♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
11. feb 2011

@memory97 mi povedz nedaj boze vidi nekoho jest uz slinta jak bernandin 😀 a ked jej nikdo neda uz natahuje 😝

helen1007
11. feb 2011

@danulienka35 božinku ja nechápem ako môžeš to dieťa tak týrať? Nevieš, že nemôžeš papať ty a ana byť hladná 🙂 čudujem sa že nespustila krik...moja malá by revala tak, že by sa to nedalo počúvať 😀

danulienka35
11. feb 2011

@jankasramka neni zac moja no budu salet po malom slovenky neboj 😎

danulienka35
11. feb 2011

@helen1007 neboj jak revala jak pavian ale to jedla predomnou cely banan s piskotom a mlieko 180ml 😒

helen1007
11. feb 2011

@katulkaaaaaa nádherné deťúrence 🙂

helen1007
11. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 no začínam rozmýšľať,či je lacnejšie tie naše deťúrence živiť alebo šatiť 🙂

memory97
11. feb 2011

@danulienka35 maly robi to iste, tak sa snazim, aby sme papali vsetci naraz, ale nie vzdy sa to da🙂

@helen1007 vies co, to cele je jedno zamotane kocurkovo. My sme si s touto spolocnostou uzili tiez vela. Ja by som im napisala list a poslala to doporucene na tvojom mieste. Tuto to funguje tak, ze pokial sa neozves, nic nedostanes.-) Su to tvoje peniaze a mas na nich narok. My sme isli z podnajmu do svojho a predstav si, ze ked sme chceli zmenu,tak zmenu robili tam, kde sme boli v podnajme, kde sme nebyvali ani tam nebolo nic zapojene. Fakt nechapem tu logiku, koho toto napadlo 😀 😀 😀 a to je jedna z mnohych prihod, co s nimi mame. Toto je problem velkych spolocnosti... Teraz maju myslim reklamacie aj on-line sposobom, skus uvidis🙂
to ano, clovek sa tesi a hlavne, ked si vsetko zariadis podla seba a na vsetkom bude "tvoj podpis"

@danulienka35 nepoznas push-up so silokonovou vlozkou 😀 a bude to ako kedysi 😉

danulienka35
11. feb 2011

@helen1007 vies co to je sila ona je ako kyselina 😀
@memory97 no ja nestiham pri nich papat ja az posledna ranajkujem o nekdy o 10-16 😝

danulienka35
11. feb 2011

@memory97 vies co poviem to od srdca do pusy staci a do ruky nech si naprdne 😀

akika722
11. feb 2011

@jankasramka aj moj Paťko mal tak na 6m ako tvoj Mateo a to bol na um od 1,5mesiaca..a samko kojeny 5m a kukni na neho 😀 😅

akika722
11. feb 2011

@hajatanufus aj ja robim taky nakyp mm..ja neznašam smrad nakypu 😅

helen1007
11. feb 2011

@memory97 presne, je to komlpikované....na jednej strane sú ich obchodné podmieky, na druhej čo hovorí personál na ich prevádzkach a infolinkách, ibaže na čo nemáš papier to nedokážeš. Ja som to riešila cez tú ich stránku na reklamácie, ešte kúsim zavolať v pondelok na tú ich infolinku ako to bude nakoniec s tými zvyšnými peniazmi, a uvidím. Pretože už v jednom liste mi napísali, že nerozumiem obchodným podmienkam a že oni mi vlastne robia láskavosť že ma nepokutovali v plnej výške. Som rada, že mi vrátili aspon za tie mesiace čo sme ho nevyužívali a nemuslela som ešte navyše zaplatiť tých 50 eur pokutu čo mi akože výnimočne znížili...s nimi sa ťažko vyhádaš ☹

niky13
11. feb 2011

@akika722 mojko a ty uz nekojis? Myslela som, ze ano. Co uz maly nechcel? Ja neviem co robi ten moj. 😒

memory97
11. feb 2011

@jankasramka ja robievam takto, ingrediencie si musis dat priblizne, robim to od oka🙂
gulatu ryzu uvarim vo vode, ale dam menej vody. Tesne predtym ako zmakne dolejem pol litra mlieka a dovarim do makka. Do ryze vmiesam obycajne maslo, cukor podla chuti, mozes pridat aj vanilkovy, a zltka (1-2).
Do zapekacej misy vymastenej olejom alebo maslom, vysypem kokos po krajoch (mozes aj orechy, co mate radi). Davam vrstvu ryze, potriem dzemom (nemusis potriet) vrstvu ovocia (vyborne su slivky, marhule), opat vrstva ryze (mozes dat aj viac vrstiev). Dame zapiect, pred dopecenim este vytiahnem z rury, potriem vrch troskou dzemu a na to dam vyslahane bielka s lyzickou dzemu a troska dam zapiect.

presne tak a mamine z neho rozky budu rast, aky bude balic zien 😀 😀 😀 😀 😀

helen1007
11. feb 2011

@danulienka35 😀 , ty máš doma kyselinu, ale ja falošnú opičku...zistila že ked na obed zjedla veľa príkmu, tak sa jej nezmestilo do bruška už mliečko, tak teraz menej zje príkrmu a dotankuje mliekom 😀

akika722
11. feb 2011

@niky13 nie,bohu žial..boli sme v decembri v nemocnici pre zapal obličky a tam sa mi hrooozne rozjedol a ked som ho nakojila o 5 minut vrieskal od hladu..tak som kojila presne 5 mesiacov ☹

hajatanufus
11. feb 2011

@niky13 ja fakt nechapem jak sa babtka mozu tak rozjest som zvedava ze aka bude nasa teraz na 6 mesiacov sme mali 6560g co nie je az tak vela asi sme tu najmensi ale my sa len kojime a zaciname s prikrmami dnes druhy den ale este sa jej to nedari papat vsetko vyplula tak som jej potom viac nedavala zajtra vyskusam zase a ked nebude chciet varene tak prejdeme na kupovane a uvidime ja ma zase s lucinkou problem ze nechce papat ona by aj zjedla ale len sladke veci a cestoviny ale zeleninku a masko nechce a to pred rokom mi jedla uplne vsetko brala mi fasirky z taniera a vsetko co som jedla ja tak som jej musela dat aj parky mikradla z taniera a zjedla na posedenie dva a teraz nechce ani to ani ovocie moc nechce len sem tam ale ona zeleninu ani do pusy neda hned povie ze nie a pokruti hlavickou ach jaj dufam ze ju to prejde

danulienka35
11. feb 2011

@helen1007 nam je jedno mi spapame vsetko a mlieko musi byt teraz spi od 17 hodiny sem tam zaplacka ale spi uvidime do kedy 😀

niky13
11. feb 2011

@akika722 no do frasa, to Samko bol chorucky? ☹ Drobatko male. Dufam, ze moj maly si to z tych 5 min. nejako predlzi. Ale v noci papa tolko, ze to dobehne, co cez den nezje. 😀

memory97
11. feb 2011

@danulienka35 mamina jej robi dietky🙂 hehehe pre nich je to nove a chcu nas napodobnovat🙂 Maly zacal dnes plakat zo svojho obrazu v zrkadle... doma nemozeme vysavat, pustit silno vodu, no proste skoro nic, lebo chyti hystericky zachvat. Dnes som s nim bola v meste, isla sanitka, no hrozne vyvadzal... nechapem, co sa to s nim stalo a to sa nicoho predtym nebal☹

@danulienka35 😀 😀 😀 😀 😀 uz som pocula na toto vselico, ale teraz si ma dostala 😀 😀 😀 😝

@helen1007 prave o tom tieto monopoly su☹ zial je to tak, cim vacsi monopol, tym vacsi bordel 🙄

akika722
11. feb 2011

@niky13 ano bol,lebo sme mali jednu užasnu dr,ktora ho neliečila ked bolo treba a som zmenila kartu a nahodou sa zistilo že ma silny zapal obličky tak sme boli tyždeň v nemocke 😒

niky13
11. feb 2011

@hajatanufus niektore deticky maju take obdobia. Raz lepsie, raz horsie. To nasa ked nechce jest, tak je urcite chora. 😀 Tym, ze vela jedla, ja som ju na sladke jedla ani neucila a ani my sme 2 roky nic sladke nejedli. A teraz ked prideme na navstevu a na stole su kolace, ovocie, dezert a zelenina nasa dcera si vyberie papriku, paradajku a sunku. 😀 Ludia ani nechce verit. A babka jej samozrejme nosi cokolady. (neda si povedat) a tie potom vyhadzujem, ked uz su po dobe spotreby. 😀

akika722
11. feb 2011

@memory97 moj odraz v zrkadle miluje,no ja sa velmi tešim ked ho utieram 6x denne 😅 a na hukačky si zvykol vdaka tatikovy 😅

memory97
11. feb 2011

a viete co, my zajtra slavime 7 mesiacov 😀 😀 😀 a sme sa dnes vazili, ze 8100g🙂

niky13
11. feb 2011

@memory97 a moj maly miluje zvuk vysavaca. Ked bol malicky tak ked som zacala vysavat hned zaspal. Aj teraz, ked zacnem vysavat tak hned prestane plakat a ukludni sa. Mm hovori, ze to preto, lebo som cele tehotenstvo kazdy den len vysavala. 😀 Ze som maniacka. 😀

danulienka35
11. feb 2011

@memory97 TO PRI NASEJ AJ TANKY MOZU JEZIDT NIC SPI JAK DUDEK A V ZRKADLE SA LUBI VELMI SMEJE SA NA SEBA ALE VZDY SA OTOCI NA MNA APKA NA SEBA PODARENA JE 😀 VYSAVAC TOHO SA NEBOJI KUKA TELKUA JA VYSAVAM NIC NEZAJEM MANIAK 😉

niky13
11. feb 2011

@akika722 a ma to v poriadku? Neostali mu nasledky? Chudatko male, taka nezodpovednost. Toto neznasam, ked si ludia nerobia poriadne robotu. V Rusku napr. osleplo 8 babatiek v porodnici, lebo sestricky im zabudli dat okuliare, ked ich ozarovali proti zltacke. By som ich roztrhla ako zaby. 😠

akika722
11. feb 2011

@niky13 dufam že nie,,som sa velmi bala či to nema po mne,geneticke ☹ ☹ ☹
čo??????????? 😲 😲 😲 by som ich 😠 😠 😠 ...bože.. ☹

helen1007
11. feb 2011

@danulienka35 tak to si ju potom dobre "natlačila" keď tak spinká ...to som aj ja zvedavá do kedy ti vydrží 🙂 ja rátam že moja bude hore už o pol druhej

niky13
11. feb 2011

@danulienka35 aj moj pozera telku. Ak mu dovolim. 😀 A ovladac od TV - az sa za nim hodi na gauci. Ale neprisiel na to ako stlacat. Vie, ze sa to nejako stlaca ale nevie ako. Miesto toho, aby tlacil prsteky tak sa puci sam, az je cerveny. 😀 Sa stale nasmejem. Ale do PC mi uz tlcie a s myskou tiez chodi.
Dnes dcera pila kolu a dala mu flasku k nosu aby ovonal. On sa jej na to vykaslal a hned si dal ruckou flasu do pusinky. 😀 A to mi z flase nepijeme. A ze deti su hlupe. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre