♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
20. feb 2011

@brulka nasa je stale vecne dieta ale je pohybovo nadana tak volny cas travy sportom pondelky ma vybijanu,stredu ma tanecnu ,piatok hip hop a soboty softbal

helen1007
20. feb 2011

@danulienka35 krásna mamina môže mať len krásne detičky...inak s tou výchovou s tebou súhlasím, tiež by som ju nechala vyfajčiť celú krabičku, aby ju to prešlo hned na začiatku....s tou uponáhlanou dobou máš pravdu, ale môj názor je, že keď už raz máš deti sú to najdôležitejšie na svete a treba im podriadiť všetko, môžu mať slobodu, ale musia vedieť, že sa vždy majú kam obrátiť o radu a pomoc a že je tu vždy človek , torý ma na nich čas ked ho potrebujú

danulienka35
20. feb 2011

@brulka pekne snicky prajerm pojdem aj ja malinka uz spinka 😉

helen1007
20. feb 2011

@brulka dobrú noc

danulienka35
20. feb 2011

@helen1007 to je pravda moja holky sa radia je mezi nami vztah ako kamaradky a verim im veida ze raz by ma oklamaly uz by to nebolo kamaradstvo ale mama a dcera mojko pojdem uz do sprsky a hajat pekne snicky praejm pobozkaj malu 😉

helen1007
20. feb 2011

@danulienka35 krásne sníčky a malinkej božteky 🙂

danulienka35
20. feb 2011

@helen1007 dakujem napodobne moja 😉

majka35
21. feb 2011

@seagull2404 budeme papať zeleninku, ae začíname odznova až v piatok a to zase od jedného druhu a potom budem pridávať ´dalšie a ďalšie

prajem krásny deň ... ani sa vás nesnažím dočítať, lebo ste tu popísali neskutočne 😀

seagull2404
21. feb 2011

@majka35 a budes pozorovat, ktora zelenina jej robi tie problemy? joj, ale aspon to mliecko papate, my vcera so strasnym vreskom 70ml ☹

vladka84
21. feb 2011

dobre ranko, konecne sme dnes celkom dobre spinkali - teda Karinka spala vyyyyborne - zaspala o 19tej, na papanie vstala o polnoci, potom o piatej a o siedmej budicek 😅 joooj, moje zlatko, som sa na nu postazovala, tak mi chcela ukazat, ze aka vie byt pekna v noci 😵
skoda len, ze ja som sa budila skoro kazdu hodinu a pozerala som na nu, ci spinka, nejak mi to neslo do hlavy, ze sa nebudi..no som ja riadna koza 😀

majka35
21. feb 2011

@seagull2404 áno, no moja mliečko papá, kedže nič iné nedostane 😀 vieš čo, moja tiež jeden čas štajkovala pri pirí mliečka, tak som si ju položila na vankúšik na kolená a začala potichúčky spievať / ja ináč veľmi krásne spievam 😕 😀 / a ona sa zamerala na môj spev, pozerala uprene na mňa a ani si nevšimla, že vypila celú fľašu

ináč som zvedavá, ktorá zelenina jej robila takú šarapatu

majka35
21. feb 2011

baby, ešte používate monitor dychu? lebo mi už musíme vrátiť a neviem, či ma nečakajú prebdené noci od strachu

akika722
21. feb 2011

dobré ránko 😎

seagull2404
21. feb 2011

@majka35 ja som tiez zvedava, ze ktora to je, ja som totiz vyhodila niektore druhy a je to o nieco lepsie, ale nie idealne ☹ inak, ja robim nieco podobne, snazim sa ju zaujat inak, aj spievam (hoci moj spev nie je nic moc 🙂 ), ale nie vzdy zabera, ona ked nechce, tak nechce, len to vypluva a vcera som ju tak nechala, ze sice zjedla zeleninu na obed, ale potom mlieko az o 5tej, nic ine som jej nedala, ona proste nebude pit a hotovo, na druhej strane si hovorim, ze stale pribera, tak by som sa asi nemala trapit, len jej nechcem vytvorit zle navyky

majka35
21. feb 2011

@seagull2404 ja som si vždy hovorila, že lepšie menej jesť, ako viac ... preto ked barborka nechcela jesť, alebo aj teraz ked nechce, nenútim ... oni si same vypýtajú, ked vyhladnú ... aj tamarka má možno obdobie, že mliečko nechce, uvidíš o taký mesiac, dva sa ti za mliečkom zblázni ... deti prechádzajú rôznymi etapami, stále si na nás niečo vymyslia, aby sme sa náhodou my mamy nenudili

kvietok121
21. feb 2011

dobre ranko tak aka noc, u nas ani neviem povedat ako do pol stvrtej to bolo kazde dve hodiny od pol stvrtej do siedmej to bolo kazde pol hodiny, horor
@majka35 moja my sme uz vratili, a uz som si zvykla tiez som sa najprv bala ale teraz je to uz v pohode
@memory97 ved to
@brulka ja nebudem pouzivat pavuka 🙂
@liba78 v ten den ano

vladka84
21. feb 2011

@seagull2404 suhlasim s @majka35... netrap sa uz kvoli Tamarke, ved pribera a je zdrava 😉 zle navyky su ine, nie to, ze ti nevypije vela mliecka... moje krsniatko (bratova dcerka) je o pol roka starsia ako moja Timka a nosi oblecenie ako 12r. deti - nie zeby bola taka vysoka, ona je tucna! ale hrozne 😠 stale sa s nimi hadam, nech nieco robia, nech vyhladaju nejaku pomoc, ak to sami nezvladaju.... ked ju mam u nas, snazim sa jej dat nejake zdravsie navyky, chodime vela von, ale ona chudatko uz ani nevladze behat, prihlasila som ju s Timkou na zumbu, lenze potom pide domov, posadia ju pred telku, daju jej balik chipsov a hotovo 😠 je mi jej tak luto 😖

seagull2404
21. feb 2011

@vladka84 @majka35 dakujem, ved si to stale hovorim, len niekedy ma to aj trapi, lebo niekedy neviem, ci je hladna alebo len mrzuta 🙂 ale naucim sa
@vladka84 joj, to je strasne, balik chipsov takemu malemu dietatu, to je velmi nezodpovedne, poznam tiez take decka i rodicov 😠

kahlan1
21. feb 2011

dobre ránko co nove? cez vikend som tu nebola - sme pratali ako draci a vcera na 3 hodinovej prechadzke tak si necitim nohy - kondicku mam v haji 🙂 🙂

majka35
21. feb 2011

@vladka84 nemyslíš vážne ... chúďa dievčatko ... ☹ nechápem taký prístup, zničili jej život jej vlastní rodičia ...
😕

vladka84
21. feb 2011

som tym chcela povedat, ze ja sa skor obavam ak sa deti prejedaju - jej uz ako malej davali kazdy vecer do flasky puding (samozrejme osladeny), krupicu, doslova do nej pchali jedlo, lebo ved je taka zlatucka, ked ma sunky na nohach...no ano, male babo je zlatucke so sunkami, ale 7rocna slecna, ktora ma stehno siroke ako ja, tak to asi nie je az take zlatucke... a teraz je prvacka a samozrejme, ze ma v skole problem, deti sa jej zacnu posmievat, telesna je pre nu horor, v lete sa poti, hanbi sa ist na kupalisko 😖 som sa musela vypisat, lebo som ju mala u nas cez vikend, tak mi jej tak bolo luto, normalne by som jej rodicom dala po papuli! 😠

kahlan1
21. feb 2011

@seagull2404 za cely den ti vypila 70 ml? to nevadi len jej davaj vodicku alebo cajik - mozno ma len take obdobie. a viaceri mi vraveli ze odkedy zacali davat prikrmy tak deti odmietali mlieko uplne

lydulka
21. feb 2011

ahojte dievčence, dlho som tu nebola.. nejak nebol cas. ako sa mate?
mam na vas dve otazocky. 🙂 varite v Lucke, al. v obycajne vode? a ked davate žltok, tak surovy ho zmiešate do papanice, al. vajicko uvarite a zltok rozrobite do papanice.
🙂 dakujem

kahlan1
21. feb 2011

@lydulka ahoj ja varim varim v lucke ale vajicko som este nedavala

lydulka
21. feb 2011

@majka35 Majka my sme akurat vcera monitor dychu dali prec a cakalo nas nemile prekvapenie... splesnivel nam z toho matrac, nedychalo to tam pod tym.. tak dnes musime kupiť novy matrac. :(

lydulka
21. feb 2011

@kahlan1 takže ani nevies, co? lebo mamina mi hovorila, ze ona davala surovy.. ale v dnesnej dobe...vieme ako to je s nasimi potravinami..

kahlan1
21. feb 2011

@lydulka no ja by som sa asi bala surove - neviem ja zatial len zeleninu maso a vyzivy

evanns
21. feb 2011

ahojte maminky...

@vladka84 boze chudak dievcatko ☹

inak baby ja zacinam mat rovnake obavy, Natasha ma uz takmer 10 kil a ja chapem ze aj ine deti maju ale co mna trapi je, ze ona toho uz ani vela nepopapa a pribera...za den zje aktualne 450 ml mliecka, 125 ml ovocnej vyzivy, 150 ml zeleninky s maskom a caj a mne sa to nezda tak hrozne vela, poznam deticky co toho spapaju viac a menej priberaju, ja mam normalne obavy, ze bude mat po mne zdedene problemy so stitnou zlazou...ci??? sa vam zda, ze vela papa? a dalsia vec, ze ona nekaka kazdy den, ked pila iba mliecko tak raz za 5 dni a teraz tak kazdy druhy, ale som citala ze pri prikrmoch by mala aj viac, nie? 😲 😒

lydulka
21. feb 2011

@kahlan1 ved to, aj ja ho uvarim.

vladka84
21. feb 2011

@lydulka ja som citala, ze uvareny..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre