♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
21. jan 2010

biba Adamko spi v noci od 4 mesiacov sam v detskej a celu noc a taktiez sa sam pekne zahra, on prave naopak nema rad ked sa mu do toho montujeme, obcas sa s nim zahrame, ale on sa radsej hra po svojom

lenadka
21. jan 2010

mata naozaj krasne foto 😵

jajka28
21. jan 2010

Dobré ránko babenky!

s tým otvorením 2 okien modrého koníka to skušam prvý krát a je to super, aspoň si nemusím značiť ktorej som čo chcela napísať na papier 😉

evitkamalicka: no závazok pribrať len 8kg 😒 to je dosť máličko...ja som pri prvom mala naozaj len tehu na sebe a všetko išlo naspat dolu potom a mala som 12 kg naviac a malý 3250 g. ale držím palčeky

no kočky a s tými dvojičkami ako píšete nočnou morou ma moc nepovzbudzujete 😖

gronka držím palce, ved aj ja sa bojím o to, že ako to bude, a pri dvojkách budem s najvačšou pravdepod. skor či neskor ležat v nemocke no a jediný kto sa vie o maleho naozaj postarat je moja mamina a o na ešte nieje na dochodku, no a manželík musí zarábať korunky....tak mám obavy...DRŽ SA, ALE VYDRŽ RADŠEJ V NEMOCKE V KLUDE LEŽAŤ, AKO PRISŤ DOMOV A POBEHOVAŤ...ešte trošku vydrž!!!

to je super ked už máte deturence v školke...moj je naviazaný hlavne koli tomu čo si prežil v nemocke v lete, nemohla som byt pri nom ked mu krv brali, tam na nom ležali 2 sestričky, no jednoducho má s toho traumu ešte...

ok idem dat krpčekovi "ajík"

biba12
21. jan 2010

Jajka, ale hlavne, nech su zdrave, aj tak s tym nic nenarobim, takze sa zytocne nestresujem. Ja mam ANdrejka moc aktivneho a mozno, keby spal v noci, tak sa aj potesim. Ale kedze sa naozaj budi asi 5 krat a k tomu dvojacata a kazde inokedy sa zobudi na papanie, to by bolo velmi tazke...

groka
21. jan 2010

vratim sa k tej vahe,napisem svoju 😀 zacinala som tehu s cca asi 75kg mozno 73 neviem presne,rodit som isla 92,z porodnice som odisla s 80 takze vlastne som pribrala cca 6kg sadla no a co som pribrala po porode nebudem pisat 😀 tentokrat ale nepojdem ako 92

leteku
21. jan 2010

Jéj groka konečne moja váhová kategoria.

tiriel
21. jan 2010

Groka super. Ja som mala 3x dicinone,dnes uz nic. Ale popichava ma raz nalavo,raz napravo,tak neviem

bihan
21. jan 2010

Groka, tak to sme na tom skoro rovnako 😀 Začínala som so 75,5 (teda stále začínam 🙂), Pri Sáre som štartovala s 80-kou a dopracovala som to skoro ku stovku.. veľmi a nehnuste, už to, našťastie, nie je pravda, ale vyžratá som bola poriadne 😝

Jajka, mňa dvojičky nestrašia z toho dvôvodu, že by som sa bála, či zvládnem dve mimčá naraz, to nie, ale bojím sa tej praktickej stránky, že do lietadla ma nevezmú s dvojkami a ešte aj s malou, čiže by som domov musela cestovať len autom, lebo MM nie je taký dispo, ako by som si priala.. hlavne teda ja chcem ostať doma dlhšie, než je pre neho prijateľné 😀 Takže u mňa je to táto praktická stránka, ktorá je v našom prípade dosť dôležitá 😒

groka
21. jan 2010

tiriel to pichanie mna uz vobec nestresuje,to viem ze sa roztahuje
ja som akurat dnes citila take ako keby mi zatriaslo sval,v strede bruska tak kde doki vcera aj kukal male uz som to dlho nemala,nie je to vobec bolestive,je to take zaujimave

lucy1990
21. jan 2010

Dobre ranko 🙂 ninka, rifle som objavila na mimibazare, boli uplne nove lebo pani co mi ich predavala boli male..a kedze ja mam velkost 36 a ona povedala, ze sice je to 38, ale mensia, tak som ich zobrala, a su fajn 😉 ked som bola pozerat v obchodoch, tak sa mi ziadne nepacili a boli okolo 50 eur...a tieto - uplne nove, velmi pekne mi sadli, nedeformuju postavu, 18 eur 🙂

lenadka
21. jan 2010

lucy tak si to zas raz vymakla 😀
pridala som fotky 5 rocacky

hm dvojky, viete ze by som aj brala? asi preto ze sa bojim 3 tehu a deti 3 chcem, tak by som mala 2 jednou ranou 😀 no je tam len jedno a dufam, ze aj ostane az do augusta 😀

ja ked som videla na done tie moje zrasty, tak uz viem z coho mam bolesti v podbrusku, ako sa maternica natahuje im sa to nepaci 😠 kedze pri malej som ich nemala tak som mala pohodkove tehu

lenadka
21. jan 2010

no nic idem obed urobit-pecene zemiaciky na kolieska a vyprazany syr

tiriel
21. jan 2010

Groka,aj mne sa tak zachvieva,sa smejem ze asi kopka

jajka28
21. jan 2010

hej babenky ved ja si hovorím niektoré nemožu otehotniet aj 8 rokov...atd...ja som si už na to zvykla na tu myšlienku, len čakám na pondelok či sú ok.../33 dni čakania na den D/
-ved nejak sa vychovajú, aj ja som chcela tri detičky, ale keby boli dvojvaječne je vačšia šanca na dievčatko, takto ak to budu ďalši dvaja loptoši uuuuf-ale neva radšej dvaja zdraví loptoši ako ...

a oblečko ak máte niekoho vo Viedni, ja som si tam pred dvoma rokmi kupila 3 tehu gate v C and A po 20 euro a sú supeeer, tam je naozaj výber, tu nič a keď tak nevedia aku cenu by tomu dali fakt len zarobiť na tých detoch a tehulkách chcuuu 😠

lucy1990
21. jan 2010

Lenadka o vyprazanom syre ani nehovor 😠 ja som mala v pondelok strasnu chut, tak som nakazala mm nech nakluse do obchodu...pekne som si ich obalila, dala som rozohriat olej, zatial som si upratala po sebe to obalovanie...hovorim si, ze pekne chcem len tak malo cesta, lebo my nemame radi, ked je to velmi obalene...tak som to supla do panvice a za sekundu som mala na panvici uplny maglajz 🙄 totizto ani som si neuvedomila, ze to robim prvykrat, nejako mi bolo jasne, ze to je banalita 😅 no ale ked som to videla, co sa z toho porobilo, tak mi vysli slzy a volam svokre, ze co som urobila zle..a ona mi hovori, ze vyprazany syr je loteria aby sa dobry podaril ☹ ze musim aj viackrat obalit a olej nemoze byt velmi rozpaleny, ale ani studeny...tak som zasa odznova zacala...ach jaj...a este som mala nervy, ze mm povedal v obchode, ze chce syr na vyprazanie, tak mu zenska nakrajala take tenke platky, mohli mat do 1/2 cm, tak nakoniec bolo viac struhanky ako syra 🙄

lucy1990
21. jan 2010

Takze prajem vela stastia 😉

jajka28
21. jan 2010

lucy a ešte k tomu syru je to preto že obsahoval viac tuku sú rozne druhy "tehly" a tá čo má 45percent ta sa uplne rozleje možeš mat naobalovanéééé, tak si treba pýtať s menším obsahom tuku...ked zasa vypýtaš ten čo má neviem myslím 12 perc. tak je to taká guma bez chuti 😒

ale už som skušala recept od kamošky kde si hociaky tvrdý syr nastrúhaš, daš 2 vajíčka, trocha múky a trošku mlieka a robíš placočky, to je bombové, chutné a bez nervov 😉

lucy1990
21. jan 2010

Jajka, tak dakujeeem 😉 ja som nakazala eidam...tak asi v syre bol problem...skusim teda aj ten druhy recept 🙂

rosienka
autor
21. jan 2010

caute, zese ste tu toho popisali 🙂

tiri, drz sa, urcite to nie je nic vazne, ty to zvladnes 😉

rec tu bola o sexe...hm, na take nieco som pomaly zabudla 😝 ...vôbec sa mi nechce a ked sa aj chce, nejako to nevyjde a pokazi sa, ako vcera ☹ ...no snad zas nabehneme do starych kolaji 😅

lucy- ked je rec o syre, mal by byt mastnejsi, to je OK, ale treba to poriadne obalit ZO VSETKYCH STRAN, teda najmä boky a nevyprazat dlho. ked sa zacne roztekat, je neskoro, ma byt len mäkky. chce to cvik, neboj zvladnes to 😉

mata- zlata fotecka, to uz ste mali aj 3D, to je take ine a realistickejsie, ale aj 2D bolo krasne, moj mm bol tiez so mnou a cely uneseny ked si babuliacik zacal cmulat palcek 😵

mamisqva
21. jan 2010

Lucy,skus najskor obalit potom na tanierku dat na pol hodku do mraznicky a potom vysmazit mne to tak vyslo tiež som mavala nervy. 😢

rubinka
21. jan 2010

Lucy ja robím tiež eidam ale poriadne to obalím a väčšinou to dobre dopadne ale stalo sa mi už aj také ako tebe proste syr bol taký mäkkší tak sa fajne roztiekol, ale dalo sa to jesť 😀

lucy1990
21. jan 2010

Dakujem baby, ste hrozne zlatee 😉 ja som bola vtedy tak na nervy z toho, ze som sa zaprisahala, ze ho zasa dlho neurobim, ale mam na neho teraz casto chut...takze skusim zasa s vasimi postrehmi 🙂

press
21. jan 2010

jajka: ja ťa povzbudím, ja som si vždy priala dvojčatká, aj som vždy hovorila, že budeme mať 🙂 , ale nejak to nevyšlo. Máme v rodine niekoľko dvojičiek, aj z mojej aj z mm strany, aj po starých rodičoch...

press
21. jan 2010

Lucy ja som tiež niekoľko krát skúšala robiť syr, ale nikdy nebol taký, ako keď si dám niekde v reštaurácii, tak keď už mám raz za čas chuť, tak idem radšej ku profíkom🙂)), to je tiež možnosť 😉

evitkamalicka
21. jan 2010

nam sa syr vzdy podari a kupujeme ten 45%, robime ho casto raz-dvakrat do tyzdna kedze ho mame velmi radi

rubinka
21. jan 2010

Ja musím syr robiť dosť často lebo manžel ho zbožnuje 🙂

evitkamalicka
21. jan 2010

a k tomu dobra jogurtova tatarska, mnam

press
21. jan 2010

no u nás mám syr radšej ja, manžel dá redšej prednosť dobrému rezňu 😀

jajka28
21. jan 2010

no vidím že tí chlapi su všetci rovnakí

aj moj mangel hovorí že pre neho je najlepší zákusok-fašírka 🙂

evitkamalicka
21. jan 2010

moj nie je az taky masovy, on je taky vsezravec, hlavne mucne jedla ma rad

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre