♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

anxuska
3. feb 2010

silwetta 🙂

nikitka231
3. feb 2010

osobne si myslim ,ze kazdemu vyhovuje nieco ine ,ci uz je to exotika alebo nie,alebo ist na oddych alebo pozriet pamiatky,ja som skor na teke ze relax a potapanie a masaze moc tie pamiatky nemusim .. 😎

maculienka123
3. feb 2010

tea ty si teda pochodila,no keby sme si to mohli dovolit beham kade tade,teraz dovca nehrozi,babo na ceste,no co uz ale snad po roku uz sa bude dat 🙂

nikitka231
3. feb 2010

baby neurobime si spolocnu dovcu aj s nasimi ratostami?? 😀 😀
to by bolo zaujimave...no idem sa ja poprechadzat na cerstvy vzduch ... 😎 bo uz mi harasi

tea333
3. feb 2010

nikitka ja som skor postihnuta na domace obyvatelstvo, ja som najradsej mimo masoveho turizmu..a este zvieratka..safari, to je moje 🙂 a je mi jedno ze v sprche je 15 cm chrobak a 2 obrovske zaby 😝
V keni sme chodili s domacimi na zaujimave miesta, to ma fakt bavilo..celu mombasu a okolie nam poukazoval miestny taxikar..nemam rada take to Pozrite sa doprava, teraz dolava so sprievodcom..

tea333
3. feb 2010

maculienka ja som rada ze som pochodila, ale planujem v tom pokracovat, mam velmi vela cestovatelskych snov 🙂

nikitka ja neviem nie je to pre tie mimi trapenie niekde v teple pri vode??

denisocka
3. feb 2010

aj ja by som cestovala,keby som mala začo 😅

evitkamalicka
3. feb 2010

ja by som chcela ist do Thajska, ale zial nevyslo kedze som tehu a v lete to uz riskovat nebudem

zajtra mam poradnu a ten NT screening

tea333
3. feb 2010

ja som rozmyslala ze mozno v juni by se mohli s drahym niekam vybehnut, aj ked len na chvilu 🙂
denisocka ked budem mat mimi mozno ani nebudem chciet 😀

halintoa
3. feb 2010

Denis: máme rovnaký problém 😀 , navyše mm vôbec nie je dovolenkový typ, on radšej peniažky vrazí do domu /hypotéky/ ako sa trepať niekde, kde je horúco a draho 😀 . On je skôr na hory a turistiku, čo zasa nie je moja šálka kávy ☹ . Ale inak má len super vlastnosti 😝 😀 .

tea333
3. feb 2010

halinoa moj nelieta, ja by som lietala stale..hory mame celkom radi obaja, ja ale nemam rada dlhu turistiku..skor lanovku, prechadzku, vyhlad, cajik.. 😀

nikitka231
3. feb 2010

tak s miminom by som nesla ale ked bude mat drobec tak okolo rok a pol dva tak by som isla,ale urcite nie kde je 35 stup 😎
inak som sa chcela opytat
MA TU NIEKTO Z VAS PIERCING V PUPKU?BO JA MAM ALE NEDA SA MI ODSROUBOVAT 😀 😀
ale asi sa nic nestane ked si ho tam necham dokonca ci??

tea333
3. feb 2010

niktitka

Piercing pupku a tehotenstvo
Piercing je možné si ponechať až do 6 mesiaca gravidity, po dosiahnutí veľkosti brucha sa koža rozťahuje a je nutné šperk vybrať a pokiaľ ho chcete zachovať pretiahnite kanálikom požadovanú veľkosť bioplastovej trubičky a tak sa zámedzí uzavretiu kanálikov piercingu. Po pôrode je možné pomocou zavádzača šperk znova vložiť do piercingu.

nikitka231
3. feb 2010

tea?? a to kde si vycitala???no super,len kde zozneiem bioplastovu trubicku 😠 a kto mi to urobi?? 😀 😎
asi v studiu 😉 to budu zase kolabsove stavy.. 😀

peta131
3. feb 2010

nikitka ja mam tiez piercing v pupku a vyberiem si ho az ked sa mi pupok bude tlacit von a zoberiem si nausnicku do porodnice a hned ako porodim si ho tam dam naspat 😉

My chodime tiez kazdy rok na dovolenku no ale tento rok mame veru dovolenku vyriesenu POROD 😀 ale o rok by sme aj s malym chceli urcite ist ale asi az v septembri to uz bude mat 1 rok tak to uz nebude problem 🙂 mna inak tiez moc ta exotika nelaka a bolo by mi aj luto dat za dovolenku tolko penazi 😖 my chodime kazdy rok do Chorvatska a tento rok sme boli na Corfu a bolo tam super ja som si zase grecko zamilovala urcite s malym budeme chodievat len tam...teda pokial budu peniaze 😝 lebo staviame dom, do toho babo tak penazi na zvys moc nemame akurat tak len hypoteky na krku 😝 🙄

baby mna zase zacali hrozne boliet vajecniky ☹

peta131
3. feb 2010

nikitka moja kamaratka mala tiez piercing nausnicku si dala von az ked jej pupok zacal vychadzat von a potom hned po porode si ho dala naspat a uplne v pohode dierku prepichla a ziadnu trubicku tam nemala 😉

lulusha
3. feb 2010

inac teraz som citala, ze bolest podbruska (aj naboku, dokonca az uplne dolu k pohlaviu) je normalna, lebo ze sa tam natuhuju nejake vazy, ktore sa upinaju na maternicu... tak som sa scasti ukludnila - peta, to je asi to, co ta boli 😉

no a mne este stale nic neprislo z Genetonu ☹ uz som im pisala mail...ale ked mi nepride nic do muzovho prichodu, volam 😀

denisocka
3. feb 2010

a mne došiel domov manžel nachcípaný jak hovado, zas bude jak zdochlina 2 týždne ako cez sviatky a nakoniec neodolam a nakazim sa aj ja s malým a on sa bude vysmievať,že nemame imunitu 🙄 . ako je to hrozne,to decko tolko chorob nenosi zo školky čo on

tea333
3. feb 2010

nikitka na stranke s piercingami predsa :D

nika.r
3. feb 2010

ahojte.

Pozerám, že riešite dovolenky. Ja sa veľmi teším na to, ako budeme cestovať spolu s deťmi. Sú to úžasné zážitky, ktoré krásne stmeľujú rodinu. ja si doterazapamätám na všetky dovolenky s rodičmi a veľmi radi na nich celá rodina spomíname. S Tomáškom sme zatiaľ boli len na Slovensku, lebo staviame domček, ale aj tak to boli úžasné chvíle. Ale teším sa, keď nás bude viac, kúpime si také veľké šesťmiestne auto s veľkým kufrom a budeme celé prázdniny s deťmi niekam chodiť. Aj ja aj MM máme také zamestnanie, že budeme môcť v lete byť dlhšie doma. Takže ja si myslím, že nám nič neutečie, ale že nás tie najkrajšie dovolenky ešte len čakajú. 😵

peta131
3. feb 2010

lulusha tak to si ma ukludnila lebo mna to aj dost zaboli ked kychnem alebo zakaslem ked sa tie svaly napinaju...

denisocka aj moj je nachcipany sopel, horucky, kasle... 🙄 len on to dostal odo mna, ja som mala cez tyzden sopel ale ma to rychlo preslo a teraz to chytil on ale v horsej forme sa tiez bojim aby som to od neho nedostala 😖

michaela80
3. feb 2010

bavite sa o piercingoch...ja robim piercingy v maminom salone a mala som asi zo dve zeny s pretrhnutym piercingom v tehu...skareda jazva... ja som si svoj vytiahla aj pred prvym porodom no dierka mi za 4 mesiace zarastla kedze prepich som mala len 1 rok no teraz mam uz 8 rokov a vytiahla som ho hned v 6 tt...ked zarastie tak dievcata v salone mi ho prepichnu na novo ale urcite by som neriskovala tak skaredu jazvu s tym ze ho tam necham i ked len do 6 mesiaca....tak ci tak musi ist von...

bihan
3. feb 2010

Tak Tea, už ste to síce uzavrela, ale mne sa nedá 😀 Ty kamoške platíš cestu a one ti ešte aj takéto bludy kecá? To by som asi neprehltla a Srí Lanku zrušila. 😒

Mojím snom a určite najbližšou dovolenkovou destináciou bude Indonézia a Bali, kamarát tam chodí tak na 4m v roku už pár rokov, takže má slušnú základňu a proste Bali bude hneď, ako prestanem dojčiť.. tak snáď o 2 roky 😀

No a konečne mám zafarbené vlasy 😵 Mala som to v pláne už hrozne dlho a nejako nebol čas. 😖

lulusha
3. feb 2010

juj bihan, ja mam uz tak odrastene vlasy, az sranda... 😀 ale kym nepojdem este do prace, necham tak, aj ked farba je uz kupena... normalne sa ludia cuduju, ake mam svetle povodne vlasy 😀 plus tie sediny 😅

tea333
3. feb 2010

Bihan ved som to aj chcela urobit, ale drahy to urobil inak, a hned aj vlozil peniaze na ucet a oni nam stiahli zvysok za cely zajazd 🙄
On to berie tak, ze kamaratka mu robi laskavost, lebo ja rada cestujem, a on nemoze ist so mnou, tak je rad ze ja sa tesim, a teda on to plati, teda aby som bola presna plati to on, nie ja 🙂 ale tak u nas doma su to eura nase 😀

bihan
3. feb 2010

ja by som s tebou išla 😅 😀

Lulusha, ja už som sa na to nemohla pozerať, lebo mi slnko vyťahuje končeky úplne na ryšavo...tak umelo peroxidovo.. a moje vlastné vlasy sú tmavé, tak to vyzerá fakt otrasne 😝

nikitka231
3. feb 2010

michaela80 : no ja ho mam asi tak 2 -3 roky len sa bojim ze zarastie to by som nechcela,ty si sa stretla s tou trubickou co sa dava ked sa vyberie piercing??ci nie??
ja si ho tiez necham kym nezacne vykukat brusko ale potom to budem musiet poriesit 😒

tea333
3. feb 2010

bihan chcela by som mat tieto problemy s vlasmi 😵 😵
namiesto brodenia sa v snehu 😒

gijar
3. feb 2010

ja som zachytila len cosi o piercingoch ze sa bavite....zvysok docitam neskor. tak len hadzem do plena otazku, kto viete prosim napiste 🙂 tiez mam piercing v pupku a zatial ho tam stale mam, planovala som vytiahnut asi o dva mesiace a dat tam umely. co je to ta plastova trubicka???? 😕 to iste co umely piercing?taky ten farebny?dakujem....lebo rozhodne nechcem aby mi zarastla dierka.... 😉

lenadka
3. feb 2010

moje vlasy tiez uz zufalo potrebuju kadernicku 😅 vcera som bola po dlhom case u kozmeticky, az som si krochkala blahom 😀 ...ale kadernicku planujem navstivit hned ako zas nastupim do prace, kedze na buducej poradni ma dr. uz vypise spat do prace, aj tak neviem baby ako vy ja bez ciapky alebo inej pokryvky nemozem v zime fungovat lebo som hned chora...tak tie vlasy chudata vyzeraju po ciapke 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre