♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
13. jan 2011

@helen1007 to je presne aj u nas moja musi spat ak nespi to je rev
@kahlan1 dakujeme 😉

kvietok121
13. jan 2011

@mirmaj ahojky ked o stale inac, ale ja ho tiez uz nedavam on vstane vacsinou o stvrtej o siedmej kupeme a do osmej sme v posteli len niekedy vyvadza ... dnes zas bol zlaty papal papal a zrazu sa na mna len pozeral a dlho tak aj ja na neho ani som sa nepohla tak sa potom krasne usmial a uz sa mu sapt nechcelo tak sme sli na 10 min k tatinovi do kuchyne a potom som si ho dala lezato na kolienka a sssssssss a za 5 min spal tak dnes to bol celkom fajn deen uvidime ci este bude hore

helen1007
13. jan 2011

@danulienka35 na moje prekvapenie to znáša veľmi dobre. Ja som tam totiž naskorej ani nechcel aísť s malou, bolo mi to blbé, prineissť dieťa tam kde zrovna o neho prišli, ale toľko ma prehovárali nech prídem, že im to dobre padne. Ja si neviem predstaviť seba nanjeje mieste, ved ja som plakala pri každom tehotenskom teste, krotý ukázal že nie som tehotná a nie toto. ☹ Ale berú to optimisticky a plánujú si zarobiť na dovolenke v lete nové. Tak snád sa im to podarí. Inak toto dieťa sa im po roku snaženia podarilo zarobiť v byte ktorý kúpili od nás...takže to bude asi šťastný byt treba len vydržať 🙂
inak malá sedí super zlatíčko 🙂

hajatanufus
13. jan 2011

@danulienka35 dakujem
@helen1007 chudak holka to mi je luto aj mam znamu co uz dva krat potratila a ked zistila ze mame babtko tak chuda strasne plakala a povedala nam ze si podali ziadost o adopciu tak neviem ci uz nieco maju lebo som s nimi uz vyse roka neni v kontekte od kedy som v uk lebo sme mysleli ze sme stratili ich tel.cislo ale nakoniec som ho nasla tak som hovorila mm nech im zavola ani nevedia ze uz mame druhe lebo nechcem aby bola nestastna 😢 😢 😢 😔 😔

kvietok121
13. jan 2011

@danulienka35 krasne foto

elina313
13. jan 2011

ahojte dievčatá, prosím vás o radu, mali ste upchatú mliečnu žľazu ? Taká bolestivá hrčka... ??? čo vám na to pomohlo.... ďakujem za radu

hajatanufus
13. jan 2011

@elina313 skus studene obklady alebo tvaroh mne v nemocke dali namocenu plienku do mrazaku a to som si potom mala prikladat a potom mi este kazali davat tvaroh

helen1007
13. jan 2011

@hajatanufus to viem ako sa cítiš, mám kamošku čo sa snažia o dieťa už cez 4 roky a stále nič, tiež som ju už rok nevidela, nedokázala som sa s nou stretnúť ked som bola tehotná. Teraz mi písala či sa nestretneme, tak som zvedavá ako to dopadne vie že mám malú. Inak aj ďalšie moje dve kamošky nemôžu otehotnieť. Už mi to pripadá ako začarovaný kruh, pretože aj mne dlho trvalo kým som otehotnela a to až po prefukoch vaječníkov.

kahlan1
13. jan 2011

@danulienka35 tak uz sme prestahovany do Pezinka 😀
chcela by som zmenit detsku dr ty si so svojou spokojna? alebo mi nevies poradit?

akika722
13. jan 2011

@danulienka35 jéj ako hopkate 🙂
@hajatanufus to som s tym ani nepočitala že dnes dohodneme byt
@eis4 fuuuu..tak to nezavidím 😒

akika722
13. jan 2011

@elina313 moja ja som mala asi 3x,davala som malemu z toho vela papať hroznaaa bolesť no vyťahal a masaž v teplej vode

seagull2404
13. jan 2011

@hajatanufus krasa, este ze doktor povedal 😝 ja neviem, mala je akasi nervozna, papa len malo, potom zacne ten cumel len ozuzlavat a tie dasienka fakt maju trosku inu farbu, hmmmm, neviem....
@danulienka35 pane boze, to je uzasne 😀 😀

akika722
13. jan 2011

@elina313 opytaj sa kvietočku...ma veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa skusenosti

danulienka35
13. jan 2011

@helen1007 tak to ti verim ze ti nebolo do spevu ale to beru v podode a snad sa im to uz podari 😉
@hajatanufus neni zac moja 😉
@kvietok121 dakujeme 😉
@kahlan1 no super vies co ja chodim ku Gulovej som spokojna sestricka je troska razna ale ako budes jednat ty bude i ona 😉
@seagull2404 jej dakujeme 😉

kahlan1
13. jan 2011

@danulienka35 vdaka 😉

elina313
13. jan 2011

@kvietok121 ahoj, vraj si tu najskúsenejšia, aj keď verím, že by si radšej nebolo, čo najviac Ti pomohlo na bolestivú upchatú mliečnu žľazu ?
Ďakujem za radu

@akika722
@hajatanufus a vám obom tiež ďakujem, je to pre moju kamarátku, snáď sa to mne vyhne...

danulienka35
13. jan 2011

@akika722 dakujem moja 😉 gratulujem k bytecku kedy sa stahujete?
@kahlan1 neni zac budes spokjna dufam ze dame kavco nekedy? 😀

akika722
13. jan 2011

@elina313 😉
@danulienka35 dik moja..marec

ozaj nepouživate niektora plienky dm babylove?vraj su dobre velmi dobre,chcela by som skusiť 😒

danulienka35
13. jan 2011

@akika722 hej pouzivam ich ja a pampers len na noc ja som velmi spokojna su za sur cenu a dobre su

akika722
13. jan 2011

@danulienka35 kolko stoja?a lepiačky su na suchy zips?

danulienka35
13. jan 2011

@akika722 ja kupujme 100ks za 13,70ano maju suchy

danulka3
13. jan 2011

Ahojte,
ja som sa k počítaču dostala až teraz.Celý deň sme mali teploty po včerajšom očkovaní,takže bol stále na rukách,ani vonku sme nešli.Teraz už konečne spinká,uvidíme do kedy.Dúfam,že zajtra už bude dobre.

@akika722 To je super,že idete do väčšieho,aj ja by som brala,my máme tiež len 2-izbový prerobený na troj,ale aj tak tá jedna izba chýba.

@seagull2404 S tým plávaním si rozmysli,kedy by si chcela chodiť,aby sme tam čo najskôr poslali tie prihlášky,mne je to relatívne jedno,prispôsobím sa.

danulka3
13. jan 2011

@akika722 Ja som teraz vyskúšala plienky HAPPY,a tiež sú dobré a majú ich aj v carfoure v akcii za necelých 6 eur a je ich tam 64ks.Dokonca sú v tom balení aj sáčky na pokakané lienky,čo som ešte nikde nevidela.

akika722
13. jan 2011

@danulka3 verim moja..nam je tiež maličky ☹ to len nahoda,jeden starši par s nami vymeni byt+my dame poplatok ešte

☹ druhe očkovanie?a už je dobre?:

danulka3
13. jan 2011

@memory97 Vyskúšala som tvoj tip na test na mliečko.,tak podľa toho mliečko mám,lebo striekalo,skoro až na monitor 😎

akika722
13. jan 2011

@danulka3 ale maju lepiačky nie?

danulka3
13. jan 2011

@akika722 áno už druhé,som rada,že ho máme za sebou,máme na pol roka pokoj.Dala som mu paralenový čípok a spinkáme,tak dúfam,že už bude dobre.Aj po prvom mal takéto teploty.
A s tým bývaním,ja by som brala tiež väčší byt,ale keď si predstavím to sťahovanie...Už som sa niekoľko krát sťahovala,a keď sme prišli sem som povedala,že to je naposledy.Ale nikdy nehovor nikdy.. 😉

danulka3
13. jan 2011

@akika722 také ako Pampers

akika722
13. jan 2011

@danulka3 dik moja 😵

liba78
13. jan 2011

@akika722 super, nový bytík sa vám hodí 🙂
Jurko mal tiež min. týždeň problém s uškami. A vrieskal dva dni kvôli tomu 😖
@danulienka35 krásne sedí, buchtička malá 🙂

liba78
13. jan 2011

@hajatanufus lepší sa to, zajtra skúsime ísť aj von 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre