie rychlo,ale dlhe nadychnutie

carmenn323
20. júl 2010

@denisocka a ty ako sa citis?mame rovnaky termin 😉 a asi aj meno budeme mat rovnake ak sa stym mm zmiery 😀

mata1001
20. júl 2010

@groka to je jedno ci s otvorenymi ci zatvorenymi...nas to cvicitelka ucila tak ze ked su falosne kontr.tak do bruska dychat a skusit teplu sprchu...malo by to pomoct...

denisocka
20. júl 2010

@carmenn323 😀 no citim sa super, už by som sa najradšej rozpadla,ale nie zato,žeby mi bolo zle,praveže 3.trimester možem aj konom vodu nosiť 😀 , je mi super,žiadna unava,fučanie,nič-som si dost preležala do 32tt 🙄 ..akurat,už ma to nebavi,popravde by som už mala odrodene,viem kedy ma dokyna moja služby a može mi to vyvolať,takže ten pocit,že si možem vybrať čakať,alebo vyvolať ma uplne deprimuje

carmenn323
20. júl 2010

@denisocka ja sa sa citim tiez o.k len mam strasne opuchnute nohy ze niekedy ledva chodim a trocha vyzsi tlak inak som hyper aktivna len tiez fucim ako lokomotiva ved som pribrala 19kg tak niet sa comu cudovat 😅

liba78
20. júl 2010

Ahoj babulky, tak som sa bola trosku ponamáhat /po tých palacinkách/ a poviem Vám že v dca zohnať peknú detskú záclovu je 0 bodov. Druhy pokus dam ale az vo stvrtok v trencine /idem na prietoky/ lebo uz som bola z auta strááásne unavená. Moj drahý ma skoro prizabil po telefone, ked zistil ze som mu zas zmizla sama 😀 😀
Ale ja viem ze sa o nás bojí. Inak ste spominali ako doma pracuju 🙂 u nás je to tak tiez. A minuly víkend zobral chlapcov v karavane do Ostrovačíc do kempu a ja som mala veget. 😀 Este ze ich máme, ja by som toho svojho nemenila 😝

liba78
20. júl 2010

@liba78 záclonu - uz ani písať neviem

liba78
20. júl 2010

@akika722 ale palacinky su uz passe, vidis taka pizza na veceru by bola tiez ok. Alebo toasty. No uvidím. 😅

21
20. júl 2010

Dievcata, dnes na poradni nic noveho... Pripravena som, moze to prist hocikedy... Zelezo beriem aj ja, mam aj po porode. Vtehu je to dolezite, lebo ked je malo zeleza, je redsia krv a hrozi vykrvacanie, takze pekne papat!!! A ako aj elina, aj moj muz dokaze vsetko, my vsetko robime spolocne vobec sa s nim nebojim nechat chalanov doma...
A toto sme my. 😀

liba78
20. júl 2010

@21 pekné bruško, ale neviem či klesnuté nejak už strácam odhad. 😉

kvietok121
20. júl 2010

ahojte babiky, takze som bola dokupit este nejake vecicky a uz mi chyba len vanicka a podlozka na prebalovanie, mm je cely bez seba ze nakupy skoncili, to som mu povedala ze na par tyzdnov vydrzime, no potom som zacala este na krst a tak ... tak si len povzdychol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre