♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
1. júl 2010

@maminakatka moj vek pocatia alebo muzov? takze moj je 19-nast, ferbruar,
20-dsat jul.
a 23- a december.

este si to preistou pozriem.

lucia20
1. júl 2010

prve dieta - februar a ja som mala 19
druhe dieta - jun a ja som mala 20
tretie dieta - december a ja som mala 23

takto je to spravne.

mirkapal
1. júl 2010

@maminakatka
@lucia20 No ved ja si tiez myslim, ze sa na to neda spoliehat, ale pre zaujimavost by som rada vedela, ci to niekomu vychadza aj podla tvaru bruska. Aj mne hovoria, ze este ani teraz zo zadu, tzn. od chrbta vobec ani nevidno, ze som tehotna, len ked sa otocim, z boku a zpredu to uz vidno spolahlivo. Brusko mam spicate a cakam dievcatko (teda pravdepodobne) 🙂 Inak, pozerala som aj ten cinsky kalendar, co spominala maminakatka, tiez vychadza dievcatko. 🙂

lucia20
1. júl 2010

@mirkapal n mne v cinskom vyslo myslim raz alebo dvakrat zle. len tretie vyslo.

maminakatka
1. júl 2010

@lucia20 nie ja potrebujem kedy ste pocali v kay mesiac toto babo ....a tvoj vek -kolko mas rokov ,resp. kolko si mala ked si pocala

maminakatka
1. júl 2010

@lucia20 mne to vyslo ,aj babam ,co poznam ,kamaratkam ....neviem ...

maminakatka
1. júl 2010

a sorry ,ale padla nam elektrina

lucia20
1. júl 2010

@maminakatka VED SOM TI NAPISALA VSETKY TRI DETI...... MESAIC KEDY SME ICH POCALI A KOLKO SOM VTEDY MALA ROKOV.

maminakatka
1. júl 2010

@lucia20 no podla toho kalendara prve:dievcatko ,druhe:chlapcek ,tretie : dievcatko ...

lucia20
1. júl 2010

@maminakatka :D :D :D nuz troska sa sekol. podla mna nas tato ma vo vajkach len baby :D

helen1007
1. júl 2010

@jetokuko ahoj, ja som sa začala otvárať z vnútra, tak už 2 týždne poctivo ležím, dr. sa mi vyhrážal nemocnicou.Pred tým ma to sem tam pobolievalo, ale teraz už bolesti nemám. Skús viacej odpočívať.

maminakatka
1. júl 2010

@lucia20 xi xi xi 🙂 tak ten moj to tiez tvrdi,ze v jeho plavaju len chalani 🙂 no idem si ja zdriemnut,ked uz v noci neviem spavat ....prajem krasny dnik pa pa

21
1. júl 2010

@jetokuko , ani ja sa nechcem moc miesat, no aj mna bolieva spodok bruska, vtedy sa ledva otocim v posteli a chodit skoro vobec nemozem... A vsetko je v poriadku, neboj, je to normalne. Ked si polezim, postupne to prejde...

jankasramka
1. júl 2010

jaaaj baby, drzte palce, ja som uz na ceste do mexiko city. cely rok ani kvapka dazda a teraz prsi a hrozne je. este sa mi aj blbo sedi v aute....
nechcem byt jedna z tych co porodia v aute 😀

a inak co sa tyka tvaru brucha, tu tomu ludia dost veria ze spicate je chalan.
ja len viem ze starsi ludia to iste pouzivaju s kobylami. podla toho na ktorej strane je viac vydute brusko urcia pohlavie. veterinari sa tomu smeju ze to nema ziaden "cientificky zaklad" aze je to nemozne. a ja som sa uz velakrat presvedcila ze to funguje....

podla mna u zien to moze byt tiez pravda ale musis to mat v oku, ze ako presne ten tvar ma byt..samozrejme su vynimky kde to neplati koli nejakej abnormalnej polohe....

memory97
1. júl 2010

@lucia20 sme si to dnes vymenili s tou nespavostou🙂

@mirkapal: da sa to podla tvaru bruska zistit, ale nie vzdy je to vyjde🙂 mne vravela pediatricka, ked sme boli malemu zhanat lekarku, ze isto cakam dievcatko a 3x mi lekari vraveli, ze to bude chlapcek🙂 Ale ja ho mam tiez take okruhle ako kvietok🙂

@helen1007 tak sa drz na prijimackach, ja to uz mam nastastie za sebou🙂

@maminakatka by som sa na to nespoliehala, ale hlavne, ze sa to narodi zdrave🙂 to je najpodstatnejsie🙂 😀

memory97
1. júl 2010

@lucia20 😀 😀 😀 Lucia mozno po stvrtykrat uz bude chalan🙂

@jankasramka len davaj na vas pozor, tu cestu nezavidim...

lucia20
1. júl 2010

@jankasramka tak si davajte na seba pozor, nech sa vam nic nestane....

@memory97 ked ti mam pravdu povedat, my cakame uz aj ze to stvrte bude baba. :D ja som si tak trosku teraz podriemala na gauci, juj ja by som mohla v phode nahradit sipkovu ruzenku. ja by som stale len spala.

21
1. júl 2010

Zienky, nemajte obavy, ja vazne, kde sadnem, spim. Aj vcera vobec neviem, ako som zaspala na gauci... Dnes sme mali navstevu a teraz sa premaham, aby som nespala, zajtra totiz vstavam o 5.15 a idem do poradne a na prietoky...a na krv. Gyndu mam dost daleko, tak preto.

memory97
1. júl 2010

@lucia20 nic si z toho nerob, ja som dnes zaspala na telke a ani neviem ako dlho🙂 ale zas bola kratka noc 😀

@21 uff, tak to my budeme este buvat🙂 nech to zajtra dobre dopadne🙂

21
1. júl 2010

@memory97 , no ale prave som sa dozvedela, ze gynekologicke zomrel muz a zajtra ma pohreb, tak o 7 budem volat a uvidim, ci budem mat prist... Bol to zlaty gynekolog, porodnik...

memory97
1. júl 2010

@21 to mi je luto...neviem, ci bude v tomto pripade pracovat, skor ju bude asi niekto zastupovat....

kacena4
1. júl 2010

@jankasramka ja som mala promocie minuly rok, teraz idem kamaratke zo strednej, ktora studovala na tej istej vysokej skole co ja aj odbor rovnaky - a bude nam krstnou mamou - je mi ako sestra

kacena4
1. júl 2010

@jetokuko s tou bolestou pri vstavani a "odchode" na wc si nerob moc starosti, je to normalne, mas plny mocovy mechur a babatko na neho tlaci, tak preto to boli - ja tomu hovorim, zze ma kope co "cerstveho" masa, alebo ako keby ma koplo do otvorenej rany ☹ ale ked sa vycikam je to podstatne lepsie, drzim palce, nech je co najmenej bolesti

kacena4
1. júl 2010

cafte este raz babenky, vsetkym co ste promovali gratulujem a drzim palce pri dalsich skuskach
ja som skoncila s Bc. a povedala som si ze na stare kolena staci, pri 3 detoch studovat, reku nerobim to kvoli titulu, ale preto ze ma ta skola zaujala ale nepokracovala dalej az buduci rok a to zasa budem mat babo, tak koncim so skolou, s mm sme sa dohodli, ze ked budem chciet pokracovat tak na akademiu tretieho veku 😀 , sak to mam za par...

inak pred chvilou sme prisli s promocii, deti su tusim viac vyšťavene ako ja, mala mi dokonca v aute zaspala, ale okrem pre nich "nudnych" promocii si uzili aj mačanie sa fo fontanach v bratislave, tak to sa im ratalo

kvietok121
1. júl 2010

@helen1007 ahoj helen vitame ta v nasich diskusiach

my sme mali dnes poradu a gullas, asi tie bublinkove sposobuju naozaj iópuchy, nemala som co pit, tak som pila mineralku, vineu, gulas som nejedla, neuverite, ale rano som vracala, to som uz niekolko mesiacov nezazila

kvietok121
1. júl 2010

gratulujem aj ja k sprvavenym skuskam, , dnes ma matejko zas dobry den, 😀 kope, kope a kope

tiffanka
1. júl 2010

@helen1007 aj ja gratulujem a držím palčeky, nech ti to vyjde 🙂

kvietok121
1. júl 2010

vcera som slubila ze vam ukazem aku vybavicku som dostala od svojich siestacikov

kvietok121
1. júl 2010

tak tu je 😀

kvietok121
1. júl 2010

@mirkapal ja cakam chlapceka, neviem, myslim ze gulate brusko tipuju na dievcatko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre