♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
31. jan 2010

rubi a ja nedockava uz hladam fotky v albume 😀
ikulka presne ako pises, ze clovek si to tak menej uvedomuje a nestiha vnimat, ked za prvym robi stihacku 😀

halintoa
31. jan 2010

baby, my to zajtra povieme našim, už sa strááášne teším 😵 . Nie je tu dajaka téma typu: ako ste im to povedali? nech sa inšpirujem? 🙂

zuzana76
31. jan 2010

halintoa, tusim aj je taka tema, skus dat do vyhladavaca - oznamenie tehotenstva

halintoa
31. jan 2010

zuzi ďakujem, určite sa niečo môže preonačiť pre budúcich starých rodičov 🙂

denisocka
1. feb 2010

ahojte,tak ja som večer skoro zalahla,schválne som nič nepila aby som nechodila v noci cikať a bola som 6x a šlo toho dosť,tak neviem odkial sa to nabralo? a rano som sa robudila mierne štíhla 😀

rubinka
1. feb 2010

Zuzi máš pravdu tá prvá veta mala ísť do snažiliek, ja som to len tak skopirovala do oboch tém 😀
Posnažím sa hodiť foto čo najskôr. Iank sa teším že bábo riadne narástlo, najskôr bolo malinkaté na svoj vek a teraz sa z neho vykľul valibuk 9tt+5 a 31,5mm to je dosť si myslím. Podľa tabuliek to vyzerá na 10+0 🙂 Inak doktor hovoril že meria ešte trošičku viac, ale bolo trošku prehnuté tak som rada že sme to pekne dobehli. Foto som si dala na chladničku nech ho máme na očiach lebo sa nevieme vynadívať 😀

denisocka
1. feb 2010

ej rubi,vybité babatko, sa natiahlo aby malo viac mm 😀

rubinka
1. feb 2010

Ta vieš krmím ho vitamínkami tak pekne prospieva 🙂

rubinka
1. feb 2010

Práve som pridala fotečku miminka do albumu, tak kuk 🙂

lenadka
1. feb 2010

rubi, pekna fotocka, naozaj je take trosku do klbka skrutene 🙂

Lucka je v skolke, uf kazde rano sa hrabeme v skrini a hladame suknicku a k tomu ladime tricko a pancusky 😀 dievcata su v skolke teraz take suknickove tak konecne ich vyuzije, lebo ich ma plnu skrinu a v lete skor kratasky nosila, predsa len v sukni sa neda smykat na smykale 😀 dala som rychlo prat, lebo vsetky ruzove pancusky boli uz v pradle, teraz dala som jej obliekla biele, tie budu vyzerat, staci ked sa kusok prejde po 4 😅

ikulka
1. feb 2010

ahojky dnes osm sama doma malá išla do školky joooj s problémami ale dala sa ukecať len na pol dna tk o 12-tej idem pre nu....lebo tým že ona nespáva cez obed a tam ju nutia tak tam nechce bývať....
rubi no to riadne krmiš to bábo 😀bude z neho valibuk 🙂 my sme mali v 9a pol týždni 29mm

nikitka231
1. feb 2010

ahojte kocky,vcera mi bolo zas po dlhej dobe zleee od zaludka,mam teraz chvilku cas tak citam a dohanam zameskanu diskusiu :(

inak som si vsimla ze pribudol zoznam augustoviek 2010 len seba som tak nejakosi nenasla skodaaa ☹
idem sa napapat lebo tlak mam zas ako ....(90/40)katastrofa

lenadka
1. feb 2010

ikulka ani mojej sa nechcelo, tajne dufala, ze ked skolaci maju pol rocne prazdniny dnes, bude aj skolka zavreta 😅 , ked som sa jej opytala co sa jej v skolke nepaci, tak povedala ze je tam moc horuco, no kedze teraz nosi v skolke suknu, hadam to nebude az taky velky problem 😀
inak moja chodila v jej veku tiez len na pol dna, ale z ineho dovodu, ona mi spavala hrozne dlho na obed a mne sa to zdalo skoda budit,ak vstala skor bola mrzuta... spala aj 4 hodiny a potom o 20-tej vecer isla v pohodke zas spinkat a spala do rana...tak bola pol dna v skolke, potom ju svokra vzala domov, nakrmila a dala spat a ja ked som prisla z prace krpata este vyspavala, kolko krat aj do 17-tej, obcas aj do 18-tej 😅 😀

rubinka
1. feb 2010

No baby, bábo utešene rastie ale bruško nič, sa mu nejak nechce 😠 , ani som nič zatiaľ nepribrala. Ako ste na tom vy?

lenadka
1. feb 2010

rano som sa vazila 62.1kg, to znamena ze som teda pribrala dokopy 600 g...nechapem, najskor mi vaha vyskocila o 2 kg naviac, potom som schudla na vahu nizsiu ako pred tehu a sestricka na poradni ma hresila a teraz aktualne je to takto 😅

nikitka, leteku v piatok /asi/ davala avizo ze ide upravovat cez vikend tabulky, treba jej udaje poslat do IP, ale zas budu upravy asi az cez vikend 😉

lenadka
1. feb 2010

aaaa o 10.00 padam, to zacnu vychadzky, pojdem si urobit prechadzku na postu, prisla mi uz ta tehu sukna 😀

rubinka
1. feb 2010

Lenadka prečo ťa hrešila? Že si schudla?

jajka28
1. feb 2010

nikitka tlak máme rovnaký ale lepšie ako vysoký 😉

a v augustovkáchtiež nie som ☹

lenadka
1. feb 2010

rubinka, no preto ma hresila ze som schudla 😝

zuzana76
1. feb 2010

ahojte, aby ste boli v tabulke musite dat onformacie o sebe Leteku

zuzana76
1. feb 2010

tak ja som tiez este nic nepribrala, ale ja neviem, moja mama so mnou pribrala vseho vsudy 6 kg, takze podla mna este nemusime priberat, v pohode podla mna do toho 20 tt staci 1-2 kg pribrat a to mame este cas

nikitka231
1. feb 2010

zuzka a kde to bolo napisane ze jej mame napisat?som to asi prehliadla ...
inak ja som pribrala 2 kg ale davam si pozor na seba...aby som sa neprejedala 😠
vcera som sa dotlacila ze nektarinky a mam tu aj ruzovy a zlty melon🙂 to u nas na SK nevidno v tomto obdobi 😕 aspon ja ho nevidim ...

co idete dnes varit??mi nejako dochadzaju napady..vcera som robila ze spanielskych vtacikov 😀 manzel sa nemohol dojest 😀

rubinka
1. feb 2010

Ja budem mať dnes šošovicový prívarok.

groka
1. feb 2010

ja mam hore nieco do 5 kilov 😝

denisocka
1. feb 2010

rubi pozor,šošovicovy je nebezpečny 😀 . my sme boli teraz vonku, maly ešte sánkuje so sesterkou,ja už popíjam kaveo

groka
1. feb 2010

mne je dnes zleeeeeeeee

rubinka
1. feb 2010

Groka to máš takú veľkú chuť do jedla? Ja jem málo jak mačka 😀

Inak mne bolo včera na odpadnutie, sme boli v kostole a mne sa ták zatočila hlava že fakt som nevedela o sebe, až mi v ušiach zvonilo, ale jak som sa dostala na vzduch, tak už bolo dobre. 🙂

captainka
1. feb 2010

ahojte kocky,
tak konecne som aj ja online 🙂
ja som pribrala skoro 2kg, ale tiez mi to skace raz mam menej potom 2...snad nepriberiem vela...inak papam normal ako predtym...
sosovicovy privarok nebezpecny? precooooo?

ikulka
1. feb 2010

no ja som pri dcere najprv scudla asi 5kg a potom som postupnee priberala najprv tak po pol kile...a nakoniec to bolo 11kg, bolo to myslím tak v norme....teraz mám zatial asi vlastnu váhu neviem neváži mi váha dobre
idem sa obliekať a pojdem na poštu a pre malu do školky bože sa mi nechce do tej zimy.... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre