♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
28. jún 2011

@akika722 ja este neviem, najprv asi nic 🙂 asi na to neostanu peniazky, ale ja strasne chcem tie panelove rolety na velke okna na male este neviem ci zaluzky, ci tiez roletky, take co sa pripevnuju na okenny ram zvnutra, zavesy sa mne strasne pacia, uvidim, ci pojdem niekde do polska, zavisi od peniazkov

vladka84
28. jún 2011

@akika722 mne sa paci ta kolajnicka, je to nenapadne 😉 kolko stala? dufam, ze to nie je taka palka ako vertikalky 😕
@liba78 ja sa len obavam toho, ak mi nahodou "dojde" mlieko, ako to potom budeme riesit, KArinka zatial tvrdohlavo odmieta vsetko co ma prichut UM 😨

a ja som si vcera umyla okna v detskej, obyvacke a spalni 😝 dnes by som chcela kuchynu a kupelnu, no nechce sa mi velmi vystrkovat v tej zime na okno 😕 ale su neskutocne spinave, ako prsalo,t ak sa usadil sam pel na nich 🙄

akika722
28. jún 2011

@seagull2404 jasné,ved časom uvidite..moj mužiček je taky majster že ja ešte stale nemam prechodove lišty v spalni a obyvačke 😵
@vladka84 moja fakt netušim ale bolo to uuuuuuuuuuuuuuuuplne lacne...možno 5eur 😀 😀 😀

baby,kamoška ma 3r.dieťa pri sekcii jej prišili čreva k bruchu bola už x na operaciu,večer ju chytili krče,rano grcala,šla do nemocnice a teraz mi vola že ostava ležať zas ☹ asi zase operacia ☹

akika722
28. jún 2011

@vladka84 tu poprchava...ale umyjem až ked sa dorobia zaclonky 😀 ma byť blbe počasie par dn a po zime nemam chuť niečo robiť vonku 😅

vladka84
28. jún 2011

@akika722 jeeej, ja som teraz nasla na nete, ze maju aj take dvojradove, alebo trojradove - mozes si dat aj zavesy, aj zaclony a podla dlzky to stoji od 5 Eur 😲 tak ved to je supeeeeer... idem nakupovat 😀

akika722
28. jún 2011

@vladka84 moja ale pozor!!!!! my ked sme sa nasťahovali mali sme tu radove tae..ALE boli hnusne..plastove a o ničom..aj v obchode hovorili že su nič moc..my mame material taky ako garniže ale biele... 😉
ale inač to je lacne 😀

vladka84
28. jún 2011

to ani mne sa nechce, ked je vonku hnusne, ale zasa ked je pekne, tak doma nie sme, takze nic ine my neostava 😅
@akika722 s tou kamoskou to je strasne 😠 😔

baby, co varite?

akika722
28. jún 2011

@vladka84 a vieš ako super sme kupili??? 3 garniže,2x ta lišta/davali sme 2k sebe/ a lemovka spolu 20 eur 😀 😀 😀 boli zlavy na všetko 20% 😀 som sa potešila,tak som si kupila zaves do obyvačky 😀

akika722
28. jún 2011

nechce sa mi to rozťahovať..ale taky 😅

akika722
28. jún 2011

@vladka84 však?ked robia sekciu a sami nevedia čo kde prišiju 🙄 a to je už cez 3roky po porode

ja nevarim,včera som robila kuraciu pečeň s ryžou a je tam toho tolko že neviem čo s tym ☹

lenadka
28. jún 2011

@akika722 jej dobry napad, ja uz neviem co varit, ale dnes hodim francuzaky do rury, to bude aj na zajtra a mam od varenia zajtra pokoj, resp. polievku nejaku zajtra zbucham, my sme polievkova rodina

akika722
28. jún 2011

@lenadka pošlem ti obed ak chceš 😀

lenadka
28. jún 2011

@vladka84 mne tak okna dazd umyl, bola na nich vrstva pelu a prachu a potom tak lialo na ne ze tu najvacsiu spinu odplavilo, tak kaslem na ne 😀 pred 2 tyzdnami so miúmyla spalnove okno a balkon, hned vecer tam isiel mm s malou a nechal ju capkat oslintanymi rukami po nich 😅 😅 😅 a jaaa sa na to mooozem 😀 🙄 😎 😀

lenadka
28. jún 2011

@akika722 ta kym to pride od vas sem 😀 to skor uvarim 😀

akika722
28. jún 2011

@lenadka 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
28. jún 2011

ahojte som tu par dni nebola ani neviem co je nove,docitavat nejdem len vam napisem co mame nove my 😉 nedelu som bola za svokrom prvy pohlad hrozny hlava omotana,modrina -krvna zrazenina na celom krku,cely opuchnuti....ale rec ok,je to ovela lepsie ako to bolo,len ked vidite cloveka ktory cely zivot krical,a bol proste taky kludni ako len sedi a place ze sa boji a chce ist domov...mala som dost,musela som sa drzat aby som celu navstevu neprerevala,vysledky z histologie este nemame uvidime,zatial je tam,ale vyzera to dobre 😉
Simonko je uvrestany,nervozny,v noci sme hore aj 6 krat som strasne unavena,do toho som robila mega velku tortu,narocnu ...vsetci doma su nervny z toho ze nic sa nestiha,akoze budem si robit len vlastnym tempom neda sa byt mamina a do toho vypekat,je to strasna prplacka,a chcem aby ma to bavilo a nie sa mi to protivilo 😕 tak som sa vam tu postazovala 😝 ale inak je maly zlaty vieme nove slova...zlá,tam,ham,mnam,tata,mama,baba,havo....no uz krasne keca,a stale by len chodim a sáááám 😀
prave zaspal tak sa idem vrhnut na barbie tortu,lebo moja miluvana Vikinka ma prave dnes 7 rokov 😵 pridavam este foto tej mega torty 😝

vladka84
28. jún 2011

@lenadka to ste mali potom lepsi dazd 😀 u nas okna oprsalo a ako zafukal vietor, tak sa na tie mokre okna vsetko polepilo 😠
a dnes to zase vyzera na dazd a fuci ako sialeny vietor, tak dufam, ze zajtra okna nebudu vyzerat rovnako ako vcera 😕

@akika722 no super nakup 😉 ja uz si zivo predstavujem ake to tu bude pekne, ked dokupim co treba 😀 mm bude mat zo mna radost - potom sa vyhovorim na teba, ze to ty si ma nahovorila 😝
a Semi co bude papat? my mame este zo vcera bravcove na hubach, vcera bola ryza, dnes som postavila zemiaky k tomu, tak budeme dojedat aj my.. a na vecer by som urobila nejaku polievku este...

vladka84
28. jún 2011

@katulkaaaaaa no konecne si zavitala... tak tak, len sa neplas a doma nech ti pekne pomahaju 😉 Vikinke prajeme vsetko najlepsie, nech sa jej dari v skole a nech je stale taka krasne usmievava 😵 😵 😵 😵
a Barbie tortu chceme vidiet 😎
ta mega - to je siet a lopta? 😕 ak nie, tak soraaac,mam obmedzenu predstavivost 😀

akika722
28. jún 2011

@katulkaaaaaa je mi luto že sa to muselo stať svokrovi moja ☹ no lepšie ako zanedbať niečo 😔 viem o čom hovorim 😔
no pišeš ako sa zmenil.vela ludi si po važnej chorobe uvedomi aky život do teraz žili a znenia sa..poznam velmi vela takych ludi...velmi velmi držim palce nech su vysledky na 1*..myslim na vas asi každy deň...
simonko je šikulka šikovna a Viki prajme ešte raz všeeetko naj,tortička je ako vždy-užasna 😵

katulkaaaaaa
28. jún 2011

@vladka84 moja ano je to sietka s ktorou som sa rozculovala snad 4 hodiny,a volejbalova lopta 😉 trene
a rka sa luci so svojimi ziackami....vies ja som nejako extra ani nechcela pre druhych piect len kamoska si dala moje fotky k sebe na fb a hned som mala pre nu robit tri torty 😕 a nevedela som povedat nie,teraz uz viem kolko casu ma to stoji a radsej budem s malinkym nez toto....len taka pohodicka jedna dve torty tyzdenne to sa da,ale teraz som ich mala 5 a to uz je velaaaa 😒
a za Vikinku dakujem,dnes jej robim decku party,tak vsetko musim s malym chystat viete si to predstavit,ale tesim sa ze bude mat svoju velku oslavu,trampolina uz je zlozena 😵 potom pridam foto

akika722
28. jún 2011

@vladka84 ryža +zeleninka+mäsko 😵 ha ha aj zo mna ma mm radosť,hlavne ak mu vyprazdnim učet a on musi makať 😀

katulkaaaaaa
28. jún 2011

@akika722 moja zlata dakujem 😵 😵 😵

akika722
28. jún 2011

@katulkaaaaaa nemaš začo ďakovať moja 😵

seagull2404
28. jún 2011

@akika722 to nemyslis vazne!!!! 😠 😠 😠 😠
@katulkaaaaaa moja, ako pises, ma ta to bavit, ludia si zvyknu, ze musia skor objednat, aby si si naplanovala cas, je to konicek a zarobok popri, torticky su krasne, boli by skoda, aby si s tym prestala, lebo ta to ustve; a maly je neskutocne sikovny, na chalana uplne uzasne; a Viki vsetko najlepsie a nech je maminke na pychu 🙂
@akika722 a to kde mali taku akciu? 😕 😕

hajatanufus
28. jún 2011

@akika722 ahojky takste to dobre poriesili vyzera to velmi dobre myslim ze budes spokojna 🙂 a tu babu co by chcela vsetko zadarmo no to ani nekomentujem zial slovaci su taki ☹
@majka35 barborka je zlata a rozmna holka som rada ze ste si to vydiskutovali a uz je dobre a uz aj teplota vymizla 🙂
@seagull2404 mna napadlo ci by ste nesli na vylet do bojnic tam je zamok aj zoo ale asi tam bude aj vela ludi a to vy asi nechcete 🙂 inak aj mala nejak vymysla s jedlom uz asi treti den spapa len pol vyzivy a potom je nekludna neviem ci su to zubky lebo zatial ziadne nevidim ale navrete dasienka ma tak neviem idem ju skusit ulozit spinkat mozno potom bude mat vacsi apetit a to este moja mam sa malej vzdy tak lutostivo prihovara aj ked jej hovorim ze to nema robit vcera som vecer dala malej mliecko a ked ho spapala tak strasne plackala ja som bola na balkone vesat pradlo ale nikto malu nevzal na ruky a ked som sa vratila tak stale plackala vzala som ju a ona si odgrgla a bolo dobre takze vidim ze o moje dieta sa nik postarat nevie len ja sama takze nehrozi ze bysom ju nechala co i len na chvilu s nasimi asi by som umrela od strachu ze co s nou je ☹

akika722
28. jún 2011

@seagull2404 hmmmm???tie prechodove lišty? 😀 už som si zvykla že mam doma chlapa ktory dudre že furt ničo nema,vrtačka,hmoždinky,no on nerad take prace 😖
kupovali sme to dole v Paričane 😵

akika722
28. jún 2011

@hajatanufus a ešte pisala že čo sa rozčulujem 😠

kvietok121
28. jún 2011

baby presvedcila som mm na kocik, ale taky lacnejsi okolo 100, zatial sa mi pozdaval tento poradte este
u nas v kindercentre ho maju za 99€ 🙂

seagull2404
28. jún 2011

@hajatanufus joj, tak s vyzivkou a jogurtom nam to ide fajn, preto si myslim, ze len vymysla, a nad Bojnicami uvazujeme, cez vikend je tam aj Kocur v Cizmach tak uvidime nakoniec
@akika722 nie, myslela som kamosku 😠 😠 ja tiez mam takeho doma, urobi len co sam chce, policku malu v kuchyni mi vrtal 3 tyzdne, ale na stavbe robi ako drak 🙂 som zvedava,. ako to bude pri zariadovani, ja sa nechcem ucit robit vrtackou, lebo to uz potom budem vsetko robit len ja

vladka84
28. jún 2011

@katulkaaaaaa tak sa potom tesime na fotky z party 😉 mne volali z roboty, ci by som im neprisla pomoct s nejakymi papierovackami, od kedy som odisla, uz prijali tretiu babu a stale len zaucaju a robota stoji... na jednej strane ma to tesi, lebo konecne si uvedomili kolko roboty som musela stihnut a citila som sa strasne nedocenena a aj by som im sla na par hodin v tyzdni pomoct, ale mm je zasadne proti... vie, ze ja som taka blba, ze by mi zasa nalozili kopec roboty a ja by som sa stresovala este aj doma, tak mi stale pripomina, ze sa mam venovat detom, ze peniaze nam netreba, nemam dovod sa vracat.. no tak uvidime, lebo mne by mozno aj dobre padlo na par hodin venovat pozornost niecomu inemu a nie detom 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre