♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
15. dec 2010

@jankasramka Krásne fotky,má toho veľa precestované.Aj môj mm,rád cestuje,ale zatiaľ len po Európe.On by rád aj ďalej,len peniažkov je pomenej ☹

helen1007
15. dec 2010

ahojte kočky. no tak mi sme už 11 dní samé. vôbec som nemala čas ísť na koníka. keď mm odletel zdrhla som k našim do PK na týždeň, teraz som doma,ale pred vianocami zase zdrhám k našim. Chcem sa vás opýtať či sa už všetci prevalujete na bruško. Dominike sa totiž vôbec nechce. Hlavičku mi držala už keď mala 5 dní, Plazí s po brušku, odráža sa nožičkami a plazí sa aj po chrbátiku, koníky pase pekne, sedí už tiež celkom pekne, stále sa stavá na nožičky ale nie a nie sa pretáčať na bruško a späť. už neviem čo by som s ňu robila.

danulienka35
15. dec 2010

@kvietok121 to nasa ma energie ked ma ist spa 😀 😀 😀 t na roadavanie 😀 😀 😀

danulienka35
15. dec 2010

@memory97 vycurana uz vie ked ju volame ze ju ideme fotit

danulienka35
15. dec 2010

@alure dakujem moja 😉

wladymyra
15. dec 2010

@memory97 uz som taketo pokusy robila, ale asi som nebola dost trpezliva. tak od dnes idem na to - julca uz spi s plnym bruskom, uvidime kolkokrat vstane 🙂

zelam vsetkym lepsiu noc ako bola tato posledna 🙂

danulienka35
15. dec 2010

@kahlan1 ajoj moja toto iste mi povedal lekar ked som cakal Niki ze obal tam je ale plod nie a pozri aka baba znej je je vsetko ok neboj

danulienka35
15. dec 2010

@mirmaj jej aka je krasna a velika babulka 😉

kahlan1
15. dec 2010

@danulienka35 no aj tak mam zatial iba dutinku 🙂 ale citim sa uplne tehotne

danulienka35
15. dec 2010

@kahlan1 uvidis ze bude vsetko ok hovorim i ja som tak bola a je z toho Nika ma uz 17 skoro 18 bude babulka uvidis

dajna11
15. dec 2010

@mirmaj vidím že už aj papáte príkrmy: 🙂 🙂 🙂 čo také?aby som sa vedela pripraviť

danulienka35
15. dec 2010

@helen1007 ani nasa sa neprevaluje

seagull2404
15. dec 2010

@jankasramka ja som kupila tiez za 65, len este uvazujem nad tym teplym overalom, ten ale stoji asi 25 eur, tak neviem, ci by som to vyuzila

seagull2404
15. dec 2010

@danulka3 😀 😀 😀

danulienka35
15. dec 2010

kde ste vsetky?

mirmaj
15. dec 2010

@kvietok121 no dúfam že hej, už spíme tak uvidím ako v noci 😉
@jankasramka prečo ste sa rozhodli? zvíťazila brokolica alebo cuketa? ja sa tak rozhodujem na zajtra či dať zemiačik alebo brokolicu
@memory97 asi budeme musieť aj my nad takým pouvažovať, lebo niekedy to máme aj na nohách 😝 a vždy som sa čudovala načo su take podbradníky, už viem 😀

mirmaj
15. dec 2010

@dajna11 hej už sme začali ale zatiaľ len mrkvičkou, zajtra pridám bud zemiačik alebo brokolicu ešte neviem, pridala by som aj skôr ale dnes sme mali očkovanie tak som jej moc nechcela dávať zmenu, asi by to nemalo nato vplyv ale tak pre istotu, poznáš to nie? 😉
@helen1007 naša sa parevaľuje ale nie že nejako stále, asi tak pred cca 2 týždňami sa jej to podarilo 1x, potom to ešte asi tak zo 3x urobila a potom nič, a dnes zasa začala tak viac, ako som ju položila hned bola naboku a viac krát skončila aj brušku 😉
@danulienka35 ja už som tu mala už spinka a mm išiel na pivo, tak sa idem venovať len vám 😀 😀

mirmaj
15. dec 2010

@wladymyra a to ti vydrží potom spať do kolkej ked už o pol siedmej spí? to už akože na nočne spanie?

danulienka35
15. dec 2010

@mirmaj ajoj moja ako je s aikou? nevies?

dajna11
15. dec 2010

@mirmaj no ved ano,ak by mala nejaké problémy aby si vedela vylúčiť z čoho 😉 😉 no a dávala si sama od seba alebo až ked ti povedala dr.

dajna11
15. dec 2010

tu je moj chlapisko

danulienka35
15. dec 2010

@dajna11 to su kukadla krasne 😉

mirmaj
15. dec 2010

@dajna11 ten je krásny 😉 no tak ani to neviem špecifikovať či sama od seba alebo ked povedala Dr. 😝 ked som bola predtym na poradni mala Tamka presne 3 mesiace a dalšiu nam dala o 6 týždňov a vtedy povedala to budeme už aj prikrmovať a dala mi brožuru k príkrmom, ale ja som nezačala hned ked mala 4, lebo som mala pocit že papa máličko aj mlieka a že jej uplne stačí tak som začala až ked mala 4 mesiace a 10 dní 😀 to je rozdiel čo? 😀 😀 ale začali sme naozaj tak po troche a vždy potom ako jej dam zeleninku vypije aj skoro plnu dávku mlieka takže určite ju to nenasýti to čo zje 😉
@danulienka35 nie neviem ako sa maju len to čo písala sem Vladka, ja nemám na nu kontakt bohužiaľ 😒 chúda dúfam, že budu skoro v poriadku a pustia ich ☹

danulienka35
15. dec 2010

@mirmaj no dufajme ze bude v poriadku

dajna11
15. dec 2010

@mirmaj dakujem 😉 😉 .lebo my sme mali tú poradnu tak ako vy.....teraz máme isť na to preočkovanie,ale pred tým mi nič nehovorila o príkrmoch tak sa zasa bojím niečo uponáhlať...ale zasa on mlieko pije o dušu,sotva vydrží 3hod. teda ako kedy 😉

dajna11
15. dec 2010

@danulienka35 díky.....ešte sú stále modré.....

mirmaj
15. dec 2010

@danulienka35 no dúfam aj ja, ale hádam to nebude až take važne nič 😒
@dajna11 a ste na UM alebo kojíš? inak tuto niektorým mamičkám kazali tiež začať až od ukončeného 5. každý fakt povie niečo ine a potom si vyber 😝

dajna11
15. dec 2010

@mirmaj sme na UM. ked som mala začať prikrmovať dcerku ked bola mala a tiež bola na UM tak po 5.mes....vtedy sa to však určovalo ešte podla hmotnosti

mirmaj
15. dec 2010

@dajna11 no a stačí že prejde pár rôčkov a už sa to určuje zasa podľa niečoho ineho tak si vyber potom

vladka84
15. dec 2010

no caute baby, my este nespime 😠 ani jedna... to co bude zasa za noc 🙄
zajtra mame ist na nozicky, som zvedava kolko miiiinus bude rano 😕 teraz mame len minus 9 a sneziiii...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre