♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
1. dec 2010

@jankasramka 🙂 🙂 🙂 Jani mne jezisko 4 prinesie 😀
@vladka84 jasne vladi chapeme sa 😉 ju tie kopy snehu nezavidim,aj u nas snezi ako blaznive,dnes ked som isla s viki zo skoly,tak sa mi auto smikalo...som zvedava ako pojdem zajtra,akoze cestarov som veru este nevidela nikde
maly ma stale ocka modre,ja pevne verim ze mu ostanu

katulkaaaaaa
1. dec 2010

@jankasramka super janulik aspon sa nebudes citit tak sama 🙂

jankasramka
1. dec 2010

inak mateo objavil ze sa da robit zvuky s ustami tak uz treti den len prdi perami a pluje na vsetky strany a ma z toho strasnu srandu 😀

akika722
1. dec 2010

@alure ked hovoriš o cesty tiež mi nie je jedno..mm každy deň v aute a na zachranke lieta,ked som videla v lete ako rychlo na nej chodia mala som dosť..a su aj tupci čo im nedaju prednosť a ešte pridaju plyn ☹

alure
1. dec 2010

@akika722
ja som sa dnes pýtala Dr. čo si myslí o prikrmovaní pri kojených deťoch od 4.mesiaca,povedala že vylúčené to nie je ale že je to zbytočné ak dieťa prospieva priberá a všetko je ok.. ale presne ako píšeš je to na uvážení každej maminky 🙂
@jankasramka
waw tak budeš mať pomocnú silu 🙂)) dúfam že si Slovensko patrične užijete všetci traja a s maminou sa ti bude aj lahšie odchádzať naspäť...

Tabulku som aktualizovala 😉

akika722
1. dec 2010

@jankasramka jéééj to je dobre že dojde mamina,aspoň ti pomože s Mateom

alure
1. dec 2010

@akika722
to poznám moja a v BA to vidím pomerne často ☹ aj ja sa dosť bojím o toho svojho jeho práca je tiež rozhádzaná po polovici Slovenska takže keď mi nezavolá keď už si myslím že je na mieste tak som nervná a volám mu ako došiel aká bola cesta a tak...možno je to prehnané ale 😕 bojím sa o neho

akika722
1. dec 2010

@alure a sa do toho moc nehrniem...je lahšie vybrať a kojiť,nie? 😀

akika722
1. dec 2010

@alure ie je to prehnane...moj meška 10min.a už volam 😒

katulkaaaaaa
1. dec 2010

@jankasramka jani neuveris ale presne toto robi simon,len pluje,prdi ustami 😀 slinta jak bernardin
@akika722 moja mne kojenie max vyhovuje aj v noci len prso vytiahnem a spim 😀 a mm ma budi skovaj prso 😀 zhasnem a spime dalej 😝

akika722
1. dec 2010

@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankasramka
1. dec 2010

@katulkaaaaaa to by ti ho mal schovat on a ty by si mohla nerusene spat 😀 😀 😀 😀

no uz len chyba aby nam liba napisala ze jej trojicka robi to iste 😀

akika722
1. dec 2010

http://www.stream.cz/video/537142-nejpohyblivej... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
to sem dala jedna baba

hajatanufus
1. dec 2010

dobry vecer baby zase som vas cely den docitavala 🙂 opat ste nesklamali a vela toho popisali nasa rachel nechce cumlik vobec aj ked teraz sa az tak nezlosti chvilu ho pocmula a ked zisti ze nic nejde tak vypluje uvidime budeme skusat dalej akurat problem je v tom ze lucinka jej ho vzdy ukradne minule chodila s dvoma cumlikmi v puse a rehotala sa z toho 🙂 🙂 🙂 🙂 a ked spominate sneh tak prikladam foto z uk 🙂

vladka84
1. dec 2010

@katulkaaaaaa my takisto, len vytiahnem, mala sa napapa a spime dalej..parkrat som uz zadriemala a to sa mm smial, ze ci ho to takto zvadzam s vytiahnutym prsom 😀

danulka3
1. dec 2010

baby poraďte,práve som merala teplotu,máme 37,3,mám dať čípok?

vladka84
1. dec 2010

baby, ja vam zajtra musim odfotit tu hromadu snehu, co tu mame..to je neskutocne a este stale snezi, Timka sa vytesuje, mna oblieva pot, ked si predstavim to zajtrajsie odhrnanie 😕

inak, ja sa fakt bojim sadnut do auta, minulu zimu, ked som este chodila cez Certovicu ma parkrat tak posmykalo, ze sa teraz s odstupom casu cudujem, ze som este tu...a vobec ze som tu zimu celu odjazdila, teraz sa bojim vobec tu po meste ist a nie to na take kopce 😖

vladka84
1. dec 2010

@jankasramka to mas super, ze pojde s tebou mamina 😵 postrazim ti ten sneh, nech mas aj ty radost 😀

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 tak to je ozaj pohyblivé dieťa 😀
@jankasramka @katulkaaaaaa tlačíme sa medzi vaše trojičky, naša Tamarka robí to iste a ja som si myslela že som ju to ja naučila, tak asi nie 😀 😀 a ešte sa mi hrozne páči ked ju vyzlečiem alebo prebalujem ako si objavila kolienka a tak perfektne si ich chytí, je vtedy hrozne zlata 😀

mirmaj
1. dec 2010

@danulka3 mne kázala dať hned ked prídeme domov, že preventívne a je to aj proti bolesti, takže ja som dávala hned

hajatanufus
1. dec 2010
akika722
1. dec 2010

@danulka3 s odčitanim?

akika722
1. dec 2010

@hajatanufus ake su zlatučke...obdiv že zvladaš dve take malinke deti

mirmaj
1. dec 2010

@hajatanufus krásne bambulky, to maš naozaj ako dvojičky skoro

danulka3
1. dec 2010

@akika722 áno s odčítaním,bez to bolo 37.8

akika722
1. dec 2010

@danulka3 ked bola očkovana ja by som na noc dala...aspoň nejaky sirupček

kvietok121
1. dec 2010

@vladka84 vladi mate este ten ekzem??? nase malemu sa to poriadne zhorsilo

kvietok121
1. dec 2010

@akika722 aha tak budem musiet kupit

danulka3
1. dec 2010

@mirmaj dala si čípok,alebo sirup

mirmaj
1. dec 2010

@vladka84 ty ako chceš prosím ťa ohadzovať sneh vo vchode aj s Karin? to sa da niečo take zvladnuť? my keby máme teraz službu a som sama doma tak ani neumývam 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre