♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
30. mar 2011

@eis4 ja tiez neprebalujem, maly bol tiez zvyknuty, ze sa aj v noci prebaloval, ale prebral sa a uz bolo po spinkani. Na noc davam active baby a maly v nich vydrzi celu noc a vobec mu to nevadi🙂

@danulienka35 videla som to v ukazke, ja to nemozem pozerat, lebo by som v kuse plackala... radsej mi to mm prepina...

@jajka377 my sme davali bielu aktiviu, tusim aj hollandia (neviem ako sa to pise) jogurty su dobre. Doktorky odporucaju biele, aby si deticky nezvykli na sladke.

niky13
30. mar 2011

@vladka84 moja dcera najnovsie ranajkuje cervenu alebo zltu papriku a k tomu uhorku, tak ja som mala na veceru mango. 😀 Aj dnes som kupila ovocie, zeleninu, aj taky kalerabik je fajn ked chces nieco zut. A mm redkvicky. 😀

memory97
30. mar 2011

@danulka3 blahozelame🙂

@akika722 my mame wirlpool iba chladnicku, ale ta nam zacala tiect ako sa skoncila zaruka... tuto znacku uz nikdy viac 😠

@jankasramka uz nas este nie je take silne, ale pri vcerajsej kavicke ma aj opalilo. Vecer pozeram, ze ake zdrave licka mam🙂 ako dievcence z vychodnej 😀

@vladka84 my sme si dali s mm zmrzlinku🙂 a zajtra ma caka prvy den v posilke🙂

memory97
30. mar 2011

😀 @niky13 uz vam chyba len zajko 😀

niky13
30. mar 2011

@memory97 zajka mame, toho najmensieho - vysli nam obe horne jednotky. 😉

memory97
30. mar 2011

dobru nocku, idem babulky do postele, zyvam ako za trest🙂 dobru nocku a babatenkam pusinecky, nech nechaju maminky vyspinkat 😉

jankasramka
30. mar 2011

@niky13 no tak to si ma rozcarovala....ja si stale vravim ze druhe bude kludas- ze ved "horsie" to uz nemoze byt (co sa tyka hyperaktivity)

@hajatanufus jej, tak to gratulujem 😵 😵 😵 a co by ste radi chlapca ci dalsiu princeznicku?

danulienka35
30. mar 2011

@jankasramka ano povedala som jej to a ona mi povedala to je sikovnost maminky pinda ☹

memory97
30. mar 2011

@niky13 tak ste komplet, zajko bude chrumkat mrkvicku 😉

eis4
30. mar 2011

@jankasramka o to sa pokuša aj moja lebo my jej to zvykneme robiť ale ona len fuka ešte jej to neprdí 😀
@memory97 my stále používame active baby ale ona už o pol noci má tak napučanu plienku že ju musím prebaliť.ved vypije minimálne!!celu flašku čaju za noc 🙂 niekedy sa preberie a plače neviem ju utíšiť ani čajom tak ju prebalí a ona niekedy zaspí rovno na prebalovacom pulte 😀 ale väčšinou vrieska ako zmyslou zbavená 😒 ja ju prebalujem väčšinou pred papaním takže potom ona zaspinká na prsku 😉
baby kto používa plienky babylove?su tak vykrojené ako pampers active baby? lebo malá má také sadielko na bokoch takže jej vyhovuje len activebaby lebo ostatné pampers aj huggies tam mala vždy otlačené 😒 ale dnes som kupila tašku na kočík a tam boli aj 2 ks dm plienok ale su len do 6 kg takže jej neviem vyskušať 😒 ale páčia sa my su take jemnučke na dotyk 🙂

danulka3
30. mar 2011

@memory97 Ďakujeme 😉
@memory97 Ja som bola zacvičiť dnes a po tom trápení nemám ani chuť chladničku otvoriť 😀

vladka84
30. mar 2011

@niky13 moj mm keby pozrel do chladnicky a nasiel tam len ovocie a zeleninu, neviem ci by to rozdychal 😀 ale my s Tmkou mame radi, ona miluje cervenu papriku, ja mam radsej cherry paradajky a obidve sa tesime na meloooon 😉

utekam do postele, nech nieco pospim, kym sa zacneme budit...
dobru noc maminky!

jankasramka
30. mar 2011

@memory97 tak je z teba cervenolica marfusa? 😀 mne vzdy hovorili ze co sa hanbis a to ja som bola len opalena 😅

niky13
30. mar 2011

@jankasramka som sa dobre nasmiala 😀 😀 😀 , to som si hovorila aj ja, aj vsetci dookola ma presviedcali. Dokonca kamoska povedala, ze sa boji mat druhe babo, aby nebolo ako moja dcera. Prve ma totiz bozsky kludne. Neboj, teraz sa natrenujes a druhe uz budes vediet na com si. 😉 😉
A tretie uz ani nebudes vediet, ze ho mas. 😉

danulka3
30. mar 2011

idem aj do hajan,dobrú noc 🙂

niky13
30. mar 2011

@memory97 Dobru nocku.
Idem aj ja, nech pospim nieco.

akika722
30. mar 2011

@memory97 čosííííí ☹ 😖

akika722
30. mar 2011

@katulkaaaaaa ako sa podaril obed?na kolko st.si to piekla???

evanns
30. mar 2011

@eis4 my pouzivame babylove activ plus cislo 4 maxi plus od 7-18 kg a som max spokojna...natasha ma takmer 12 kil a vsetko drzia 😉 a neprebalujem ju v noci a neorezavaju ju a ma krasnu pokozku na ritulke 😀

danulienka35
30. mar 2011

@memory97 neboj jak mi sme plakaly s malou Sarou

eis4
30. mar 2011

jáj aj som vám zabudla napísať ,dnes sme boli kupiť umyvačku riadu.v piatok nám ju dovezú.mám vianoce 🙂 🙂 🙂 🙂 😅 😅 strááášne sa teším.
@evanns rozmýšlam že ich vyskušam,zatial som jej nič iné ako pampers nedávala lebo som sa bála že sa vyhádže ,ale už je velká tak vyskušam 😉 a kolko vlastne stoja?
idem spinkať 😔 zajtra vás dočítam .dobru nocku mamičkám aj detičkám 😉

evanns
30. mar 2011

@eis4 och si nepamatam...ja na ceny velmi nie som ☹

eis4
30. mar 2011

@evanns ja som taká istá,pri potravinách nepozerám skoro vobec.ked mi raz niečo chutí tak si to kupim a hotovo.viem že na potravinách sa dá ušetriť najviac ale my máme velmi radi naše brušká 🙂 ved práve dnes som tam bola ale zabudla som pozrieť 🙂 😀 😀 tak zajtra pozriem 🙂
dobru 🙂

hajatanufus
30. mar 2011

@jankasramka dakujem ani sama neviem mne je to asi jedno ale mm povedal ze vraj to bude teraz chlapec no ja si myslim ze asi aj tak to bude dievcatko

akika722
30. mar 2011

@eis4 ako sa ti podarilo presvedčiť muža??? 😲 všetko čo pomože..píš..mne sa to už dllllho nedari 😨

hajatanufus
30. mar 2011

baby idem spat prajem vam dobru noc a sladke snicky zajtra vas docitam lebo za tu chvilu co som tu nebola ste sa rozpisali ako dive papa

danulienka35
30. mar 2011

@eis4 stoja ked kupis balik je tam 50 ks za 7,70 a ked zoberes celu krabicu 100ks za 15,40

evanns
30. mar 2011

@akika722 jak ho presvedcit na umyvacku?

akika722
30. mar 2011

@evanns ano..ale riad on neumyje za nič 😠

evanns
30. mar 2011

@akika722 jak za nic???

my sme nemali umyvacku do momentu kym som nepovedala a dost ja pratat doma sama nebudem!!! sme si podelili ze mm ma na starosti kuchynu, kupelnu a wc... no a asi 3 tyzdne po tomto sme mali doma umyvacku 😀 😀 😀

akika722
30. mar 2011

@evanns moj mi povie...kto zaraba..tak chod do prace 😠 😠 😠 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre