♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
20. mar 2011

@kahlan1 to mi je luto mojko cudatenko moje male ☹

kahlan1
20. mar 2011

@danulienka35 vdaka moja dufam ze to rychlo prejde nech uz je nasa usmievava anetka spat

danulienka35
20. mar 2011

@kahlan1 ale ved je krasnucka viem ze ta to velmi trapi mojko uvidis bude ok

kvietok121
20. mar 2011

@danulienka35 my celkom fajn, ale akosi nemoze zaspat, teraz sme natreli zubky tak uvidime
@kahlan1 my sme mali hrozne krce bol az fialovy, bolelo ho aj brusko
@akika722 aj nam este hocikedy vyjde, ale nie je to take hrozne, uz je to urcite menej ako na zaciatku vtedy sme grcali, teraz grckame 🙂
@michaelabj ja mam atopicky ekzem
@danulka3 fuha, super, len ja nechcem nic robit s vlasmi, ja nosim polodlhe ale teraz zasadne do copa aby ma za ne netahal takze uces az ked bude starsi
@hajatanufus uz som jej napisala
@danulka3 my kukame superstar 🙂 naozaj tam nic nie je

evanns
20. mar 2011

@alure
@danulka3
@katkavv
@liba78
@akika722
@katulkaaaaaa dakujem baby, vytesujem sa velmi a Natashke sa v nom paci... 😀 😀 😀 vid foto

danulienka35
20. mar 2011

@kvietok121 ja mi sme natieraly zubky ☹ to je neco vsak?

danulienka35
20. mar 2011

@evanns no aka je krasnucka princezna a vytesena

kvietok121
20. mar 2011

@evanns krasny a krasna

kvietok121
20. mar 2011

@danulienka35 to ano nam to pomaha, uz pomalicky zaspava

danulienka35
20. mar 2011

@kvietok121 ako musia trpiet ale kay krasnucky budu vsak? 😀 takyto budu

kvietok121
20. mar 2011

@danulienka35 to ano

danulienka35
20. mar 2011

@kvietok121 😀 😀 😀 😀 dnes sme boli vonku ale hrozne fukalo a zima bola 😒

kvietok121
20. mar 2011

@danulienka35 my sme boli sice u svokrovcov ale cely cas vnutri 🙂

kahlan1
20. mar 2011

@kvietok121 a za kolko vam asi zabrali tie kvapky? nepamatas sa? ja jej ich davam od dnes iba

kahlan1
20. mar 2011

@evanns fesanda 🙂

danulienka35
20. mar 2011

@kvietok121 no ja som bola cca 20 minut ale stacilo mi ☹

kvietok121
20. mar 2011

@kahlan1 moja pamatam presne po tyzdni neskutocneho revu, som tyzden davala a zo dna na den to bolo lepsie🙂 inac jeho naduvalo z mlieka co pila mamina ( a uz viem preco mamina je alrgicka na kravske mlieko, a to ze moje telo nevie tak spracovavat mlieko, tak nam pomohlo aj to ze som prestala pit mlieko)
@danulienka35 to ti verim, zima wsa nam vratila

danulienka35
20. mar 2011

@kvietok121 ne uz musi byt pekne

kvietok121
20. mar 2011

@danulienka35 dufajme, pa lucim sa

danulienka35
20. mar 2011

@kvietok121 pekne sny

kahlan1
20. mar 2011

@kvietok121 diky za odpoved tak hadam to pomoze aj nam

aj ja sa s vami lucim majte sa pekne a dobru noc papa

danulienka35
20. mar 2011

@kahlan1 pekne snicky aj tebe

hajatanufus
20. mar 2011

@katkavv ahojky vsetko naj k 7. mesiacikom hlavne zdravicko 🙂

jankasramka
21. mar 2011

@memory97 som ti minule ani neodpisala ked si sa ma pytala ze ako to zvladam bez mamina. odpoved je jednuducha- absolutne to nezvladam 😒
navyse mateo je uz druhy tyzden usopleny, sme mysleli ze je to len klasika prechladnutie ale vyzera to tak ze nie.....

teraz sme u svokrovcov , no a pohodicka, snazim si to uzit ze niekto iny ako ja vlaci matea na rukach ale na druhej strane sa mi zda ze 9 rocny bratanec sa vie onho lepsie postarat ako svokrusa....no nic. nejak to do zajtra vydrzime.

inak nam sa uz konecne predral prvy horny zub, este chyba druh tak dufam ze sa poponahla lebo je brutal uknucany...

jankasramka
21. mar 2011

@katulkaaaaaa citam ze konecne sa simonkovi prerezal zubok tak gratulujem 😉

jankasramka
21. mar 2011

@evanns kociar vyzera uzasne a ked som uvidela tu cenu tak vzera este lepsie 😵

vladka84
21. mar 2011

dobre ranko po vikende 🙂 my dnes opat hore od pol siestej, no co uz s nou narobiiiim, len cakam na tu zmenu casu 😕
idem vas docitat - ste tu toho popisali neurekom, Timka este spinka a potom sup s nou do skolky a na nakup....

evanns
21. mar 2011

@jankasramka
@danulienka35
@kvietok121
@kahlan1 😉

inak krasne rano...moje deti este spia, mne sa uz nechce 🙂 dufam ze dnes sa aj von dostaneme, vcera tu strasne fukalo!!! 😒

vladka84
21. mar 2011

no Timka vstala a stazuje sa, ze ju boli hlavicka, tak ju necham radsej doma... mala som sice v plane, ze aspon kusok upracem, lebo po vikende je u nas ako po vybuchu, ale radsej nech ostane, aby nenabrala bacile v skolke a potom ochorie este aj Karinka... Timka spala v piatok u brata a v sobotu uz prisla so soplami, potom sa priznala, ze si bola s Emkou kupit nanuk - no super!

alure
21. mar 2011

Dobré ráno maminky
no táto noc bola o niečo lepšia ako tie pred tým ale stále to nie je ono ☹
Dnes to vyzerá že nebude taký vietor ako včera a pôjdeme snáď aj von, slniečko mi neskutočne chýba...
@evanns malinká je v ňom krásna a tá farba je veľmi pekná ...my sme chceli pôvodne nejaký červený alebo modrý a keďže tieto mali len v troch farbách tak sme brali modrý.Inak som pozerala na nete a všade sú o dosť drahšie aj my sme kupovali v rozumnej cene.Si sa v obchode nepýtala na nánožník? Boli sme síce v sobotu v brendone ale celkom som na to zabudla...budem tam musieť zavolať...

@vladka84 ahoj moj tak na zmenu času čakám aj ja a som zvedavá ako nabehneme a nový režim 😕 Snáď Timka nebude chorá a je to len počasím ...
@danulka3 keď mňa to potom nebaví dookola hovoriť čo treba ..zoberiem sa a urobím sama.Aj minule sme sa bavili že bolo by dať do poriadku predzáhradku,ide jar a treba nasiať novú trávu...a nakoniec som s vertikulátorom behala po záhrade ja ..ale padlo mi to fajn,vonku bolo nádherne Denis ležal v kočíku a aj Oliverko sa pohral na čerstvom vzduchu...
Ráno mi mm oznámil že dnes má kopec meetingov a podobných "hovädín" tak poobede idem po Olivera ja..no a dnes máme výročie som zvedavá či nezabudol 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre