♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
9. feb 2011

@mamisqva 😀 😀 😀 som sa zasmiala...že utekal pred tebou 😀 😀 😀

danulienka35
9. feb 2011

@akika722 ja davno 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@mamisqva to ja mne nekedy prepne nebo stale? 😀 😀 😀 😀 😀

helen1007
9. feb 2011

@memory97 ahoj, v projekte to je inak....ja som totiž robila zmeny 🙂 takže teraz sa môžem trápiť 🙂

helen1007
9. feb 2011

@seagull2404 na modrú strechu som zablúdila až včera. Ja to tiež budem musieť začať kresliť, kvoli mojím zmenám sa to nedá robiť podla projektu...totiž zrušila som bidet a dala som tam sprchový kút. S tou rodinnou radou je to trochu problém, lebo mm sa vráti až za cca 4 miesiace a cez net sa to zle rieši... chcem pobehať aj nejaké štúdiá pre inšpiráciu a uvidím...ibaže vodár sa zastaví už zajtra, ako mi povedal dnes svokor - je to totiž jeho známy a ja to ešte nemám rozmyslené, ale pohoda 🙂

mamisqva
9. feb 2011

@akika722 ano utekal teraz zas utekam ja akosi sa mi nechce po tom porode asi som už fakt stara ma pravdu 😀 😀 😀

akika722
9. feb 2011

@mamisqva aspoň že mate velky byt/dom 😀
to ja v dvojizbaku mu neviem ujsť 😖 😀

helen1007
9. feb 2011

@danulienka35 ahoj moja ako sa dnes darí? malinká je kludnejšia? alebo púšťaš telku nech je klud 😀 😀 😀

danulienka35
9. feb 2011

@helen1007 ahoj mojko no trosinku z hej dala som jej cipku a zas bola hyperaktivna ale sliny vypusta hroza a telka ju velmi zaujima aako prepina to by si mala vidiet 😀 😀 😀 😀 😀

mamisqva
9. feb 2011

@akika722 mame dom velky ale aj tak ma vždy najde 😝 😝 😀 😀

danulienka35
9. feb 2011

@mamisqva no ako u nas utekam ja pred nim 😀 😀 😀 😀 😀 pak mi povie ze som frigidna 😀

helen1007
9. feb 2011

no mala si si skontrolovať aký číok si jej dala, či bol na upokojenia alebo na nabratie novej energie 😀 ja som si dnes bola prevetrať hlavu u kamošky na káve a ked som videla tú fotku no nemohla som ...čistý maniak už len tá ovládačka do ruky a hotovo...na maminku si nespomenie, kým nebude haldná alebo pocikaná 🙂

hajatanufus
9. feb 2011

@vladka84 ahoj ja vas este docitavam lebo vcera a dnes som nemala moc casu a ked mam cas vecer tak zase pada net ja by som tiez isla a je mi v podstate jedno kedy a kde ale aj s dvomi detmi a mozno aj so sestrou lebo nemam auto tak musim vlakom pripadne s autobusom a potom by uz v brezne snad niekto po nas skocil ja sa chyztam na jar k nasim do ke takze isla by som z ke

danulienka35
9. feb 2011

@helen1007 vies co aj keby bola pokakana bude sediet a pozerat 😀 😀 😀 ale hlad je potvora bol to paralen moja 😀 😀 😀 😀

danulienka35
9. feb 2011

@hajatanufus ajoj mja konecne si tu kde si bola? pissssssssss a co doma ?babulky

hajatanufus
9. feb 2011

@katulkaaaaaa ahoj vcera som tu nebola tak ti pisem az teraz ja som pri lucinke tiez prikrmovala mlieckom z flase a kojila som ju az do 16 mesiacov bvez problemov ale kazde babo je ine neviem ci ti pije cajik z flasky alebo nie ale mozno by si mohla skusit miesto flase s cumlom rovno slamku alebo tie pohariky pre vacsie deticky z toho tiez musi tahat drzim palce aj my sme malo pribrali ale tu v uk mi povedali ze je to v poriadku pred 4 tyzdnami mala 6280 a teraz ma 6550 alebo tak nejak neboj bude to dobre ty uz aj prikrmujes? a este jedna vec mne sestricka pri lucinke kazala naprv dat prso a len dolozit umele po nakojeni takze aj ty tak skus a verim ze priberiete nebud smutna bude to dobre rachel mi teraz teplotuje uz treti den a dr moc nevedel ze co to je lebo vsetko ma v poriadku len tie teploty hlavna vec ze dva tyzdne mala sopliky bez teplot a teraz ani kasel ani sople nic vraj trosku ma zanesene uska ale ja si myslim ze to bude zo zubkov tak davam pre istotu sirup od teploty je to aj od bolesti ak ju nieco boli a aj proti viroze takze jej to neublizi drzim palceky aby ste zase priberali 🙂

danulienka35
9. feb 2011

bambulky opustam vas idem dospat vserajsok -dnesok snad bude dnes kludna noc 😉 pekne snicky vsetkym

lucia20
9. feb 2011

ahojte babule, je tu este niekto?

helen1007
9. feb 2011

@danulienka35 dobrú nocku a pekne sa vyspinkajte a malinkej posielame pusinku

helen1007
9. feb 2011

@lucia20 ahoj

lucia20
9. feb 2011

@helen1007 jej babulky aj vy nieco prerabate alebo riesite? ja uz som kuchynu polietala s metrom asi desatkrat. 😖 my uz tusim stvrty rok s prestavkami nonstop prerabame. az jaj. mat tri deti a prerabat, super napad. :D

helen1007
9. feb 2011

my staváme dom, a teraz sú všetky rozhodnutia na mne, kedže oproti projektu som to pomenila, musím zobrať meter všetko pomerať, navrhnúť...poslať mailom mm na schválenie a aj tak si potom urobím po svojom 😀 , ale aby nemal pocit neúčasti 🙂

hajatanufus
9. feb 2011

@katulkaaaaaa a este som zabudla ked som lucinku zacala prikrmovat tak tiez som jej davala vecer kasu aj ked potom este papala aj mliecko a to um som po case uplne vylucila takze tak ako ti radia baby radsej dat kasu a v noci ho kludne dalej koj alebo skus cajik mozno je len smadny preto len cucne mne rachel v noci normalne papa ale niekedy je tiez nad ranom castejsie hore a tiez asi pije len od smadu lebo ked je hladna tak pocujem ako riadne taha a prehlta drzim palce este vas idem docitat chyba mi asi 15 stran lebo vela pisete

lucia20
9. feb 2011

@helen1007 no jasne. muzov treba takto obklukou dotlacit. najlepsia varianta je, naviezt muza na svoj napad, aby ho "vymyslel" on. to je perfektna vyhoda. ja som to tak spravila s kuchynou a teraz ked frfle, tak mu len poviem, ze on to vymyslel, ja by som sa uskromnila a hned je ticho. 😀

helen1007
9. feb 2011

@lucia20 no veď práve, aby to bol chlapov nápad aj ked z našej hlavy, inak tiež máš čo robiť prerábať pri deťoch....a čo malinká ako sa jej darí? je všetko v pohode?

lucia20
9. feb 2011

@helen1007 no ved to. treba ich tam nejako sikovne dostat. mne sa to uz velakrat oplatilo.
malinka sa ma super. rastie ako z vody, ritulku ma krasnu. je ciperka, mame sice iba 6kg, ale je to taka bucloska. si vravim, ze to je dobre,kedze isla po operacii z dvoch kil, tak je sikulka. su tam nejake obmedzenia u nej, ale to je nic v porovnani z ostatnymi rodicmi z onkologiie.

helen1007
9. feb 2011

@lucia20 to je fantastické, je šikulka, váhu má tiež dobrú, obdivujem ťa ako si to zvládla a ešte aby si sa "nenudila ", tak doma stále niečo prerábaš 🙂

helen1007
9. feb 2011

@lucia20 idem si lahnúť nech si aspon zdriem nem kým sa mi cica zobudí, že má zase plný noštek....dobrú nocku aj malinkej

hajatanufus
9. feb 2011

@danulienka35 ahoj este vas docitavam tak som nestihla reagovat doma je to o nieco lepsie klop klop rachel mi od pondelka teplotuje ale asi to budu zubky uz nech vyjdu inak nic nestiham cele dni bud vykecavam so segrou na skype alebo chodim doobeda do play group ale doma vobec nic nestiham dnes som tiez bola v playgroup lucinke sa velmi pacilo a rachel bola doma s tatom a potom som sla s lucy do zahrady vyvesit plienky aby sa vybielili od slniecka aj tu dnes a vcera bolo velmi pekne tak dyfam ze to este zopar dni vydrzi aby som mohla vesat este vonku pradlo kym sa odstahujeme aby pekne vonalo lebo v novom byte uz zahradka nebude a bude mi to chybat ale zato budem mat pod oknom detske ihrisko a to sa velmi tesim lebo nebudem musiet chodit von s velkym kocikom ale supnem rachel len do sportaku teda ked sa otepli a vcera sme uz mali 6 mesiacikov aj som kupila bio mrkvu a zemiaciky ze uvarim malej ale vobec nestiham tak zacneme zajtraa vy co mate noveho? idem vas este docitat nech som v obraze a potom hajat

lucia20
10. feb 2011

@helen1007 ja som nic nezvladla, ja som len isla. to tatianka ma moj obdiv. ja som len sledovala ako to zvlada.
no to vies, to som ja. ja nemozem sediet na riti ani pat minut. ja musim stale nieco robit, lebo ked nemam co, tka som jak mechom buchnuta.
dobru nocku.

hajatanufus
10. feb 2011

@alure ahoj aj ja mam aktualne info na 6mes. mame 6560g dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre