♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
18. feb 2011

@alure jaaaj, tak sukromna skola je ina vec, to mozete tlacit a tlacit na vedenie, ja na takej pracujem 😉 ja som mala podobny problem v triede, ale agresor bol velmi blizky znamy riaditelke, ktora to nechala zajst tak daleko, ze maleho uz nikde nechcu a tak on ostal a ostatni odisli, nakoniec sa aj tak triedy premiesali, ja som od zaciatku tvrdila svoje, ale som bola prilis mala ryba 😒

alure
18. feb 2011

@katulkaaaaaa prestávka ti neublíži naopak možno si telo niečo žiada,tak sa podaj tomu čo ti telo hovorí 😉
@seagull2404 no tak ja dúfam že tu také konexie nehrozia 🙂 ono u nás je to podmienené jednak IQ testami a jednak neberú nadstav...v triede je max 13 detí a viem že sú aj poradovníky..uvidíme ale každopádne školu hneď meniť nechcem,sme predsa inteligentný ľudia a všetko sa dá riešiť len treba chcieť.....iba ak by nedošlo k dohode tak sa budeme pozerať po niečom inom...v BA sú tuším dve školy tohoto charakteru.

helen1007
18. feb 2011

@liba78 ďakujem za radu, musím to tam popozerať 🙂

seagull2404
18. feb 2011

@alure tak v BA je to urcite ine 🙂 a aky typ skoly to je?

danulienka35
18. feb 2011

@alure myslim si ze ucinkuju ved je ako besna len kec a kope nohami no horza mm jeddol kolacik a ona mu tahal tanierik ze mnam sme sa smialy potvorka nasa hladova 😉
@katulkaaaaaa Katulka ja som vcera o 23 jedla chlebik s domacou mastou a ktomu vyprazany karfiol jak prasatko 😀 ale cokoladky ze bbbbbbblllleee to nemusim 😀

alure
18. feb 2011

@seagull2404 ZŠ intelekt súkromná škola pre intelektovo nadané deti a potom je ešte jedna štátna,ale tam sa mi nepáčil prvotný rozhovor s p.riaditeľkou tak sme ani neriešili...

akika722
18. feb 2011

@katulkaaaaaa moja.zavidiim ti tu pracu ☹ hrozne si tužim urobiť kozmeticky kurz 😔
@evanns rozkošnaaaaaaaa

alure
18. feb 2011

@danulienka35 to som rada,hlavne že je Chiara spokojná 🙂 a už je vonku zúbok,alebo sa ešte len tlačí?
Dnes sme rozmýšľali nad jednou agentúrou čo robí oslavy pre deti,dokonca je teraz na jednu akcia tak uvidím čo povie mm ..Oliver má o dva mesiace 9 rokov tak by sme mu chceli zorganizovať garden birthday party u nás na záhradke nch si to užije 😉 ak poznáte náhodou nejaké agentúry ktoré sa tomu venujú sem s kontaktmi 🙂

seagull2404
18. feb 2011

@alure hmmmm, ste boli aj na nejake testy? musi byt uzasne, ked pracuju s deckami specializovane

alure
18. feb 2011

@akika722 mojko určite nikdy nie je neskoro 🙂 a ak ťa také niečo baví tak smelo do toho...@katulkaaaaaa ti určite poskytne nejaký kontakt a môžeš sa realizovať 🙂

memory97
18. feb 2011

@evanns my sme skusali tie z DM-ka - vola sa to jogurtova presnidavka od 6 mesiaca. Su tam 4 jogurty cca nieco cez 3 eura to stoji. Humana ma tiez tieto presnidavky do cca 3 eur. Babatka uz mozu myslim od 8 mesiaca alebo 7 mesiaca klasicku nesladenu aktiviu alebo biele jogurty. Mala je nadherna🙂

@danulienka35 nestle najdes aj v DM-ku🙂 ako dnes drobcek, uz je lepsie?

@kahlan1 ja som citala teraz v jednej knihe, ze mozes dat uz skor klasickeho pribinacika, ale pokial je v rodine alergia, odporucaju az od ukonceneho 8 mesiaca davat mliecne veci, ktore obsahuju kravske mliecko. Ked si to tak vezmes, aj vsetky UM obsahuju zlozku z kravskeho mliecka 😉

@alure drzim prsty, aby boli pristupne aj ucitelky v skole a vsetko dopadlo v prospech Oliho. Velmi drzime prsty.

seagull2404
18. feb 2011

@akika722 na to nepotrebujes kurz 🙂 su kozmeticke formy, co to skolia v ramci vzdelavania ludi, ktoru ich kozmetiku pouzivaju a stoji to mozno len nejaky obed 😉

katkavv
18. feb 2011

@danulienka35
zaujimave, ze ti nechce papat kase, ale mliecko jej velmi chuti, ze ? 🙂

katulkaaaaaa
18. feb 2011

baby nahodou som objavila tuto stranku neviem co tam je ale tie fotky sa mi pacia idem to mrknut 😉
http://www.kgdolu.estranky.cz/

akika722
18. feb 2011

@alure zlatučky su 😵
je dobre že mate psychologičku kt.je ochotna prisť do školky,pozorovať a riešiť to..snad to už bude ok 😉

alure
18. feb 2011

@seagull2404 no Oliverko podstúpil testy ešte na bývalej škole lebo pani učiteľka stále tvrdila že ju ruší,že je zlý a on sa iba nudil...tak sme išli k psychologovi pre papier o tom že je hyperaktívny (bez toho papiera sa odmietala k nemu inak správať...ale to je na dlhú debatu) a odchádzali sme odtiaľ s pozvaním na testy po ktorých vyšlo že má vyšie IQ tak sme začali konať a hladať riešenie ako mu pomôcť..a presťahovali sme sa 350km aby sme mu dali možnosť mať viac možnosyí...ale mm tu pracoval takže sme spojili konečne zase rodinu do kopy

katulkaaaaaa
18. feb 2011

@akika722 zlatko ked chces poradim ti 😉 len teraz uz pojdem spat zajtra alebo ked bude cas pokecame aj cez fb ok?

katulkaaaaaa
18. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 mne je teraz po tych skoro troch tyzdnoch vzacne skoro kazde jedlo 😀

katkavv
18. feb 2011

@katulkaaaaaa
ahoj, ja som neplatila postovne, robila som vacsi nakup, priniesol mi to kurier, v pondelok som objednala a v stredu som to mala ... musis nakupit nad 95,60 € aby si to mala zadarmo
http://www.docsimon.sk/fees.php

alure
18. feb 2011

@memory97 , @akika722 ďakujem fakt veľmi vám všetkým ďakujem za podporu 🙂

katkavv
18. feb 2011

@memory97
a myslis, ze uz moze obycajny jogurt? (activia, honlandia a pod.) ja by som mu ho aj dala, len ci nie je skoro ...

akika722
18. feb 2011

@alure ale u nas v meste určite nič nie je...a celkovo tu na okoli ☹
@seagull2404 moja ale kde...ved sama poznaš TV a okolie..a kedže mm pracuje v Michalovciach,ja musim byť tu.blizko pri detoch 😔

katkavv
18. feb 2011

@alure
chalani su fesaci,
snad to dobre dopadne s oli aj so skolou, musia to riesit, lebo vsak im poodchadzaju deticky ako hovoris 😖

akika722
18. feb 2011

@katulkaaaaaa ok moja,ale budem tu asi až večer 😉 dík 😵

danulienka35
18. feb 2011

@alure tlaci sa polka je vonku s co mc donald?
@memory97 dakujem moja pojdem zajtra ku k i do Dm i lekarne hej je dnes ako keby jej nic nebolo koralky ma na krku 😉
@katkavv mliecko velmi ale nechce nutrilon 2 sme stale na 1 ale kasicky vobec ziadne inak vsetko spapa a mliecka velmi denne1300-1500
@katulkaaaaaa Katulka musis spapat i neco viac netrap sa dietami nebo skolabujes skus to s mierou moja mozno i preto si viac stresovana lebo telo potrebuje viac 😉

seagull2404
18. feb 2011

@alure to je take krasne 🙂
@akika722 dam ti kontakt??

akika722
18. feb 2011

@seagull2404 maš niekoho???? 😕 kde? 😕

alure
18. feb 2011

@akika722 ach ten zapeklitý kraj ...viem aké to bolo ťažké keď sme bývali v Rožňave,ani poriadna práca (aj keď ja som mala šťastie a dobrú robotku) ani žiadne možnosti.....ale myslím si že to čo robí @katulkaaaaaa budeš môcť skúsiť veď ona ti dá určite info čo a ako....
@katkavv ďakujem Kati 🙂 aj ja pevne dúfam,ale určite keď sa spojíme viacerí budú musieť riešiť naše požiadavky,samozrejme každý si zaslúži šancu...a je možné že dotyčný chlapec má nejaké problémy doma,alebo celkovo a nevie inak na seba upozorniť a dať najavo že potrebuje pomoc ☹
@danulienka35 mc donald je fajn,ale my mu chceme robiť oslavu u nás na záhradke a nie mimo domu...teda Oliverko má takú predstavu...je toho na nete hodne budeme si s mm musieť pár firiem preveriť 😉

akika722
18. feb 2011

@alure ved to moja...tu nie je nič... ☹

danulienka35
18. feb 2011

@alure aha to som nevedla mojko skus len aby boli supr a Oliverko si to uzil zasluzi si to velmi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre