♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
14. nov 2010

@danulienka35 dakujem

danulienka35
14. nov 2010

@hajatanufus nedakuj su to nase slniecka

helen1007
14. nov 2010

@hajatanufus ahoj aká je zlatučká, vidím že jej tiež chutia ručičky...to aj nám a strašne sa hneváme, že ich tam nevieme dostať obidve naraz. Inak má peknučké vlásky, nám už rastú nové...také jemné páperie a vyzeráme ako holohlavé bábo

hajatanufus
14. nov 2010

@danulienka35 ano su a su vsetky take krasne mne je smutno z toho ze som tak daleko a nemam ziadnu kamaratku na kocikovanie 😒

danulienka35
14. nov 2010

@hajatanufus skoda ze si tak daleko isly by sme kocikovat do cukrarne na kavicku ☹

hajatanufus
14. nov 2010

@helen1007 dakujem my sa zatial nezlostime len sem tam ked sa nam nieco nepaci a to sa vie nazlostit teda poriadne ale u nas je najvacsi zlostnik lucinka aj teraz sa hneva ze musi ist spinkat zajtra asi hviezdicku za spinkanie nedostane ked tak nespinka ☹

hajatanufus
14. nov 2010

@danulienka35 veru hned by som isla ked som bola na sk tak som chodila do cukrarne kazdy den so segrou a teraz ma obvinuje ze koli mne pribrala 😀 ved ja som jej nekazala kupovat zakusky to ona sama ja som tam chodila nakojit lucinku ked sme sa prechadzali po meste 😀

danulienka35
14. nov 2010

@hajatanufus a uz nechodis vobec na slovensko?

helen1007
14. nov 2010

tak to máš čo robiť, s dvomi kočkami, ja mám problém uspať aj túto jednu. Včera cez deň spinkala iba 2 hodiny a dnes dokopy necelé 4 a teraz išla spinkať az o pol desiatej a to už som bola zúfalá. neviem či aj ostatné malé deti sú také alebo iba tá moja

hajatanufus
14. nov 2010

inak do tej hviezdicky idu styri tuzkove obycajne my mame alkalicke duracelky a pekne drzia uz vyse mesiaca a to si lucinka pusta hviezdicku niekedy aj 5 krat vecer zapina vypina a hra sa stym a ma to nastavene na desat minut ale uz su tie baterky slabsie

memory97
14. nov 2010

@liba78 dakujem🙂 cesta v pohode, ale maly nespinkal, sme sa zabavali, esteze som mu na vajicko dala na snurku hrkalku, dokazal sa s nou pocas cesty hrat cele hodiny🙂 vsetko ho velmi zaujima, neplackal, akurat sme museli stat, ked sme papkali, lebo sa mu zle papka v autosedacke, ale inak to zvladal super a dnes spal asi najmenej od narodenia🙂 a vy ako?

hajatanufus
14. nov 2010

@helen1007 niekedy mam problem aj s rachel ale ona za to chudatko nemoze to vtedy ked ju boli brusko asi preto ze nieco zjem co jej poskodi ale ona spinka na brusku teda iba cez den lebo v noci sa bojim v noci je bud so mnou v posteli na boku alebo v moses bascet ale moc sa jej tam nepaci a vacsina deticiek ma problem zaspinkat neviem ci kojis ale vacsinou kojene deti co sa naucia zaspavat na rukach tak je potom problem ze chcu byt na rukach stale aj nasa rachel

helen1007
14. nov 2010

@hajatanufus iba kojím, nedávam jej ani čajík. Našťastie problém s bruškom nemáme...môžem zjesť hocičo. U nás je to opačne Dominika sa naučila spinkať iba na brušku. Na chrbátiku spinká iba v kočíku a sem tam cez deň v postieľke. V noci spinká iba na brušku...inak ani nezaspinká.

hajatanufus
14. nov 2010

@helen1007 som rada ze este aj ine dietatko spinka na brusku no nasa by tiez asi spinkala aj v noci na brusku len ja sa o nu bojim teraz mi spinka tiez na brusku na hracej podlozke kym cakam ze lucinka zaspinka a potom si ju vezmem do spalne a ked sa zobudi tak jej dam papt na posteli tiez iba kojim

helen1007
14. nov 2010

@hajatanufus ja sa tiež bojím, lenže ona už inak ani spinkať nevie( to má asi po mne - tiež spím stále na bruch) 🙂 , ale keď ju vidím ako sladko a spokojne spinká, tak ma to ukludní. V noci ju aj tri krát posúvam z vrchu a boku postielky znova dole. Totiž ona je cestovateľ.

helen1007
14. nov 2010

@hajatanufus idem si ľahnú, prajem dobrú noc. som rada, že sme trochu popísali. papa 🙂

hajatanufus
14. nov 2010

@helen1007 dobru noc aj ja som rada papa

memory97
15. nov 2010

@liba78 ako je malemu po tom pade, uz je v poriadku? Ja som presne takuto akciu so zachranarskym vrtulnikom sledovala z okna nemocnice, ked sa davidko narodil🙂 sa okolo toho vrtulnika premlelo dost ludi...

memory97
15. nov 2010

@akika722
@lulu4 potesim vas, aj my sme vela grckali. davala som aj nutriton,ale nezaberal a nakoniec som mu prestala davat veci proti grckaniu a tesne pred stvrtym mesiacom maly prestal uplne grckat. teraz si grckne iba, ked spapa viac ako mal🙂

memory97
15. nov 2010

@jankasramka este mozno bude chciet. su deticky, co sa im zapaci cumlik, az ked su vacsie.-)

memory97
15. nov 2010

@barinkova neskusala si gynex, to su prirodne kvapky a velmi dobre vpyvaju na rozne choroby. skus si dat do vyhladavaca. Su drahsie, ale pomahaju riesit viacero zenskych problemov🙂 Ak mas zrasty na maternici, tak by som skusila bylinkarku, mne kedysi pomohla, ked som mala problemy. Dala mi vtedy nejaku vodicku, ta sa prikladala na maternicu a bolesti ustupili v priebehu niekolkych dni.

memory97
15. nov 2010

@liba78 ja som myslela, ze len mne sa to moze stat, par dni pred svadbou, ze vela veci zlyha, ale citam, ze nie som jedina. Nam sa tiez vsetko kazilo a hlavne, ze hudbu sme si nakoniec s mm robili sami🙂 az tak to dopadlo a mozem povedat, ze zabava bola super, zenich a nevesta ako DJ🙂

memory97
15. nov 2010

vy ste tolko popisali, sa mi vas akosi cez tuto noc nepodarilo docitat 😀 😝

@bonix tie zlate saticky su nadherne, mala je hotovy cukricek na spapkanie 😉

@kahlan1 nas maly vypije 120 - 130 ml, niekedy je to aj viac, ale to sa stava malokedy. Maly pije casto, este stale 6-7x za den, ale neprespime celu noc, uz aj to by mohlo byt🙂 K tomu papaniu, nas maly lame vecer po kupkani rekordy, jemu trva niekedy vypitie flasticky aj 2 hodiny a to neprehanam... ak je viac unaveny, tak takto papkame s prestavkami na spanok🙂 mala bude prospievat a neboj sa, ze by menej papkala, ona spapa tolko kolko potrebuje, maly nam zas papal cez den kazde dve hodinky, ale spapa iba 60 ml, on si to sam reguluje a ja ho netlacim, ked ma chut spapa, ked nema, tak nechce🙂 malinka bude v poriadku neboj 😉

memory97
15. nov 2010

@alure o placi pri pokladni mame aj my skusenosti, ale iba pozitivne. Ten parik bol teda provokacny, ako sa poznam, tak by som im este provokacne nieco vyparatila, za to ze mali blbe pripomienky🙂 Musim poklopkat, ale ja sa stretavam so samym pochopenim od ludi, este aj v nemocniciach nas pustia do predu, ked je vela ludi a maly sa rozplace. Rovnako aj v obchodoch, tiez aj pocas tehu to tak bolo. Asi som trafila na dobrych ludi v tej chvili🙂

alure
15. nov 2010

Ahojte prajem dobré ráno a ospravedlňujem sa večer sa nám už nepodarilo spojiť s MK,tak som to vzdala.
@memory97
je super keď natrafíš na dobrých ľudí,zas na druhej strane stretla som sa s pozitívom na pošte priamo od pani za okienkom čo som nečakala a bola som príjemne prekvapená.
@danulienka35
posielam ti tú tabuľku do mailu.Včera sa mi nedalo už sem dostať.
@liba78
každopádne sa mi ozvi vymeníme si potom t.č. a musíme sa niekde stretnúť alebo dobehnete ku nám 🙂

Idem počítať čo ste popísali a aj zavolať na ten úrad práce...lebo sa mi to zdá byť už hodne dlho :( zatiaľ pa pa

jankasramka
15. nov 2010

@liba78 ale no tak.....daj svadobnu foteckuuuuuuuuuuu....ty si to tak fajnovo opisala ze ja by som to fakt chcela vidiet 😝 prosiiiiiiiiim prosiiiiiiiiiiiiiiiiim prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

uz bude zas jedna hodina, dnes bol celkom nabity den, tak som vas zas len precitala a reagovat asi moc nebudem bo zaspavam nad klavesnicou.

len vam poviem ze snivam o vysavacovej odsavacke ktoru ste tu opisovali. mateo usopleny ze az tak to sajeme takym gumenym balonikom. tu neexistuju vysavace lebo nikto tu nema koberce 😔

kobylka sa nakoniec vola Tatranka. no stastna som jak male decko fakt 😵 😵 😵
obe sme tlstosky a obe mame zriebetko 😝
a ona je navyse tehotna (dufam ze ja nie 😀)

este otazocku....vsetky vase babetka a deticky maju a mali radi jazdu autom???
mne sa zda ze mateovi je v aute zle....on ho nenavidi...to ho uz ani do vajka nemozme strcit lebo sa dusi vlastnym placom,priserne, uz nevieme co s nim... ☹

jankasramka
15. nov 2010

tak vam prajem vsetkym krasny dnik, nech babetka pekne spinkaju ( @danulienka35 tebe prajem nech je chiara aktivna a nespi tolko aby ste si to uzili 😝 )

alure
15. nov 2010

@jankasramka
Jani ja už som ti pisala aj na fb,ešte raz prajem nech ti Tatranka robí radosť a je všetko ok.Teším sa na prvú fotečku žriebätka,odrodíš si ju predpokladám Ty?!
Naše obe deti milujú jazdu autom a v momente spia....
Keď prídete na Slovensko,skús si eventuelne kúpiť autovysávač(taký maličký ) a tú odsávačku soplíkov je to fakt super ja mám aj na baterky ale tá vysávačová saje omnoho lepšie.

memory97
15. nov 2010

dobre ranko,
dnes vedu v hrani velke plysove hracky🙂 A mame 4 mesiaciky a par dni.-)

@kahlan1 videla som tuto premietacku v draciku, tiez bola pekna, ja som vyberala podla ceny, ak by to maleho nebavilo🙂

@akika722 kde si zohnala mikulassky oblecik pre maleho?

alure
15. nov 2010

@memory97
ty kokso ako to letí že 4 mesiace 🙂 Gratulujeme...tak to budem musieť robiť novú tabuľku,dávala som len do 3 mesiacov zatiaľ 🙂 Včera som bola v Tescu a majú tam kopec vecičiek (tričká,body,čiapočky komplety mikulášske,santov pomocník atď)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre