♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
9. jan 2011

@mirmaj my sme privitanie namali.ja som doteraz nevedela čo to je,tu sa to nerobi 😒

kahlan1
9. jan 2011

@akika722 ahojky
mame sa fajn ale papanie sa horsi :( uz sa brani papat aj v spanku ☹
ale inak je uplne super 🙂

a vy ako? ako chlapci? počuvaju?

kahlan1
9. jan 2011

@mirmaj nejako sa horsi :( ale davam na obed zeleninku tak sa ucime prehltat 🙂 ale nebranis a tomu
a ked jej dam do flase cistu vodicku tak tu pije v pohode
jej vadi akoby len mlieko

akika722
9. jan 2011

@kahlan1 musia 😀
juuu a pribera normalne?a čo prikrm?chce?

akika722
9. jan 2011

@kahlan1 a čo bruško???????????rastie rastie???

vladka84
9. jan 2011

baby cauteeeeee!som tu len na skok, sme u nasich na navstevem tak som rychlo obsadila pc, mam abstaaak 😀
absolutne nemam sancu vas docitat, neviem o com tocite, tak vas aspon pozdravim 😎 sme prestahovani, ciastocne aj vybaleni, zvladli sme to v pohode, akurat nam este neprelozili internet a telku, takze som nestastna... dufam, ze to tento tyzden uz spravia 😠
inak, baby su zdrave, uz sa tesim, ze Timka pojde do skolky, lebo jej zacinaju od nudy rast rozky 😀 a Karinka sa samozrejme cez sviatky rozmaznala, uz by bola len na rukach a strasne sa nam pohorsil spanok, cez den spi dokopy tak hodinku a pol, niekedy dve a vecer nie a nie zaspat, vcera sme este o desiatej buntosili 😖
a vy akoooo?

kahlan1
9. jan 2011

@akika722 😀 tak tak treba ucit od mala 🙂

no ked som pozerala kolko mala presne pred mesiacom tak pribrala za mesaic 600 gramov. Teraz mame skoro 6500 gramov. prikrmy aj celkom papa len sa este uci prehltat 🙂 ale som si vsimla ze je dost netrpezliva kazda sranda nasa bavi chvilku 🙂
ty este asi nedavas prikrmy ci ano?

no uz musim nosit tehotenske - utorok idem k lekarke na sono tak uvidim co povie ale som taka unavena :( vobec nevladzem ma to mrzi koli Anetke ze som taka mimo

21
9. jan 2011

@memory97 , ano sme zdravi, no o chvilu skola, tak uvidime do kedy... 😉 v utorok ideme s terezkou konecne na preockovanie..., zas bude furt na rukach... ☹

21
9. jan 2011

@akika722 , super, sme zdravi, no terezka nechce cez den spavat a potom je mrzutaaaaa a v noci spime doslovne na ciciku, taksa budim obcas dolamana... 😎

janina09
9. jan 2011

fíha, no ako čítam, asi všetky detúrence nechcú moc spinkať v noci, aj moja, sa pohoršila, niekedy vstávala až okolo 3-4-tej, a teraz už o polnoci, papať a na dudke zaspí...v manžel. posteli...tak žeby to bolo počasím?? 😅

janina09
9. jan 2011

@janina09 a neviem či ešte dojčíte, ale ja zatiaľ neprikrmujem.....

21
9. jan 2011

@janina09 ani ja este neprikrmujem,iba sa kojime, no od februara ideme na to...

hajatanufus
9. jan 2011

ahojte babenky nasej rachel uz tiez idu zubky a preto nevie spinkat ale ked jej potriem dasienka calgelom tak hned zaspinka aj ked v noci je to horsie vcera som dospavala noc lebo sa mi zobudila o pol tretej a do pol piatej nevedela zaspat potom som dala gelik hned zaspinkala a spinkala do deviatej tuto noc sa budila viackrat ale to jej asi bolo aj zimka a tiez som jej davala gelik dufam ze uz tie zubky vykuknu nech je pokoj tie prve su asi najhorsie inak my sa tiez este len kojime a neprikrmujeme vcra sme mali 5 mesiacov a v utorok ideme na poradnu
@kahlan1 ahoj tehulka kde si bola tak dlho? ako sa citis? neboj za chvilu prejde prvy trimester a budes sa citit o nieco lepsie ja viem ze je to tazke ale zvladnes to hlavne ak mozes tak oddychuj ked sa otepli budes viac chodit s malou vonku uz bude pekne sediet v kociku tak budes mat mensiu zataz ze ju nebudes musiet vlacit po rukach ale neboj zvladnes to aj ja som bola takto pred rokom tehotna a este sa starat o rocne dieta ja viem ze anetka je mensia ako bola lucy ale zvladnes to teraz uz viac vnima veci okolo seba takze sa aj lepsie zabavi drzim palce na utornajsi scan nech ste vsetci traja v poriadku 🙂 🙂 🙂

kahlan1
9. jan 2011

@hajatanufus ahoj 🙂 boli sme u nasich na vychode 🙂 verim ze to bude lepsie - len nech sa mala rozpapa a bude fajn 🙂

a vy co mate nove?

jankasramka
9. jan 2011

@katulkaaaaaa no neviem ci mi uveris ale mne sa tiez vcera pokazil moj komp , neda sa zapnut ....a mam ten isty problem s fotkami a tak...a mm zajtra berie do roboty tento svoj a ja co zas budem robit bez MK???? 🙄

memory97
9. jan 2011

@danulienka35 tak nakoniec aj ja som poslala mm do lekarne, nech kupi AR, za cely den spapal iba malinko a grcka no hruza.

@kvietok121 my uz ano, ale iba kvoli grgnutiu po papani🙂

@kahlan1 aj tebe vsetko krasne v Novom rocku. Ako ste sa mali, uz papate lepsie?

hajatanufus
9. jan 2011

@kahlan1 ja som malej skusala mrkvicku kupovanu vo flaske ale nechcela to takze pockam este mesiac a zacneme prikrmovat neboj ona sa rozpapa viem ze to mas tazke a vobec ti nezavidim ja mam podobny problem s lucy ta raz nechce masko a chce zeleninu a potom zase naopak teraz uz nechce mrkvu ani zeleninu ale chce masko 🙂 ak by ti mala nechcela papat zeleninku teda ze jej nebude chutii tak skus mrkvicku s jablckom mozno ze kombinacia jej zachuti a postupne sa rozpapa a ovocne vyzivky vacsinou detom chutia ja som malej varila hrusku a davala jej ku zemiackom a to jej chutilo ked mala sladke zemiacky vsak uvidis a este skus davat malej aj kasicku ked mliecko nechce aby toho zjedla za den viac mozno jej aj kasicky zachutia ja som kupovala mliecne vyskusaj co bude malej viac vyhovovat ale ryzovu jej velmi nedavaj to detickam vacsinou nechuti ja som si ju potom jedla sama ale ja som kojila takze to lucinke aj tak islo do mliecka ale tie na dobru noc mala velmi rada ono to obsahuje mliecko alebo jej ho tam das ty takze vlastne aj mliecko do tela dostane a okrem toho ak budes kupovat malej ovocne vyzivky a nespapa ich tak spapaj ty to ti len prospeje 🙂 🙂 🙂

kvietok121
9. jan 2011

aj nas trapia zubky aj nam edovolia spinkat, dnes vacsinou placka a trie si rucickami dasienka, musi ho to bolkat, tiez som natrela, ako casto natierate pocas dna?

kahlan1
9. jan 2011

@memory97 mali sme sa dobre ale papat sa nam nechce :( a je to stale horsie a horsie

kahlan1
9. jan 2011

@hajatanufus uvidime ako to pojde dalej

kvietok121
9. jan 2011

@kahlan1 neboj prikrmami sa to vyriesi

danulienka35
9. jan 2011

@memory97 chuditako male a kupil? uz je mu lepsie?

kvietok121
9. jan 2011

@memory97 moja uz je davidkovi lepsie?

danulienka35
9. jan 2011

@kvietok121 a co Matejko uz je v pohode? 😉

21
9. jan 2011

hbbnb n nbc ,,,,,,,,,,,,, -pozdrav od terezky

kvietok121
9. jan 2011

@danulienka35 no dnes je uplakany malinko spinka kazdu chvilku si vsak trie ocka, nemozem mu dostat rucky z ustociek aj teraz ho nosime ... dala som mu uz aj gelik ...
co sa tyka choroby trosku lespie uvidime co povie zajtra dr

kvietok121
9. jan 2011

@21 pozdravujeme terezku

danulienka35
9. jan 2011

@kvietok121 uvidis ze mu idu zubky aj nasa je nervozna palcka ale zvladame to kazdu chvilku nekdo ju ponosi 😉

akika722
9. jan 2011

@21 moj cez deň tiež moc nepospi zato nnoc potiahne celu..no spinka cez deň len vonku
@kahlan1 jéééj,budeš vidieť malinké srdiečko
@jankasramka @katulkaaaaaa to nemyslite važne ☹ nech vam to rychlo opravia
@21 😀 😀 😀 😀 😀 😀 cmuuuuk Terezke
@kvietok121
@danulienka35
@memory97 ako chruustikovia???????????,

danulienka35
9. jan 2011

@akika722 no uplackany sme ale v pohode pokaslava ale zajtra zavolam lekarke lebo mame ist na preockovanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre