♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
20. dec 2010

@kahlan1 aj ja som mala vyčitky že menim dr..tu čo sme mali pred tym poznam od detstva,chodila som k nej ja aj bratia,aj mamu moju pozna...aaaale.čo by bolo teraz keby som nezmenila???ani myslieť nechcem nato,vela vela veci zanedbala a maly mohol skončiť velmi zle ☹

mirmaj
20. dec 2010

ahojte, joooj ja vôbec nestíham MK, cez víkend som sa snažila čo najviac porodiť ked bol mm doma, tak som piekla upratovala, varila, robila stromček hotová žienka domáca 😝 a dnes ešte pokračujem čo som nepostíhala, ked som ešte tak rozbehnutá z víkendu, ešte dožehlím a ked sa Tamka zobudí sa napapáme a pôjdeme von, u nás je tak krásne slnečno 😉 Vás obdivujem že máte rovnake miery, ja nemám ani odvahu ich skontrolovať ja mám uričte nejaký tej gram na vyše, necvičím a stále niečo šrotujem 😠 😠
@denisocka krásna rodinka 😉
@akika722 no tak ty si našla spojenie aj s nemocnice, chýbala si nám tu, dúfam že už budete dnes doma, nech už aj ty zažívaš predvianočný zhon že nič nestíhaš 😀 tvoj mm mi dosť pripomína toho môjho, ked ho pošlem niečo kupiť do obchodu, len tak 1-2 veci tak aj 3krát mi stihne zavolať 😝
@kahlan1 ešte sa trápite s papaním, chúda, ja by som tiež zmenila Dr. ak ťa nepošle na žiadne vyšetrenie, ved ked nebude už cez deň spávať tak čo nebude ani papať? to je choré, ved to sa nedá takto fungovať, ked ona naozaj nie je vôbec hladná a nevie si sama pýtať, myslím že by to mala nejako riešiť a už si jej skúšala dať nejaký príkrm? kašičku alebo zeleninku? Ja mám pocit že naša Tamka sa po podaní príkrmov lepšie rozpapala, večer pred spaním stiahne 170ml a to predtým nikdy nevypila, ale možno aj ked je už väčšia a s príkrmami to možno vôbec nesúvisí 😀 😀 😀 neviem

akika722
20. dec 2010

@mirmaj huraaaaaaaaaaaaaa no konečne si tu 😀 prečitaj si svoju prvu vetu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 cez víkend som sa snažila čo najviac porodiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no aj mna to čaka,to robenie...ale budem doma..konečne..Paťko tu bol včera na chvilku už skoro plakal,on sa tešil že ideme domov spolu

majka35
20. dec 2010

@mirmaj
@akika722 tiež sa tu z toho rehocem, že čo najviac porodiť

akika722
20. dec 2010

@mirmaj mojmu je malo 180ml..vypije a plače že kto mu spapal 😀 😀 😀 idem kupiť mrkvičku kašičky 😎

majka35
20. dec 2010

@mirmaj
@akika722 tiež sa tu z toho rehocem, že čo najviac porodiť 😀 😀 😀

akika722
20. dec 2010

@majka35 😀 😀 😀

hajatanufus
20. dec 2010

@mirmaj ahoj tiez som sa dobre pobavila ze rodis cely vikend 😀 😀 😀 😀 😀

mirmaj
20. dec 2010

@majka35
@akika722 aspoň som vás rozveselila 😀 😀 rodenie na nejaký čas ešte zavesím na kliniec 😀 😀
@akika722 to máš poriadneho papkáča 😀 nám inak najviac chutnajú tie kúpené, ked jej ja uvarím až tak moc nie, možno preto ked jej to len roztláčam vidličkou a tie kupene su mixované 😝

majka35
20. dec 2010

@mirmaj
@akika722 ja som prerušila príkrmy, dávam len kašičku, normáne mi molju malú napínalo, tak počkám ešte asi týždeň ... skúšala som aj varené aj kupované, rovnaká reakcia

akika722
20. dec 2010

@mirmaj nie moja,ver že nie preto..moj Paťko to mal tiež tak a to som mu mixovala..jednoducho určity čas mu vyhovovalo len to,neskor len varene a flaškove nechcel ani citiť

chcem už vysledky ved ani do školky nestihnem kde to na nakupy...a tatar sa ide o 17.30strihať 🙄

akika722
20. dec 2010

@majka35 skus prikrm zriediť..napinanie poznam..mojho paťa napina doteraz.napr z kusku ovocia v jogurte,ked si da vela jedla na lyžičku,...

vladka84
20. dec 2010

@mirmaj aj ja som sa zasmiala, len som akurat kojila, tak mi mala skoro bradavku vytahala ako som sa rehotala 😀

hajatanufus
20. dec 2010

@majka35 lucinka zase nechcela hotovky len ovocne a zemiacik papala normalne pyre a z mrkvy jy tiez napinalo

kahlan1
20. dec 2010

@akika722, @mirmaj hej uvazujeme ze zmenime lebo manzel je uz taky zly ze az na nu ze nic nerobi :( cez vianoce skusim polievocku jej spravit a uvidim co to spravi - joj kde su tie casy ked plakala od dusu ze je hladna a potom pila ako drak :(

akika722
20. dec 2010

@kahlan1 skus tie prikrmy fakt..možno sa rozpapa 😉

kahlan1
20. dec 2010

@akika722 len to nie je ze malo papa ale ona nechce vobec jest :( len ked spinka

akika722
20. dec 2010

@kahlan1 zmen dr.... 😉 určite zmen..nemusiš vyžiadať kartu,nova dr si ju vyžiada

kahlan1
20. dec 2010

@akika722 stahujeme sa tak potom zmenim od januara

vladka84
20. dec 2010

baby, u nas je plus 3...to snad nie je pravda 😲 normalne som v soku, najskor minus 20 a potom take oteplenie 😕
tak pockame kym malinka vstane a konecne pojdeme voooon...

akika722
20. dec 2010

@kahlan1 tak aspoň sa porad s inou..do januara je ešte dlha doba

majka35
20. dec 2010

@hajatanufus nechcem jej ešte dávať ovocie aby mi papala zeleninu ... barborka mala radšej kupované a ovocné zbožňovala, teraz ovocie nedá do úst ani bohovi a chce jesť len mäso a ryžu

akika722
20. dec 2010

v moči ešte niečo je,dr.sa ide poradiť s primarom a pridu mi povedať 😅
ale naznačil že budem davať atb doma a potom na kontrolu

akika722
20. dec 2010

@majka35 ani moj ovocie nezje ani za nič...

kahlan1
20. dec 2010

@akika722 drzim palce aby to bolo dobre

akika722
20. dec 2010

@kahlan1 dik moja aj ja tebe

kahlan1
20. dec 2010

@akika722 ideme na sviatky na vychod - tam som rodila a primarka na detskom mi vravela ze ked budeme nieco potrebovat mozme kludne zavolat - uz sme jej volali tak nam vravela co robia oni - krv, moc, ci nebolia uska, hrdielko, zapalove testy a podobne. Ked tam budeme zavolame jej.

hajatanufus
20. dec 2010

@majka35 lucinka len medove burizony a cestoviny zeleninu ziadnu a ovocie sem tam

hajatanufus
20. dec 2010

@vladka84 u nas v uk mame sneh a v noci bolo -12 a teraz je asi-6

kvietok121
20. dec 2010

ahojte ani ja nestiham MK ja som rada ze zijem matejko je hrozne nervozny slini sa vsetko hryzie ale dr vravi ze ziadne zuby nejdu a ani ja tam nic nevidim tak neviem ☹ ☹ ☹
co ste davali na dasienka???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre