♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
26. jan 2011

@niky13 aky je rozkosny trpaslicek posilam pusinku

niky13
26. jan 2011

@danulienka35 dakujeme, idem ulozit dceru a citat jej rozpravk 😉 u

danulienka35
26. jan 2011

@niky13 ok nech sa jej neco krasne sniva 😉

eis4
26. jan 2011

@danulienka35 @niky13 @hajatanufus dakujem. 🙂 nelinka a odmietnuť prsko???!ked si ju položím na kolena tak sa na mna vrhne aj cez tričko 😀 cuckala by celý deň keby mohla 🙂 a ten tvoj trpaslík-no umrem 🙂 krásny je.aj moja by mohla takto oddychovať ale tá sa nezastavý ani na sekundu aj počas spánku robí sviečku 😀

danulienka35
26. jan 2011

@eis4 😀 je to teda zihadileko ? to i nasa je v pohybe stale

memory97
26. jan 2011

@ellisabet ja som zacala s kasami, az ked sme ochutnali zeleninku, lebo su celkom poniektore sladke. Najviac nam vyhovuju od HAMI.

@kvietok121 krasne, ze nozicky su v poriadku 😉

@evanns krasna vaha🙂prve ockovanie bolo v pohode, skor to druhe je horsie, je tam tusim silnejsia latka ako v tom prvom´☹

hajatanufus
26. jan 2011

@niky13 aky je zlatucky nasa tiez spinka na brusku inak nevie zaspat

hajatanufus
26. jan 2011

@danulienka35 ahoj no to mas teda dobru dr takto ta prehanat a to koli comu ste vlastne mali niest moc teda myslim uplne prvy krat ja som pri lucy ani raz nedavala moc lebo citam ze viacere ste davali vysetrovat tak som nevedela ze na zaklade coho to od vas vlastne chceli

danulienka35
26. jan 2011

@hajatanufus na druhe ockovanie kde si bola startena moja? 😀

danulienka35
26. jan 2011

@memory97 ajoj mojko davas od kedy nutrilon2?

zuzkakach
26. jan 2011

Ahojte mamicky 🙂 , este som nepisala iba si vas citam. Chcem sa opytat ci uz prikrmujete deticky? Ja zatial iba kojim a dnes mi povedala nasa pediatricka, ze by sme uz mali zacat davat varenu mrkvu a zemiacik.

hajatanufus
26. jan 2011

@memory97 my uz mame za sebou aj tretie ockovanie a to su az tri injekcie 2 do jenej nozicky a jedna do druhej teda aspon tu v uk je to tak a na sk neviem ale na sk je tretie ockovanie myslym az na rok nie? akurat ze sme po tom ockovani aj chori teda mame sopliky ale bez teplot

hajatanufus
26. jan 2011

@danulienka35 raz mi nejde net raz kon a vcera som lezala som bola uplne hotova chora vsetko ma bolelo ale pomohol mi vajcovy liker aj ked sice viem ze by som nemala ked kojim ale tak ma palilo v ustach aj v hrdle ze som skusila a pomohlo lebo tvrdy alkohol som sa neopovazila a to stym mocom aj tak nechapem ze na druhe ockovanie my sme pri lucy nic nedavali mozno sa to uz odvtedy zmenilo

evanns
26. jan 2011

@memory97 zatial klopem na drevo i hlavu ale pohodka...ani na nej nevidiet ze ju pichali a bez teplot a opuchu...aj sme kupali 😉 no ale noc este len pred nami takze nic nezariekavam...ja len konstatujem 😉

hajatanufus
26. jan 2011

@zuzkakach ahoj ja tiez iba kojim a este neprikrmujem ale mne kazali az od sest mesiacov no ked ti dr povedala ze mozes dat tak skus ono niektore deticky zacnu papt hned prvy den a ine zase este vypluvaju lebo to este nevedia dat s jazyckom dnu ale von takze to chce aj trpezlivost ja som nasej raz uz skusila dat take kupene ale este to nevedela papat tak radsej pockam na 6 mesiacov takze skus teda jednu dve lyzicky a uvidis ci ti bude vediet papat drzim palceky 🙂 🙂 🙂

hajatanufus
26. jan 2011

@evanns neboj mala to zvladne nasa tiez dobre znasala ockovania a teplotku mala len mierne zvysenu tak som jej ani nic nedala len sme niekde prechladli tak mame sopliky ale to ma aj lucy aj ja a my sme ockovane neboli 🙂

zuzkakach
26. jan 2011

@hajatanufus no asi to budem musiet vyskusat, uz sa nato aj celkom tesim. Ale nemam vraj davat nic kupovane, ale varit polku zemiacika a mrkvicku 25 minut v 2dc vody a potom to rozmixovat 😉

danulienka35
26. jan 2011

@hajatanufus no ja som pri babach tiez nedavala nic sa cudujem len prehanaju

zuzkakach
26. jan 2011

@hajatanufus a kolko vazi mala ak to nieje tajomstvo 🙂

danulienka35
26. jan 2011

@zuzkakach ja kupujem amala je spokojna ale i varim 😀 mame hladoska maleho velkeho 😀

evanns
26. jan 2011

@zuzkakach pevne nervy

aj ja som silou mocou chcela aby papala moje varene a nie vsetko papa...nieco jej chuti varene nieco kupovane ...a nevidim v tom ziaden problem 😉

zuzkakach
26. jan 2011

@evanns 🙂 no uvidime ako to bude....niekedy mam pocit ze nasa lekarka trosku viac prehana 🙂

evanns
26. jan 2011

@zuzkakach no...ja som sa nasej ani nepytala...som zacala davat ked som ja citila ze uz jej mliecko nestaci... 😝 a doteraz nevie ze uz papame takmer vsetko co mozu 😉

zuzkakach
26. jan 2011

@danulienka35 to je najhorsie, ze namam ani paru o tom co by som mala malemu kupovat kt. znackou zacat 🙂

evanns
26. jan 2011

@zuzkakach znacka je podla mna najmenej...kazdemu ine chuti...treba skusat...nasej niektore chutia od HAMI niektore od HIPP BIO...co nechce ja dochutim a dojem 🙂

zuzkakach
26. jan 2011

@evanns no ja som sa jej tiez nepytala 🙂 . Proste mi len povedala, ze uz treba zacat...a vypocula som si o tom 20 minutovu prednasku 😀

zuzkakach
26. jan 2011

@evanns no tak toho sa bojim asi najviac ze mu to budem vyzierat... 🙂 🙂 🙂

evanns
26. jan 2011

@zuzkakach tak zacni skusat ved to je najmenej...nasa napr. zeleninu zje varenu...ale ovocne vyzivy jej chutia tie miesane ze jablko a banan kupene...a masko ked jej ja rozmixujem so zeleninkou nechce, ale kupeny mix maso zeleninka spraska raz dva, tak budem skusat redsie alebo s mlieckom proste pokusy...my uz vyse mesiaca si takto skusame, sak mame cas a ucime sa sami na sebe lebo to kazde dieta je ine...a kopu sme vyhodili resp dojedli my s mm 😉

danulienka35
26. jan 2011

@zuzkakach pouzivame hippky najviac nam chutia a su bio to je super i ostatne maminy ti povedia,mi sme riadny hladosy zemiacik nam nesmakuje ale masko to veru hej 😉

memory97
26. jan 2011

@mirmaj o tom spani ani nevravte. Maly kedysi pekne zaspal sam pri mne na gauci. teraz obcas ani ruky nepomahaju, tak ideme spolu do postele a o chvilku spinka ako babatko🙂 Mamina prenesie do postielky a spinka sa dalej🙂

@evanns doktorka ti vravela nieco, ze treba obmedzovat? Len nech pekne papka, ked papka, vies, ze je v poriadku a zdrava🙂

@danulienka35 hore ich maly nema ani navrete, ale dole ma pekne naliate vedla prvych dvoch. To je tak, ked deti maju co chcu a rodicia si myslia, ze vecami sa da nahradit laska 😉
Si to nakoniec z dr. vytiahla, ze preco mas nosit moc?
@eis4 @niky13 krasny pokladiky mate.-)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre