♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
20. feb 2010

rubi, ale ved jasne,ze moze byt v pluse par dni
ved aj mne si to zastavi, ked to meria, ale to babatko mohlo urobit taky pohyb,ze bolo zle nastavene, alebo pod zlym uhlom, uzv meranie nie je 100 percentne, takze urcite percento nepresnosti tam je

zuzana76
20. feb 2010

ti hovorim, moj maly mal hlavu o 2 tyzden vaciu, teda o nejakych 6-7 mm bola ta hlavicka vzdy vacsia, aj mi to povedal a ja som potom bola vystresovana, ci enbude mat nejaku anomaliu 😀 , no a narodil sa Patko celkom v poriadku s normalnou hlavickou

bihan
20. feb 2010

Kto ste sa tu pýtali ešte na odrážky, nové riadky v albume? Ide o základné http kódy, ak chcete len nový riadok, stačí pridať na začiatok textu a na koniec riadku.

bihan
20. feb 2010

haha.. som vedela, že sa mi to nezobrazí.. kurkni.. musíte dať do ostrej zátvorky < písmeno p, zavrieť zátvorku a na koniec riadku dať zase ostrú zázvorku, takéto lomítko /, písmeno p a zavrieť ostrú zátvorku.

rubinka
20. feb 2010

Pamätám si že jaký príjemný šok som prežila ked som bola pozrieť bábo v 10.tt, z takého nič, tam zrazu bolo ozajstné bábo. Ked som potom ukazovala každému fotku z prvého a druhého sona na porovnanie tak akože nechápali že aká zmena. To dieťa ozaj strašne narástlo. 😀 A teraz tiež ked si porovnám fotky, tak je velikánske už 🙂 A jaké malo dlhé nožičky ked kopkalo. 😀

zuzana76
20. feb 2010

veru, uz su to normalne babatka, uz budu naberat len tuk a rast

rubinka
20. feb 2010

Hej teraz sú ešte také chudulinké 😀
Zuzi a ty nemáš foto?

zuzana76
20. feb 2010

rubi, nemam, mne fotky nedava, takze my asi pojdeme neiekdy pred 20 tt este na platene sono a tam mi fotky daju

zuzana76
20. feb 2010

alebo pockam do toho 21-23 tt kedy by som isla na 3D sono a tam tiez dostaneme fotky, ved uvidim, nechcem to zase s tym sonovanim nejako prehanat

zuzana76
20. feb 2010

v podstate uz mi robil sono 5x za toto tehu

rubinka
20. feb 2010

No ja najbližšie pôjdem asi až v 20.tt a potom o 2 týždne na to, by som chcela to komerčné 3D.

zuzana76
20. feb 2010

vas nesvrbia koncatiny? mna uz zacinaju nohy, sa pamatam,ze v prvom tehotenstve ma velmi svrbievali, az tak,ze som si ich rozskriabala do krvi, ale pecenove testy mi nerobil

rubinka
20. feb 2010

Inak k tej tabuľke čo si hodila. Tam píše pri 7 týždnoch že CRL je 8mm, no tak a ja som mala 6mm tak hovoril ale on zapísal resp. sestra že 5 asi zle rozumela, tak to neni až taká odchýlka. 😕 2mm hore dolu.

http://www.brooksidepress.org/Products/Military...

zuzana76
20. feb 2010

rubi, ale ty si vravela,ze v 8 tt si mala 5 mm, nie v 7.

rubinka
20. feb 2010

Zuzi nechajme to už tak, dôležité je že to bábo dobehlo, ak náhodou zaostávalo 🙂

zuzana76
20. feb 2010

ved jasne 😉

leteku
20. feb 2010

zuzana76 - držím palce aby vás kiahne obišli. Prešla som si tým pred 3 týždnami, bolo to neskutočné čakanie. Teraz sa radšej vyhýbam všetkým deckám na sídlisku, máme tu v škôlke takú malú epidémiu. Ja som si dala malú zaočkovať aby mi to nedotiahla domov a veru dobre som urobila. Do škôlky som ju dala až po zaočkovaní a týždeň na to kiahne v škôlke. Keďže som tam učiteľka, aj ked som na PNke tak som sa tam potulovala viac ako dosť no našťastie nás to obišlo. Ale kiahne sú pre mňa veľký strašiak a rozmýšľam, že hneď ako budem môcť tak sa dám aj ja zaočkovať. Ináč mne robili z krvi protilátky, či som tie kiahne prekonala a vyšlo im, že nie akurát som s nimi bola v styku takže nejaká imunita tam je. Však v jaslách, škôlke a škole som sa s nimi určite stretla.
baby - už kašlite na tie milimetre. Bábätká rastú a to je hlavné a keby niečo nebolo v poriadku tak asi nám to povie lekár.

evaeva1
20. feb 2010

Ahoj Augustovky radi by sme sa ku vam pridali ak mozme. V stredu sme absolvovali NT testy a vraj sme ucebnicovy priklad zdraveho babatka tak sme sa odvazili konecne pustit spravicku do sveta 🙂

denisocka
20. feb 2010

eva vitaj

nam sa teraz ohlásila nečakana navšteva - dlho sme ich nevideli,teda krsna s bratom a rodičmi a asi aj tetka,tak neviem čo skor . neznášam nečakane navštevy

evaeva1
20. feb 2010

dakujem denisocka 🙂

halintoa
20. feb 2010

deni: nečakané návštevy nie sú až také zlé, pokiaľ stojíš o to tých ľudí vidieť 😉

evaeva: vitaj 🙂

halintoa
20. feb 2010

baby, upokojte ma, cítite ešte prsia? Mňa od rána vôbec nebolia a chytám depky ☹ .

evaeva1
20. feb 2010

inak co sa tyka tich milimetrov. my sme tiez trosku mensi ako by sme mali byt. kazde sono doposial ukazalo ze sme o 2-4 dni pozadu ale ja som mavala dlhe cykly takze aj ovulacia bola posunuta a teda aj babatko sa zacalo vyvijat o par dni neskor. osobne som si z toho hlavu nerobila, babo rastie a zatial sa zda ze je zdrave a to je hlavne.

halintoa
20. feb 2010

bihan: ďakujem, už mám konečne v texte v albume poriadok 🙂

evaeva1
20. feb 2010

dakujem halintoa 🙂 mna prsia bolievaju menej a mala som dokonca dni ked uz sa mi zdalo ze ma nebolia vobec ale potom sa zase ozvali... podobne to mam z nevolnostami. byvalo mi straaaaasne zle potom skoro dva tyzdne nic az som sa zlakla a teraz posledny tyzden sa idem zblaznit jak mi je zase blivno :( vam este byva zle??

halintoa
20. feb 2010

eva: je nás tu veľa s dlhými cyklami, ja by som už bola v 15tt, keby som to rátala podľa poslednej MS a nie podľa veľkosti bábätka 🙂 .

halintoa
20. feb 2010

eva: ďakujem 🙂 , takže hovoríš, že sa zasa ozvú? no dúfam, musia 🙂 . Mne bolo zle cca v 7-8tt a potom sa mi to zasa ozvalo v 12tt a teraz je mi zasa fajn 🙂 .

evaeva1
20. feb 2010

nam povedali na sone v stredu ze ked je rozdiel 5 a menej dni co sa tyka velkosti babatka tak sa termin neposuva a tak nam nechali 13.4 tt (dnes sme 14.1tt) a termin porodu 21.augusta... tak neviem osobne mi to je jedno co mi to ukazuje za tyzden hlavne ze rastie, vyvija sa a je zdrave 🙂

leteku
20. feb 2010

Baby dnes upravujeme tabuľku tak kto má ešte nejaké zmeny alebo tam ešte nie je a chce byť tak sup do IP

lulusha
20. feb 2010

vitaj evi!

rubi - som sa smiala, aku stojku robi tvoje male 😀 to je take zlateee 🙂

hali - krasna bluzka!!! mna prsia bolia tak na striedacku...niekedy, ked sa rano zobudim, tak velmi, ale teraz napsiklad vobec...

deni - ja beriem Duphaston od zaciatku tehu, dokyna vravela, ze budem brat do 16 tt, tak mi hadam v stredu povie, ze stacilo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre