♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
19. dec 2010

@akika722 no to hej sak vies ze takym je zla kupovat ale vybrala si a mam po starosti no nie? 😀

katulkaaaaaa
19. dec 2010

@akika722 🙂 maly spinka?ako dobre ze tam mas net,mi nic som myslela ze tam zosaliem,dufam ze sa do nemocnice uz nevratime ☹

memory97
19. dec 2010

@akika722 wav tak to mu poriadne chuti🙂 mozno, aj preto menej papal, mozno ho niecobolelo...
spinka dobre v nemocke, ci sa ti casto budi?

katulkaaaaaa
19. dec 2010

@danulienka35 🙂 dakujeme

danulienka35
19. dec 2010

@katulkaaaaaa ste zlatucky moja a malicky vyzera uz super dufam ze uz mu to preslo 😉

akika722
19. dec 2010

@katulkaaaaaa hej..za cely deň spal asi 7 minut 🙄
moja on tu vobec nechce spinkať a nedovolia mi sem kočik

akika722
19. dec 2010

@memory97 preto vela papa lebo nespi tak to z nudy 😖 prežiera sa

akika722
19. dec 2010

scvoknééééém 😖

akika722
19. dec 2010

@katulkaaaaaa a ako moja Simonkovi..lepšie???

akika722
19. dec 2010

čo robite cely deň? ☹ pečiete?

katulkaaaaaa
19. dec 2010

@akika722 simonkovi je lepsie,krasne spinka v noci,asi preto ze sme konecne spolu 🙂
mi sme dnes zdobili stromcek,uz mam vsetko pokupene konecne...nedovolia ti kocik???mi sme na kojeneckom mali kocik som v nom maleho uspavala ked som uz na ruky nevladala

katulkaaaaaa
19. dec 2010

@akika722 to nemyslis vazne ze ti tak nesinka...co robite cely den???maly mi spal dobre v nemocnici aj hodku dve od kazdeho kojenia

akika722
19. dec 2010

@katulkaaaaaa nedovolia..a to si za izbu platim...nosim ho,uspavam na posteli,on vyevuje lebo ma dosť,ani na chodbu nesmieš...
to je super že sa mate lepšie..už ste aj vonku boli?takže dnes určite mame poslednu 17tu injekciu a od zajtra atb sirup

takže stopujem je 17.35a maly spi..do kedy..

memory97
19. dec 2010

@kahlan1 mala nezacala menej papat po ockovani? Mame teraz problem ako ty, od ockovania☹

@katulkaaaaaa krasny ste a mala je cela mamina🙂

@akika722 vobec tam nie je ziadna mamina? ani nemas s kym pokecat... myslime na vas, nech vas skoro pustia...

akika722
19. dec 2010

@memory97 nie moja,fakt len ja.sama..no,ani krpec mi neodpoveda 😖 sice hej ale svojou rečou 😀

katulkaaaaaa
19. dec 2010

@akika722 moja zlata ...kolko platis za izbu???ja som neplatila nic,len za stravu na den 6euro...a to co je za haluz ze nesmies na chodbu?
nie von mame zakazane,este ma dva dni atb,ja s nim nikam nepojdem aby sa mu o nevratilo....sa bojim 😖 musim nasej dr zavolat kedy budeme moct ist von

akika722
19. dec 2010

@katulkaaaaaa 11,60eur za deň...ja s nim asi tiež nepojdem ale do obchodu budeme musieť s nim isť..musime autom na velky nakup a ja nemam vodičak 😅

memory97
19. dec 2010

@akika722 chudacik maly... a vecer spinka, ci tiez nie? Hlavne nech sa len dobre maly preliecil, aby ste nemali starosti este pocas sviatkov a dovtedy uz budete spolu doma a maly bude ako anjelik, dobrucky na maminu🙂

akika722
19. dec 2010

@katulkaaaaaa nesmiem na chodbu...len odniesť tanier a pocikanu plienku 😔

katulkaaaaaa
19. dec 2010

@memory97 😉 dakujeme
ja som tam mala na izbe dv super maminy,sme prekecali vela vela hodin

katulkaaaaaa
19. dec 2010

@akika722 coooo???a to za co tam platis,v tom mas stravu???ako kojaca matka by si nemala platit za hospitalizaciu predsa

akika722
19. dec 2010

@memory97 no hej,aspoň večer hej...to zalomi a ani neviem či sa v noci zobudi..to podvedome vytiahnem kozu 😀 dnes som sa tak zobudila s kozou vonku 😀 sice nas sestrička zobudila o 5tej na injekciu dufam že nič nevidela lebo maly tu spi asi 3mm odo mna 😅

memory97
19. dec 2010

@akika722 uf tak to nezavidim... to aj cas ide pomaly... ja som vtedy vela spala v nemocke, lebo by som asi zosalela 😀

@katulkaaaaaa sa mi vidi, ze az o tyzden po dobrati ATB sa moze ist, ale mozno dr. povie nieco ine...

memory97
19. dec 2010

@katulkaaaaaa to ano, ked je spolocnost, aj cas ubieha rychlejsie🙂 my sme tiez boli super partia, ked sme boli s malym na zaciatku v nemocke. Akurat vcera na vianocnych trhoch som stretla par mamin, tak sme si dobre pokecali🙂

akika722
19. dec 2010

@katulkaaaaaa no...neviem či sa to da nazvať strava 😒 dnes bolo na večeru:že sucha večera:chlieb a salama pre psa..tak som to rychlo odniesla preč...mama mi tu doniesla kopu toho akoby som tu mala byť do silvestra tak som to nabalila domov mm 😀

memory97
19. dec 2010

@akika722 hihi, mozno aj videla, len neprezradila🙂 Esteze ta nezobudil daky pekny doktor 😀 😀 😝

hajatanufus
19. dec 2010

dobry vecer babenky dnes som tu este nebola lebo mm vcera nebol v robote koli kalamite tak som dnes konecne robila poriadok v skrini s vecami deti lebo inokedy nemozem lebo skrina je v spalni a mm tam cez den spi tak som to dnes vyuzila amm bol aj s malou vonku stavali spolu hrad zo snehu
@katulkaaaaaa ste krasni a mala je uplne cela mamina
@akika722 mrzi ma ze vas este trapia injekciami ale urcite uz budete zase v poriadku a budete uz doma v kruhu rodiny slavit vianoce

akika722
19. dec 2010

@memory97 ja mam aspoň vas 😵 bola tu jedna mamina asi 2izby dalej ale to som ju len počula zakašlať..kedže nikde nemožeš isť tak som ju ani nevidela

katulkaaaaaa
19. dec 2010

@akika722 ach jo nech si rychlo doma,auz sa tam nevratit ☹
@memory97 mi sme s babami vymenili cisla tak piseme,volame 🙂

akika722
19. dec 2010

@memory97 je tu nejaky ukrajinec,primar a len sestričky 😒 ale nieeeee 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre