♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

veve10
4. apr 2011

@alure nooo...mrkla som na nete ten tvoj Hauck a vyzera naozaj dobre. Podobny styl ako Quinny. Totiz mne sa dost nepacia tie klasicke golface s 2x 2 kolesami vpredu. ☹ A aky je ten Hauck zatial? Tusim sa neda dat uplne na lezato. No mne sa paci iba Quinny Zapp Xtra - lenze ten stoji az 252€ - rozdiel medzi starsim Zappom je ten, ze sa da polohovat nalezato a dokonca sa mu da odkliknut sedacka a otocit v smere aj proti smeru jazdy. Coool 😎 Len ta cena. 🙄
Pojdem mrknut ten Hauck. Dik za tip! 😉 (a nespominala si tusim, ze chcete kupit ten Ferrari golfac?)
@memory97 no Nunu maju aj u nas v Ba v enikibeniky...len velmi vaham, lebo nema madlo. Odradilo ma aj to, co povedala eiska - ze hrka - to fakt nemam rada. No uvidim. Ale dik - tiez som ho pozerala aj na mimibazari 🙂

jajka377
4. apr 2011

@memory97 presne - to budú len gaťuše a davaj, svätý pokoj s rozmýšľaním 😉 😉
@akika722 no nezdá sa mi ani tá tvoja, že by bola extra veľká 😀 😀
@hajatanufus ďakujem 😉 no ja som už fusak odložila, tak snáď už do zimy nadobro 😎 v podstate okrem fusaku to nejak vyzeralo doteraz aj u mňa - len to keď je Sárinke moc teplo viem hneď - to kričí odušu, len to opačné mi ešte nejak nestihla dať vedieť 😖 ale tak snáĎ je to ok zatiaľ - uvidíme kedy sa odvážim ísť von bez pančušiek 😒 lebo keď hlásia 25 stupňov - to by už bolo moc!!!!!!

niky13
4. apr 2011

@akika722 chudacik maly, taky uuuuraz, uz prestalo boliet?
A kde mas ty tu pneumatiku? Ty sa tak fotis, ze nic nie je vidiet. 🙂

akika722
4. apr 2011

@hajatanufus čo to moja? ☹ čo sa stalo?

akika722
4. apr 2011

@jajka377 😲 😲 😲 po dvoch detoch 20kg navyše 😝
@niky13 noooo ☹ stava sa 😔
😀 😀 😀 ved ja viem ako sa schovať 😝 😀

niky13
4. apr 2011

@akika722 sikovnica, po kom su tie tvoje deti vymyselnici 😉

akika722
4. apr 2011

@niky13 😅

hajatanufus
4. apr 2011

@jajka377 tu v uk chodia deti bez pancusiek celu zimu len moje chodia v pancuskach a aj bez ciapky ja ked to vidim je mi zle ☹ neboj keby bolo malej zima tiez ti to da najavo ale hlavne by si citila na rucickach a na tvaricke ze je studena tak podla toho ☹ ja som uz tiez chcela fusak vyprat a odlozit vcera sme boli v deke ale dne bolo fakt chladno tak dufam ze sa aj tu otepli konecne 🙂 vsak vzdy treba dieta tak obliekat jak seba alebo o jednu vrstvu viac a ja radsej davam viac tensich vrstiev a ked fe teplo tak sa jedna vrstva lahko zhodi dole a ked je zima zase nahodi minule tiez sme mali tricko body svetriok a bundicku a bolo nejak teplo tak sme bundicku dali dole a bola vo svetriku a v pohode 🙂

danulienka35
4. apr 2011

@memory97 no mi sme vyuzivaly krasneho vikendiku s babami cele dni sme boli vonku a vecer uz som bola taka ukonana ze som nemala chut ani na pc,inak vsetko ok mala ma 6 zubkov a je ako striebro ziva a ukecana ako poradna baba 😀 vcera sme ju merali mame 75cm 😉

memory97
4. apr 2011

@akika722 ved prave, ze uz som tam dala aj kojaci vankus, aby to nepreliezol a on si nejako stale sikovne odsunie...
@hajatanufus veru, ale dufam, ze sa to zlepsi, myslim vztahy, ked uvidia tie krasne nezbednice 😉 ved uz len kvoli nim im musi pookriat srdiecko 😉

hajatanufus
4. apr 2011

@akika722 volala som mame ze ci mi vybavila nejake veci ohladne posty a bola ku mne odmerana a mala blbe reci este sa hneva od minula ☹ ☹ ☹ tak som potom koli tomu plakala a uz nemam hlas ale mm mi povedal ze ak sa tam nebude dat vydrzat s nou tak zbalime veci a pojdeme ku svokre na zapad ta sa tak tesi na deti nie ja moja mama ze ked pridem nemusime sa bavit a ze ani deti ich nebudu zaujimat ze budeme kolo seba chodit jak dve mumie ☹ ☹ ☹ a este zacalamat reci ohladne mojich dlhov proste len do mna rypala ☹ ☹ ☹

akika722
4. apr 2011

@memory97 šikovnik 😀

akika722
4. apr 2011

@hajatanufus to mi je luto ☹ ☹ ☹ snad to bude ok ☹

niky13
4. apr 2011

@danulienka35 ahoooj mojko, sorry ze som tak zmizla minule, dufam, ze ti dosli aspon posledne odpovede, lebo mi spadla cela Mozilla a uz som ju nerozchodila. 😠 A cely vikend sme niekde behali lebo sme mali teplucko. Tiez som ako ty uz vecer nestihala PC a hlavne som bola KO. Uzili ste si to? Berusku sme merali len doma? No mate kus baby. 😀

jajka377
4. apr 2011

@hajatanufus jééj ja som si až teraz všimla, že čakáš miminko - gratulujem!!!! No aj ja dávam radšej tenšie vrstvy a viac a noštek tiež kontrolujem 😉 či je teplý!!! Bez čiapky???????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲
@akika722 no ale na foto to teda nie je vôôôôôbec vidieť 😉

hajatanufus
4. apr 2011

@memory97 kiez by si mala pravdu bola by som stastna ale moja mama je blba povaha hra sa na urazenu aj ked nema dovod a proste sa so mnou nebude bavit a s mojimi detmi tiez a pri tom deti za to nemozu co je medzi nami aj na vianoce ked som im volala cez net tak som kecala s ocom a ked oco hovoril mame ze nech ide aj ona so mnou pokecat tak ze nie ze nejde a pritom nemala ziaden dovod proste je cudna a uraza sa aj ked nema dovod a nevie odpustit ☹ ☹ ☹ a zabudnut na to co bolo ☹ ☹

memory97
4. apr 2011

@niky13 aj ja🙂

hajatanufus
4. apr 2011

@jajka377 dakujem ano bez ciapky aj miminka ☹ ☹

hajatanufus
4. apr 2011

@akika722 dakujem uvidime ako sa vivinie situacia ked prideme a ked sa nemieni so mnou bavit tak ideme k svokre ta sa potesi a urobime sio prijemnu dovolenku budeme chodit na vylety mozno aj do bojnic na zamok a do zoo uvidime ☹

akika722
4. apr 2011

@jajka377 schované 😀 kuk ostatne moje foto..no grc
@hajatanufus uvidite moja...aspoň že svokra je ok

eis4
4. apr 2011

@memory97 ja som ho tiež videla prvý krát tam a velmi sa mi zalubil a dovtedy som mm o nom rozprávala až s ním suhlasil 😀 😀 nakoniec nám ho kupila svokra na vianoce 🙂 nám sa zmestí v pohode do kufra my máme bmw,ale si myslím že sa zmestí do väčšiny áut. ak by sme nemali vzadu stredový tunel pri nohách(vraj ho nemaju všetky autá hovorí mm) tak sa zmestí aj medzi predné a zadné sedadlo 😉
to som ani nevedela že sa musí raz mesačne umývačka z niečím čistiť 😀 😀 akurát nám povedali že filtre treba vyčistiť 🙂 zas som mudrejšia 😀
@veve10 nemáš za čo 😉
@kvietok121 no ja som to takto mala z brokolicou,celá som bola červená a celé telo ma svrbelo tak som ju odvtedy nejedla ,ale mne to aj tak nechutí takže to je jedno 🙂
@alure tak asi to vyskušam tak že dám dole ten vrchnák,ja som sa bála že odtial povypadaju tie príbory tak som to neskušala,dík za rady 🙂
zajtra vás dočitam len som si sem sadla na chvílku odpísať a idem umyť dlážku aby Nelinka sa tu mohla zajtra válať. dobru nocku detičkám aj mamičkám 😉 😉

evanns
4. apr 2011

@memory97 budem od piatku velkonocneho dopondelka 😉

evanns
4. apr 2011

@hajatanufus jasne ze staci ak je zapisane do pasu...som to tam potom doplnila... 😉 ale bez pasu alebo zapisania nesmie vycestovat, ci je schengen alebo unia...rodny list nestaci...hoci nie su kontroly, ale nahodne mozu skontrolovat a ak by sa nieco stalo musi mat rodic doklad o svojom dietati 🙂

evanns
4. apr 2011

@danulka3 spytam sa mm...nie je si isty 😉

niky13
4. apr 2011

@eis4 aj ja davam dole ten vrchnak, vlastne ho vobec nepouzivam a noze niekedy davam tiez do umyvacky, ked som s nimi krajala maso, predsa sa lepsie umyju ako ja pod vodou, vo vrchnom kosi mam na krajoch take ako keby tacky - v navode napisane, ze na noze a varesky
a jahody jem kazdy vecer a v pohode, malemu nevadi ani mne, jemu vadia len buchty na pare 😀 a tie ja velmi nemusim. Ale ako hovori alure, treba po troske skusat.

danulienka35
4. apr 2011

@niky13 to nic mojko v pohode mala je kus baby na sirku i na dlzku 😀 ano uzily sme si krasnucky vikendik len damska jazda 😀

hajatanufus
4. apr 2011

@akika722 ano vdakabohu svokru mam velmi zlatu a teraz ked sa uz nemusi starat o babku tak nie je problem aby sme tam boli viac dni ale ja tam u nej nechcem byt moc dlho lebo ona je fakt velmi chudobna zije len z vdovskeho dochodku a nechcem jej byt na pritaza lebo ona by od nas peniaze nevzala a jak ju poznam este naopak ona by nam chcela dat peniaze a toja od nej nemozem prijat ved aj tu do uk nam poslala balik a le postovne ju stalo mailand neviem ci nie 30e

memory97
4. apr 2011

@veve10 ja som vcera tiez hladala sportak a nejaka znacka mala prehadzovatelnu rukovat na sportaku, ma to zaujalo, len som si ju nezapamatala☹ vyzeral tiez dobre a stal okolo 160eur
@danulienka35 waw, tak to je riadna kocka z nej.-) veru bolo nadherne cez vikend🙂 take teplo by som brala az do zimy, bez tych horucav...
@hajatanufus je tazke, cele taketo vztahy su komplikovane, ale neboj. Nie kazda kasa sa je taka horuca ako vyzera 😉 bude dobre uvidis, ty len teraz pekne mysli na kocky a nezatazuj sa tym, vsetko sa vyriesi 😉

niky13
4. apr 2011

@danulienka35 a co tatik sa nepridal?

meryyy
4. apr 2011

ahojte baby,
chcem sa vas spytat, cim prikryvate vasich malych milacikov v noci (najma ak je trosku teplejsie) / popripade, cim sa chystate prikryvat deti v teplejsich mesiacoch.
Moja mala sa stale odkopava, skusala som jej kupit aj taky spaci vak, ale z toho ma totalnu fobiu (vobec mi v tom nechce zaspat). Ked zaspava, tak nemoze byt vobec prikryta, ak je prikryta, nezaspi, toci sa, vrti, vykopava nozicky...
Som z toho fakt zufala, prikryvam ju tenkou dekou, ale nemam z toho najlepsi pocit.
Prosim, ak mi viete nejako podarit, napiste mi!
DAKUJEM!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre