♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
16. mar 2011

@seagull2404 mame sa fajn akurat sa zas pucime asi ma v brusku viac plynov tak som dnes robila rascovy odvar - hadam pomoze, anetka sa zacala uz stavat na nozicky ked ju davam do sedu tak ma potesila lebo doteraz to nerobila 🙂

@vladka84 skusila som po tyzdni slivkovu - nezda sa ze jej nechutila ale spapala jej malo - bola to slivkova nemliecna nestle, tak aspon po troske budem asi skusat ci jej to nezachuti - hlavne ze ju nenapinalo
brusko fajn len anetku nevladzem dvihat a byvame v byte bez vytahu :( budem tu ako vazen ☹ ☹

vladka84
16. mar 2011

baby, v piatok mam objednanu kadernicku...ak mate nejaky napad na novy strih (ale tak, aby mi dlzka ostala aspon kusok pod ramena - to kvoli mm 😉 a aby sa mi dali dat do copu - to kvoli Karinke 🙂 ) tak sem s nim, lebo ja som este nic nevymyslela a nakoniec mi len podstrihne konceky 😀

seagull2404
16. mar 2011

@kahlan1 🙂 uz zas? nemate este vysledky? nasu Tamarku toto strasne bavi, uz mi ani nevadi, ze sa nepretaca a nestvornozkuje, ale ona normalne krasne nozicky preklada, ked ju drzime za rucicky

kahlan1
16. mar 2011

@seagull2404 hej preslo to a zase ju asi boli brusko - vysledky mame vsetko je ok tak je asi viac zaplynena :(

my tiez nestvornozkujeme a to uz ma chodit po 4? ani neviem. Na nozicky sa zatial iba staviame este neprekladame 🙂

seagull2404
16. mar 2011

@kahlan1 a co ste vcera papali? neviem, ci ma alebo nema, uz nic necitam, lebo ma to iba stresovalo; my proste len sedime, ked jej v lahu pridrzim nozicky, tak si sadne sama, na nozicky sa stavia a krasne ich preklada...

eis4
16. mar 2011

@vladka84 @danulka3 asi bolo,ale nebola spotená tak neviem,ani my nekurime ale u nás je vždy teplo kedže bývame v podkroví.u nás je teraz 26 stupnou a máme otvorené okno 😒
@seagull2404 použivam ale ona tak nekludne spáva,otáča sa z jednej strany na druhu,na bruško ,cestuje po celej posteli a potom je chuda do toho zamotaná 😀

seagull2404
16. mar 2011

@eis4 😀 tak to tazko zakryjes 🙂 ja take nepoznam, kde zlozim, tam najdem 😉 tak ale prechladnut by nemala 😵

kvietok121
16. mar 2011

@niky13
@danulka3 to ano to sa mi paci ze kazdi nieco ine, to je pravda
@memory97 🙂
@danulienka35 aj my chodimevon aj doobeda aj poobede, ma sa to pokazit ☹
@vladka84 ale hadam sa to zlepsiiiiiiiiiiiiiiiiii
@katulkaaaaaa tak to ste krasne spinkali a krasne papali mate pochvalu
@seagull2404 dufam ze uz je babo na svete
@eis4 asi teplo ja tiez uz len jemne prikryjem, vsetko vypnute, aj tak spoteny a zakazdym ked sa zobudi rozkopany aj my sme hore od siestej
@seagull2404 ved to ste sikovne ze si sama sadne, to ma vediet v 7. a moze aj neskor tak mas sikovnu princeznu a nebude smutna ze nelezie, ved je sedenim aj tak popredu 🙂

hajatanufus
16. mar 2011

@memory97 ahojky ja som potom este tiez nesla spat ale pozrela som si film a ked skoncil akurat sa mi mala zobudila na papanie tak som ju nakrmila a sla spat 🙂

seagull2404
16. mar 2011

@kvietok121 je, je, uz doobedu, nastastie to dlho netrvalo, Matej to je tiez, zhodou okolnosti 🙂 a tiez byvaju na Hajiku 🙂 ja uz sa netrapim, je sikovna v inom, neposadi sa este uplne sama, ale ked jej pridrzim nozicky, tak sa vysvihne 🙂

kahlan1
16. mar 2011

@seagull2404 praveze nic take davam pozor na brokolicu, hrusky, karfiol tak neviem - ale zacala som jej davat kvapky babycalm tak hadam pomozu aj tu rascu

je velmi sikovna ked uz preklada nozicky - ved niektore deti ani nestvornozkuju ale rovno chodia

kvietok121
16. mar 2011

@seagull2404 klobuk dolu ze sa posadi, ja som dnes skusila pridrzat ale kaslal na mna 🙂

seagull2404
16. mar 2011

@kahlan1 ja viem, ja som napr. nelozila, tak uz to neriesim

kahlan1
16. mar 2011

@kvietok121 @seagull2404 tak skusim pridrzat aj ja ale myslim ze vysledok je jasny 😀 😀 😀 😀

seagull2404
16. mar 2011

@kvietok121 ono sa to stalo tak zrazu a nahodou 🙂

kahlan1
16. mar 2011

@seagull2404 no tak teda - osm prekvapena - mas doma riadnu sikulku naco sa bude pretacat alebo stvornozkovat - ona rovno preskoci par levelov a ide dalej 🙂

kvietok121
16. mar 2011

@seagull2404 ty brdo tak na toto nemame a ty si z nej smutnaaaaaaaaa, moja ved je sikovnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

seagull2404
16. mar 2011

@kahlan1 joj dakujem, asi ma svoj styl 😀

kahlan1
16. mar 2011

@seagull2404 🙂 no ako pise kvietok vobec nebud smutna ved je to super a to sa sama dvihne? my na tamarku tiez nemame 😉

seagull2404
16. mar 2011

@kvietok121 dakujem; uz nie som, ona tam postoji, ked ju postavim a ukazem ako sa pridrzat, ale zas iba chvilku, lebo sa mi zda, ze sa boji, ale natocim, ako krasne chodime a hodim na facebook

kvietok121
16. mar 2011
hajatanufus
16. mar 2011

@seagull2404
@kahlan1

@kvietok121
ahojte babenky co mate noveho? aj nasa rachel neni v noci zakryta a lucinka skoro od narodenia tak spinka takze ju teplejsie na noc obleciem teda dam jej bud body a pyzamko alebo body a dupacky aby mala teplo na chrbatiku a pokojne si spinka 🙂 vy mate vsetky sikovne babatka tamarka si stoji matejko lozi a anetka zase nieco ine my zatial nic len sme nezbedni a gulame sa rychlostou blesku ani zubky este nemame a ani papanie nam moc nejde uvidime ako jej to dnes pojde 🙂 a lucinka ma este stale sople uz na to nemam nervy 😠 s papanim stale vymysla sem tam nieco zje ked je moc hladna a hlavne si pyta mliecko tak vcera mala az 3x inak ma len rano a vecer 🙂 a este jednu vec som zabudla rachel ruci ako lev ved je to levica tak musi

kahlan1
16. mar 2011

@hajatanufus mame sa fajn a nove nic a ani jeden zub 😀

@kvietok121 matejko uz lozi? jeeeeej tak ten je sikovny 🙂

kvietok121
16. mar 2011

@hajatanufus moja aj ty mas sikovne babulky a myslim dobre si napisala o nas troch kazde babenko je teraz ine ale v roku a pol sa vsetky vyrovnaju a budu behat a vobec nebude zalezat na tom ci liezla a kedy, ked yzacal achodit a podobne tak si len uzivajme to co prave robia nase babenka lebo zajtra to uz moze byt upne ine, mozu vediet zase nieco nove 🙂

kvietok121
16. mar 2011

@kahlan1 skor sa plazi, ano prelazi uz kde chce, aj ked nie dlho, lebo za chvilku pride udychcany aby som ho zdvihla, 🙂dava sa aj na styri ale to sa nepohne, to sa len rozhojda a padne na brusko 🙂 je podareny 🙂

kahlan1
16. mar 2011

@kvietok121 my sa snazime ako divy ale este sa nepohne, akurat dnes sa davala na styri ale stala na mieste 🙂

hajatanufus
16. mar 2011

@kahlan1 no tak to ste bezzubi ako my 😀
@kvietok121 ano to je pravda luci nelozila len sa dala na 4 a trochu sa posuvala dozadu ale to len par dni a potom sa pekne zo 4 preruckovala do sedu to mala necelych 8 mesiacov ale v kociku ked sa chytila ta si uz sadnut vedela no dr povedala ze to sa nerata ale to bez pomoci 🙂

hajatanufus
16. mar 2011

este som zabudla ze rachel vie dat servus ale je presibana lebo pravu rucku pouziva na cmulanie a ked jej poviem daj servus tak mi da lavu ale da a vie dat aj cau a aj ruku na to takze asi kazde dieta vie to co ho ucia ludia v okoli 🙂

hajatanufus
16. mar 2011

@kahlan1 to nic mozno si hned zo 4 sadne ako nasa lucy a mozno chvilu bude chodit do zadu ale to je vsetko v poriadku... hlavne uvidis ako sa druhe babatko bude vsetko rychlo ucit od anetky hlavne to nezbednictvo ako nasa rachel stale pozoruje co robi lucinka a potom ked su spolu tak sa jasia

kvietok121
16. mar 2011

@hajatanufus @kahlan1 neboj moja pride to, my sa zase nevieme nic naucit, mama sa ide rozthnut ale on na to kasle 🙂 smejeme sa ze bude po tatovi tomu sa moc nechcelo ucit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre