♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lulusha
3. feb 2010

nikit, som citala, ze v 15 tt - ak to je chlapec, tak pipika vidno 🙂

lenad, manzel chcel syna, to je jasne 😀 mne to bolo viac-menej jedno 🙂

denisocka
3. feb 2010

ježiš Lu , gratulujem , aspon mam väčšiu šancu na dievčatko 😝

lenadka
3. feb 2010

no idem ja majte sa pekne, lulu pekne sa vytesuj a uz viec do akej farby ladit vybavicku 😀

tea333
3. feb 2010

lulush gratulujem ku chlapcekovi!! 🙂

lenadka
3. feb 2010

tak myslite ze ten grep mozem ist supat??? 😀

johanka1234
3. feb 2010

Ahojte kočky, síce ma nepoznáte ja Vám len odkazujem po kočke s nickom jankaat. , že prišli o bábätko je mi to moc ľúto ☹

denisocka
3. feb 2010

čo? bože , je mi to luto, čo sa stalo janke?

zuzannas
3. feb 2010

Janka: 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 je mi to moc luuuuuto 😢 😢 prajem ti vela vela siiiiil !!!!

johanka1234
3. feb 2010

kočky bola dnes na kontrole u gynekológa a bábätku nebilo srdiečko ☹ tak cez víkend má ísť do nemocnice ☹

halintoa
3. feb 2010

jani: je mi to veľmi ľúto 😢 , je to hrozná strata, prebolí len časom a ďalším tehu ☹ . Dávaj na seba pozor, všetky tu na Teba myslíme....

lenadka
3. feb 2010

☹ 😢 ach jo, je to smutne, ale ved je mladucka este bude mat deti, kolko len bude chciet

lulusha
3. feb 2010

janka, velmi ma to mrzi... vela sily zelam moja ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

ikulka
3. feb 2010

dobrý večer priatelia.... 😀
joooj jani to je mi veeelmi luto najprv všetky problémy okolo s rodinou a tak a teraz toto no čo dodať prajem rýchle zotavenie.....a iank ako je možné že má isť do nemocnice až cez víkedn to ju neposlali hned?
lulu a tebe gratulujem k chclapčekovi aké je skore zatial kto je v prevahe?
😀
tei no raidnu debatu si tu rozprudila.....no čo sa týka mna ja by osm na taku dovolenku určite nešla ja len tak po europe a "civilizácii" hlavne.... 🙂 ale myslím, že si dosť rozumná, aby si si zvážila všetky pre a proti a rozhodla sa ako najlepšie vieš a hlavne ked to nevadí tvojmu partnerovi a ešte ťa posiela.....tak nieje o čom. lebo su aj taký čo by ti potom mohli keby sa niečo stalo vyčítať že za to možeš ty a pod....ale zvážila by som či by som šla s tou kamarátkou alebo radšej s otcom....
nikitka ty si z martina? som si všimla na tom linku z FB čo si tu hodila a dokonca som na fotke zbadala moju kamošku sykorku 🙂 musím si ťa lepšie "preštudovať" či ťa náhodou nepoznám.... 😀

nikitka231
3. feb 2010

ikulka:ano som z MT dokonca mame rovnake terminy, 😀 15.8 ku ktorej dr chodis???ja ku Krkoskovej,koho si myslela na tej fotke??Katku Sykorovu ??

denisocka
3. feb 2010

myslím,že na janku to bol celkovo velmi velký nápor zo strany rodiny , a nervy a psychika tiež hra velku rolu . ale verím , že nabuduce to už bude v pravu chvílu a bez tlaku zo strany rodiny . velmi jej to prajem . toto bola len dalšia skuška osudu ,verím že si jej rodičia z nej zoberu ponaučenie a janka bude o to silnejšia,lebo podla mna nič nieje nahoda , ani toto 😔 . srdečne ju ešte raz pozdravujem a ked nas číta ,tak aj posielam vela pozitivnej energie,lebo prave ju som tu velmi obdivovala - s tým ake mala problemy doma bola neskutočne silna 😉 . mnohe z jej zažitkou som zažila aj ja, a preto si myslím,že nabuduce to bude už dobre a na babatko sa budu všetci tešiť !!!! aj oduta mama 😉

ikulka
3. feb 2010

jéééj nikuš tak to je super ja chodím k režnákovej.....no áno myslela som katku....no paráda a kedy sa chystáte do mt najbližšie? pozerala som tvoj album ale veru ťa nepoznám si mladšia, niesi moj ročník 😀

halintoa
3. feb 2010

lenad: pripomenula si mi slová mojej doktorky,keď mi pri prvom tehu konštatovala potrat: Ešte ste mladučká, budete mať kopu detí... Vôbec mi to v tej chvíli nepomohlo 😔 . Chápem, že u ženy, ktorá sa roky márne snažila, alebo má naozaj veľa rokov by to bolo horšie, ale vždy je to strata, ale to Ty sama dobre vieš.... Musíme pevne dúfať, že janka bude mať ďalšie tehu šťastné a bezproblémové a že bola poslednou augustovkou 2010, ktorej tehotenstvo sa skončilo smutne...

denisocka
3. feb 2010

halinota,presne ta veta mna rozčulila najviac,ked mi ju povedal doktor po druhom potrate 🙄

halintoa
3. feb 2010

denis: 2?? uf, to by som ťažko zvládla, v ktorých týždňoch, ak sa môžem opýtať?

denisocka
3. feb 2010

prvy v 6tt -MA a druhe babo som potratila po 6týždnovom krvacani v 12tt. ten druhy bol hrozny,lebo babo rastlo a hýbalo sa,kývalo,ale hematom bol väčší a stiahol to cele dole

tea333
3. feb 2010

Velmi ma mrzi co sa stalo janke ☹

denisocka
3. feb 2010

leni,ale ani u mna nemerali,tiež na mna kukala a smiala sa,že jej to hovorím.že maju slaby stroj nato

denisocka
3. feb 2010

dobru noc, my sme dnes sami s malym,tatko je lazar v detskej izbe,oddelený od nás aby na nas nenakydal zas nejaku virozu

denisocka
3. feb 2010

bihan ...... na tejto stranke http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.ph... sa udávaju týždne od počatia či od kramoch,tuším ty si o nej tu hovorila

denisocka
3. feb 2010

ale asi sa to tu udava od oplodnenia,čo som letmo prešla intro

rosienka
autor
3. feb 2010

caves babky, nestiham a nasledijuce dni budem este menej, kedze zacinam robit 😠

gratulujem lulusi a tee ku chlapcekom 😉

ja som bola dnes tiez v poradni u super milej novej gyndosky a hadajte, co mi s najväcsou pravdepodobnostou predpoveda??? teda na 100 pro to bude asi az v 20tt...takze zatial je to urcite DIEVCATKO 😵 😵 😵 😵 😵

je mi luto jani, ale babo urcite este pride a mozno v prihodnejsi cas... 😉

simuska153
3. feb 2010

Ahojte,
dlho som tu nebola ☹ , teda aspon som vzdy rychlo precitala, ale nestihla som pisat... Adamko mal 2. narodeniny, tak sme oslavovali, mali detsku party - 7 detureniec ako trpaslici, 7 mamim - no viete si to predstavit 😀 , uz sa nam aj naplno rozbehli zase aktivity s malym, tak mam nejako malo casu.

Jankaat - ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 - je mi to velmi luto 😢, drzim palce nech sa rychlo fyzicky a hlavne psychicky zotavis...

Tea, Lulu, blahozelam k chlapcekom 😵 , ked ich budete uz drzat v naruci - nevymenili by ste ich ani za tisic dievcatiek 😵

Rosienka a tebe blahozelam k "asi" dievcatku 🙂

Groka, to je smola s mobilom, ale kasli na to, hlavne, ze je babatko v poriadku a hadam si si uz vycerpala vsetku smolu na toto tehotenstvo...

Ja som bola v piatok na poradni, vsetko OK, miery mi sice Dr. nevravel,lebo to bola len bežná poradňa, ale vsetko je vraj tak, ako ma byt. A 16.2. idem na AFP-testy, tak som zvedava, ako dopadnu tentoraz. Pri Adamkovi som mala velmi zle vysledky a maly je nastastie zdravucky...

Inak mi byva stale este zle, zaludok mam stale ako na vode, vahovo som zatial -1kg, ale brusko uz vykuka 😉
A uz asi 3 dni mam tiez pocit, ze uz citim drobceka... aj ked sa mi to nezda, lebo je to velmi skoro... ale vecer v posteli, ked sa ulozim na bok, tak sa asi az male uhniezdi 🙂

Ikulka, my sme prerabali detsku v oktobri, nabytok sme objednali slovinsky a sme max. spokojni - a Adamko asi tiez, lebo sa pred 3 tyzdnami sam prestahoval do nej a zacal tam spavat aj v noci 😅 😅 😅 ... takze vlastne sam uvolnil postielku pre dalsieho drobceka 😅

simuska153
3. feb 2010

Prave som nasla jedny "skvele" saty pre tehulky 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7743088
Babulky nevahajme, este su volne 😀 😀 😀

denisocka
4. feb 2010

rosi , gratulujem k takmer cikulke

simuš - tak za tu cenu by ta handra na zem bola pridraha

bihan
4. feb 2010

Tak pozerám, že Jankino miminko to vzdalo ☹ Držím Janke palec, aby sa z toho čo najskôr dostal a aby druhé tehu bolo bez všetkých tých stresov okolo.

No a Ikon je už zase tehulka 😵 tak tiež držím palček, aby to tentokrát dotiahli do úspešného konca 😉

Deni, na tej stránke sú info od počatia, takže gestačný vek, nie od poslednej MS. Inak vo FR sa tiež počíta väčšinou gestačný vek a v mesiacoch od počatia, nie od poslednej MS.. tým pádom aj pôrod vychádza na 41tt, čiže presne 9m od počatia.

Pozerám, že sa tu dievčensko-chlapčenské skóre vyrovnáva 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre