♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lulusha
17. máj 2010

aaaauuuuu deniiiiiii 😲 😲 😲 az ma to zabolelo.... daj si na to rychlo nejaky Dettol a zalep...

bea, ja som sa tiez cez vikend tiez obarila...polievkou... ale len na ruke, nastastie...

lulusha
17. máj 2010

aha, teraz som vlastne prvykrat videla, co sa robi s babatkom po porde (video je z Ceska)

https://www.youtube.com/watch?v=j3qUpvb8LBI
denisocka
17. máj 2010

už si močim palec v domacej palenke,len už je asi neskoro ,bo už ani nekrvaca 😒

denisocka
17. máj 2010

😀 adal,ani nie bolesť,len šok - palec v mašine a ja som nevedela kde je spätný chod 😀

halintoa
17. máj 2010

deni: au 😖

lulush: krásne videjko 😵 , ja už sa tak teším, keď budem mať bambuľku pri sebe 😵 😵 😵

halintoa
17. máj 2010

myslela som prvé videjko 🙂

ucebnica
17. máj 2010

my sme tiez augustovy 🙂 nasa prva dcerka by sa mala narodit 11.8 na moje meninky ta sa jej uz nevieme dockat. a vsetky ostatnym maminkam prajem nech to teda aj v takom teraz v zlom pocasi dotiahli do uspesneho konca a mali zdrave deticky 🙂

Zuzka

groka
17. máj 2010

ahojte baby
prisla som zo skolky,maly uz sa hra v izbycke,vari,mi povyberal vsetky kuchynske veci,hrnce,ja sa pojdem osprchovat a idem na pohotovost,pretoze od rana zasa bolesti,na obed som si lahla,nieco to pomohlo,no ked som vstala,tak zasa,takze idem na pohotvost s tym,ze mala som nieco s krizami pred par dnami a neviem ci z toho ale mam bolesti v celej panve,klboch,podbrusku nech sa kuknu na maleho,urcite mi budu robit aj CTG takze ak to bude ok a nebudem ani otvorena alebo nejaky nalez na krcku,idem domov bez debaty,no ak nieco,ostanem tam a budem musiet to tam prezit,veci si este neberiem zo sebou,to by som sa este vratila domov po ne

no a drzte mi palce,nech len idem domov a nech je vsetko ok a nech to je teda z tych krizov

denisocka
17. máj 2010

jaj groka,myslíme na teba. maš na niekoho číslo tu z augusta? žeby si dala vedieť ak by ťa tam nedajbože nechali

lulusha
17. máj 2010

groka, drz sa, hadam to bude len z tych krizov... drzim palce, nech ta ukludnia a nech je maly v poriadku 😉

denisocka
17. máj 2010

krásne video, hadam sa mi z toho plačui nespusti mlieko 😀

halintoa
17. máj 2010

lulush: to druhé video bolo hrozné, chuderka malá, ledva sa narodí, už ju vlečú preč a vyšetrujú a hentak necitlivo 😖 , bohatstvo, normálne sa mi dvihol tlak...

groka
17. máj 2010

deni nemam na nikoho cislo,ale tak chodim do sukromky odtial vam daju baby vediet urcite,ved aj ked som bola v 14tt v nemocke,tak som kazala aby napisali kocky aj sem
a zas ja neratam s tym,ze tam ostanem,zbytocne tam nebudem,bude sice hadka,ale tak nech

halintoa
17. máj 2010

groka: drž sa

denisocka
17. máj 2010

oki groki / taK NECH SI čOSKORO DOMA A V PORIADKU!

nikitka231
17. máj 2010

lulu 😵 boze ja som sa skoro rozplakala 😅 tak hormony mi harasia....to video je uzasneeee....bozzeeee take male pidi mimi bezbrannneeeee....ako plakala...sa chcela vratit ku mamine do bruska asi

lulusha
17. máj 2010

hali, vsak? ja som mala tiez take zmiesane pocity... chuda tam place, tatino si nakruca akoby sa nechumelilo a doktorka ho tam sucha, strka teplomer do zadocku a co ja viem co este... ☹ viem, ze je to potrebne a ze na Slovensku je to iste take iste, ale aj tak mi tislo srdiecko ☹

lulusha
17. máj 2010

niki, aj ja som mala na male s placom... a ako sa potom utisila, ked ju pekne zavinuli, ze? 😵

mywiel
17. máj 2010

Deni ty co stvaras? 😅 😕 Sijaci stroj hotova zbran... 😅
To video je hrozné ako na beziacom pase s tym novorodencom zaobchadzaju... 😖 😲 Este stastie ze tu je to iné.

michaela80
17. máj 2010

groka ale zase za kazdu cenu s netahaj domov...sama viem ze nemocnica nic moc..sak tu trcim treti tyzden....a pritom ziadne bolesti nemam, krcok ukazkovy....inac zajtra sa rozhodne ci ma pustia domov alebo aspon na priepustku cez vikend...ani spat nebudem moct...

denisocka
17. máj 2010

joj,zas take hrozne neni to video 😉

denisocka
17. máj 2010

miši,ja ešte stale nechapem,že si tam 🙄

michaela80
17. máj 2010

ta vidis...a dnes ma aj depky chytaju ...som sa pohadala s mm....tyzden pri mne nebol bo bol prechladeny a dnes hadka takze tak......

mywiel
17. máj 2010

No mne sa absolutne nepaci ako s tymi novorodencami zaobchadzaju to tu také nieco nevidis... 😅 😕 Tu takéto vysetrenia, merania maju cas otecko babo vykupe a to na porodnej sale pri mamicke a dve hodiny nas nechali na sale spolu vsetkych troch v klude.

halintoa
17. máj 2010

myw: také niečo chcem, ako sa malá narodí, tak ju na mňa položiť a chcem, aby prebehlo aj prvé priloženie k prsníku skôr, ako mi ju odnesú a pri tom vyšetrovaní chcem, aby bol mm. Najlepšie bybolo, keby to prebehlo až po min. pol hodke, čo budeme spolu, nech nemá chúďa také šoky, hneď ostré svetlo, necitlivé zaobchádzanie, naťahovanie 🙄 ...

michaela80
17. máj 2010

halinota to chcem aj ja...ale neviem neviem ako to tu vezmu....tu vraj davaju babetka k mame az po 3 hodinach.....

halintoa
17. máj 2010

michaela: hmm, asi budeme musieť byť asertívne a ozvať sa, veď nemému ani jeho mama nerozumie 😉 a pokiaľ by namietali, tak rýpať a rýpať, nech im tú hlúpu rutinu znepríjemníme. Čím viac mamičiek sa bude ozývať, tým skôr sa s tým niečo bude robiť. Ja si to dám do pôrodného plánu, v TO sa ním vraj snažia riadiť 🙂 .

michaela80
17. máj 2010

hej vraj aj tu...no sak uvidime tiez budem na tom trvat...

carmenn323
17. máj 2010

babulky poradte zajtra idem kupovat kozmetiku pre mimi ,tel.mlieko,sampon na vlasky,olejik,sudokrem a co mi este treba?

michaela80
17. máj 2010

carmen to ti neporadim lebo ja to dostanem od kamosky ako darcek, je kozna lekarka....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre