♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nanula1108
16. júl 2010

@michaela80 akoze ste nadherne, aj mi slza vypadla, takto z blizka som to na foteckach ani nevidela,tak nech ste zdravuckeeee!!
@lenadka ja som tiez mavala tak vela poslickov, bolesti, stale na magnezku, ale teraz to ale tri dni uplne prestalo, akoze ledva zijem, z toho horka, aj klby ma neskutocne bolia, ale poslickovia nateraz vymyzli 😀 . len nech mi uz lepsie tie atb zaberu, lebo to hrdlo (uzlina aj ucho) ma este dost bolia.

akika722
16. júl 2010

@jankasramka Ďakujem pekne...nedala by som ho za nič...mesiac pred pôrodom som bola prechladená a primar mi robil USG a hovoril že budem mať "čudné decko"že bude mať veľku hlavu a malé telo,no jasné že mu nič nebolo,ja doktorov až tak neriešim,prežila som si s nimi viac než dosť,no som rada že som ešte tu...podcenili moje ochorenie a zistili to v poslednej chvíli...
ale tebe sa to už kráti,tak nech ti to rychlo zbehne a nech ste obaja zdravučký 😉

jankasramka
16. júl 2010

@akika722 preco ti vlastne vybrali oblicku? teda ak to nieje tajomstvo...

liba78
16. júl 2010

@aneta4 ja mam od dokiny magne b6 3xdenne.

@jankasramka neviem, preco sa im nevidí behat okolo koní z bruskom. Mata - svagrina ma ustajneneho konika v Omsení a tam má celú stajnu, cca 15 koní, na starosti jedna slečna a tiež je tehotná.. 🙂 🙂

akika722
16. júl 2010

@jankasramka nie,pohoda,zhubný nádor...

aneta4
16. júl 2010

@liba78 dakujem

kvietok121
16. júl 2010

ahojte baby tak to bolo skolenie, matejkovi sa vobec nepacilo, ved sa ani necudujem, cely den sediet, nedalo sa tam dychat, teplo, nohy puchli ,,, teraz mam na nich studene uteraky ... idem pocitat o com ste sa bavili

helen1007
16. júl 2010

@akika722 ahoj. mne zistili, že nefunguje a pritom mi do vtedy nič nebolo ani chorá som nebývala. Iba náhodou to zistili pri ročnej prehliadke. Teraz 29.6. bol rok čo mi ju zobrali. Ale, že táto jedna to zvláda všetko v pohode, doktorka povedala, že až nad očakávania, tak, že nevidí problém aby som rodila normálne. Iba mi majú dať nejaké antibiotiká pre istotu aj keď mám výsledky v poriadku. A musím začať chodiť do rizikovej poradne. A ty máš prečo iba jednu obličku?

liba78
16. júl 2010

@akika722 máš krásneho synčeka, a doktori sú tiež len omylní ľudia. Moja mamina otehotnela v 41 rokoch a tiež ju nútili ísť na potrat. Šance jej dávali na zdravé mimi len 30%. A sestra je zdravá ako buk a teraz má 16 rokov a 1.rok gymnázia za sebou. 🙂

jankasramka
16. júl 2010

@akika722 wow-to pises ako keby to bol len daky bolavy zub...ved to je pekna psychicka zataz ked ti oznamia take nieco a male dieta mas doma 😖
teda myslim ze si spominala ze to bolo pred rokom, vsak?

kvietok121
16. júl 2010

@mirmaj aj ja som si to priala ale vlieklo sa to a zo mne len tieklo
@tatulienka perfektneeee ... ja potom po oslave skusim odfotit a pridat teraz som rada ze sedim 😀
@akika722 o horucavach ani nevrav, to sa uz neda ani zit .... neskutocne
@tea333 aj my sme dnes boli s mm na veceru v maxe - klima a bez roboty
@carmenn323 niekedy nas vyplasia, ale asi ani im sa nechce hybat
@liba78 nahodou si zlata tehulka a urcite budes aj zlata mamina, ceulitidu ty a kdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????

akika722
16. júl 2010

@helen1007 pred chvilkou som písala,ja som mala asi rok hrozné bolesti v boku,chodila som po vyšetreniach,každy ma ignoroval/to som mala asi 19 rokov/posuvali si ma od dverí k dveram že to nič nemôže byť lebo som mladá,tak som to vzdala...no o rok neskôr som skoro odpadla,urobili mi CT a zistili že mam nador-zhubny PLUS cistu na obličke v dosť vážnom štádiu,tak presne na 20te narodeniny ma operovali...ale už je to za mnou akurat bežne kontroly...
ale nechapem ved aj ty maš jednu a budeš rodiť normálne....
pri druhom pohoda,lebo vraj keď jedna sekcia tak už všetké pôrody takto,ale prečo ma nenechali pri prvom normálne tak to neviem...
ale v podstate,aspoň bolesti som nemala 😀

akika722
16. júl 2010

@jankasramka nie nie,to sa stalo rok pred narodením prvého...
už sa o tom v pohode hovorí,necítim žeby mi niečo bolo,žijem tak ako pred tym 🙂

akika722
16. júl 2010

@liba78 sú lekári a LEKARI...mnoho z nich berie svoju pracu važne len vtedy keď im šupneš obálku do vrecka,vtedy sa s tebou začnu normálne baviť.a to ja nemám rada,neuznávam to...

jankasramka
16. júl 2010

@liba78 no mne to pripada uplne nechutne ako sa rozprava o potratoch ako by to bol nejaky nador-teda pripady ktore tu spominate. fakt tu nechcem rozoberat za a proti lebo ja som totalne konzervativna co sa tohto tyka ale ved este aj nas na veterine ucili na etike ze ani fenku nesmies sterilizovat ked je evidentne tehotna a uz vobec nie len tak potrat. fakt len vazne priciny.
a to akoze hovorime o zvierati-o nejakom psovi...

a mne krv tuhne v zilach ked pocujem tie stupidne vyjadrenia doktorov ze "odstranit TO". hnusne to je.

kvietok121
16. júl 2010

@carmenn323 neboj po porode pojdu dolu, ked budeme behat za nasimi aktivnymi zlatickami 😀
@kahlan1 ahoj vitaj medzi nami, znova nas caka strasna noc ... ale ona raz skonci
@21 aj u nas hrmelo ale len hrmelo a hrmelo ... a nic
@helen1007 ten dazd vam zavidim
@michaela80 miska este raz gratulujem je zlataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@groka takze dnes ste mali znova pracovny dnik, nezavidim, my sme malovali len jednu stenu a nechcem na to pomysliet ake to bolo utrpenie

akika722
16. júl 2010

@jankasramka tak to je.niektorý akoby sa v tom vyžívali,ja nechapem ako to dokážu urobiť a pozerať pri tom nato,veď už od začiatku je to babetko...
a nechapem aj tie ženy ktore sa nato daju lebo si chcú ešte UŽIŤ a toľko žien sa pokúša a nedarí sa...

liba78
16. júl 2010

@akika722 tak to máš pravdu. Pritom akú súrodeneckú základňu mám /je nás 5, 4sestry a 1 brat/ mám sestru aj zdravotnú sestričku. A tá pracovala 3 roky na ortopédii kde úplatkový doktor Patro bol primárom. A teraz keď spomínate obličky tak už cca 5 rokov je sestrička na dialýze 😉

kvietok121
16. júl 2010

@jankasramka suhlasim s tebou je to hrozne ...

groka
16. júl 2010

baby finisujem v izbe,je to krasne na jednu stenu sme nalepili borduru ze ako to bude vyzerat odfotim este dnes

kvietok121
16. júl 2010

@mirkapal teraz mi dal o dva tyzdne, takze idem vo stvrtok a potom uvidime

kvietok121
16. júl 2010

@groka ste sikovni

akika722
16. júl 2010

@liba78 no tak sestra by asi o tom vedela viac prečo ma jedna normálny pôrod a druhá sekciu 😉
ale dúúúúúfam že na dialízu sa nikdy nedostanem 😖

liba78
16. júl 2010

@jankasramka takto to vnímam aj ja. Bábätko je dar a určite by som si ho nenechala len tak vziať. Ale pamätám si to rozpoloženie mamky, keď sa vracala z poradní. Mala aj nejake gyn. problemy, takže najviac na ňu tlačili v nemocnici. Vraj kôli veku a keď odmietla odber plodovej vody, napísali jej do karty že odmieta liečbu. ☹ Mala to ťažké...

kvietok121
16. júl 2010

dobre baby idem buvat, aby som zvladla zajtra tu oslavu papa 😀

liba78
16. júl 2010

@akika722 držím palečky aby si ju nikdy nepotrebovala. Ale majú tam fešáka doktora 😀

liba78
16. júl 2010

@kvietok121 dobrú nôcku

akika722
16. júl 2010

@liba78 tak tomu verím že to musela zle niesť.
ja myslim že som si to nejak nebrala vzhľadom na vek...keď som otehotnela prvy krat mala som 21rokov tak aj to veľa robí a nepripúšťala som si že sa môže niečo stať,verila som že to bude dobre...teraz mi to pripomína už len jazva cez cele brucho..

jankasramka
16. júl 2010

@liba78 to je super ze sa nedala, take deti su potom najvecsou radostou a najvecsim pozehnanim🙂
podla mna nech si zeny rozhoduju ako chcu-aj ked ja som zasadne proti- lenze podla mna doktori by to nemali zlahcovat a navrhovat ( a este k tomu nutit) LEN PRETO ZE NAPR MLADE SLECNY SI CHCU UZIT -tak ako to pisala kika.
ved to je velka zodpovednost.

jankasramka
16. júl 2010

@kvietok121 ja som ti zabudla zablahozelat bo nam prisla navsteva a ani neviem kto vypol pocitac vcera- takze vsetko najlepsie k tvojmu krasnemu veku, vela Bozieho pozehnania a hlavne nech mas coskoro pri sebe Matejka🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre