♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
11. mar 2010

a aj fajna bola, kazde poschodie malo inu chut

denisocka
11. mar 2010

P R O S B A O P O D P I S
------------------------------------
prosim,podporte svojim podpisom hromadnu pripomienku,je to mozne LEN do 18.3.2010 a potrebujeme min 500 podpisov ! (zaberie to cca 5 minut..)

Iniciatíva pre uvedomenie si rizík očkovania podla na vládnom Portáli právnych predpisov hromadnú pripomienku k vyhláške Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 585/2008 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti o prevencii a kontrole prenosných ochorení:
https://lt.justice.gov.sk/Public/MassReviewSupp... Žiaľ pri ukladaní systém zrušil zalomenia riadkov. Pripomienka sa nedá zrušiť a vytvorenie novej by vyvolalo zmätok. K tejto správe sú preto priložená je sú pripomienky so zalomenými riadkami.

Aby sa pripomienka stála zásadnou, čím by sa predkladateľ ňou musel zaoberať, potrebujeme aspoň 500 podporujúcich do 18. marca. Ak chcete pripomienku podporiť, postupujte nasledujúcim spôsobom:
V prehliadači otvorte túto adresu, na ktorej môžete prezrieť pripomienku: https://lt.justice.gov.sk/Public/MassReviewSupp... Na ľavej strane kliknite na voľbu Registrácia. Registrujte sa (treba vybrať meno a heslo a zadať e-mail adresu). Prihláste sa prostredníctvom polí na zadanie mena a hesla umiestnených tiež na ľavej strane. Kliknite na voľbu Môj profil a nastavenia (tiež na ľavej strane). Zadajte požadované osobné údaje, aby Vám systém dovolil podporiť pripomienku (rok narodenia, profesia a dosiahnuté vzdelanie nie sú povinné; legislatívne oblasti nemusíte vyznačovať). Znovu aktivujte adresu z bodu 1. Kliknite na tlačidlo Podporiť, ktoré nájdete na spodku stránky. Pripomienku môže podporiť hocikto. Túto správu môžete posielať ďalej. Ďakujeme za podporu.

denisocka
11. mar 2010

kde ste? ja mam požehlene,zjete hranolky.... idem sa vyvaliť

zuzannas
11. mar 2010

Pipi, ja este tiez necitim dako silno pohyby... ☹ ked nieco robim, ale cvicim, tak obcas zacitim, ze malinke zmenilo polohu alebo sa pohlo trosku, ale akonahle idem do kludu, lahnem si, dam ruky na brusko, tak nic.. 😒 jedine co intenzivne citim je bublinkovanie a to uz pekne dlho..

groka
11. mar 2010

ahojte som doma a kupila som tricka take skor do elegantna,nohavice zatial nic

maculienka123
11. mar 2010

groka,tak si to zvladla,nebolo ti zle?
mne uz presli nevolnosti celkom,len som zas unavena moc po kazdej praci,tak by som len spala,no a rozmyslam normalne,ci je vsetko ok,ked mi uz neni zle.

ja uz som aj kavu vypila,este mam riad a tak sa mi nechce ist umyt.mam na plane este piect tvarohove buchty s dzemom,kua,kto ma donuti,jedine chut prevelka.

ja som tak dva dni dozadu citila stale bublinkovanie,dnes nic,tiez ked sa namaham tak nieco zacitim ale aj takl neviem ci su to neni vetry,neviem to este posudit.

groka
11. mar 2010

macu je mi zle,nie tak ale dnes uz bolo,ale som sa najedla takze to cakam kazdu chvilku a 3 krat na wc sa sa chystam,to uz asi neni v poriadku

rosienka
autor
11. mar 2010

ahojte, ja len z rychlika po UTZ- takze je uuuplne vsetko v poriadku a je to na 95% nasa princeznicka 😵 😵 😵

vyzera zdravo, ma krasnu pusinku a totalne si tam lebedila s prekrizenymi nozickami . Ma asi 18cm a 320g. ja mam zatial 4.5 kg hore, co je pohodka. Aj ostatne vysledky normalne, takze co tam po tom, ze nemam velke brucho a necitim moc pohyby, len pichanie a tahanie 🙂

evitkamalicka
11. mar 2010

rosienka super 😵

nikitka231
11. mar 2010

deni ta pridana fotka nemala chybu ... 😀

nikitka231
11. mar 2010

groka a kocky ja som strasne unavena toto tehu ...obcas zaspim aj o pol osmej ako sliepocka aj ked nechcem ..otras... 😀 neviem co s tou unavou ale je to aj tym pocasim 😖

halintoa
11. mar 2010

akoh kočky,
rosi: blahoželám 😵
Ja som dnes bola na poradni, tak už som pribrala, mám 56kg, čiže to pôvodnej váhy mi ešte chýba 0,7kg. Ako rátate prírastok váhy? mám si rátať už toto, alebo až odkedy sa váha vyrovná pôvodnej? 😒 Tlak mám nízky ako obyčajne, brala mi krv na AFP s tým, že v pondelok mám skúsiť volať za výsledky a v moči som mala zvýšenú glukózu, tak idem zistiť, čo to znamená...

nikitka231
11. mar 2010

rosienka a pridas aj fotecku?? 😉

evitkamalicka
11. mar 2010

hali ja by som uz asi ratala aj toto

snehulienka24
11. mar 2010

no helou, mam po zubarovi, voooobec to nebolelo a bez injekcie...no ale ani nemalo preco, zub je mrtvy...ts...takze ma caka nejake vyplnanie kanalilov za 80 euri ak im nepomoze nejaka vlozka co mam...ci co...kazdopadne dnes som to prezila...

snehulienka24
11. mar 2010

hali, ja to neratam 🙂 mala som na zaciatku 65,5 potom 62 a teraz 64,5...zacnem az po tom kile 😅 a obavam sa ze potom to pojde horeeeeee...ale chcem len tak do 10 kg...snad sa podari...
baby, ta unava je aj z pocasia urco...vsak dnes je uplne otrasne...

rosienka
autor
11. mar 2010

dakujem vam, fotku pridam az doma, som v robote

bihan
11. mar 2010

Hali, ja rátam od váhy pred otehotnením, takže to polkilo či koľko, čo som schudla počas prvého trimestra, nerátam.. proste od predtehotenskej váhy 😉

anxuska
11. mar 2010

Ahoj, rosienka gratulujem k princezničke.
hali, podla mna sa počíta stav kíl pred tehotenstvom 🙂
ja som už +5kg, keby rátam aj to, čo som schudla tak +6,5 🙂

nikitka231
11. mar 2010

anxuska tak ja napodobne..ja som v 18tt a pribrala som 4,5kg tak ja moc vahu nechcem risit,v podstate ani nejedavam ,teda neprezieram sa ...a len ovocie a zeleninu a rybky...tak nechapem tu vahu ...ked som mala nevolnosti do 3 mesi.a len som misu objimala...no co uz ...

anxuska
11. mar 2010

nikitka neboj, ani sa nenazdáme a budeme štíhlučké 🙂
ja sa to snažím neriešiť, no nedá sa, vždy mi to niekdo pripomenie,mm ma volá tučnica, otec tiež hádže nevhodné poznámky typu, že konečne vyzeráš ako mamina 😠 a už ma z toho šľak triafa.

nikitka231
11. mar 2010

vies co ja verim ze to dam v poho dole....pri malom som pribrala 11kg z povodnej 55kg,a dala som to dole bez problemu..vlastne len 2kg ked som prisla z porodnice tak som mala 57kg... 😎

denisocka
11. mar 2010

rosi,gratulujem k cilkuke 😵
dufam,že sa nám zajtra z pipika nestane tiež pipina,ale hadam nie ..... no a aj keby,šak čo 😀

denisocka
11. mar 2010

ja som mala v sept. skoro 59kg . fuj - dala som si zavazok,že miesto malinoviek piť vodu,a za mesoac som bola dole 5kg. November som už držala vahu na 54kg. ako som otehotnela,ešte som mesiac mala asi pod polkilo - 53,5 a teraz mam 57kg / ak sa važim rano 😀 . večer sa nevažim,lebo by som to psachicky neuniesla. takže som + 3kg

nikitka231
11. mar 2010

deni zo zasady sa vazim tiez rano,aby som vecer nemala psychicku ujmu 😀 a nocne mory 😀

denisocka
11. mar 2010

ja som dnes leniva jak vša. sice som upratala,požehlila mesačne prádlo,odpožila,umyla riad aj poslala 2hodin,ale som jak mechom capnuta. či z toho snehu a času,či som tehotna, či kyho joba?

denisocka
11. mar 2010

zjedla som 5kiwi a zapila ich kávou, asi ma roztrhne 😅

groka
11. mar 2010

ahojte

ja len na skok

je mi strasne zle,boli ma jamka-zaludok,do toho som ako balon nafuknuta,brucho tvrde jak kamen a male sa tak vrti,nemozem ani poriadne sediet,lebo si stlacam brusko a na to jeduje asi

inak neviem ci si kuk ordinaciu,lebo unava ma premaha,tak to je so mnou uz zle,ked uz ani ordinaciu nekuk 😅 🙄

zajtra mam doma mm,takze on bude za pc ja asi nie,ale ozvem sa 😵

groka
11. mar 2010

denis sorry za vyraz,ale ty sa poseries dnes a teda u mna by to istil urgent 😀

groka
11. mar 2010

baby ved ja keby som sa odvazila vecer,ved to robi dobre 2 kila naviac 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre