♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

maculienka123
20. feb 2010

aj ja chcem dievcatko moc 🙂 🙂

michaela80
20. feb 2010

kila ani ja nemam vyslovene kopance a taky riadny masazny roll on v podbrusku...akokeby sa ta mala otacala vkuse ci kotrmelce robila....sem tam ked tak vecer citim uz aj na ruke take jemne kopanceky ked si drzim na brusku...teraz to zacne za tych par tych tyzdnov len zvysovat svoju intenzitu 😀 😀 😀

kika36
20. feb 2010

kila to si viem predstavit 🙂 tiez velmi tuzim po dievcatku. V marci idem do poradne a na morfologiu tak som straaasne zvedava co cakame 🙂 Aj ja si strasne zelam taku babiku 🙂
...ale samozrejme aj z chlapceka sa budem tesit 😉

michaela80
20. feb 2010

maculienka a kika- ja si myslim ze pri prvom je to tak jedno co to bude...len nech je zdravucke.... pri druhom je to uz otazne...a ja sa velmi vytesujem ze budeme mat dievcatko do paru k nasmu zajtra uz 9 rocnemu frajerikovi....

michaela80
20. feb 2010

kila ale musis uznat ze manzelia - to su ako male deti.... ked nie este nieco horsie... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bihan
20. feb 2010

Deni, presne tú stránku "jak psát net" som hľadala, ale dávala som do vyhľad. "jak se píše net" a samozrejme mi nič nenašlo 😀

Kočky, ešte som vám chcela odporučiť jednu stránku a podprsku, hlavne pre tie, ktoré ste hore viac obdarené ako ja 😅 Objednala som túto, lebo som na ňu čítala kopec pozit. hodnotení a je fakt úžasná 😵
http://www.nursingbra-shop.co.uk/ShowDetails.as...
aj moje E-čkové prsia krásne drží, nie je to síce ako s výstužou, ale fakt skvelá, pohodlná, stojí za to... no a majú tam aj iné trošku zaujímavejšie, určite ešte jednu od nich vezmem, lebo s veľkosťou mám sakra problém.
No a poštovné majú (do celého sveta) zadara 😵

lucy1990
20. feb 2010

Ahojte 🙂 uz som tu, pojdem sa pustit do toho mojho albumceka a inak bihan potesila si ma s tou podprdou, lebo mne sa tak neskutocne zvacsili prsia, ze co som mala 70C, tak teraz aj 75D je mi male, zalezi na strihu...cize asi si radsej nejaku vacsiu objednam 😵 dakujem

bihan
20. feb 2010

Lucy, ja som chcela toto otestovať, lebo ak nemám dobrú podporu, tak mám prsia pomaly po brucho 😝 ale táto fakt drží fajne a majú tam krásne kúsky za rozumné ceny, takže od nich ešte niečo určite vezmem.

Inak ti už pekne kuká bruško 😉

lucy1990
20. feb 2010

Ja si pokukam iny model trosku, lebo do tricka s vystrihom by bola moc vysoka, ale asi nieco vyberiem..inak 75 obvod je 34 alebo 36? 🙂

bihan
20. feb 2010

jasné, ja chcem tiež ešte jednu, toto je taká "oddychovka" 🙂
Ak máš teraz obvod 75, tak 34 v UK.

lucy1990
20. feb 2010

Diky a inak tie velkosti kosikov sedia myslis? Lebo ja taku vystuzenu D obleciem, len neviem ci sa ten rast prs zastavi do porodu, alebo budu este rast 😒 nevies ako to byva? Viem, ze pri kojeni moze byt rozdiel aj par cisel, to som pocula...ale ako to je teraz? Dufam, ze sa nepytam ako hotentot 😀

lucy1990
20. feb 2010

Mne by sa pacil takyto typ, ale nemaju moje cislo 😖
http://www.nursingbra-shop.co.uk/ShowDetails.as...

bihan
20. feb 2010

Mne sa páčia tieto 🙂
http://www.nursingbra-shop.co.uk/ShowDetails.as...
http://www.nursingbra-shop.co.uk/ShowDetails.as...

Mne narástli prsia len v tehu a potom tie prvé dni, keď sa robí mlieko.. hneď, ako vyrovnala ponuka-dopyt, tak som mala tú istú veľkosť ako v tehu...normálne mám E-čko, čo je v UK DD (to som brala ešte túto elastickú) ale tú "pevnú" budem brať britské E-čko, čiže naše F-ko.

lucy1990
20. feb 2010

Ten druhy link, na tu som tiez pozerala 🙂 cize vystuzene treba brat o cislo vacsie teda? Inak uz som si upratala albumcek 😵

bihan
20. feb 2010

Vystužené na dojčenie (a tehotenstvo) asi nenájdeš, už s kosticami ich je veľmi málo, lebo by mohli tlačiť a výstuže, myslím, znižujú produkciu mlieka alebo čo... väčšinou sa vyrábajú len také "mäkke", ale nie všetky sú z elastickej látky a tým som myslela "pevné". Tá prvá, čo som kúpila, so spandexom, takže celkom fajn elastická. Tie, čo majú pevné veľkosti zrejme elastické nebudú.

lucy1990
20. feb 2010

Ach taaak 🙂 uz chapem...dnes mam celkovo nejake dlhe vedenie 😀

bihan
20. feb 2010

neboj, to je skôr tým, že si ešte nemala skúsenosti s tými neforemnými vecičkami, ktoré predávajú ako podprsenky na dojčenie 😀 a to tieto sú fakt nádherné v porovnaní s tým, čo dostať v bežných obchodoch.

zuzana76
20. feb 2010

ahojte

Leteku dakujem, dufam,ze nas kiahne obidu, aj ja som ucitelka, ale momentalne na MD, ale vidis, staci,ze ides do obchodu 😒

denisocka, tak to sme na tom podobne, ja som tiez presvedcena, ze aj toto druhe bude chalos, uz druhy chalos, no co uz, len budem musiet asi stale vyvarat a stat pri sporaku 😀 , no ale ved uvidime, este nic nie je iste 😉

ikulka
20. feb 2010

jooooj zuzi vy teiž kiahne riešite? no u nás v školke su preto tam ani malu nemožem dať tiež som ich nemala a mám strach aby osm ich teraz nechytila.....a šíi sa to aj vzduchom tak pozor na to
leteku to sa dá zistiť aj z krvi? som nevedela.....

zuzana76
20. feb 2010

hej, tie protilatky sa daju zistit, ale asi nie, ze ci som sa infikovala alebo nie pred par dnami, ale v pondelok asi zavolam dr. a poinformujem sa

zuzana76
20. feb 2010

ja viem,ze aj vzduchom sa to siri a dokonca az do 10 metrov , vraj staci aby okolo niekoho presli 😒

ikulka
20. feb 2010

noasi len či máš portilátky aleb ie...vidíš musím sa aj ja nato informovať...

leteku
20. feb 2010

Z krvi sa dá zistiť či si ich prekonala, či si sa infikovala nie. Joj tak si držme palce aby sme ich najbližší polrok ani jedna nechytili.

zuzana76
20. feb 2010

ikulka, tak protilatky su len ked som to prekonala, nie? a ja viem,ze som to neprekonala, ale v styku s kiahnami som bola, dokonca vystavena az mesiac ich posobeniu a nedostala som ich

bihan, tie podprsenky su velmi pekne

kila
20. feb 2010

Michaela tak to si presne vystihla s tým tvojím pasom! 😀 Aj môj manžel je jedno veľké dieťa, ale veď práve preto ich máme rady, nie?! 😀 (no uznávam že občas nie... 😝)
Aj ja hovorím že je jedno čo to bude len nech je zdravé aj keď to už bude druhé bábo. S prvým som mala stále zlé krvné výsledky tak nás strašili že môže byť choré a nakoniec až morfologický ultrazvuk nás ubezpečil že bude všetko ok. Ale určite každý si hovorí že je to jedno len nech je všetko v poriadku. 😉
No a s podprsenkami problém mať nebudem, pretože ja nie som vôbec obdarená, hoci teraz už mám o číslo väčšie prsia - manžel sa aj vytešuje, aj ja! 😅 - ale väčšie už nebudú ani keď začnem dojčiť, takže mi stačí 75 B či C.

leteku
20. feb 2010

zuzana - mne to lekárka vysvetľovala tak, že určité protilátky sa ti vytvoria aj pri styku. Mne proste vyšla hodnota, ktorá hovorila, že som ich neprekonala ale prišla som s nimi do styku takže tam už niečo vytvorené je.

zuzana76
20. feb 2010

leteku, tak super,ze tie " tvoje" 3 tyzdne uz uplynuli, ja cakam do 11.3. ☹

veru, drzme si palce, inak ja sa dam po porode asi zaockovat

gijar
20. feb 2010

ahojte, bihan super link na podprsky 😉 ta v tom 2.linku je krasna....
lucy- ja tiez hladam daco ''foremnejsie'' do vystrihu, nie take tie typicke nechutne....ja mam teraz vystuzenu takisto 75 D, nevystuzenu asi C-cko stale. nejako velmi sa mi zatial nezvacsili, asi len o pol cisla. takze tiez netusim ako to bude v 8-9mesiaci a pri kojeni.....by som bola zvedava.....ale asi budem objednavat (ked budem neskor) take D-cka, to by mohlo stacit...snad.

leteku
20. feb 2010

zuzana - tak ja sa dám určite lebo v škôlke človek fakt nikdy nevie a stále trpieť a čakať sa mi nechce. Ževraj sa dá očkovať počas dojčenia ale to som si neni istá. A tiež som niekde čítala, že už teraz by tie kiahne neboli až také nebezpečné ale radšej ich nedostať. Ale myslím si, že ty sa im určite vyhneš, skôr ich dostane tvoj syn ak nie je zaočkovaný. Ináč 72 hodín po styku sa dá ešte zaočkovať ale to už asi ste. Držím palčeky a verím, že to prekonate tak ako my čiže úspešne. Ináč u nás kiahne nemal ani môj muž.

peta131
20. feb 2010

Baby moja segranka prekonala dost silne kiahne ked bola tehotna a ma zdraveho synceka 🙂 ale tiez sa cele tehotenstvo bala ze ci bude maly zdravy...
ja som nastastie kiahne mala este v skolke a odvtedy som uz bola velakrat v kontakte s detmi co mali kiahne a uz som ich nedostala tak snad mam protilatky...

A tie podprsenky su fakt pekne 😉 len ja mam zase opacny problem ja zase hladam co najmensie 😅 aj ked sa mi uz dost prsia zvacsili ale stale to je nic 😅 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre