♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
12. jan 2011

uf, volala som s nasimi. mamina dojde v nedelu tak uz chyta cestovnu horucky-nikdy sama necestovala a nevie ziaden jazyk....stale volame a ubezpecujem ju ze to bude ok ale ani sama si nie som ista 😖

danulka3
12. jan 2011

Ahojte dievčatá,konečne som vás dočítala 😝

@kvietok121
@danulienka35 super fotečky 😉

@akika722 Tak ako bolo včera??? Svalovica nie je? Ja by som bola k.o.po hodine cvičenia.

My sme dnes boli na poradni,máme za sebou druhé očkovanie,takže máme na pol roka pokoj.Máme aj troška zvýšenú teplotu,dala som paralenový čípok,tak snáď to bude ok.
Čo ma viac trápi je to naše papanie,síce sa stále kojíme,ale je to pekne na nervy.Pribrali sme len 290g za 3 týždne.Mne sa to zdá málo,ale dr. povedala,že zatiaľ to stačí,uvidíme na budúce.Ale najbližšiu poradňu máme až 7.2. Mne sa zdá,že mám zasa menej mliečka,malý len 2 minútky potiahne a koniec.Keď vidím,čo všetko a koľko toho vaše detičky popapajú,tak mám stále pocit,že moje dieťa hladuje. ☹

@akika722 Aj to naše trdielko sa nechce otočiť.Na bok sa už dá,ale to je všetko.Ale začína nám cestovať v postieľke.Zaspal o 8-smej a teraz sme ho našli hore,vychechtaného,kolmo na postieľku a nohy spustené medzi tyčkami dole z postieľky.Beťárisko jedno.

kvietok121
12. jan 2011

@danulienka35 ano uz spinkame asi pol hodky uz dobojoval ved sa necudujem ved musi byt unaveny
@jankasramka ja by som bola na tom ako tvoja mamina

akika722
12. jan 2011

@jankasramka mojho dnes 3x prehalo zo slivkovej 😲 musim kupiť paťkovi...zas jani to ma ☹

danulienka35
12. jan 2011

@jankasramka zvladne to neboj vsetko je prvne aj ja bysom mala obavu nikdy som neletela lietadlom

kvietok121
12. jan 2011

@danulka3 neboj urcite to je ok my tiez tolko nespapame, a priberanie mate naozaj v pohode citala som ze to staci na kojene

danulienka35
12. jan 2011

@danulka3 dakujem 😉
@kvietok121 mosel byt velmi ukonany chudiatko od 16 nespat

akika722
12. jan 2011

@danulka3 nie nemam svalovku..funela som a ked už sa cvičilo dobre skončilo to 😒

alure
12. jan 2011

@danulienka35 malý nám spinká a ja pozerám ten film,je to pekné 🙂 možno sa niečo aj priučím o varení 😀
@jankasramka waw tak mateo je šikulka a čoskoro začne chodiť na záchod 🙂 inak mne vravela mama že my sme už asi 9mesačný nemali plienky čo si ja neviem predstaviť lebo Oliver prestal nosiť plienky cez deň okolo 1,5 roka a na noc bez pleinok sme čakali do dvoch rokov....

danulka3
12. jan 2011

@jankasramka neboj cestu určite zvládne,veď bude prinajhoršom na telefóne,nie?

alure
12. jan 2011

@akika722 to všetko sa poddá pri ďalšom cvičení 🙂 uvidíš a budeš spokojná teda aspoň mňa cvičenie dosť napĺňa a potom som síce unavená a zbitá ale pocit euforie tam je stále

kvietok121
12. jan 2011

@danulienka35 ani nevrav, ale vcera som ho o pol siestej uspavala na rukach cicikala za pol hodk sa mi to podarilo spal chvilku a vecer po kupani nie a nie zaspat do postele sa dostal asi az o pol desiatej ked ho potom velkom spanku neuspavam tak hned o osmej zalahne aj ked niekedy buntosi ale rychlo zaspinka

kvietok121
12. jan 2011

@jankasramka vav ze na zachodik supis mateo je sikulka

danulka3
12. jan 2011

@akika722 tak to je super,najhoršie je sa nakopnúť a začať.To už máš za sebou,ja som ešte nenabrala odvahu 😠

akika722
12. jan 2011

@alure ako moj Paťko..aj on v takom veku 😀

hajatanufus
12. jan 2011

@jankasramka ved aj ja mam rada zimu ale bielu a nie teplu a uprsanu to neznasam preto sme chceli s mm ist do canady ale niekde kde je v zime zima v canade maju teraz aj -26

kvietok121
12. jan 2011

@danulka3 ani ja nie

akika722
12. jan 2011

@danulka3 keby si byvala bližšie dokopeme sa navzajom 😀

akika722
12. jan 2011

@hajatanufus šalieš? 😲 😲 😲 😲 😲 by si zamrzla aj doma pri telke 😲 😲 😲 😲

danulka3
12. jan 2011

@kvietok121 vy ako často kojíte a koľko asi?Ako zistíš,že je hladný?? Asi blbé otázky,ale ja mu vždy strčím cicek do pusy,keď má dobrú náladu,vtedy vždy niečo potiahne.Lebo keď začne plakať,už sa neprisaje.So z toho stále v strese a to tiež nie je dobré.Neviem v čom robím chybu,ale ja si to kojenie vôbec neužívam,ako iné baby.Ale uvedomujem si,že MM je to najlepšie pre nášho drobčeka,len kôli nemu to vydržím.

hajatanufus
12. jan 2011

@kvietok121 ahoj aj ty si si zmenila profil? zlati ste ano inpekcia a o tyzden pridu pozriet znova lebo sme nemali uplne upratane a nebol cisty dres a wc a tak ide mi na nervy ze sa do nas staraju ze co ako mame ja som myslela ze pridu pozriet len steny ako minule a bude dobre a ona kukala vsetko som zvedava ze co nam napisu na uhradenie skody ked sa tu v byte vsetko rozpadava ale nie nasou vinou lebo vela veci sme si nevsimli pri preberani boli totizto pekne zamaskovane a neskor sa to ukazalo neviem co majitelia zamyslaju s bytom ked sme mali takuto dokladnu kontrolu mozno ho chcu predat akurat ze mi nemame na novu kauciu tak si nic nemozme hladat tak uvidime co povedia o tyzden

kvietok121
12. jan 2011

@danulka3 nie su blbe neboj ani my si to az tak neuzivame aj my sa niekedy zle prisavame, musi byt spravny uchyt hlavicku do ruky a priamo na prso, riadne otvorit ustocka, niekedy pomahaju rozne polohy, zmena miestnosti, niekedy mi pomaha ked ho trosku ukolisem uspim a on sa prisaje a papa
netusim kolko zje neda sa to odmerat ale kojime sa casto niekedy pije dlhsie a niekedy tiez len par minutiek, ale uz som si povedala ze stresovat nebudem, a keby bol hladny tak by vrieskaaaaaaaaaal, neboj keby bol hladny tak by tahal o mliecko sa neboj cim castejsie prikladas tym mas viac mliecka tak len prikladaj
inac k tomu ako zistim ze je hladny???? ked place a je nervozny no niekedy chce spinkat, niekedy mu je teplo, niekedy je unudeny z hraciek chce ine, niekedy ruky .... proste poviem ti ze castokrat tipujem a neviem naozaj ci je hladny kedze neje pravidelne a ja fakt niekedy neviem ...

kvietok121
12. jan 2011

@hajatanufus ano zmenila tak to tam mate poriadne tazke to si ani neviem predstavit

liba78
12. jan 2011

@jankasramka chúďa mamina, viem si predstaviť aký má stres. Uisti sa, že jej mobil má rooming na všetky krajiny. Bude mať istotu že môže zavolať. A taký záchytný bod jej urobí dobre. Hlavne keď sa ocitne na nejakom veľkom letisku. Skús si nájsť plán letiska kde bude prestupovať, aby si jej mohla približne povedať čoho sa má držať. Myslím aby našla správny východ. 😉 Možno jej to pomôže...
.... už vidím, že sa snažíte o druhé mimi 😅 .... držím palečky....

liba78
12. jan 2011

@kvietok121 jeeej druhá nová profilovka dnešného dňa, peknééééé 😉

kvietok121
12. jan 2011

@liba78 dakujeme

danulka3
12. jan 2011

@akika722 Ja som už minule bola aj rozhodnutá,že začnem,len som dostala 1.x krámy na to som nachladla,takže cvičenie sa odkladá ☹ Ja aj tak budem musieť asi len doma,lebo pri tom našom častom kojení,sa mi nedá vybehnúť na dlhšie von.To sú výhovorky,čooo??? 😀

kvietok121
12. jan 2011

@danulka3 realne to poznam som rada ze mozem nachvilu na prechadzku

kvietok121
12. jan 2011

film skoncil idem buvat

danulienka35
12. jan 2011

@alure krasny bol vsak?
@danulka3 dakuejm 😉

alure
12. jan 2011

babulky,trošku som popozerala foto keď bol Oli malinký a prišlo mi smutno ako rýchlo to ubehlo :(
1.foto ja a Oli,2.babka a Oli
3.dedo a Denis,4.ja a Denis
no sú si hrozne podobný 🙂
@liba78 tak aby som hodila aj ja novú profilovku,posledná je ešte z tehu obdobia 🙂
@kvietok121 pristane vám to moja
@jankasramka vy budete mať čoskoro tiež pol roka..ach je ako to letí...dnes Davidko,o týždeň Mateo a čoskoro ostatné ....

alure
12. jan 2011

@danulienka35 velmi pekne to bolo...romantika 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre