♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
10. feb 2010

ahoj baby..

hlasim A zo skusky z obcianskeho prava co som dnes dostala 🙂
..rano mam anglictinu, takze spanok vidim tak na 3 hod..dnes som spala 5..uz nech je to za mnou..ozvem sa ked sa zajtra vyspim

halintoa
10. feb 2010

tea: šikovnica si 🙂 , ja by som to teraz nezvládala, spala som skoro do deviatej a poobede som aj tak na 2 hodiny zaspala ako bábo 🙂 .

denisocka
10. feb 2010

idem spať, je mi nejak špatne už asi 3den večer . aj pri malom mi bolo po 13tt zle po večeroch

zuzannas
10. feb 2010

Jaz, diky za vysvetlenie 😉

Halintoa, no niekedy ten prach len raz za 2 tyzdne 😉 😀

Idem kukat za chvilku Panelak a potom spat, rano skoro vstavam koli odberu krvi 😝 majte sa tu zatial pekne..pekny vecer! 🙂

lenadka
10. feb 2010

caute, my este vela nabytku na ktorom by sa mohol usadzat prach veru nemame 😀 a hore na kuch. linke a skriniach, nech si tam je, kaslen nan, to tak pred Vianocami a Velkou nocou utriem, lebo tam s ledva vytrepem 😀

deni, len oddychuj aby si zas nesla a vela pi 😉

lenadka
10. feb 2010

ten vysavac sa mi paci, len som tam nenasla sposob ako ho kupit a ceny 😒 ten by veru stal za to 🙂

marija
10. feb 2010

Ahojte kocky, tak mam odcivene, oducene a sadla som si k telke a pocitacu, ze este chvilku budem spolocensky aktivna :D

Tea sikulka co studujes? Ja ked som cakala malu bola som v 5taku na vyske, ked mala 3 tyzdne, mala som prve statnice 😀 este som ani sediet nevedela... popritom diplomovku a dalsie statnoice v maji... no nebolo mi vsetko jedno. Ale zvladla som to 😉

Deni davaj si na seba pozor!

Zajtra 3D, uz sa neviem dockat 😵

biba12
10. feb 2010

Zuzana, ak je do Dr.MArtin Holan, tak ho poznam. Pracoval na Kramaroch, neviem, ci tam robi este a popri tom v tom ustave, co si pisala... Poznam ho este zo ZS a na Kramaroch si ho chvalili. A ako clovek je dobry a privetivy ma aj maminu pediatricku. Tot moje referencie, ale ja som zaujata🙂))))

biba12
10. feb 2010

Pozerala som sa na to centrum na ich stranke- Ty si myslela Holaňa. Tak toho nepoznam. Iba toho kramarskeho.

denisocka
11. feb 2010

marija ahoj,teším sa na info z 3D 😵

evitkamalicka
11. feb 2010

dobre ranecko

marija drzim palceky na 3D, mozno mimi ukaze co ma medzi nozkami 😅

kacena4
11. feb 2010

caute babenky
vcera som bola na 3D ultrazvuku a poviem vam super, dokonca ma to stalo len 17 €, nebol zrovna hodinovy, ale co sme chceli vidiet sme videli. ze pri by to mala byt baba, ale moc sa hybala tak si nebol na 100% isty, a povedal, ze ak pridem aj na druhy 3D po 25tt tak mi z ceny odrataju tychto 17€ co som dala teraz a dokonca mi k tomu spravia i gratis morfologicky ultrazvuk, co je super - babato sa krasne hybalo na obrazovke, dostala som aj fotky aj video - no uzas

evitkamalicka
11. feb 2010

kacena tak super....a kde si to bola na ten ultrazvuk?

kacena4
11. feb 2010

odporucam 3D este pred pohybmi, hoci niekto ma nazor ze tam nic poriadne nie je vidiet - rysy dietata, ale ten zazitok, ohromne, hned mate k babatku blizsie, ked ho tam vidite hybat sa - dokonca to nase nam aj tvaricku ukazalo a stou malou rucickou ako uzasne hybalo - nadhera, bude sa mi o tom zdat tusim este par tyzdnov, ten prvy pocit bol na nezaplatenie

kacena4
11. feb 2010

v ba na zahradnickej ba - gin fiv (siv, vif) co ako sa to volalo - dokonca boli schopny ma objednat v ten den ako som volala!!! super

zuzana76
11. feb 2010

ahojte

kacena no super, tak mas krasny zazitok 🙂

lenadka
11. feb 2010

kacenka super, fakt dobre ze objednaju v ten den, no pre mna je to daleko ☹ inak by som hned isla 😝 😉

halintoa
11. feb 2010

dobré ránko kočky 🙂 ,
mne je dnes ráno dajako ťažko a to som mala len jogurt a pomaranč, na nič iné mi chuť nejde 🙄 . Ráno som mala bruško skoro ploské, je mi z toho na nič, takto má vyzerať tehuľa? Už aby sa ukázalo, budem ho hrdo nosiť 😵 .
Normálne ma namotávate na to 3D-čko 😝 . Ak ma dokyna zasa objedná až o mesiac, tak si ho skúsim dať medzi tým.

evitkamalicka
11. feb 2010

ja som dnes velmi zle spala takmer vobec, celu noc ma bolela hlava a boli aj teraz, to s toho pocasia

halintoa
11. feb 2010

neviem, či nakúkate aj do iných termínov, no malá Bianca Harmony, čo sa narodila v 23tt má už týždeň aj 6 dní, krásne rastie a údajne je zdravučká 😵. Tak jej držme palčeky 🙂.

halintoa
11. feb 2010

evit: si citlivá na počasie? Ja keď má pršať mám tiež často problém s hlavou a tlakom ☹ . Skús si zdriemnuť, keď bude synček spinkať, dúfam, že Ti to povolí.

denisocka
11. feb 2010

mne je od včera strašne, mam uplne nafuknute brucho a nenormálne krče . už ani neviem z čoho,či z Atb či z nesci kavy obe som začala brať v rovnaky den. alebo som len poriadne nevysrata alebo neviem. tie krče su hrozne,ale pracujem na nich s glycer.čípkami 😀

kačenka a fotky nám tu nehodíš? nemáš tu ani TP ani nič,tak trošku o sebe popíš 😉

evitkamalicka
11. feb 2010

hali ano som, vzdy pri zmene pocasia ma boli makovica....no neviem ci stiham cez obed si pospat, mam este kopec zehlenia, musim doupratovat co mam nacate, lebo zajtra dojdu moji rodicia na vikend, takze este aj k veceru nieco navarit, lebo doobedu sa mi nebude chciet

leteku
11. feb 2010

Ahojky. Ja som sa vrátila z odberu krvi a som hladná ako vlk. Na 3Dčko idem v stredu tiež do Gin fivu a hrozne sa teším.

maculienka123
11. feb 2010

baby aj mna dnes boli hlava,vobec ma nikdy nebolievala ale zacalo to tento tyzden.
deni s tymi krcmi,to nie si vytentovana aj ja to mavam,potom mam brucho jak balon.z kavy to nemas.

halintoa
11. feb 2010

denis: ja som mala hrozné kŕče včera a výsledok na seba nedal dlho čakať - strávila som asi hodinu na WC, akonáhle som odtiaľ odišla, už som letela späť 😀 . Neviem, či som zjedla dačo pokazené - dúfam, že nie, mňa preháňa z mastného, ale zasa si nespomínam, že by som jedla niečo také.
Dnes si asi na obed spravím ryžový nákyp - jž som ho začala robiť x-krát, ale vždy som to zjedla ako ryžovú kašu, tak som zvedavá, či sa dnes budem držať statočnejšie 😝 .

evit: a čo keby si im povedala, aby prišli skôr, že chceš variť s nimi? 😉 . Ja keď takto varím pre svokra a niečo sa mi nechce alebo neviem, tak on mi veľmi rád pomôže, je výborný kuchár 😵. Alebo by mohol navariť tm.

marija
11. feb 2010

Dobre ranko kocky 😵

Kacena aj ja dnes idem na Zahradnicku do Gyn FIvu 😉 aj s malou som bola a bol to super zazitok, len vtedy som nestihla ten skorsi, lebo som velmi o tom ako prvorodicka nevedela 😉 ale uz vtedy to mali tak, ze ak si isla na obidva platila si iba ako za ten v 25tt, coz bolo super. Ja dnes idem na 16 a tusim ma mat nejaky lekar, ale niesom si ista. Ale to je v podstate jedno.
Pocuj a ktory si tyzden??? Ja osm starsne zvedava ci uz nieco bude vidiet. Podla posledneho UZV by som mala zajtra zacat 16tt, tak som zvedava.

Inak kocky hlasim od vcera prve motyliky aj ja 😵 po tom cviceni som doma odkvacla unavena na gauc a zrazu sa tam rozlietali tie motyliky 😎 krasny pocit!

Denisocka... ako to zvladas? Takto marodovat a este aj maleho? Ja by som to asi nezvladla... davaj na seba pozor a dufam, ze vsetko o chvilku prejde a budes total fit 😉

Evitka mna tiez nejako castejsie bolieva hlava, ale zrovna dnes ani nie 😀 klop, klop, klop, dufam, ze to nezakriknem 😉

lenadka
11. feb 2010

deni kopni uz tie problemy niekam, uz by bolo nacase zacat si uzivat tehulkovanie nie? 😉

evit aj mna boli trosku hlava uz 2 den ale mna z nadchy 🙄 cez den mozem normalne dychat akurat ked si lahnem zapcha sa mi nos, no mam olynth, zatial zabera aj ten detsky, tak si vecer do kazdej nosnej dierky streknem 1x a dycham pekne do rana...u nas snezi ako besne, take obrovske snehove vlocky, ale fakt obrovske 😀

marija
11. feb 2010

Lenadka u nas tiez snezi 😀 ale len male vlocky 😅 a kde to je u vas?

denisocka
11. feb 2010

marija,mam tu švagrinu,takže robíme všetko spolu, trebars ja teraz varím a ona umýva riad ,prala som,ona mi to povešala , hraje sa s malým .... no , sukrmomie nemám,nieje to akoby som bola sama doma,ale zas lešpie takto ako v nemocnici. akurat maly 2den štrajkuje s jedením,asi ho chytá hrdlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre