♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

klapinka
11. máj 2010

deni ja mam Janone my style 22, kupili sme to z druhej ruky zo sekacu, stale nas okolo 100£ nepamata presne .. sijem len tak prilezitostne presne ako pises. Obrus obsit, alebo ako si hladala tu zastenu ku posteli , zastenu planujem sit na postielku sama 🙂 do velkych veci by som sa asi nepustila..ale jednuche veci su v pohode.

Baby mne ta glukoza celkom chutila.. mala som tam kusok citronu nakvapkaneho.. bolo to fajne 😝 . Vysledky mi vysli trosku vysie ale doky zhodnotil ze to je asi tym ze som vecer jedla nieco sladke.. a ja som si dala slivkove knedlicky 😝

didulka85
11. máj 2010

Kvietok to je na inzulin... Ked mi to nezlezie, tak si budem pichat. Ale pisala som si s babou z temy tehotenska cukrovka, ona si picha a zevraj uplne v pohode. Ze sa aspon budem moct najest a nebudem stale hladna. Dost ma ukludnila.
Vsade satie testy robia inak... Ten druhy glukozovy test budu robit tak, ze si mam doniest jest a pit.

groka
11. máj 2010

niki drz sa,daj potom vediet co ti povedali,ak pojdes na pohotovost

kvietok121
11. máj 2010

ano aj mne didulka povedali ze si mam so sebou zobrat aj jest

didulka85
11. máj 2010

Kvietok ty si uz bola na tom teste a teraz ides tiez druhy krat?

peta131
11. máj 2010

didul a nemozes ani tie dia sladkosti? lebo vsak teraz je uz velky vyber diabetickych sladkosti...co si vzdy v obchode vsimam tak aj milka cokolada je uz dia, bebe keksy su uz dia a mnoho dalsich 😉 ci aj take ti zakazali?

peta131
11. máj 2010

niki drz sa, daj potom urcite vediet ako si dopadla! snad to bude ok...

didulka85
11. máj 2010

Tehotenska cukrovka je ina ako ta normalna. Pri nej nemozes tie dia veci... Tam su kadejake umele sacharidy... Na to ma hned upozornila diabetologicka.

denisocka
11. máj 2010

Groka,a ty ako?

peta131
11. máj 2010

didul tak to mas blbe 😖

kvietok121
11. máj 2010

didulka tak to je fakt ja sineviem predstavit dietu ... ale ty to super zvladas, a viem ze aj zvladnes

halintoa
11. máj 2010

Niky: drž sa 😒 , myslíme na Teba
kvietok: Matejko sa síce nevolám, ale aj to je krásne meno 😉

Kočky: keď ide partner k pôrodu, je nutné, aby absolvoval dajaku prípravu/kurz?

zuzana76
11. máj 2010

Nikit ☹ , dufam, ze to bude ok

ja zase vobec nemusim sladke, ja chcem popcorn a nemame doma, ja sa zblaznim 😒

denisocka
11. máj 2010

mna ta z MMB o to kreslo snad ešte obviní,že som tu dieru vydobala ja

ajhla :
Dobrý večer, kresielko nebolo používané dosť dlho. Keď sme si písali tak som ho kontrolovala a nikdy som na ňom žiadnu dieru nenašla, ešte som aj prala poťah. Cez internet som predala dosť veľa vecí a nikdy som nikoho neklamala. Ako si to teraz predstavujete? mimochodom o 12 tej ešte nebolo potrhané a o tretej už áno?

zuzana76
11. máj 2010

denis, coze? no fasa, to co ma byt?

mywiel
11. máj 2010

Deni tak sa to stalo pri posielani postou a to ti musi uhradit posta ak bol balik poskodeny ak nie tak klame. 😠

halintoa
11. máj 2010

no tá teda na Teba riadne útočí 😕 , nedaj sa

peta131
11. máj 2010

deni tak to je sila 😠

peta131
11. máj 2010

posli jej tu fotku tej diery 😠

kvietok121
11. máj 2010

halintoa: myslela som meno nasho babenka

denisocka
11. máj 2010

To neni chyba posty,obal bol neposkodeny

kvietok121
11. máj 2010

halinhoa: ja budem chodit niekedy vjuni ... potom ide muz k porodu zdarma - CADCA

zuzana76
11. máj 2010

denis ano , odfot tu dieru a posli jej foto, iank toto je smola

zuzana76
11. máj 2010

ked to bolo neposkodene, klame ona, ja len enchapem tych ludi, naco vlastne klamu 😒

denisocka
11. máj 2010

Fotku ma,ona tam tu 6cm dieru nevidela

zuzana76
11. máj 2010

ja som v nemom uzase

didulka85
11. máj 2010

Deni, tak to je teda sila...
Halintoa chodime s mm na pripravu na porod. Je to dokopy 6 prednasok. Pripravuju nas tam na to, co nas caka...

denisocka
11. máj 2010

ono je možne mže to prehliadla,je to odspodu ako sa swedi na tej časti, v ktorej je vložena taka spevnujuca doska, ja som to zbadala až som to otočila naopak a šla pozrieť aka baterka do toho ide

ja som jej odpísala že .
Martina,sa nehnevajte,čo ma chcete obviniť že som ho snad potrhala ja ? cely masiac som čakala kým sa ku mne dostane , čo sme si vymienali info cez maily a mmb.

ano, na obed som vám písala cela nadšena,že kresielko došlo - poštarka mi ho vyniesla hore do bytu,kdeže som doma na rizikovom a musim ležať. ja som cela nadšena napísala že prišlo , a išla som si lahnuť so synom. poobede ked sme sa zobudili,tak som sa na neho išla pozrieť poriadne , v akom je stave - ma trocha vyšuchy spodok kde sa sedí,nejake mini fliačiky a ked som ho obrátila ,že idem pozrieť aku baterku tam treba tak som našla dieru , a najeka dve male po obvode kde je ta tyč -hned som vam to písala . takže si vyprosím,aby ste mi taklto písali ,že o 12hod bolo ok a o 15hod nie.

ja som sa vas neraz jasne pýtala ,v akom je stave - sa nehnevajte, ale 30e za toto je sila . opísali ste že je nepoškodene, plne funkče a ta biela umela hmota kde je to vybrovanie je navyše počmarana perom.

takže bud vam to pekne vratim a poprosím zaslať spať peniažeky + poštovne ktore ma vyjde vratenie kresla,ktore nezodpoveda popisu,
alebo mi vratťe 10E a ja tam dam hadam nejakej krajčírke našiť platu

denisocka
11. máj 2010

ako už mam toho dosť ,
jednak poškodene obliečky čo mi došli a vraciam spať,tak pýtam predavajucu zaslať 1,3€ poštovne,kdeže nieje moja vyna že ich musim vratiť že su vadne a ona mi odpíše že OK - a vy mi pošlite 1,3 za tie,ktore vam posielam bezchybne

denisocka
11. máj 2010

ako čo za ludia su poslednu dobu medzi predavajucimi,nechápem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre