♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

helen1007
3. jan 2011

@katulkaaaaaa budeme chodiť plávať do Trnavy...odporučila mi to kamoška, tam by mali plávať iba detičky, majú tam viacej kurzov denne a celý týždeň tak som zvedavá....v piatok budem múdrejšia, idem na taký "pokec" pred prvým plávaním....inak obdivovať ma nemusíš, ja som zdrhla k mamine, aby som nemusela byť doma 🙂 ale už iba tri dni a idem späť domov ☹

eis4
3. jan 2011

@kvietok121 tak vidím že aj ty sa potrápiš 🙂 moja vydrží v hojdačke ked spí inak iba 10 min.chvalabohu že mám chlapa akeho mám 🙂 ja varím ked príde z roboty on sa s nou pohrá ,pokecá,inak so mnou sa malá nebaví už dva mesiace 😀 len s tatinkom,tomu rozpráva ,vysvetluje. 😅 mám pocit že do tatina je zalubená 🙂 on hovorí ,že so mnou sa nebaví malá preto lebo mi nemá čo povedať,ked sme stále spolu 🙂

akika722
3. jan 2011

čaute
boli sme na kontrolu,maly ma vysledky vyborne,dnes papal jablčko hruštičku 😀 hovorila že bmu mam davať lebo berie železo nech ho neupchava..skoro mi zjedol aj ruky 😀
@barinkova ja som myslela že original lebo som videla aj taky nazov to malo a bolo to draheeee,ja som dnes kupila v tescu od hami či hame boli tam 2 kelimky že 100%jablčko hruška v sk to vyšlo na nejakychh 45

eis4
3. jan 2011

@helen1007 už som nad tým rozmýšlala že jej začnem čítať rozprávky,vyskušam či to funguje aj u našej 😀

akika722
3. jan 2011

baby viete z čoho mal vraj maly ten zapal obličiek???z tych neliečenych kvasiniek 😠

liba78
3. jan 2011

ahojte, malý má od dnes atb. Do nošteka a aj sirupček. Dúfam, že ho zje 😒
@akika722 to je hrozné, čo dokážu kvasinky svinské. To bola tá candida neliečená v pusinke ?

majka35
3. jan 2011

jaaaaj, žienky, ahoojte
@akika722 no super, ale aspoň sa to zistilo a preliečilo, dúfam, že ste v poriadku

@liba78 moja zlatá, nezávidím, ja som atb dávala barborke ak bábetku po ležiačky, injekciou bez ihly, vstrekla som jej ho do pusy a ona spapala, predtým som dop nej nič nedostala, žiaden liek, a toto mi poradila kamarátka

ja mám jazyk po zem, sa o neho podkýnam, som sama na dvoch perúnikov a po dlhej dobe mi spia obidve naraz

akika722
3. jan 2011

@liba78 ano ano moja to bolo to...tak čo mate všetke drobcov choručkych? ☹
@majka35 ja som mala včera tyky deň,dnes je doma mm ale ide na nočnu tak uspavanie večer bude sranda 😅

majka35
3. jan 2011

@akika722 už dávaš malému ovocie? ja som ešte len pri zeleninke, neviem, kedy mám začať s ovocím, dnes mi zjedla zemiaky s cuketou dve lyžičky a vôbec to nechcela, ale mrvku a inú zeleninu mňam

akika722
3. jan 2011

@majka35 ono je to tak moja...najprv mi dr,hovorila že mam najprv dni mrkva zemiak,potom dni zemiak karelab,dni zemiak cuketa a dni zemiak karfiol a potom ovocie..dnes bol 5deň čo papa mrkvu zemiak a predpisala mu malofer/železo/tak že mu do obeda mam davať ovocie nech ho neupchava 😅
Pri Paťkovi som ako prve dala kašičky a potom jablčko a tak mrkvu 😅 a on neemal problem a uvarenu mrkvu v polievke zbožnuje do dnes to ich zje aj 5/cele 😀

majka35
3. jan 2011

@akika722 ja jej dnes skúsim dať jabĺčko, keďže obed odmietla, a tiež ju upcháva tá zelenina, tak neviem ... barborka mi jedla všetko ako malá a teraz nenormálne cirkusy s jedením robí, ale od včera miluje hrášok nechápem ako je to možné, neznášala ho, ale včera sa boli bobovať s mm, ja som urobila hráškovú polievku a kominárske gule, prišla domov a tak spasala tu polievku a dnes som musela variť tú istú nanovo, lebo si ju objednala, že ona len hráškovú polievku bude jesť

eis4
3. jan 2011

@danulienka35 bože čo by som za to dala,moja niekedy vstane aj 8-9 krat s plačom a vtedy ju treba zobrať na ruky,sice len na chvilu ale už som hore a ťažko sa mi niekedy zaspáva aj ked som unavená.chudatku sa asi niečo sníva🙂

akika722
3. jan 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 moj zeleninu nemusi,no hrašok a mrkvičku ano..dnes som robila že tarhonove rizoto som obkukala z temy čo dnes varite 😅 a zeleninu vyberal bokom 😀 tu čo si nevšimol spapal a dnes u mamy ostal ked sme boli na kontrolu s malym a on tam normalne zjedol jablčko skoro cele 😲

majka35
3. jan 2011

@eis4 mám ten istý problém v poslednom čase, stále sa budí, potrebuje dať dudu, upokojiť a ja už neviem zaspať potom ... mňa budí aj staršia, mami idem pišať, mami som smädná, mami to a mami hento

akika722
3. jan 2011

@majka35 to s tym staršim dieťatom poznam... 🙄 a potom sme hore všetci

memory97
3. jan 2011

@katulkaaaaaa ano ja davam cebion pravidelne 5 kv. raz za den. A dnes som zabudla🙂 musim to napravit🙂

@katulkaaaaaa teraz su uz specializovane plavarne, kde okrem babatiek a mamiciek nie je nikto a je to podrobene hygiene. Chceme ist tiez s malym, len musim pozistovat a hlavne, nech je lepsie pocasie🙂

eis4
3. jan 2011

@mirmaj to máš super,že ti tak zaspinká.ale to UM ti nezávidim,keby som mala po nociach este pripravovať papaníčko tak by sa susedia nevyspali 🙂 naša je nekompromisná čo sa týka jedla vrieska kým nedostane jesť,aj ked vždy je to lepšie ako na začiatku ,teraz už vydrží 2,5 aj 3 hod ale na začiatku pýtala každu hod,ale doktorka nám to zakázala lebo ,že ju bude bolieť bruško,tak nám niekedy na rukách vrieskala aj hodinu kým nedostala jesť ☹ a ja som plakala s ňou

eis4
3. jan 2011

@majka35 to ti nezávidím,preto sme sa dohodli že budeme mať len jedno.ani do roboti by som nemohla isť kým nevyrastu ani nikam lebo sme tu sami,obidvaja sme z hurbanova a bývame v žiline(t.j.-250 km.)ale aspoň svokra tu nestraší,stači ked ju vidím raz za 2 mesiace 😀

kvietok121
3. jan 2011

@memory97 to dufam lebo noc bola hrozna
@katulkaaaaaa tak sme na tom dve

kvietok121
3. jan 2011

@eis4 zlatunka, no proste vie ze dievcata maju kecat s chlapmi🙂

memory97
3. jan 2011

@eis4 😀 😀 😀 az si ma rozosmiala tym, co ti mm povedal🙂 ona sa s tebou zacne rozpravat neboj🙂 len to chce cas, nas maly keca so vsetkym okrem maminy a tatina 😀

@akika722 hlavne, ze ste uz v poriadku... fuha to by ma ani vo sne nenapadlo, ze to mohli byt kvasinky.... 😀 prvykrat som precitala, ze z mliecnych kasiciek🙂 my to neslo do hlavy, tak az na druhykrat, asi by som si mala ist lahnut, ked uz takto zle vidim 😀 😀 😀 😝

@liba78 rychlo sa uzdravte, nech je Jurko v poriadku. Nedala ti aj probiotika k ATB?

@majka35 nas maly zjedol cuketu so zemiacikom iba pol lyzicky a uz mi neotvoril pusinku🙂 ja som davala ovocie, az ked sme vyskusali skoro vsetku zeleninku a masko. Citala som, ze ovocie ma ist az, ked babo okusi masko, ale 100 ludi 100 nazorov 😉 jaj babulky ani nehovorte, ze to nevyspatie bude trvat este niekolko rokov 😒

memory97
3. jan 2011

@kvietok121 Matejkovi bude uz lepsie neboj a sa aj vyspinkate. My mame raz zly den, potom dobry, ale stale si poviem, ze raz to skonci a ja sa aj vyspim 😀 😎

akika722
3. jan 2011

@memory97 ešte dlhoooooo moja...potom budeš vstavať do školky a d druhemu 😵 potom do prace,jasne že cez vikend budu pri tebe už o 6tej že su hladny...možno v dôchodku,ak nebudeš byvať v vnučatkami 😀

memory97
3. jan 2011

@danulienka35 uz mam vo fotobloku maleho fotky, ale nepresli mi vsetky, skusim este vecer nejake doplnit, ked maly zabuva🙂

memory97
3. jan 2011

babulky tu je fotoblog o spravnom vycisteni nosteka u babatiek pri hlienoch,..., mozno to niekomu pomoze https://www.modrykonik.sk/fotoblog/strapco13/cl...

memory97
3. jan 2011

@akika722 😀 😀 😀 no budeme musiet castejsie navstevovat babky🙂

helen1007
3. jan 2011

@akika722 ty vieš ale človeka potešiť 🙂 , ešte že tie naše deťúrence stoja za tie prebdené noci, už teraz sa začnem tešiť na dôchodok 😀

helen1007
3. jan 2011

@akika722 to by mi vôbec nenapadlo, že by mohol byť z toho taký zápal 😲 ....a teraz už je to všetko ok?

helen1007
3. jan 2011

@liba78 rýchlo sa uzdravte.....ako sirupček mu chutí?

danulienka35
3. jan 2011

@barinkova to mi je luto moja neboj bude dobre budem vam drzat palecky aby tento rok bol pre vsetkych dobry 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre