♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
20. jún 2011

@kvietok121 😠 😠 😠 😠
@akika722 ja zas dufam, ze bude 30° to urcite vedlajsim ucinkom "pomoze"

eis4
20. jún 2011

konečne spinká tak idem aj ja 🙂

mirmaj
20. jún 2011

tak my sme už z prechádzky doma, je fakt dobra kosa, myslím že by tamarka zniesla aj pančuchy 😲 práve zalomila tak idem rýchlo uvariť špagety, lebo potom by to už asi moc možne nebolo 😝
@kvietok121 aj my mýme očkovanie o týždeň v stredu a už ma chytá z toho panika ☹
@eis4 ty už máš kojenie bez starosti, mala je ako v samoobsluhe 😀 😀 😀 aj moja kamoška tak začala dávať chalanom kravske mlieko, vždy ako prestala kojiť prešli na kravske, takže jednému od pol roka, druhému od 2 mesiacov a ani neriešila či plno alebo polotučne lebo brala kravske z farmy 😅

seagull2404
20. jún 2011

@mirmaj ja vzdy preventivne tri dni pre ockovanim nasadim homeopatika

akika722
20. jún 2011

@seagull2404 akeee?

majka35
20. jún 2011

@evanns to, že pôjdeme, tak to je určite, ale šak ten spánok mohla obkukať aj od orlika, ten spal a spal a spal a spal ... režim som mala ukážkový, všeeetko išlo podľa tabuliek ... len to správanie sa mame vymklo z rúk 😕
keby ste vedeli, čo mi vyviedla v piatok 😕 😕 normálne som ju tak vypráskala po zadku, že ma doteraz ruka bolí ... taký hysák dostala, že až mňa bila a o hodinu ja anjelik, čistá víla, mamka moja sem, mamka moja tam, milujem ťa, najkrajšia si, ty máš najkrajšie cicky na svete a tak ďalej a tak ďalej 😕

majka35
20. jún 2011

@mirmaj s čím? ja som si upiekla červené zemiaky k tomu kefír ... to bola dobrota

seagull2404
20. jún 2011

@akika722 take tie granulky THUJA

vladka84
20. jún 2011

@majka35 ty mas najkrajsie cicky na svete 😀 😀 😀 zlaty orliiiik 😵

vladka84
20. jún 2011

aj my spiiime, tak som postavila obed - zemiaky, pecene stehna mame od vcera a sedim tu ako priklincovana 😝

majka35
20. jún 2011

@vladka84 hej ... si nevedela? 😀 😀 😀 😀 nie, ja sa stále rehocem, keď mi to povie a keď bude veľká,tak mi zoberie všetky moje podprsenky
ale najlepšia jej hláška aj tak bola, asi tak pred rokom, keď vošla mm do kúpeľne, sa práve sprchoval a pribehla, že mamiii, mamii, osko má akú veľkú pišuľu ... sa ešte aj teraz smejem, ked to píšem 😝

katkavv
20. jún 2011

ahojte baby
@alure vas vsetky pozdravuje, chybate jej, ale od stredy jej nejde net, tak sa s nami nevie spojit, to len aby ste vedeli, ze je v poriadku ;)

mirmaj
20. jún 2011

@majka35 😀 😀 😀 veľkú pišuľu 😀 😀 ja robím vždy s mletým mäsom čiže bolognese, mňam už teraz sa mi slinky zbiehaju, pečené zemiaky s acidkom sme mali aj my min. týždeň štvrtok,
@seagull2404 to som ešte ani nepočula idem kuknuť čo to je 😲
@vladka84 obe baby zaspali? 😉

majka35
20. jún 2011

@seagull2404 toto som ani ja nepočula 😕

vladka84
20. jún 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 tak mate veselo 😀 😀 😀
@mirmaj nieee, Timka akurat obeduje a pustila si k tomu tu Montanu, tak je tiez ticho 😉

a my sme pecene zemiaky mali v piatok na veceru 😝

seagull2404
20. jún 2011

@mirmaj @majka35 poradila mi to kamoska, je to v take malej tubke oranzovej, musim poklopat, ale mali sme reakciu na ockovanie len pol dna po nom, a inak v poho, tak dufam, ze to neurieknem

seagull2404
20. jún 2011

@majka35 ja sa tu rehocem z tych hlasok, uz sa neviem dockat, kedy zacne Tamarka takto vykecat a vyzvoni na nas vsetko 🙂

hajatanufus
20. jún 2011

ahojte baby ako sa mate? chvilu mi zabralo precitat tych 5 stran co ste od vcera popisali chcela som sa opytat vidim ze tu spominate ze prejdete na obycajne mlieko len som sa chcela opytat ci sa potom musi to mlieko prevarat lebo ja som si vzdy myslela ze ano ibaze to sa potom varom zabiju vsetky ziviny nie? a tie krabicove su pasterizovane takze neviem ci treba vy to prevarate? ja uz malej davam mliecko hami ale moje je uz nestaci a vnoci sa mi budi ze je hladna myslim ze je to tym ze moje mlieko meni konzistenciu tym ze som tehotna a uz ju tak nenasyti lebo nie je mozne aby bola hladna po 45 minutach takze som skusila cajik ten mi odstrcila ale mliecko vypije v noci tak 150 urobila som jej viac ale vypila len tolko tiez v noci moc nespime casto sa budime a to chodi spinkat okolo 20-20.30 a cez den spi tak 2x prvy krat ma dlhsi spanok a druhy krat len tak polhodinku max hodinku ale ona mi rano vstava okolo 7.30-8 takzeeten ranny spanook co tu niektore spominate my vlastne mame este ako nocny inak snazim sa oducit lucinku od plienok ale moc mi to nejde neviem ako na to myslim ze chapat to uz chape ale sa akosi brani neviem asi robim nieco zle
inak citam tu ze vase deti uz vacsinou same stoja alebo dokonca chodia u nas zatial este take nieco nehrozi co som aj celkom rada len ma stve ze som tu a v uk mam uplne nove choditko a ani to teraz nevyuzije co uz vyuzijeme ked sa vratime ja ju mam pocas dna vacsinou bud v postielke alebo v autosedacke na zem ju moc nedavam lebo tu u nasich na to nie su vytvorene podmienky moji rodicia su uz stari a nevladzu tak upratovat oco vysava tak raz za dva mesiace a ked som sa mu ponukla ze ja povysavam tak bol proti keby aspon niekde vypadli von tak by som povysavala ale oni su stale doma a mna to stve ze je na zemi tolko spiny takze malu rsadsej na zem nedavam lebo potom ma na ruckach aj na obleceni kopec spiny a ja na to nemam nervy

mirmaj
20. jún 2011

@seagull2404 😀 😀 ja sa nato až tak moc neteším, lebo tie deti fakt vyzvonia uuuuplne všetko 😀 😀 kamoškina mala zahlasila u babky, že ona je už veľka ved ona už býva aj doma sama, ked si ide maminka kupiť fukačky do krčmy 😀 😀

seagull2404
20. jún 2011

@mirmaj fukacky? co to je? akoze ja tie hlasky milujem, jasne, ze je to ine, ked ide o vlastne deti 🙂 ale to by mali ludia aj tak brat, ze su to take decke hlasky, ka
moskina mala mi vzdy opisuje ako musi ocka skrabkat po chrbte a ako je ocko pri tom spokojny 🙂

mirmaj
20. jún 2011

@hajatanufus s odučaním od plienok ešte nemám skusenosti ale myslím že aj u nas to bude problem 😒 ale Lucinka je naozaj už dosť veľka a chape to určite, takže ty ju už nechaj cez deň behať bez plienok a nezostáva ti nič ine len prezliekať a nočník maj vyložený stále aby ho videla a občas ju skus naň posadiť a stále dookola sa jej pýtaj či nechce cikať, inak neviem 😒 a ja myslím že krabicové mlieko už netreba prevárať či? 😲

mirmaj
20. jún 2011

@seagull2404 😀 😀 😀 fukačky su cigarety 😝

hajatanufus
20. jún 2011

inak ja sa tu tiez dobre bavim na tych vasich hlaskach na detoch je to najkrajsie ze su uprimne a veru vsetko povedia aj to co nemaju 🙂

katkavv
20. jún 2011

baby este raz davam do pozornosti :

ak mate niektora zaujem, poslem kupony na plienky pampers, su tam zlavy z ceny, platia pre dmku, billu a 101drogerie ...

z ceny pampers premium - 2,60 € na balenie
z ceny pampers active - 2,- € na balenie

poslite maily do IP ak chcete, plati to do konca juna

adal
20. jún 2011

@hajatanufus @jankasramka ďakujem za info 🙂

majka35
20. jún 2011

@seagull2404 komplet všetko ... a vždy sa nám vyhráža, keď jej niečo nechceme dať, alebo dovoliť ... "a aby ste vedeli, poviem to pani učiteľke" ... no a my sa tvárime, že sa neskutočne toho bojíme 😲

hajatanufus
20. jún 2011

@mirmaj ved ja ju aj nechavam bez plienok my to uz skusame od minuleho leta ale ona sa vzdy tak strasne pocura ze po 4 raze ma to uz prestane bavit lebo zistim ze uz jej nemam co obliect a dam jej naspat plienku skusam to tak ako ty hovoris nocnik jej kupila segra aby mala aj tu u nasich zatial sa jej podarilo don vycurat len raz inak sa vobec neviem trafit kupila som jej tie nohavickove plienky co sa len stiahnu a vytiahnu a skusala som ju dat aj vonku piskat a nechcela ja vobec neviem vystihnut kedy chce stale sa jej pytam aj ju davam na nocnik ale ked z neho vstane a obleciem ju vzapati sa popisa mne to az tak nevadi ale nasim to vadi ak nahodou pospini koberec alebo gauc a ja som z toho potom nervozna tak to zase vzdavam ibaze vzhladom na moju financnu situaciu si uz plienky kupovat naozaj nemozem dovolit takze mi neostava ine len vytrvat a nechat ju naozaj cely den bez plienok par dni a potm by to uz malo fungovat kamosky co maju rovnako stare deti mi tiez vraveli ze tak tyzden a bolo to a uz je dost velka aby to pochopila ved nemozem mat doma zase troch plienkosov pomaly skusim oducat aj rachel a stym mlieckom neviem uvidim co napisu ostatne baby

hajatanufus
20. jún 2011

@adal za malo

vladka84
20. jún 2011

nasa Timka minule zahlasila mojej mame: Babiii, povedz mamke, nech sa uz s tatkom nebozka, ja uz nechcem dalsie babatko a oni sa stale cmukaju 😀

vladka84
20. jún 2011

a to podotykam, ze sa necmukame skoro vobec! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre