♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
23. mar 2011

@majka35 ♥ dakujééééééééééééééém

ok bežiiim paa večer,,,pekny deň prajem

majka35
23. mar 2011

@akika722 ty si ma vypla? našla si?

majka35
23. mar 2011

@akika722 ok pa

seagull2404
23. mar 2011

@majka35 uplne suhlasim, ja som ucitelka a ked vidim, co tie deti jedia, co si kupuju a co maju nabalene v taskach, je mi do placu, tak ako som uz tu napisala, co deti nepoznaju, nemozu chciet 🙂 ja sa snazim aj pre nas doma varit co najpestrejsiu a nazdravsiu stravu a vzdy supnem manzelovi k masku aj nejake to "steblo", lebo on inak nepapa ani zeleninu ani ovocie a svokra sa tvari, ze ona ani netusi preco 😲 tak dufam, ze sa nam podari priviest Tamarku k spravnej strave a cviceniu, lebo to napr. podcenili moi rodicia, mne cvicenie pripada pre mna neprirodzene, citim sa v sportovom smiesne a pri sportovani este viac 😀 mam aj znamu, jej 14 mesacne dievcatko neje nic len parky!!!! a pije mlieko z flase a argument? ked ona mi ine nezje a ja jej nebudem zeleninu mixovat 😠 😠

kvietok121
23. mar 2011

ahojky
takze sme zaspinkali a spravy z poradne: mame 8140g, teda za mesiac 720g - dr co az tolko 🙂🙂, 70cm, pytala som na kase, ci davat, ze netreba ze radsej ocvocicko, ak mi nevadi, ze vstavam v noci castejsie a ja ze nie, ze som radsej ked papa moje mliecko, dr povedala ze ho je dost takze ho netreba napchavat aj kasami, ze ked bude pytat tak mu mozem pocas dna aj viackrat ovocicko takze tak a pohybovo ze sme sikovny, matejko chcel zo stola zujst, potom chcel zobrat dr palicky a vsetko mozne, no nemohla som ho udrzat na mieste, tak mi dr vravi s usmevom nechcete ist na rehabilitacie 🙂🙂 ze ma jednu mamicku ktorej sa narodilo skor a ze oni povinne chodia, a malinky ze ma 8 mesiacov a uz jej chce chodit ale na rehabilitacie musi chodit 🙂🙂 no nase zdravotnictvo
@akika722 nepovzbudzuj ma ja viem ze mam toho dost na sebe co je navyse
@eis4 vidis aj my radsej vidlickove 🙂 my sme dnes spraskali celu misku - brokolica, mrkva a zemiak, ked je zemiak tak je super otvara ako vratka usta, ked ryza tak mensie ale tiez zmrvi 🙂

mirmaj
23. mar 2011

@majka35 tiež si myslím že je to skoro a neplánujem jej to určite dávať ešte. asi tiež pouvažujem nad tými okuliarkami a bolo to lepšie? nejedovala sa ked ste išli oproti slniečku?

kvietok121
23. mar 2011

@alure 8140g, 70 cm - 7. mesiac dik

kvietok121
23. mar 2011

@majka35
@seagull2404 suhlasim s papanim s vami

seagull2404
23. mar 2011

@kvietok121 ake zlate 🙂 to ako napr. namiesto kase na vecer, davku ovocia?

kvietok121
23. mar 2011

@seagull2404 ano ze akolo siestej ak bude hladny tak ze mu dat ovocicko, on potom medzi pol osmou a osmou papa MM, tak som sa jej pytala ci davat kase, tak ona povedala ze ked mi nevadi ze sa budi castejsie, ja ze nie a ze ked sa velmi casto budi tak to nie je od hladu ale kvoli zubom tak by mu aj tak kasa nepomohla ... takze budeme na ovocicku aspon sa na neho nauci 🙂

seagull2404
23. mar 2011

@kvietok121 je, tak skusim aj ja 🙂

kvietok121
23. mar 2011
seagull2404
23. mar 2011

Tamarka po mne dnes zopakovala tapi-tapi 😀 a robime aj baran baran buc, ja som taka hrdaaaaa 🙂

kvietok121
23. mar 2011

@seagull2404 sikovnica, my nic neukazujeme, len sa vieme na niektore veci pozriet ked mami opyta sa kde to je je to skvele take pokroky ze?

seagull2404
23. mar 2011

@kvietok121 tak napr. toto my vieme len kde je ocko a kde je mama 🙂 ja som to do nej hustila asi mesiac 🙂 a konecne pred tyzdnom otvorila obe rucicky, dovtedy mala jednu v pasticke a tak sa snazila a dnes to urobila umyselne, ked som povedala tapi, tapi, maminka sa potesila a dievcatko uz spi 🙂 som zvedava ako dlho

kvietok121
23. mar 2011

@seagull2404 ja sa snazim tiez ukazovat ale ten nas sa len potmehutsky usmieva a kuka nic viac, ale mama sa nevzdava

seagull2404
23. mar 2011

@kvietok121 netreba sa vzdavat, ja uz mesiac trenujem aj "taka velka vyrastie" ale nic, len nechapavy kukuc a ked ukazujem na veci prstom, tak chce chytit ten moj ukazovak a strcit si ho do pusinky 🙂

kvietok121
23. mar 2011

@seagull2404 no spravne len nevzdat sa

hajatanufus
23. mar 2011

@kvietok121 ahojky no vidis tak vy ste sikovni ze ste tak vela pribrali 🙂 ja som velmi rada ze sme tak pribrali vychadza to tak 100g na tyzden a to staci a z prikrmov velmi nepapa aj dnes mi vyzivu vypluvala teraz asi zaspinkala tak vonku asi nepojdeme az neskor skusim si teda aj ja lahnut a dat spinkat aj lucinku alebo ich obe rychlo obleciem a pojdeme von ked je tak nadherne a teplo tak to treba vyuzit no nie?

carmenn323
23. mar 2011

Ahojte babulky dlho som tu nebola a docitat vas je nemozne co preberate?

memory97
23. mar 2011

@akika722 ja som pouzivala na svetlu Alex - taky biely na podlahy a po nom bola dobra svetla podlaha

memory97
23. mar 2011

@akika722 ja som pouzivala na svetlu Alex - taky biely na podlahy a po nom bola dobra svetla podlaha

hajatanufus
23. mar 2011

@kvietok121 no z matejka je uz velky chlap tak sa necuduj nemoze papat ako baba vid moje deti 😀 😀 😀 😀

hajatanufus
23. mar 2011

@seagull2404 sikulka 🙂 kazde augustovca dokaze nieco ine nasa rachel vie dat servus a ruku na to 🙂 inak to stym jedenim j pravda my sme doma tiez velmi zdrave jedla nejedli a teraz to tak aj vyzera a tiez som zavisla na sldkostiach asi koli rodicom ☹ a nechcem urobit tu istu chybu aj ked som uz lucy naucila na sladke ale ked pytra mnam mnam tak som jej dnes strcila do rucky briosku

eis4
23. mar 2011

bože vy stíhate 🙂 zas vás nedočitam ako pozerám 😒
@mirmaj univerzálny som kupila lebo ten ku kočíku je za vyše 30 eur a to by my už neprešlo doma 😀

kahlan1
23. mar 2011

ahojte vas docitat nemozne - mamina isla dnes dom tak uz budem mat viac casu precitat vas
ako sa mate co nove?

pisali ste tu o jedle
ja davam o 5 UM, o 8 UM o 10 vyzivu, o jednej zeleninu, o 16 - jogurt a o 20. UM a potom o 22. UM

vsak to nie je malo? teraz som ju vazila po tyzdni zo srandy a pribrala za tyzden 20 gr -- tak malo :(

seagull2404
23. mar 2011

@kahlan1 malo? my ani zdaleka tolko nejeme

seagull2404
23. mar 2011

@hajatanufus jej, tak to budem skusat aj Tamarku naucit 🙂

kahlan1
23. mar 2011

@seagull2404 a myslis ze je to ok ked nepriberame skoro nic?

adal
23. mar 2011

@kahlan1 ja proste niektorým veciam nechápem 😉 mám kamarátku ktorá má rovnako staré dieťa ako je Tobias, zje o polovicu menej ako Tobias a priberá podstatne viac ako on 😒 proste asi je to genetika, metabolizmus .... ale hlavne nech sú deti zdravé 🙂

kahlan1
23. mar 2011

@adal ved to my mame teraz 7240 gr a vy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre