♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
23. apr 2010

Baby dik za rady 😉 ja som taka napalena teraz, uz dlhsie mame problem so susedom nad nami, strasne hlasno si pusta hudbu a je jedno aka hodina je....tak muzovi rupli nervy a cely vchod mal predstavenie...ale mna to uz neskutocne vytacalo...

didulka85
23. apr 2010

Abbey ja som do kozmetiky dost zainvestovala. Som nakupila skoro vsetko, co ma Klorane pre deti.

denisocka
23. apr 2010

ano ano baby cook ... ktory je najlešpííííí ??? marci o tebe viem,šak to baby asi podla vas v decembri kupovali . myw - ty maš aky ? čo robi tolko veci naraz ??? do toho by som ešte investovala,sice som si kupila vtedy ponorny mixer,ale je všeučelny,ale takto variť na paričke by bolo jednoduchšie ,viem kolko hrnčeky som zamastila kým som uvarila jedno jedlo

denisocka
23. apr 2010

jaj a čo mna začalo bolieť posledne dni - bedrove klby .... a lonova kosť .... toto ma boli a v noci nespím,zas mam ten syndrom nespokojných nôh

zeytin
23. apr 2010

Inak aj mna bolia krize ale nastastie nie kazdy den... Mne sa robia po tele take modre zilove pavucinky .... na nohach, na bruchu aj na prsiach...

bihan
23. apr 2010

Deni, za tú cenu môžeš mať dva parné hrnce pre celú rodinu, nie len detský, kde sa ti vpracú 3ks zeleniny 😀
http://www.elektroexpert.sk/parne-hrnce/tefal-v...

halintoa
23. apr 2010

ahoj kočky,
nemám silu čítať, čo ste za pár dní popísali, je toho priveľa 😀 . Ja mám dnes voľno, tak sa vytešujem a aj to potrebujem, lebo som sa včera hrabala v pupku - vyberala špinky 😀 😅 a večer aj dnes ráno stále cítim maternicu, asi som ju tým dajako podráždila, ja ťava. Ešte sa chystám s mm na poštu, prišli mi tam dajake plienočky, separačky, oblečko pre mimi, fľašky TT a oblečko pre mňa, tak sa zasa z toho budem pol dňa vytešovať 🙂 . Ale ešte mi chýba dosť vecí, hoci dajake si určite kvôli financiám budem musieť odpustiť ☹...
Inak okrem častého cikania problémy nemám, klop klop, ale na to wc chodím cez deň každú hodinu, inak ma normálne bolí bruško 🙄 .

denisocka
23. apr 2010

bihan,už si to ukladam, ja som v tomto taka pitka,že ako nerozmýšlam,teda nieže nerozmýšlam,alwe by ma nenapadlo že aj toto existuje 😀 . tak to hej,to je potom určite lepšie a ponorny mixer mam

zeytin
23. apr 2010

bihan - uplne suhlasim s tym parnym hrncom. My mame tiez tefal a neviem si ho vynachvalit... zachvilku tam vsetko uvaris a chuti to vyborne, najma zeleninka a zemiaciky, je to bez soli a oleja... 😉

denisocka
23. apr 2010

idem umyť riad,dovariť polievku a umyť hlavu , teda idem sa cela skulturniť

abbey1
23. apr 2010

Mne sa našťastie tie bedrové klby uvoľnili,lebo to bol des,keď potrebuješ chodiť a teraz hups na kríže.teraz som poumývala podlahy a som hotová,napustila som si vaňu a budem chvíľku relaxovať.Ja s tou kozmetikou trošku čakám a m opatrná,raz dva budeme mať nejakú citlivú pokožku a budem musieť kupovať niečo špecialne.Hlavne tak malé deťúrence toho tak veľa nepotrebujú.

bihan
23. apr 2010

Deni, ešteže nás tu máš 😀 Parný hrniec bola jedna z najlepších kuchyňkých investícií v našej domácnosti 😉 Mäso tam nevarím, ale inak všetku zeleninu (vrátane zemiakov na kašu, zemiakov v šupke a spol), ryžu, obilie, kuskus 😵

abbey1
23. apr 2010

Baby,čo to lehátko?Využili ste ho?Ďakujem

denisocka
23. apr 2010

a ako dlho sa to v tom tefale varí?

denisocka
23. apr 2010

parí

bihan
23. apr 2010

Abbey, ja som nemala a nechýbalo.
Inak kozmetiku tiež nekupujem.. keď sme čakali Sáru, nakúpila som toho toľko, že napr. krémy a olej máme doteraz.. a samozrejme bez využitia, pretože na svoje dieťa už žiadnu chémiu nechcem 🙂

denisocka
23. apr 2010

abbey,ja som prišla nato,že nema zmysel kupovať lehatko /to čo chcem za / z UK za 45lib ,ked prepočet a doprva ma vyjde viac,kupim tu asi z MMB za 53€ a hotovo. ale aj taj zvažujem,či novem,či použite doi 35€

zeytin
23. apr 2010

zeleninka a zemiaciky za nejakych 15 - 20 minut a masko trosku dlhsie... moj ma 3 poschodia, tak vacsinou uvarim vsetko naraz... Nikdy som nevedela uvarit dobre knedle, ale v tomto parnom to je zachvilku a chutia vyborne... 🙂

denisocka
23. apr 2010

a ako robite alebo ako sa robi šťava k tomu jedlu,nieje to suche?

bihan
23. apr 2010

Deni, ja v ňom mäso ani ryby nerobím, ale u nás sa všeobecne kozumuje málo mäsa a keď už, tak mám rada omáčky a to v paráku neide, ale robím v tom všetky prílohy.

zeytin
23. apr 2010

suche to urcite nie je, ved je to uvarene v pare... aj masko je stavnate, ale stavu to nema, to je pravda... ale nikdy mi to nechybalo a hlavne je to velmi zdrave 😉 Su rozne recepty, aj na nete ....

silwietta
23. apr 2010

my sme kupili parak nasim na vianoce asi pred dvoma rokmi a este ho ani neposkladali 😠 asi im ho zoberiem 😀

zeytin
23. apr 2010

Inak dnes malicku vobec necitim... vcera vyvadzala, tancovala v bruchu, ani spat som v noci nemohla a teraz vobec nic... Je to normalne? Ja sa vzdy zlaknem, ze sa jej nieco stalo... uz som si tak zvykla na tie jej kopance, ze mi teraz chybaju... Nemohlo sa jej nic stat, ze?
Prave som si uvarila kavicku - iba taku malicku... kolko kavy vypijete denne?

michaela80
23. apr 2010

zeitin a odkial beres recepty ..ja som dostala na promocie a okrem brokolice a bucht na pare v tom nic nerobim... ☹

abbey1
23. apr 2010

Tak som tu z vane.a kávu pijem len bezkofeinovú-odjakživa,tak ti neporadím.Ale myslím,že v rozumných dávkach tým drobcom nič neublíži.

zeytin
23. apr 2010

http://www.tefal.sk/Tefal+magazine/Recipes/Rece...
nejake recepty su aj tu... niektore som si casom vymyslela sama. Inak aj obycajne parene buchty su tam fantasticke.... A aj k hrncu som dostala taku tenku kucharsku knizku alebo prirucku... a tak 😉

abbey1
23. apr 2010

No ja dnes varím nezdravo,ked tu spomínate zdravé varenie.máme na obed rezne americké zemiačky a šaláti-aspoň ten je zdravý.ale veď aj dopriať si a zhrešiť musíme.

marija
23. apr 2010

Ahojte kocky. Som spat z poradne. Glukozu som prezila uplne v pohode, ani som sa nepresladila 😀 vysledky budu na dalsi tyzden a ked mi Murd. volat nebude tak to znamena, ze je vsetko ok 😉 tak dufam, ze nezavola. Inak vsetko v poriadku. Krcok uzavrety, tlak stale rovnaky, nic mi neopucha a babatko je dole hlavickou sme dnes pozerali. Tak sa tesim 😎

Idem vas docitat, lebo som postrehla, ze preberate tlakovy hrniec alebo nie? Ja chcem tiez jeden tak sa tu mozno niecomu novemu priucim 😉

Bihan a co pouzivas na malu? Ako sa malu ani nekremujem ani neolejujem, nemam pocit, ze jej pokozka by si to vyzadovala a ked mala prilis suchu ako babatko pouzivala som olivovy olej. Ani mydla bezne neopouzivas?

denisocka
23. apr 2010

buchty,ja mam v chladničke buchty na pare,včera mi ich svokra urobila ...dik za tip

mywiel
23. apr 2010

Deni ja mam presne tento od Beaba a neviem si ho vynachvalit, zo zaciatku aj tak nebudes varit velke mnozstvo zeleniny pre babo a davat do velkeho hrnca jednu mrkvu a zemiak je onicom, takze toto je idealna velkost. Iba ak by si varila na kila dopredu a mrazila na kocky. Ja som to tiez tak robila obcas, ze som davala do kelimku kde sa robia kocky na lad a potom len vytahovala z mrazaku a prihriala na pare. Ale nakoniec som to aj tak vzdala lebo uz som mala mrazak toho preplneny a radsej uvarim zakazdym cerstve bolo to v tom babycooku rychlo uvarene len som si pokrajala mrkvicku, zemiacik priliala vodu a zapla 10 min. pred tym ako sla mala jest. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre