♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
28. jan 2011

@danulienka35 dakujem🙂 ani sa mi nechce verit, ze bol taky maly, sa mi konecne tie foto podarilo stiahnut z telefonu. Iba v telefone sa mi podari zachytit, ked sa smeje, robi somariny🙂

@akika722 asi chce ist maly na vecernu prechadzku🙂

@hajatanufus dakujem🙂 my pozeravame priatelov rano s Davidkom, on spinka a mamina kuka-)

babulky asi vas opustim, tuto noc som toho vela nenaspala, tak idem do hajan. Dobru nocku a drobcekom pusinky🙂

akika722
28. jan 2011

@hajatanufus moj paťko spi od 18.30 ale krpec eéé...nič to,hlavne že spi potom celu noc 😀
@memory97 pošlem ti ho??? 😀

hajatanufus
28. jan 2011

@memory97 tu chodia priatelia tri krat denne a to po 3 casti a este k tomu na dvoch programoch s odstupom jednej casti takze tam sa rodi kazdu chvilu uz ma rachel vacsie dievcatko ako su nase deti a za chvilu to skonci a pojde od znova prve casti

danulienka35
28. jan 2011

@memory97 krasnucky je rychlo to uteka vsak je mi to tak luto ☹ pekne snicky moja
@akika722 neboj zaspinka das mu papat a uvidis bude hajinakt

hajatanufus
28. jan 2011

@memory97 dobru nocku aj vam a sladucke snicky

akika722
28. jan 2011

@danulienka35 zaspava mi na rukach teda tvari sa tak

akika722
28. jan 2011

@memory97 dobru mojko

hajatanufus
28. jan 2011

@akika722 no lucinka sa mi v noci budi a tlaci sa ku mne do postele a ked nahodou ze idem na wc alebo kojim malu tak vstane a place ☹

danulienka35
28. jan 2011

@akika722 uvidis bude spinuskat

akika722
28. jan 2011

@hajatanufus ☹ ona je ešte mimčo male..ved ešte len 2ročky ma zlatičko
@danulienka35 vykecava a povedal mi ééééééééééééééé pisklavym hlasom

danulienka35
28. jan 2011

@akika722 😀 😀 😀 to poznam

hajatanufus
28. jan 2011

@akika722 za chvilu ti zaspinka a bude dobre

hajatanufus
28. jan 2011

sorry zase mi padol net tak mi to az teraz odoslalo ja viem ze je malinka ale sa roztahuje na posteli a budi sa mi s placom a ja neviem preco a teraz sa nevie ulozit zlaticko moje

akika722
28. jan 2011

@hajatanufus aky to je rozdiel..dvoj ročne to je ešte take babenko a troj už velke dieťa 😕

zaspava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 saaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😎

danulienka35
28. jan 2011

@akika722 sikulik malicky ja mam babulky normalne svalovicu z malej 😀 😀 😀

akika722
28. jan 2011

@danulienka35 spinka už 😎 od nosenia? 😀

hajatanufus
28. jan 2011

@danulienka35 to verim ani sa necudujem moj mm hovori na rachel ze uz zacina byt tazka neviem co by vravel pri tvojej 😀
@akika722 ja viem ona je este babenko aj ked xja jej hovorim ze uz je velka zena ale asi si na to este musim pockat no nie? 😀

hajatanufus
28. jan 2011

@akika722 no vidis maly ti zaspinkal 🙂 🙂

danulienka35
28. jan 2011

@hajatanufus no moze skusit ju nosit 😀
@akika722 vidis hovorily sme ti ze zaspinka,ano od nosenia 😀

danulienka35
28. jan 2011

zlatinka moje i ja vas opustim idem spachat hygienu a haji pekne snicky vam prajem a detickam tiez 😉

hajatanufus
28. jan 2011

@danulienka35 vsak nasa lucy ma 10 kg tak to je tazke si predstavit 6 mesacne dite s 9 kg ale aj znama ma o mesiac mladsieho od nasej a uz ma vyse 8 kg takze to nie je az tak nezvycajne a kazde dietatko je ine hlavne ze priberaju a su zdravucke buchticky nase

hajatanufus
28. jan 2011

@danulienka35 dobru nocku a sladke snicky a malej posielame sladke pusinky ako medik

hajatanufus
28. jan 2011

@akika722 aj semimu a patkovi babenky posielaju sladucke medove pusinky a prajeme sladke snicky idem aj ja lebo lucinka si bucha hlavku do steny a potom mi berie ruky aby som ju hladkala tam kde sa udrie 😒 dobru nocku a sladucke snicky

jankasramka
29. jan 2011

no tak tu su slubene fotecky ze ako kakuska a este jedna vyrehnena. prdos jeden 😀

baby inak sa chvalim. dnes mam za sebou 1hodinu spinu. skoro som tam skapala. no nic budem si musiet zvyknut 😀

alure
29. jan 2011

Ahojte maminky dobré ránko
včera k nám došla síce nečakaná ale o to potešujúca návšteva tak som už na PC nešla ...dnes vás trošku dočítam...
@jankasramka V prvom rade prajem Všetko najlepšie k narodeninám,veľa zdravíčka,šťastíčka a lásky s tvojimi milovanými chlapcami 😉
Tak s tým nočníkom ja len zíram 🙂 a Mateo už má normálnu stolicu? Denis má stále takú neidentifikovateľnú hmotu v plienke 😀 takže toto príde asi až po zavedení príkrmov...kým kojím ani neriešim 😉

Malý včera zaspal už o 19:30 tak sa mu nejak posunul čas,chodil spávať až o 21 a teraz je unavený oveľa skôr,ale nenechám ho trápiť unaveného aby som neprešvihla tú správnu dobu a on potom nekikiríkal do pol noci 😲

Idem chystať raňajky,prajem krásny začiatok víkendu

seagull2404
29. jan 2011

ahojte, ja to asi ani nedocitam, normlane som vcera nestihala, manzel mal akciu v robote, a ja som zehlila a zehlila a zehlila a stale nedozehlila a dnes ma uz od rana boli pre istotu hlava, no nic, idem dat kavu, snad to prejde, ale vam zelam krasnu zamrznutu sobotu 🙂

@jankasramka to je ake rozkosne a velmi pokrokove 🙂 mi na take ani nemyslime, vlastne ani nocnik este nemame 🙂 citam, ze mas narodeniny? jeeej, zo srdiecka ti prajem vela, vela zdravia, nech je doma vzdy pohoda a nech ste jedna velka stastna rodina a deticky nech robia radost 😉

evanns
29. jan 2011

@jankasramka vsetko naj naj naj k narodeninkam...nech sa Ti vsetko splni 😉

sa neviem vynadivat na Matea ako pekne hopka na nocniku...waaauuuu...krasa...klobuk dolu 🙂

eis4
29. jan 2011

dobré ránko mi máme tuto buginu
http://www.bambini.sk/sk/store/product/3103/27/...
super sa dá zložiť 🙂 🙂
aj malu v nom uspávam doma potom ju preložím 🙂

eis4
29. jan 2011

@jankasramka šikovný prdoš malý 😀 😀 😀

memory97
29. jan 2011

@danulienka35 mas pravdu, hrozne to leti🙂 ked bol malicky, chcela som aby bol troska vacsi a teraz by som ho brala takeho malickeho spat 😉

@hajatanufus ked rachel bude tak dobre priberat, o chvilku dobehne Lucinku a budes mat dvojicky s 10kg 😉

@jankasramka aky je Mateo podareny ta tych fotkach🙂 a vsetko najlepsie k narodeninkam🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre