♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
15. apr 2011
memory97
15. apr 2011

@alure juj vy si s tou skolou teda uzijete... veru tie deti niekedy nevedia co od rozkose, ked sa im rodicia nevenuju. Ja som dnes bola s malym na prechadzke a asi cca 10 rocne detska po sebe hadzali velke konare, som cakala kedy mi do kocika spadne, ale by si teda zlyzli priliv slov!!! Malinky si to krasne rozdelil, to si budes uz pamatat na stalo 😀 nasmu malemu dnes tiez vyrazil 4 zubok 😉

@mirmaj juj moja, len nech sa mu to dobre zahoji. Hlavne nech sa uzdravi a nech je coskoro doma 😉 sa drzkajte.
Vcera som si presne to iste zazila s malym, co si opisovala ty. Mm vcera dosiel neskoro a maly nie a nie zaspat, po hodinovom boji sa nakoniec ulozil a dnes ho ani do prace nechcel pustit 😉

@hajatanufus to je dobre, ze ste si povedali, co vam vadi, uz mate prvy krocik za sebou a ste na spravnej ceste. drzime prsty 😉

@vladka84 si jej nedala papkat, ze bola hladna 😉 😀 😝 veru uz to bude len zaujimave s nimi. O chvilu sa nam vytvoria rebricky najlepsich sidielok 😀

memory97
15. apr 2011

ahojte, nemali ste niekto podobnu skusenost? maly mi prehyzol tie hryzadla, ćo sa davaju do chladnicky, ked idu zubky, neviem, ci sa toho napil☹ mna dnes asi trafi...

kvietok121
15. apr 2011

@memory97 hadam to nic nie je, matejkovi sa to nepodarilo tak neviem

kvietok121
15. apr 2011

@memory97 aj som skusala najst aka to je tekutina, ale vsade pisu len ze je to tekutina

memory97
15. apr 2011

@kvietok121 som to ochutnala, tak nieco medzi vodou, dufam, ze mu nic nebude, ze na to vyrobcovia mysleli...

akika722
15. apr 2011

@eis4 krasna je Nelinka 😵 a tie šatičky..užasna je v nich
@memory97 moja,neporadim tiež...ale skus dať otazku do fora..možno s tym ma niekto skusenosť ☹ dobre zubky ma ak sa mu to podarilo

seagull2404
15. apr 2011

@eis4 nam sa tiez teraz take spravili, co nejdu dole nicim, ani samponom, ani kremom, ani kefkou, tak to nechavam tak, ale taka je podarena 🙂
@vladka84 dakujem, ja uz som to pozerala, vyslala som mm, ale urcite nebol, tak ho este vydurim 🙂

seagull2404
15. apr 2011

@memory97 prehryzol to???? 😲 😲 😲 😲 silak jeden, podla mna to urcite neublizi, inak by sa to asi nesmelo predavat

som bola v lekarni na tie usne sviece, pytam sa lekarnicky, ze ci mozeme pouzivat, ona ze jaaaaasneeeee, to uz abbatkam sa moze, tak som kupila, pridem domov a na pribalovom letaku citam: NEPOUŽÍVAŤ U DETÍ MLADŠÍCH AKO 6 ROKOV! a ten vykricnik je aj na letaku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

hajatanufus
15. apr 2011

@seagull2404 ano to je pravda doba je taka ze ludia maju financne aj ine problemy a to zasahuje aj do rodinnych vztahov ja chcem byt s mm ved aj tak kam by som sla len chcem aby sme zili stastny rodinny zivot 🙂

hajatanufus
15. apr 2011

@eis4 podarene sidielko mas doma je zlatucka 🙂

hajatanufus
15. apr 2011

@kvietok121
@kvietok121 no boli ked zakusne ale ja hned skriknem tak hned pusti a uz jej viac nedam som sa jej vyhrazala ze ak ma este raz kusne ze prso nedostane dalsich 5 rokov a sa mi z toho smiala 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hajatanufus
15. apr 2011

@eis4 tu v uk je na to samponik teraz som ho kupila malej zatial sme dali raz a je to lepsie na sk som davala lucinke olejcek a na to dala ciapocku a nechala to tak 3 dni len som pridavala olejcek a potom som to vycesala a umyla vlasky to mi poradila dr na koznom ak ti to nepojde s olejcekom tak by som ti mohla ten samponik pripadne kupit a poslem to ho potom po velkej noci tak daj vediet ako ti to islo dole 🙂

hajatanufus
15. apr 2011

@eis4 zlatucke ste obe my budeme krstit teraz po velkej noci a peknu torticku ste mali fakt velmi peknu 🙂

hajatanufus
15. apr 2011

@memory97 dakujem 🙂

hajatanufus
15. apr 2011

@memory97 nam sa to nestalo ale ja jej to moc casto nedavam lebo to vzdy niekde zalozi najradsej ma na hryzkanie taku gumenu hrkalku zirafku od fiser price

hajatanufus
15. apr 2011

@seagull2404 takto je sila ze ako su v lekarnach informovani fakt!

akika722
15. apr 2011

kočky,Paťko je preč ☹ ☹ ☹ 😢 😔
mam z toho blby pocit 😔

akika722
15. apr 2011
akika722
15. apr 2011

ja to emitex ☹ aj aj

hajatanufus
15. apr 2011

@akika722 nebud smutna maly bude v poriadku myslim ze svokra uz bude opatrnejsia a maly tiez neboj vsetko bude fajn 🙂

akika722
15. apr 2011

@hajatanufus dufam moja ☹ tak sa citim divne...krpec spi,mm šiel s nim,pride zajtra...a ja sama

akika722
15. apr 2011

@memory97 prave som ju objednala http://www.bambini.sk/sk/store/checkout odtial... s poštou 15,90

jankasramka
15. apr 2011

tak sme doma z ockovania. skoro som tam odpadla. fuj.
dali mu 4 vakciny naraz. TBC, hepatitida, pentavalentnu a pneumococa. strasne. cely je dopichany.
ale tak on skor reval lebo sa nemohol hybat, hned jak som ho pustila skrotol.

tak vas idem docitat trosku bo po ceste zaspal

akika722
15. apr 2011

@jankasramka 4 naraz????????, 😨 😨 chudatko ☹

akika722
15. apr 2011

@jankasramka mojaaaa a veeeeelmi tu chybaš ☹ malo chodííš..vieeem,maš dosť toho..ja len aby si vedela 😵

akika722
15. apr 2011

baby??čo teraz?maly vooooobec nechce mlieko..len prikrm 😒 dnes horko ťažko 120ml mlieka-rano

jankasramka
15. apr 2011

@hajatanufus tak to vam prajem krajsie pocasie, ja sa tiez tesim na velku noc. mne sa velmi pacia velkonocne obrady, vecsinou ich vzdy slavime na inom mieste lebo cestujeme kedze je to jedina dovolenka ktoru mm pocas roka ma. oni tu maju totiz narok len na 5 dni dovolenky pocas roka a to vecsinou setrime na cestu na slovensko. naposledy sme boli na jednom z najteplesich miest mexika cez velku noc a tam bol obrad v sobotu o polnoci a trvalo to az do skorych rannych hodin. na takom obrovskom priestranstve bolo niekolko tisic ludi oblecenych v cisto bielom a so svieckami v rukach. bolo to nadherne fakt.
@memory97 no ten domcek este nie je moc obytny, musime tam vela veci prerobit a este musime aj dohodnut ako ho kupime a tak. fotku dam radsej az neskor lebo ked to nahodou nevyjde tak to bude smutne:(
@alure jeeeeeeeeeej, aj my sme sa tak hrali s autickom na ovladanie 😀
@memory97 hej mm vie vyslovovat pekne po slovensky. moj ocino ho dost "buzeruje" aby pekne hovoril, aletak dobrom. ved on aj moju maminu ucil hovorit lebo ona je polka,a teraz krajsie hovori ako vecsina blavakov 😉
@eis4 vidis to je zaujimave ze mameich problem uspat, strasne su aktivny ale mne uz tiez parkrat zaspal popri jedeni, som skoro odpadla ze to co je 😀 ale nelinka ze nadherna v tej stolicke 😵 my mame taku co sa da zaklonit dozadu tak on odkvecol vzad 😀

jankasramka
15. apr 2011

spoznavate toto dieta? 😀 no co, aby mu teplo nebolo 😝
@memory97 toxicke to nemoze byt kedze je to urcene pre babetka, neboj podla mna je to neskodne a urcite ani vela nevypil...

@akika722 mozno ma len take dni ze mu menej chuti. pravdupovediac aj nam sa stava ze par dni mlieko takmer vobec nepije. ale ved podla mna je to len docasne.daj jogurtik alebo daco take...
ako je to na slovensku?to ako mate ockovaciu schemu?vzdy daju len jednu?

akika722
15. apr 2011

@jankasramka kokos,zlatyyyy 😀 s tymi zubkami ako rok a pol keby mal 😀
teraz naposledy dostal do oboch nožičiek 😒 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre