♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

niky13
9. mar 2011

sorry, pisem z mobilu tak mi to nejak blbne

hajatanufus
9. mar 2011

@danulienka35 tesim sa ze ste uz zdravi my mame infekciu v usku aj na hrudniku tak sme dostali atb

danulienka35
9. mar 2011

@hajatanufus chudiatko moje a co uz je lepsie torsinka? ☹

helen1007
9. mar 2011

babenky...lúčim sa, idem k malej , je nejaká nekludná...pekné sníčky vám aj detičkám 🙂

danulienka35
9. mar 2011

@helen1007 pekne snicky aj tebe prajem

niky13
9. mar 2011

@hajatanufus aspon uz ma lieky, bude uz lepsie
@helen1007 dobru noc
idem aj ja, lebo som chora a maly dnes vstaval uz o 6. rano, dobru noc

eis4
9. mar 2011

@kvietok121 nemaju to na stránke spomenuté takže asi nie ☹ škoda lebo aj mm by strašne chcel ísť lebo je zvedavý čo bude malá robiť 🙂
@danulka3 ešte tam nemajú na stránke májové termíny,až vtedy sa dá prihlásiť ked ich tam daju,lebo ja ked som im písala na marec tak mi napísali že buducí týždeň budu zverejnené termíny na marec-to bolo 8.2 takže ešte máme čas 🙂

hajatanufus
9. mar 2011

@danulienka35 ano troska uz ju zase chyta mania robit lucinke zle 😀
@niky13 ano som rada ze som sa dnes nedala odbit nechcela som to zanedbat chod si oddychnut nech sa aj ty cim skor uzdravis dobru noc

danulka3
9. mar 2011

@eis4 len aby sme to neprešvihli,takže v máji ideme? 😉

danulienka35
9. mar 2011

@hajatanufus no tak to je uz na dobre ceste k zlepseni a co inak mojko uz je lepsie?

eis4
9. mar 2011

@danulka3 aj keby som nemala čo jesť 😀 😀 😀 😀 aspoň schudnem 😀 😀

danulka3
9. mar 2011

@eis4 😀 😀 😀

eis4
9. mar 2011

@danulka3 jaj a čo sa týka tej nezábudky,aj ja to mám dosť daleko ale už sa doma nudím a tiež potrebujem ísť medzi ludí.a malej sa to dufam bude páčiť aspoň niekde vybije energiu lebo už to s nou nezvládam 🙂 kope ma hryzie,škrabe,lezie po mne no stále mi robí zle 😀 dnes ma tak tresla telefonom po hlave a nie raz.čertík moj malý 😀
včera ráno sme ležali v posteli ja som ešte dospávala a malá sa hrala vedla mna,mm robil raňajky a zrazu prišiel že zlatko prečo mi voláš? malá našla tel na posteli(asi som ho nechala v posteli ked som v noci pozerala čas) nejak ho odomkla a zavolala tatinovi 😀 😀 😀
dobru nocku idem do hajan ani vás nedočítam ,už tu polhod.klipkám očami,detičkám sladké sníčky 🙂

danulka3
9. mar 2011

@eis4 šikovná je tá tvoje dcérenka 😀 😀 😀 ,dobrú noc 😉

danulienka35
9. mar 2011

@eis4 pekne snicky mojko a malickemu certikovi boztek

jankasramka
9. mar 2011

@alure tu sa nenamaca do slanej vody, tu su na to take jodove kvapky. a musi saq takymto sposobom dezinfikovat vsetka zelenina a niektore ovocia...ale na slovensku by som to asi nerobila lebo vosky aj musky sa vyplavia vodou, asi je to zbytocne, neviem...
tu sa to totizto robi koli parazitom ale to na slovensku nehrozi nastastie 😉

@kvietok121 ja robim tiez cerstvy spenat, mateovi to velmi chuti, zmixujem to s ostatnoui zeleninou

@majka35 ten napad s ryzou nasladko sa mi paci, mna vobec nenapadlo zmiesat to s ovocim 😅

hajatanufus
9. mar 2011

@danulienka35 ano dakujeme uz je to lepsie dnes tu bola jedna pani z takej agentury co pomahaju rodinam s detmi do 5 rokov a hovorila ze uz vyzeram lepsie a spokojnejsie tak asi ma pravdu odkedy sme v druhom byte tak je to lepsie aj ked sem tam este mame problemy s mm ale to casom tiez prejde je to koli stresu a koli peniazom a unave

jankasramka
9. mar 2011

@hajatanufus jej, citam ze si mala dneska stastie teda ak nepocitam ze musite brat ATB. ale to nevadi, horsie by bolo keby vas nevzali a nahodou by sa jej to viac rozsirilo.

evanns
9. mar 2011

@liba78 presne tak moja...ja fandim Kosiciam, ale dnes mi uplne stacilo ze ste vyradili Slovan, takze veeelka vdaka 😀 😀 😀 hned som brachovi do TN volala ze jaki ste sikovni ale ze uz cez nas neprejdu 😝 😝 😝 ale ne no ja mam tiez rada kvalitny hokej, totizto ja som ho 6 rokov aj hrala 😲 😲

danulienka35
9. mar 2011

@hajatanufus uvidis mojko casom sa to spravi budem drzat palecky aby ste boli v poriadku

jankasramka
9. mar 2011

@eis4 😀 😀 😀 😀 mateo je ako nelinka s pindurom 😀 😀 to ako opisujes jej "hyperaktivitu" som sa pekne zasmiala...nemas ty nahodou moje dieta? 😀
a este aj ten mobil. to si mala stastie ze zavolala len tatinkovi. mateo zavolal mm kolegovi do roboty 😀 😀 😀

@hajatanufus zlatucke mas dievcatka, az teraz som videla fotecky🙂

hajatanufus
9. mar 2011

@jankasramka dakujeme no dnes som bola rozhodnuta ze odtial neodydem kym mi malu niekto nepozrie alebo ma neobjednaju k dr a vdaka bohu vyslo to bez ujmy pani na registracii bola velmi zlata a asi videla ze som zufala tak mi naozaj pomohla aja som jej bola velmi vdacna a dokonca som dnes nemala ani problem s anglictinou co sa az sama tomu cudujem myslim ze dnes mi pomohol aj niekto tam hore a drzal na do mnou svoju ochrannu ruku a asi to tak malo byt ze ma v pondelok odbili aj vcera lebo az dnes mala mala teploty a keby som vcera chcela aby ju pozreli mozno ze by to nemuseli spravne diagnostikovat hovori sa ze vsetko zle je na nieco lepsie a lucinke je uz ovela lepsie tak ju uz doktor nemusel pozrie lebo uz nema teplotu aj sopliky ustupuju 🙂 a co mateo? je to lepsie? inak ten vysavac by si si mala zohnat lebo ani lucinka este nevie fukat nos takze aj jej este odsavam

danulienka35
9. mar 2011

dobru noc babulky idem haji mala uz haja od 20 som zvedava do kedy

memory97
9. mar 2011

@katulkaaaaaa nie je zac🙂 tiez papam C-cko,ked su chripky a clovek je potom odolnejsi voci chorobam🙂

@katkavv skus dat malemu tiez cebion (vit.C pre babatka) a bude odolnejsi a aj mu sopliky skor prejdu.

@mirmaj ja viem, ja som tiez troska mrtvolka, maly nam zas zacal vykrikovat zo sna a dnes som bola u dr. a dosli vysledky, maly ma alergiu na bielkovinu kravskeho mliecka, tak neviem,co budeme pit ☹ Zajtra sa uvidi, co povie dr.na gastre. Myslim, ze z toho ho boli asi brusko... moje malinke, radsej nech na mamku padnu tieto trampotky ako na toho drobceka 😒

memory97
9. mar 2011

@danulka3 s kuracim maskom a zeleninkou.

@katulkaaaaaa to mi je luto...

@jankasramka nemas doma nieco ako fenistil kvapky? Tie su vraj tiez vyborne na sopliky a rychlo prejdu.

@eis4 hlas poslany🙂

memory97
9. mar 2011

@alure nenamacam, rovno dam varit🙂

@danulienka35 vravela si, ze sa nehybe a aha, ona asi cvici🙂

jankasramka
9. mar 2011

@hajatanufus tu sa neda zohnat tak lahko vysavac lebo tu ludia nemavaju koberce. tak preto nemame a trapime sa. asi kupim teky na odsavanie ustami:S

@memory97 fuuuuuuuuuuuha tak to je zle, chudatenko asi aj preto vrackal vsak?
no ale hlavne ze uz vies co mu je. myslim ze v dnesnej dobe nie je problem nahradit kravsku bielkovinu. bude pit sojove mliecko a zivocisnu bielkovinu nahradite meskom a je to. urcite vam dr, da rozne moznosti... potom daj vediet.
aspon sa uz nebude trapit chrustik malinky 🙂

memory97
9. mar 2011

@eis4 sikulka, aj u nas sa uz poskuluje po telefone a ked nedam pozor, tak sklada hovory🙂

@jankasramka ano a teraz to doslo az tak, ze akonahle dostal mliecko rano, ked som nedala pozor, ze nebol vyssie ako v rovnej polohe, tak z neho islo prudom vsetko von...☹ dufam, ze sa tym uz vsetko vyriesi a maly bude lepsie papkat... mliecko teraz odmieta, velmi ho nechce,ale cajik nie je problem...

jankasramka
9. mar 2011

@memory97 fenistil nie. ale mam paracetamol s chlorfenaminom a tiez to velmi pomaha len som mu to zabudla dat na noc tak chutatenko si odtrpel...

jankasramka
9. mar 2011

@memory97 hlavne ze prima tekutiny ved uz tu boli o tom debaty ze mlieko je najdolezitejsie prve mesiace, teraz to uz isto v zdravi prezije;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre