♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
28. dec 2010

@akika722 obdivujem ta moja no snad sa mi nic uz take nestane dufam a pevne verim

danulienka35
28. dec 2010

moje slunicka pojdem do sprsky a hajat caka ma narocny den zajtra pekne sa vyspinkajte 😉

akika722
28. dec 2010

@danulienka35 neobdivuj ma...inač nie som už taka silna..teraz stresujem kvoly všetkemu...aj soplikom deti...

držim palce nech ťa všetko zle obchadza

akika722
28. dec 2010

@danulienka35 aj ja idem....dobruuuu

lucia20
28. dec 2010

@katulkaaaaaa tak malinka sa narodila s 3550gr, ale schudla na 2kg.

@hajatanufus mne sa tiez pacilo rachel. neviem ako ti to napisat ale mala sa cita rachel, ale "rejčl"? mne sa strasne pacilo rachel.
no my sme sa totiz s muzom nedokazali zhodnut na mene. prva dcerka je po mne, druha je po mojej uzasnej susede, ktoru muz v 35.tke oslovoval kacenka. sa mi to hrozne pacilo a tatianka, to som ani neverila, ze mi to prejde, vsetci mi na to nadavali, ze to je strasne meno. ja som mala raz ucitelku uctovnictva a ta bola uzasna. tam som sa prvykrat stretla s menom tatiana a vtedy som povedala, ze je to krasne meno a vidis, po par rokoch sa vola tak nas pokladik. a to som bojovala za natasu, ale to nechcel ani pocut. moja mama strasne bojovala proti tatianke. sa stale posmievala, ze vsetci ju budu volat táňa. az som jej raz povedala, ze je jedina, ktora sa jej posmieva, tak si to zrejme uvedomila a ukludnila sa. :D
baby na fore vybrali meno zoe, ze to znamena nieco take ako bojovnicka, silna. a to sme vtedy pre malinku potrebovali. ale po lucke a katke mi to absolutne nesedelo. :D

@mirmaj to netreba triafat to je jasne na prvy pohlad. :D

lucia20
28. dec 2010

@akika722 mojko to si zivo pamatam ako si mi volala, ze sa mam posadit, ze neprislo dievcatko. :D to bola riadna pecka. :D

hajatanufus
28. dec 2010

@danulienka35 ano som v poriadku chodila som na kontroly a bolo to o.k. dakujem

hajatanufus
28. dec 2010

@akika722 chuda si si vytrpela mne sa nedalo vsetko vybrat takze som to musela podstupit ale uz nikdy viac aj ja som sa bala ci budem moct mat deti a vdaka bohu mam dve zdrave a este by som chcela dalsie len chcem aspon dva roky pauzu ale ak sa podari neplanovane tak nevadi vynosim porodim a vychovam no nie aj tieto moje dve slecny boli neplanovane sice rachel sa podarila vlastne hned jak som prisla do uk lebo medzitym sme s mm spolu neboli 😀 som stastna ze aj ty mas dve zdrave deticky napriek zakernej chorobe a obdivujem aj teba aj danulienku 🙂

hajatanufus
28. dec 2010

@danulienka35 fuha ty si si toho tiez dost vytrpela dufam ze uz budes v poriadku 🙂

seagull2404
28. dec 2010

@hajatanufus to ano, nastastie je to len tyzden, inak sme stale spolu a velmi mi pomaha 🙂 aspon zatial 😉

seagull2404
28. dec 2010

@groka juuuuj, tak to je neprijemne, ale snad je fakt len taky kratky... ste sikovni, ked uz mate zubky

hajatanufus
28. dec 2010

@lucia20 ano volame ju rejcl aj nas na sk ohovaraju ze ake skarede zidovske meno sme dali ale nam sa paci nikto nevie ze meno bolo skor ako dieta bolo splodene ale mna vtedy tak ta sms potesila lebo sme boli s mm daleko od seba a internet a sms boli nasim jedinym spojivom a ked mi mm napisal ze druhe babatko bude rachel ja som suhlasila a nechccela som to menit lebo v tom bola romantika a okrem toho je to biblicke meno a nam sa paci a myslim ze rachel to malej aj pristane a tretie dievcatko budeme mat bud katy alemm nechce alebo michaela ale angl misel a ak bude chlapcek tak matew cize metju a nech si kazdy hovori co chce je to nasa volba nase dieta a nam sa to meno paci a inak tanicka je tiez velmi pekne meno 🙂

hajatanufus
28. dec 2010

@seagull2404 aj mne teraz mm pri detoch pomaha aj ich okupe prebali aj sa pohra popestuje a posali sa a v lucinke sa vidi lebo sa na neho podoba a rachel zase na mna ved sa vobec nepodobaju vidno to aj na tych fotkach co som dala minule akurat ze lucinka nechce papat a moc nerastie je malicka tak jej hovorim ze ked nebude papat ze ju rachel dobehne a maminka bude mat twins 😀 😀 😀 ona je horsia jak tehotna zenska cely den poriadne nepapa a vecer chodi vyjedat chladnicku 😀 😀 😀 teda otvori ju nieco vyberie ochutna a potom to niekde schova alebo polozi ani to nezje tak sa na nu hnevam 😠

hajatanufus
28. dec 2010

babenky pojdem aj ja pomaly spat deti som uz ulozila tak snad aj zaspia dobru nocku a sladucke snicky a detickam augustovcatam aj tym vacsim posielam bozteky na dobru nocku a tym drobcekom co su chorucki skore uzdravenie cmuuuk 🙂 🙂 🙂

helen1007
28. dec 2010

@akika722 ahoj zabehla som sem iba na chvíľku prečítať čo ste popísali a čítam, že tých s jednou obličkou je nás tu dosť. Aj ja má iba jednu obličku. Mne ju zobrali pred rokom a pol.

lucia20
28. dec 2010

@hajatanufus mne sa zidovke mena pacia. matew je krasne, to sa mi paci a tiez kopu dalsich. vedela by som si z anglickych vybrat. moj muz sa nahneval, ked ju svokra oslovovala tanicka a tana a striktne povedal, ze on si nezela aby ju tak volali, ze je to tatiana alebo tatianka. nic ine. ja ju volam este tatuska, taťa a taťka, ale mne sa neodvazi nieoc povedat. :D

seagull2404
29. dec 2010

@hajatanufus uz vam teda chyba len poriadny chalan 😀 asi ju papat nedonutis, je to k zlosti, ale co uz,, snad to vyriesi cas a spravna motivacia nejakyi vacsimi princeznickovskými satickami 🙂

danulienka35
29. dec 2010

@hajatanufus hej dost som si vytrpela neboj viem co to je nemocnica

akika722
29. dec 2010

@helen1007 😲 prečo????

ahojte 😅

akika722
29. dec 2010

@hajatanufus kašli na ostatnych...vyber je na vas,je to vaše dieťa

liba78
29. dec 2010

Ahojte babulky,

@lucia20 konečne si si našla čas aj na nás, vidím, že Tatianke sa darí. Ale prečo Nutrilon ? Už nie je tvoja zásoba MM ? Veď si mala plnú mrazničku.

@hajatanufus
@akika722
@danulienka35
@helen1007 baby, ste bojovníčky veľké. Úžasné ženské, máte môj obdiv. Ja som nikdy nepodstúpila žiadnu operáciu a ani žiadna kosť moja nebola zlomená. Brutálne sa bojím každej hospitalizácie, a také ťažkosti ako píšete by som asi nezvládla psychicky. Síce som sa starala o chorú maminku, ale vlastná koža je niečo iné.

@danulienka35 Prefektný bacuľko je tvoja slečna. Som rada, že je augustový miláčik, ktorý váži viac ako môj Jurko 😉

lucia20
29. dec 2010

@liba78 mraznicku sme mali plnu, ale niektore mliecko sa pokazilo, ostatne vypapala. a ked sme to kombinovali. MM a UM tak mala velke problemy s bruskom. a poviem ti, ze ono neni sranda vidiet ako je zapecene babatko, ktore ma na ritke styri jazvy a nemoze sa vykakat a vsetko sa jej to uplne vytlaca von. boze krvi by si sa vo mne nedorezala.

akika722
29. dec 2010

@liba78 ahoj...
nie moja,najväčšia bojovnička je aj tak stale Tatianka....dospely človek sa zo všetkeho rychlo "vykuše"a tyky čas ani nemaš kedy rozmyšlať...len konať 😉

akika722
29. dec 2010

@lucia20 juuuuuuuuuuuuuj ☹ a už je dobre???je len na UM?moj štrajkuje,odo mna papa len ked spi to je v noci kojenie a cez deň raz-max 2x kojim ale nestači mu,aj tak do pol hodky je skoro stale hladny..noc pohoda,no ako nahle sa rano zobudi hned musi byť UM ☹
už sa mi ani tak velmi mlieko nerobi ☹

liba78
29. dec 2010

@lucia20 A z nutilonom nemá problém ? MY sme mali opačný problém s Maťkom. Jeho z Nutrilonu strašne zapekalo. 😒
@akika722 Tatianka je veľká bojovníčka, ale ona si to nebude tak pamätať ale bojuje Lucia za ňu. Dospelý si viac uvedomuje riziko.

akika722
29. dec 2010

@liba78 to hej,uvedomuje si viac,ale aj viac bolesti myslim zvladne...neviem ako ostatne baby,no mne nato prrišli a druhy deň som už bola v nemocke...takže ani čas nebol...len potom bol strach ...chemo....ale u mna to bol asi najväčši strach o vlasy 😅 ...ved som mala 20 tak preto 😀

liba78
29. dec 2010

@akika722 tento chalan ide vydať knihu o svojom boji s chorobou, píše si blog a články. Vždy ich čítam a som hrdá, že môj bratranec je silný chlap. Ale zimomriavky mi zídu s chrbta až po čase.

http://marcek.blog.sme.sk/

akika722
29. dec 2010

@liba78 to je tvoj bratranec?
moj mm ma chcel predať na vyskumy že aj organy mam naopak 😀 😀 😀

gagarinka
29. dec 2010

@katkavv @kahlan1 baby, dnes som na vas myslela, ze vam skusim poradit na to nejedenie este krmenie v nosici alebo v satke. skusali ste? mne sa mala vcera uplne vyhodila z rezimu, lebo sme tu mali navstevu do 20,15 a nielenze sme mali potom noc pokazenu (spava mi celu noc uz skoro dva mesiace), ale aj jedenie nula bodov uz od rana. snazila som sa teraz do nej narvat mlieko, stale vypluvala (vypila 50 ml), tak som ju dala do Erga, ze ju idem ponosit a uspat, a skusila som jej tam prestrcit flasu, ze este posledny pokus. tak mi vypila cely ten zvysok zo 180 ml 🙂 vyzeralo to sice komicky, ale hlavne ze vypila
a uz sa to stalo druhykrat, co sa mi tam najedla, tak pripadne skuste, ked uz nic nezaberie, tak mozno aspon trosku pocuckaju

akika722
29. dec 2010

prečo mi vymazali admini fotky z krstin ked na každej boli moje deti??? 😲 som nato prišla nahodou teraz že ich tam už nemam 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre