♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
12. mar 2011

@hajatanufus mojko i holky boli take a su spotrovo nadane len vies zamrzi to ked to vycita ze pozri na ine deti ake su sikovne a nasa je tlsta atd

danulienka35
12. mar 2011

idem haji asi uz som tu sama pekne snicky prajem ☹

hajatanufus
12. mar 2011

@danulienka35 ja viem netrap sa tym netreba deti porovnavat kedy idete na neurologiu? idem aj ja dobru nocku tebe aj chiare sladko sa vybuvajte a povedz mm ze aj ine deti su take proste to je taky typ dietatka papa

danulienka35
12. mar 2011

@hajatanufus v stredu vies len to velmi mrzi od mm ked povie ze je tlsta a leniva ☹

hajatanufus
12. mar 2011

@danulienka35 ja viem povedz mu ze ta to uraza ze to boli pri srdci ked tak o nej hovori dobru nocku

kvietok121
13. mar 2011

dobre ranko a krasnu nedelu
@hajatanufus aj ty si velmi zlata mamina, ved dve deticky v takej dialke zvladat 🙂 ved to je skvele a zasluzis si uznanie, ja si to ani neviem predstavit, ja som rada ze tu niekoho pri sebe mam a pomahaju mi myslim ze nemas len moj obdiv, ale vsetkych tu 🙂
@hajatanufus inac my davame vodicku s lyzivkou, na zaciatku to moc neslo vsetko vytieklo ale teraz uz par lyzickiek vojde do neho aj ked radsej som ked mu davam mliecko, ja vlastne davam stale rovnakao ako som davala 🙂
@eis4 budete v poriadku
@danulienka35 povedz mm ze je nadherna a ze neskor bude taka lan po mamine 🙂

katkavv
13. mar 2011

krasne slnecne ranko prajem 🙂
idem sem iba na skok, budem nieco va rit a potom sup von na bike 🙂

@hajatanufus
jejda, ale zlate deturence, vsak im daj cokoladku, sa pekne podel
😀

@akika722
ahoooj, a tesime sa na teba o par dni 🙂 uzivaj si s detickami jar 😎

@jankasramka
ahoj moja, tak ako Mateo? uz je ok? kajko je uz v pohodke, sopliky presli, a uz sa tesime v stredu na plavanie s @alure 🙂

@eis4
ako sa citis, a mala ako? my sme boli vsetci traja prechladnuti, mm ete stale je ale ja aj kajko uz ok, teploty sme nemali, bolelo ma hrdlo a zabral mi OROFAR sprej do hrdla, super vec 🙂

@sue14
ahoj, vitame ta medzi nami 😉

@danulienka35
pocuvaj, ta tvoja mala ale rastie,ked pozeram tie fotky, tusim je najvacsia a najtazsia z augustoviek 😀 😀 ale fakt podarena, hehe

katkavv
13. mar 2011

@memory97
som zvedava na tvoje fotky, rychlo ich sem alebo na FB hod 🙂

@kvietok121
aj tebe prajem krasnu nedelu, ako sa mate?

Ja som bola vcera s mm a kamoskou na petrzalskej hradzi, no hrozne fukalo, blbo sa islo, dnes sa chystame s mm na bike, tak sa tesiiiiim, tak snad vas vecer docitam, ze co robite a ako sa mate s detickami, uzite si krasnu nedelu a teple luce slnka 🙂 🙂 🙂

lubina82
13. mar 2011

peknú slniečkovskú nedeľu prajem...🙂
@katkavv aj vy si užite krásnu nedeľu......

eis4
13. mar 2011

dobre ránko.od 1:30 sme boli hore každu chvílu.ale merala som jej teplotu v noci v pohode 36,6.ale ráno o 5 sa zobudila s plačom a nechcela už spinkať ,tak sme na nohách od 5 ☹ teplotu mala ráno 37,8 takže ešte horšie ako včera. 😢 ale v noci bola zlatá 🙂 mm s nami nespal už pár dní aby malu nebudil ked kašle.tuto noc spal s nami a malá ked sa v noci zobudila a pozrela na mm.najprv bola prekvapená a potom vytešená 😀 .začala ho hladkať po tvári a potom sa k nemu otočila na bok a hladkala ho po hrudi a tak zaspinkala 🙂

lubina82
13. mar 2011

@eis4 malá ako zlatučká ked tak zabúvala pri ocinkovi......dúfam, že teplota už nebude strašiť a budete v pohodičke.....tak dnes budete mať dlhý deň ked ste tak skoro na nohách...ale ak ti maličká zabúva tak si oddýchni aj ty trochu...

eis4
13. mar 2011

@katkavv mne je stale tak isto ☹ hlavne hlava ma strašne bolí a všetky klby v tele ☹hrdlo ma neboli chvalabohu. malá mala ráno 37,8 😢 chvílku poplačkava chvilku sa smeje,ale vidno na nej že nie je všetko v poriadku.pred hodinou sa zobudila a teraz zas spinka 😒 len dufam že soplíky nebude mať,to musí byť velmi nepríjemne pre bábo.chudatko moje,dufam že jej to rýchlo prejde 😢 som rada že vy ste už v poriadku.potom hod foto z kupkania 🙂

eis4
13. mar 2011

tu som včera objednala tu balonikovu podložku,je tu drahšia o 2 eur ako na maderne ale poštovné je o dosť nižšie 😉 2 eurá
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=10617
a ešte som Nelinke objednala aj toto aby ju neboleli kolienka 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=943202
@lubina82 dakujem,aj ja dufam že ju to rýchlo prejde,teraz je 1. krát chorá ☹ chudatko moje male.

lubina82
13. mar 2011

@eis4 tie chrániče na kolienka sú bohovské....čo už všetko nevymyslia...teraz môže Nelinka štvorkovať koľko chce...
my sme tiež boli už chorí a tiež som to prežívala takto...stále som ho kontrolovala a bála sa..my sme mali aj sople...odsávali sme v kuse...

kvietok121
13. mar 2011

@katkavv mame sa fajn dnes sme boli prvzkrat na prechadzke a nespali sme, boli sme aj s atatikom na kavicku tak bolo supeeeeeeeeeeeeeeeer

hajatanufus
13. mar 2011

@kvietok121 dakujem si zlata ja som dnes skusila dat malej cajik z flasky a vypila tak 50 ml tak uvidime ako dalej asi bola smadna

hajatanufus
13. mar 2011

@katkavv no nepodelila som sa s nimi potom mi bonbonieru slohol mm ale sla som za nim ze hadam nechce spat s mojou bonbonierou 😀 tak som mu s nou trochu pomahala a teraz sa k nej neviem dostat lebo ju ma pod postelou a spi 😀

hajatanufus
13. mar 2011

@eis4 ahojky ak mate teplotku tak by som urcite zasla k dr nech ju popocuva a davaj jej paralen striedavo s nurofenom po 4 hodinach to mozes striedat pri teplote a nurofen je dobry aj od pripadnej bolesti ak by to bolo od zubkov drzim palceky nech ste cim skor zdrave ja tiez stale kaslem dusi ma a neviem co mozem lebo tu v uk je na vsetkych vyrobkoch ze konzulrujte s lekarom tak zajtra sa pojdem objednat k dr a objednam aj lucinku a mozno aj rachel ak sa jej kasel nezmeni ale kaslala len rano potom som jej dala sirupcek a bolo dobre tak uvidim ale lucinku dam pozriet lebo ma sople uz tyzden a aj kasle takze asi by ju bolo treba tiez preliecit atb aby jej to preslo lebo stale sa jej to vracia

eis4
13. mar 2011

@hajatanufus díky.zajtra sa chystám k dr.tak uvidíme ☹

kvietok121
13. mar 2011

@hajatanufus ja flasku neskusam, uvidime si to tskt zvladneme, chcela by som ho naucit rovno na poharik

hajatanufus
13. mar 2011

@eis4 A AKO SA MA MALA? ma este teplotku? my teraz kakame jedna radost dnes uz 3x asi z atb ☹
@kvietok121 ja som tiez uvazovala nad poharikom dokonca minule vzala lucinke a pekne ho drzala za uska uvidime ako to bude do buducna este sa musim rozhodnut

eis4
13. mar 2011

@hajatanufus vyzerá byť v pohode,teplota klesla na 37 🙂 dávam jej nurofen a na kašel hedelix-v lekárni povedali že kludne možme aj to dať 1 x denne 2,5ml 😉 akurát vela spinká ale musím ju hladkať lebo stále sa budí a vzdychá chudatko,ale ked je hore tak je vytešená 🙂 aj vy sa skoro uzdravte 🙂

danulienka35
13. mar 2011

@katkavv no asi hej je velka baba len lenivka 😉

katkavv
13. mar 2011

baby hrozne co sa nam stalo, sme hospitalizovany na kramaroch, maly mal poobede uraz, ked sme ho kupali vysmykol sa nam a udrel si hlavicku, no a z pohotovosti nas poslali na pozorovanie, chudatko malicke moje, je mi z toho velmi zle, dufam,ze bude v poriadku, pisem cez mobil, ked budem mat vecer naladu a cas ozvem sa ☹((((

lubina82
13. mar 2011

@katkavv boože moja...dúfam, že to nebude nič vážne a Kajko bude v poriadku..držím palce a myslím na vás....držkajte sa

danulienka35
13. mar 2011

@katkavv co? boze mojko to mi je velmi luto drzim palecky aby bolo vsetko ok,prosim drzte sa moja myslime na vas ☹

hajatanufus
13. mar 2011

@eis4 tak to je dobre ze teplotka klesa a ze spinka to ak nasa prespala cely den a noc a mliecko papa normalne? a dakujeme snad to uz bude aj u nas lepsie 🙂
@katkavv uha to je hrozne ☹ to ma mrzi ale neboj sa budete v poriadku a je dolezite aby ho pozorovali neboj drzte sa 🙂

danulienka35
13. mar 2011

@eis4 ahoj mojo uvidis zajtra uz po horuckach nebude sluchu drzim palecky mojej princeznicke

katulkaaaaaa
13. mar 2011

@katkavv ☹ ☹ kati to ma mrzi,verim ze kajko bude cim skor fit ☹

jankasramka
13. mar 2011

@katkavv joj, ale nic to. nie ste prvi ani posledni komu sa to stalo...ale babetka su odolne neboj aj horsie vedia prezit. bude v poriadku 😉
ale ajtak daj potom vediet ze co a ako.dokedy bude na pozorovani?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre