♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
14. nov 2010

@alure no chcel aby som chodit na to plavanie ale to sa budem musiet opytat kardiologicky ci bude môct chodit 🙂

kahlan1
14. nov 2010

@jankasramka horalka je super meno, tak to by mna nenapadlo 😀

katulkaaaaaa
14. nov 2010

@kahlan1 olivovy olej mi predali v lekarni,kupila som hreben tiez v lekarni,dnes som to nerobila mali sme navstevu na to potrebujem klud a maly uz bol hladny tak som rychlo isla kojit,zajtra to skusim 🙂

katulkaaaaaa
14. nov 2010

@jankasramka no jani takze des svadba,a ja ze ako sa zabavite..snad bude mateo ok,nas maly ma sople hrozne aj kasel,stale dokola...jeden tyzden je ok a dva chory

katulkaaaaaa
14. nov 2010

@alure zabudla som ti napisat ja som v tehu pribrala len 6kg tak to islo rychlo dole 🙂 ten kolac bol vazne super odporucam,aj ked som za vikend z neho pribrala snad 2kg ☹ aj teraz sa len vodou nalievam lebo by som jedlaaaaa

hajatanufus
14. nov 2010

@katulkaaaaaa nie je zac uvidis ci pomoze a ja to tiez potom skusim na rachel

danulienka35
14. nov 2010

@katulkaaaaaa to ja tiez som pribrala len 7 kil v tehu a teraz mam 53

hajatanufus
14. nov 2010

@alure dakujem za privitanie

kvietok121
14. nov 2010

ahojky dievcata my sme boli dnes na vyletiku na vodnom diele na prechadzke, bolo skvele, nadherne pocasie, dufam ze aj vy ste mali dobry den

alure
14. nov 2010

@kahlan1 myslím si že to plávanie jej len a len prospeje.Veľmi to vychvalujú že je to pre detičky aj po fyzickej aj psychickej stránke veľké plus.
@danulienka35 zapíšem do tabuľky vaše údaje 🙂
@katulkaaaaaa to nevadí teraz extra chudnúť nemusíme 🙂 Je zima a pod svetre sa veľa zmestí 😀 Na ten koláčik sa teším...

Maminky chcem sa opýtať po akej dobe od podania papierov ste dostali príspevok pri narodení dieťaťa a aj ten príplatok? Mne ešte stále neprišli peniažky :(

danulienka35
14. nov 2010

@kvietok121 ahoj moja i my sme boli vonku bolo uzasne pocasie

danulienka35
14. nov 2010

@alure moja mozes mi poslat tu tabulku prosim?

alure
14. nov 2010

@danulienka35
kam ti ju mám poslať? Neviem ju momentálne na fotoblogu aktualizovať lebo niečo sa deje ale chyba nie je v mojom príjimači :( Pošli mi do IP mailadresu a ja ti tu tabulku pošlem

katulkaaaaaa
14. nov 2010

@alure peniaze mi prisli...pockaj maly ked mal 28dni som to sla potvrdit to bolo cca 17.9...a v oktobri som uz peniaze mala okolo 14,zavolaj tam kde je problem

danulienka35
14. nov 2010

@alure danulienka35 @ seznam cz

hajatanufus
14. nov 2010

@kahlan1 ja som to vycesavala hrebencekom ten to pekne zachyti

kahlan1
14. nov 2010

takuto mame paradnicu 🙂

kahlan1
14. nov 2010

prosim vas potrebujem poradit nasa Anetka teraz pri papani zacala plakavat. Ale to len ked je v tej polohe na papanie ☹ ? vaše detičky to nerobia? nevieme co jej môže byť.

danulienka35
14. nov 2010

@kahlan1 no to je kocenka 😉

kahlan1
14. nov 2010
danulienka35
14. nov 2010

@kahlan1 😅

hajatanufus
14. nov 2010

@kahlan1 je nadherna 🙂 a ako si to pekne drzi nasa este nechce nic do rucky 🙂

kahlan1
14. nov 2010

@hajatanufus vdaka ked jej vlozim tak si to drzi a hned do pusy 🙂

kvietok121
14. nov 2010

@danulienka35 ano bolo fakt super

kvietok121
14. nov 2010

@kahlan1 krasne drzi aj ked si jej tovlozila sikulka

kvietok121
14. nov 2010

@alure ja neviem presne ale dost rychlo

liba78
14. nov 2010

@katulkaaaaaa @alure nielen vyzerá dobre, aj chutí výborne. Dnes som nevarila, lebo nám zostali rezne z večere. (robila som ich pre chlapov, keď skončili) tak som sa prplala aspoň s koláčikom. 😀
@jankasramka tá Tatranka je také viac slovenské, ale Horalka je tiež pekné. Śkoda, že svadba nevyšla, a dík za pochvalu môjho svadobného účesu. Ale aj tak ho neukážem 😒
@alure no možno pôjdem aj priamo do senca. Asi v utorok 23.11. Ešte to ale nieje na istotu. Katulka mi tam poradila kočík pre kamošku. Tak ho možno pôjdem pozrieť.

kvietok121
14. nov 2010

@jankasramka krasne meno krasny konik krasna jazdkyna

akika722
14. nov 2010

na vyčesavanie nam dala prva dr.olivovy olej-no odporučila a druha dr,ta nova vola sa to že presne:excipial u lipolotio
to je na stredne suchu ax extremne suchu kožu,vonia jemne je to suuuper...tiež sa ma dať,potom čiapka rano vyčesať,zase dať zas dať a večer vyčesať a dookola..olivovy olej bol v porovnani s tym nič

akika722
14. nov 2010

@jankasramka krasna fotka...no ty si si užila na tej svadbe 😀 😀 😀

mam obe deti chore...ale hrozne...sople odsavam každu chvilu a kašlu kychaju smrkaju trošičku teplotuju 😖 a to je vraj Paťko zdravy podla starej dr ma čiste hrdlo...take stavy ma už mesiac 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre